1400 belgijskich lekarzy i pracowników służby zdrowia bije na alarm: „Nie ma czegoś takiego jak zabójczy wirus”

W liście otwartym ponad 300 belgijskich lekarzy i 1100 pracowników służby zdrowia wzywa swój rząd do natychmiastowego zaprzestania stosowania obostrzeń i kwarantanny.

Są one nieproporcjonalne i powodują więcej szkody niż pożytku. „Nie ma już medycznego uzasadnienia dla tej polityki”.

Kilka ważnych fragmentów listu:

Uważamy, że politycy wprowadzili wiążące środki, które nie są wystarczająco uzasadnione naukowo i jednostronne, a w mediach nie ma wystarczająco dużo miejsca na otwartą debatę, w której słychać różne poglądy i opinie.

Ponadto surowa represyjna polityka dotycząca Covid jest w ostrym kontraście z poprzednią minimalną polityką rządu, jeśli chodzi o zapobieganie chorobom, poprzez wzmocnienie własnego układu odpornościowego czy zdrowy styl życia, optymalna opieka z dbałością o jednostkę oraz inwestycje w personel pielęgniarski.

WHO pierwotnie przewidziała pandemię, która pochłonie 3,4% ofiar, czyli miliony zabitych przez wysoce zaraźliwy wirus, na który nie ma lekarstwa ani szczepionki. Przebieg Covid-19 następował po normalnej fali infekcji, podobnie jak w sezonie grypowym.

Jak co roku obserwujemy mieszankę wirusów grypy podążających za krzywą: najpierw rinowirusy, potem wirusy grypy A i B, a następnie koronawirusy. Nie ma nic, co różni się od tego, co zwykle widzimy. Śmiertelność okazała się wielokrotnie niższa niż oczekiwano i jest zbliżona do zwykłej grypy sezonowej (0,2%).

Dlatego liczba zarejestrowanych zgonów spowodowanych koronawirusem nadal wydaje się przeszacowana. Istnieje różnica między śmiercią z powodu Covid, a śmiercią osoby zarażonej wirusem Covid w momencie śmierci.

Użycie niespecyficznego testu PCR, który daje wiele wyników fałszywie dodatnich, dało wykładniczy obraz. Ten test na Covid został wprowadzony pochopnie i nigdy nie został właściwie przetestowany.

Producent wyraźnie zaznaczył, że ten test był przeznaczony do badań, a nie do diagnostyki. Ponieważ pozytywny test PCR nie wskazuje automatycznie na aktywną infekcję lub zakażalność, nie uzasadnia on środków społecznych opartych wyłącznie na tych testach.

Nie jest to więc druga fala koronowa, ale tak zwana „Kaseinämie” (słowo niemieckie) ze względu na zwiększoną liczbę testów. Więc nic się nie zmieniło; punkt kulminacyjny się skończył.

Zakaz wyjścia. Jeśli porównasz fale infekcji w krajach o ścisłej polityce blokowania z krajami, które tego nie zrobiły (Szwecja, Islandia …), zobaczysz podobne krzywe. Nie ma więc związku między nałożoną blokadą a przebiegiem infekcji. Blokada nie spowodowała niższej śmiertelności.

Obecnie dostępna jest przystępna cenowo, bezpieczna i skuteczna terapia w postaci HCQ (hydroksychlorochiny), cynku i A ZT (azytromycyny) dla osób wykazujących ciężkie objawy zakażeń. Szybkie zastosowanie leczy i często zapobiega hospitalizacji. Nikt teraz nie musi umierać. Nie chcemy wykorzystywać naszych pacjentów jako królików doświadczalnych. To nie jest zabójczy wirus.

Nie ma stanu wyjątkowego. Nie chcemy wykorzystywać naszych pacjentów jako królików doświadczalnych. Na całym świecie spodziewanych jest 700 000 przypadków obrażeń lub śmierci w wyniku szczepienia. Kiedy 95% osób z Covid-19 praktycznie nie ma objawów, ryzyko narażenia na nietestowaną szczepionkę jest nieodpowiedzialne. W ciągu ostatnich kilku miesięcy gazety, radio i telewizja były bezkrytyczne w stosunku do rządowych „ekspertów”, w momencie kiedy prasa powinna być krytyczna i unikać jednostronnej narracji rządowej.

Doprowadziło to do publicznego komunikowania rządu w naszych mediach informacyjnych bardziej przypominającego propagandę niż obiektywne reportaże. Czego chce 1400 belgijskich lekarzy i pracowników służby zdrowia? Natychmiastowe zakończenie wszelkich działań oraz powołania niezależnej komisji do zbadania czy wszystkie środki ograniczające wolność są wprowadzone zgodnie z prawem oraz dogłębne zbadanie roli WHO i możliwego konfliktu interesów w działaniu tej organizacji.

Link do pełnej treści listu otwartego belgijskich lekarzy i personelu medycznego:
https://www.aier.org/article/open-letter-from-medical-doctors-and-health-professionals-to-all-belgian-authorities-and-all-belgian-media/

źródło: henrymakow.com

8 thoughts on “1400 belgijskich lekarzy i pracowników służby zdrowia bije na alarm: „Nie ma czegoś takiego jak zabójczy wirus”

 • Avatar
  26 września 2020 o 07:07
  Permalink

  Mieszkam w Belgii. W lipcu bylam w szpitalu, pytalam o pacjentow covid19, odp: zero. Teraz we wrzesniu bylam na pogotowiu i rowniez pytalam o takowych pacjentow, ta sama odp. Na samym zreszta pogotowiu od razu mozna bylo zobaczyc pustke na specjalnie dla nich wydzielonej czesci. Wiecej, na pogotowiu spedzilam jakies ponad dwie godziny. Po 15 minutach chodzilam z opuszczona maska, z lekarzem w kolejnych rozmowach rozmawialam bez maski i sama lekarz, za ktoryms razem przyszla bez maski. A wyszlam ze szpitala, zatrzymalam sie na stacji co by cos szybko kupic, w powiewie normalnosci wyszlam bez maski. Jeszcze dobrze nie weszlam do srodka, a juz slysze darcie geby: maska

  Odpowiedz
 • Avatar
  26 września 2020 o 23:52
  Permalink

  Bill gates tego h…a powiesić za h…a

  Odpowiedz
 • Avatar
  28 września 2020 o 07:11
  Permalink

  opamiętają sie albo i nie, a ile mandatów wlepili za nienoszenie maseczek

  Odpowiedz
  • Avatar
   9 października 2020 o 09:59
   Permalink

   A ile JESZCZE WLEPIĄ od jutra tj. 10 października kiedy będzie obowiązywać nas ŻOŁTA STREFA W PRAWIE CAŁEJ POLSCE, poza strefą czerwoną?!
   Aż …STRACH SIĘ BAĆ zwłaszcza, że ze względu na zdrowie NIE MOGĘ NOSIĆ MASKI…jedynie przyłbicę…

   Odpowiedz
 • Avatar
  1 października 2020 o 15:24
  Permalink

  Wirus to ściema światowych kurew moralnych, satanistów i Mosinie i jakiś tam maltanczykow pierd……ch. Boże wyzwól bas z tego reżimu. Amen

  Odpowiedz
 • Avatar
  6 października 2020 o 15:15
  Permalink

  Ja w stu procentach zgadzam się że nie ma żadnego wirusa a rząd powinien się zająć przyziemnymi sprawami a nie siać propagandy w całej okazałości popieram belgijskch lekarzy mam nadzieję że inne państwa w końcu przejrzą na oczy i skończy się ta cała komedia życzę wytrwałości jestem z Wami.

  Odpowiedz
  • Avatar
   14 października 2020 o 21:07
   Permalink

   Nie skończy się ta ściema bo za tym stoją firmy albo mafie farmaceutyczne. Zastraszyć ludzi a potem leczyć nie wyleczyć, leczyć. Sprzedawać szczepionki, już wykupili wszystkie na grypę.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.