Najlepszy sklep okulistyczny w Polsce – e-okularnicy.pl!

Okulary ochronne z wkładką korekcyjną — mogą być Twoje już dziś!

Okulary ochronne z wkładką korekcyjną przeznaczone są dla osób posiadających wadę wzroku. Dzięki tej specjalnej wkładce korekcyjnej będziesz w stanie zamontować odpowiednie soczewki korekcyjne. Okulary ochronne z wkładką korekcyjną wyposażone zostały w regulowane zauszniki, które zdecydowanie sprawią, że noszenie ich będzie nieprawdopodobnie wygodne. Okulary zostały wykonane z materiału zwanego polikarbonatem oraz spełniają normę: EN 166:2001. Termin realizacji zamówienia to od 2 do 3 dni roboczych. Okulary ochronne z wkładką korekcyjną są typu: baza sportowa.

Okulary Solano męskie przeciwsłoneczne z polaryzacją

Okulary Solano męskie przeciwsłoneczne z polaryzacją wykonane zostały z odpornego na korozję monelu. Dzięki soczewkom z filtrem UV oraz filtrem polaryzacyjnym otrzymujesz gwarancję ochrony przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Okulary Solano męskie o modelu SS10419A z powłoką Mirror HD sprawdza się idealnie u każdej osoby. W zestawie z męskimi przeciwsłonecznymi okularami z polaryzacją Solano otrzymujesz gratis: ściereczkę do czyszczenia okularów oraz etui do okularów. Szerokość soczewki wynosi 59 mm, mostka 17 mm, a długość zausznika 128 mm. Termin realizacji zamówienia wynosi 2-3 dni robocze. Ich kształt to prostokąt, a materiał, z którego zostały wykonane to metal i tworzywo.

Dla kogo okulary Solano męskie korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną?

Tego typu okulary Solano męskie korekcyjne z nakładką przeciwsłoneczną przeznaczone są tak naprawdę dla każdego. Jest to uniwersalne rozwiązanie pozwalające na komfortowe funkcjonowanie niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. Specjalne nakładki zawierają przyciemniane soczewki trzeciej kategorii z filtrem UV 400 oraz dodatkowy filtr polaryzacyjny, który odpowiedzialny jest za redukcję oślepiających odbić promieni słonecznych od powierzchni gładkich, śniegu, wody lub mokrej nawierzchni.

(0)