GRIPEX REGULAR 24 tabl.

20,58

Opis

Gripex (Paracetamolum 325 mg,  Pseudoephedrini hydrochloridum 30 mg,  Dextromethorphani hydrobromidum 10 mg). Tabletki powlekane.  Wskazania: Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok przynosowych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).  Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Jednoczesne stosowanie innych leków zawierających paracetamol. Stosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni od zaprzestania ich przyjmowania. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej. Ciężka niewydolność nerek lub wątroby. Ciężkie nadciśnienie tętnicze. Choroba niedokrwienna serca. Choroba alkoholowa. Astma oskrzelowa. Nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.  Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o., 50-507 Wrocław, ul. Ziębicka 40

apteka z darmową dostawą
, zioła na alergie
, malaria co to jest
, dermedic sunbrella 50
, omega 3 1000mg
, foradil
, krople na ból ucha
, ból ucha u dziecka
, witamina d apteka
, marinex

yyyyy

(0)