8 powodów dla których Nowy Porządek Świata nienawidzi Syrii [video]

 

Syryjska dziewczyna, Maram Susli: “Chcę z wami porozmawiać o tym, dlaczego Nowy Porządek Świata nienawidzi Syrii oraz czemu atakują ten kraj. Nowy Porządek świata jest planem mającym na celu złączyć wszystkie narody pod kontrolą jednej władzy. Ludzie mogą się sprzeczać kto tak naprawdę rządzi w tym programie. Ale Ci spostrzegawczy zauważą, że Nowy Porządek Świata, czy NWO jest ostatnim etapem…”

8 powodów dla których Nowy Porządek Świata nienawidzi Syrii (Maram Susli):

1. Bank Centralny Syrii jest własnością państwa.

Syria zawsze stawiała opór i była na froncie przeciwko Nowemu Porządkowi Świata.
Jednym z powodów dlaczego tak jest, jest to iż Syria nie posiada Banku Centralnego należącego do Rothschild’ów.
Bank Centralny Rothschild’ów jest bankiem należącym do jednej z najbogatszych i najpotężniejszych rodzin na świecie.
Jest to bank, który jest pod kontrolą “Banku Międzynarodowych Rozliczeń”, który decyduje ile warty jest pieniądz w kraju oraz jaki dług posiada. W Libii jedną z pierwszych rzeczy, która się wydarzyła po przejęciu tego kraju było przekształcenie Banku Centralnego w Bank Centralny Rothschild’ów.

2. Syria nie ma żadnego długu w Międzynarodowym Funduszu Walutowym.

Kolejną rzeczą, którą nienawidzi New World Order jest to, iż Syria nie ma żadnej pożyczki w Międzynarodowego Funduszu Walutowego (MFW). W okresie przed wojną był to kraj zupełnie wolny od długów, a jeżeli kiedykolwiek brał pożyczkę, to nie od MFW, lecz od zaufanych sprzymierzeńców takich jak Rosja. Pierwszą rzeczą jaką nowy prezydent Egiptu, Morsi zrobił kiedy przejął władzę był niestety kredyt w wysokości 4 miliardów dolarów, przyniósł on tylko śmierć i odsetki.
Ponieważ Syria nie jest winna pieniędzy światowej władzy oraz jej bank jest wolny od obcej kontroli, jest w stanie decydować sama o sobie w polityce zagranicznej.
Właśnie dlatego Syria może opierać się imperializmowi jak w Palestynie, Libii i Iraku oraz jest wolna od modyfikowanej żywności.

3. W Syrii nie ma GMO.

Syria nigdy nie miała genetycznie modyfikowanej żywności i niedawno sformalizowało to w swoim prawie.
Firmy takie jak Monsanto zyskują podczas wojen. Po inwazji na Irak, jedną z pierwszych rzeczy, którą Stany Zjednoczone zmieniły na zawsze w irackiej konstytucji było sprawienie, iż przechowywanie przez farmerów ich własnych nasion stało się nielegalne oraz zmuszenie ich do kupowania genetycznie modyfikowanych nasion od Monsanto.
Genetycznie modyfikowane nasiona są bardzo drogie. Wielu z indiańskich farmerów, którzy kupili te nasiona i których uprawy upadły tego roku, popełnili samobójstwa ponieważ nie mieli pieniędzy na zakup nowych nasion z Monsanto i nie mogli ocalić swoich własnych, ponieważ podpisali umowę kontraktową o kupowaniu nasion z Monsanto.
Z tego powodu panował głód. Dostawa żywności jest kolejnym ograniczeniemm którego używa Nowy Porządek Świata, by mieć kraje w garści i sprowadzić je pod kontrolę jednego rządu światowego.
Syria opiera się tym próbom kontroli.

4. Syryjczycy są świadomi światowej konspiracji.

Odkąd media państwowe nie wstydzą się mówić o tajnych społecznościach.
W Syrii tajne społeczności nie są postrzegane jako szalone spiski, tylko jako coś co jest wszystkim znane.
Czy to coś nieznaczącego, że dwoje kandydatów na prezydenta Stanów Zjednoczonych, Bush oraz Kerry byli oboje członkami tej samej małej tajnej społeczności “The skull and bones”?

5.Syria posiada gaz oraz planuje wybudowanie rurociągów.

Ropa oraz przepływ energii są kolejnym sposobem, dzięki któremu światowe władze sprowadzą narody na kolana oraz jest to kolejny powód dlaczego Syria jest ich celem.
Syria niedawno odkryła gaz na swych wybrzeżach i pracowała nad nowymi rurociągami idącymi przez Iran, Irak oraz Syrię do Europy, który rywalizowałby z rurociągiem BPT aktualnie idącej przez Izrael.
Zmuszanie by ropa przechodziła przez Izrael przez rurociąg BTC jest sposobem, dzięki któremu New World Order wykorzystuje Izrael jako centrum kontroli przepływu ropy między Europą, Azją i Afryką.
Mogą zakręcić te rurociągi kiedy tylko chcą i to sprowadza narody pod ich parasol. Poważna próba mająca zmienić trasę dla ropy i gazu mogłaby być sposobem na uwolnienie świata i pokrzyżować plany światowych władców.

6. Syria opiera się Syjonizmowi i “Izraelowi”

Mówiłam o tym długo, ale na pewno jest to jeden z ostatnich krajów, który nie uznaje apartheid’owego Państwa Izraelskiego i stawia opór syjonistycznemu programowi, który jest dużą częścią Nowego Porządku Świata.
To jest jeden z głównych powodów, dla których Nowy Porządek Świata widzi Syrię jako przeszkodę dla swoich planów i ten punkt wymaga osobnego filmu.

7. Syria ostatnim świeckim krajem Bliskiego Wschodu.

Kolejnym powodem, dla którego Nowy Porządek Świata nienawidzi Syrii jest to, iż to świecki kraj na Bliskim Wschodzie.
Afganistan, Libia, Irak i większość północnej Afryki były krajami świeckimi, lecz po wojnie w Iraku, Iracki rząd stał się bardziej teokratyczny.
Po Arabskiej Wiośnie i bombardowaniu Libii przez NATO otrzymał on ekstremistyczny rząd Wahhabi i niedawno Egipt stał się muzułmańskim braterskim narodem, kolejną teokracja.
A wraz z Izraelem będącym eksternistycznym żydowskim teokratycznym regionem, Syria jest naprawdę ostatnim pozostałym świeckim krajem Bliskiego Wschodu. W Syrii pytać kogoś o wyznanie jest obraźliwe i jeżeli obcokrajowiec by się Ciebie spytał jakiego jesteś wyznania, niestety ale czujesz że jesteś trochę atakowany.
I odpowiedź jest taka: “Jestem Syryjczykiem”.
Wszystkie główne religie żyły tam w pokoju przez setki lat z wolnością wyznawania.
Podzielić i podbić jest to strategia, której władze światowe używają, by kontrolować narody i Syryjska jedność jest przykładem aby się temu przeciwstawić.

8. Silna tożsamość narodowa.Jest tu naprawdę silna tożsamość norodowo-kulturowa.

Jeżeli podróżujesz po świecie to zauważysz te same sklepy i tę samą kulturę wszędzie.
Znajdziesz ten sam ciuch w sklepie w Dubaju oraz w sklepie we Francji.
W Syrii tak się nie dzieje.
Syria stawia na swoją unikalność i własną produkcję.
Coca-cola i inne zagraniczne firmy miały zakaz w Syrii, lecz kilka temu obecny prezydent cofnął ten zakaz i uważam to za duży błąd.
Syria miała swoje własne firmy produkujące Colę.
Była nawet smaczniejsza , lecz zakłady musiały zostać zamknięte jako rezultat cofnięcia zakazu dla Coca Coli.
Syria wciąż stawiała opór zagranicznym firmom i myślę iż jest to kolejny powód, przez który Syria jest nienawidzona przez Nowy Porządek Świata. Syria jest jednym z ostatnich krajów, który pozostaje odmienny od wszystkich innych i wierzę, że to program Nowego Porządku Świata, by sprawić żeby wszystko wyglądało właściwie tak samo, a tym samym spowodować że nie będzie nigdy więcej narodów i będzie jeden światowy rząd.
Jakże nudny świat by to był.
Nowy Porządek Świata nienawidzi Syrii, ponieważ Syria jest wolna.
Jakże żałosne jest to, że wykrzykują “uwolnić Syrię”, gdy tak naprawdę pragną ją zniewolić.
Gdyby Syria upadła, byłby to punkt zwrotny, który zakończył by się wygraną Nowego Porządku Świata, tak jak Stalingrad był punktem zwrotnym pomiędzy Niemcami oraz Rosją podczas II wojny światowej. Syria opiera się pomimo całej tej potężnej sile narodów będących przeciwko niej.
Stawia opór nie tylko dla siebie, ale dla każdej wolnej osoby.
Tak jak powiedziałam wcześniej, Syria jest na froncie przeciwko Nowemu Porządkowi Świata, a więc walczcie u naszego boku do samego końca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.