Polska wydaje kilka milionów dolarów na przestępczą organizację WHO

„Polska niepotrzebnie dotuje Światową Organizację Zdrowia (WHO) – ocenił we wtorek kandydat Konfederacji na prezydenta Krzysztof Bosak. Zaapelował też do polskiego rządu, by nie finansował WHO. Do budżetu organizacji przekazywane jest 17 mln zł. – Ta organizacja wielokrotnie była oskarżana o brak obiektywizmu – przekonywał polityk.

Krytykując WHO Bosak ocenił, że organizacja ta jest finansowana przez prywatne koncerny farmaceutyczne, które mają – jak mówił – bardzo konkretne interesy związane z sektorem zdrowotnym. „Światowa Organizacja Zdrowia wielokrotnie była oskarżana o brak obiektywizmu, o kierowanie się wytycznymi, które wynikają albo z ideologii, albo z interesów międzynarodowych korporacji” – ocenił. Zwracał też uwagę na – jego zdaniem – pomyłki WHO dotyczące pandemii koronawirusa” – businessinsider.com.pl.

Można śmiało powiedzieć, że WHO to przestępcza organizacja, odpowiedzialna za śmierć wielu ludzi. To między innymi ona odpowiada za korporacyjną politykę leczenia na całym świecie. To ona wyznacza standardy leczenia: szczepionki, chemioterapie, leki z całą listą wykluczeń, kontrolę lekarzy itd.

Okazuje się, że ta organizacja jest potężniejsza od państw. Co z tego, że Donald Trump zawiesił finansowanie WHO, skoro ona dalej zarządza akcją koronawirusową.

Gdyby to USA decydowało o geopolityce, to jednym podpisem prezydent USA zlikwidowałby WHO.

Niestety, nie może tego zrobić, ponieważ nad państwami są korporacje. To korporacje zarządzają WHO.

Jeżeli Polska przestanie finansować WHO, to te kilka milionów dolarów składki, pokryje byle jaki milioner. Jednak warto pójść ścieżką Trumpa i przedstawiać silne argumenty przeciwko tej organizacji.

Jeżeli państwa nie zjednoczą się, nie będą mówić jednym głosem, to korporacje znowu uderzą w narody, następną akcją koronawirusową.

 

Robert Brzoza

źródło: https://robertbrzoza.pl/post/polska-wydaje-kilka-milionow-dolarow-na-przestepcza-organizacje-who

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.