Holenderski bankier mówi o rytualnych mordach dokonywanych na dzieciach przez elity finansowe [wideo]

Wywiad z kwietnia 2017, w którym Ronald Bernard, bankier mówi o tym jak zaszedł na szczyt i kto tak naprawdę rządzi, mówi o satanistach….. jak elity są bardzo mocno wierzącymi ludżmi, wierzą w lucyfera jako jedynego prawdziwego boga.

„Banki są ogniwem pomiędzy rządami państw, międzynarodowymi korporacjami, agencjami wywiadu i organizacjami terrorystycznymi”.

„Agencje wywiadu zamiast pomagać obywatelom i ich chronić, handlują narkotykami, bronią i ludźmi. Celowo pomagają tworzyć konflikty i siać spustoszenie. Nie zatrzymają się przed niczym aby osiągnąć swój cel”.

 

Emil k2

Autor: Emil k2

Komentarze na facebooku

komentarzy

6 thoughts on “Holenderski bankier mówi o rytualnych mordach dokonywanych na dzieciach przez elity finansowe [wideo]

  1. Ciekawe jak długo jeszcze utrzymają się u steru. Miejmy nadzieję, że wkrótce ich domek z kart z hukiem się zawali. Możliwe, że gdy padnie system finansowy.

    1. Tak długo są juz u steru i rządzą, że najwyższy czas, żeby odeszli, ale do takiego efektu potrzeba Poteznej Sily Stwórczej.

  2. Widomo kto rzadzi i czym.Pieniadz jest Mamonem a Bogiem Lucyfer.Podobno dobro zawsze zwycieza.Rosniemy w sile.Jest coraz wiecej swiadomych ludzi.Idzmy za niecale dwa lata na wybory o ile wojny nie bedzie i postawmy krzyzyk w odpowiednim miejscu.Nie dajmy sie kupic.Badzmy soba i myslmy po swojemu i nie wierzmy we wszystko co widzimy w telewizji bo to tylko maszyna,ktora pierze nam mozgi.

  3. Pingback: Tracy Glastrong

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *