Agenda związana z eugeniką Fundacji Rockefellera to korzeń wszelkiego zła i zniewolenia ludzkości

Notatka od redaktora: Byłem pod tak wielkim wrażeniem tego wywiadu, że postanowiłem sporządzić stenogram – tak aby czytelnicy mogli zapoznać się z tym co wyjawił dr. Blaylock w tym wyjątkowym wywiadzie znany lekarz ujawnił jaka jest kluczowa rola agendy związanej z eugeniką znajdującą się w sercu Fundacji Rockefellera –  która za cel obrała sobie zniewolenie ludzkości.

Warto poświęcić czas na zapoznanie się z tym materiałem z należytą uwagą. Pod tekstem znajdziecie nagranie wideo z wywiadem. Jest to zwięzły i przekonujący skrypt dotyczący dotyczący wielkiego spisku (zniewolenia i depopulacji) w grze o ustanowienie zasad gry Nowego Porządku Świata.

Im więcej z tego zrozumiecie, tym mniej podatni będziecie na machinacje (manipulacje?) tych satanistycznych psychopatów….

Aby uzmysłowić kto gra pierwsze skrzypce w orkiestrze Nowego Porządku Świata warto odnotować fakt przejęcia znacznej części majątku rodziny Rockefeller przez barona Jacoba Rothschilda w 2012 roku, o czym informowały media finansowe m.in. Puls Biznesu.

https://www.pb.pl/rothschild-i-rockefeller-lacza-sily-669704

 

Transkrypcja Wywiadu

Alex Jones = AJ

Doktor Russell Blaylock = DRB

AJ: dr Russell Blaylock jest certyfikowanym przez Izbę Lekarską neurochirurgiem, publicystą i wykładowcą. Ukończył Akademię Medyczną LSU w Nowym Orleanie gdzie ukończył staż jako chirurg, a później był rezydentem jako neurochirurg na Akademii Medycznej Karoliny Południowej w Charleston.

W trakcie swojej rezydentury przez rok czasu nadzorował program neurologiczny, po czym odbył stypendium na wydziale neurochirurgii. Od 25 lat zajmuje się neurochirurgią, poza tym zajmuje się też technologią żywienia.

W trakcie badań współpracował z wybitnym neurochirurgiem dr. Ludwigiem Kempe, wspólnie opracowali technikę międzytkankowej techniki usuwania wewnątrz tkankowych nowotworów – technika ta jest używana po dziś dzień. Dr Blaylock przedstawił przykłady zastosowania tej techniki na Kongresie Neurochirurgów…

Drodzy słuchacze, tych materiałów jest sporo, jest on jednym z najbardziej utytułowanych (obecnie na emeryturze) neurochirurgów na świecie. Dr Blaylock brał regularny udział w wielu badaniach i sympozjach, zwłaszcza we wszystkich badaniach związanych z toksynami w naszym otoczeniu i metodami zapobiegania ich przyswajaniu przez organizm. Istnieje wiele pytań co do tego zagadnienia.

 

DRB: Dziękuję bardzo za zaproszenie do programu.

 

AJ: Nie ma za co, dziękuję, że przetrwał Pan przez moje wywody. Może od razu powie Pan słuchaczom o swoich książkach, materiałach wideo, materiałach, o swojej stronie internetowej, bo ludzie chcą wiedzieć jak najwięcej.

 

DRB: Zatem, moja strona internetowa to www.russellblaylockmd.com. Na tej stronie znajdziecie sekcję z bezpłatnymi informacjami. Jak wiecie opublikowałem dokumenty dotyczące wielu tematów, począwszy od toksyczności rtęci, przez szczepionki aż po bujdy o cholesterolu, opublikowałem też artykuł na temat reżimu w medycynie.

Publikuję swój newsletter na stronie newsmax.com, The Blaylock Wellness Report (Raport Zdrowotny Blaylocka), jest publikowany w cyklu miesięcznym i zamieszczam w nim nowości odnośnie zdrowego odżywiania się. Wydałem też kilka książek: Excitotoxins, The Taste That Kills  (Excitotoxins – Smak, który zabija) – to moja pierwsza książka.

Omawia kwestię MSG oraz toksyczności Aspartanu – jego wpływu na mózg i układ nerwowy. Następna była książka ogólnie mówiąca o odżywianiu „Health and Nutrition Secrets That Can Save Your Life” (Tajniki Zdrowia i Zdrowego Żywienia, Które Mogą Ocalić Twoje Życie), w której omawiam wiele tematów od szczepień przez fluor, zatrucia rtęcią, choroby układu krążenia, cukrzycę i wiele innych, jest ona bardzo treściwa.

Trzecia książka to „Natural Strategies for Cancer Patients” (Naturalne Strategie dla Chorych na Raka), w której to omawiane są ogólnoświatowe badania w kwestii żywienia i walki z rakiem. Omawiane są w niej nie tylko metody do zastosowania w przypadku leczenia różnych odmian nowotworu, jednocześnie w znaczny sposób zwiększa efektywność tradycyjnych metod leczenia nowotworów i sprawia, że stają się mniej szkodliwe. To są dwie najświeższe książki. Książka Excitotoxin była zaktualizowana w 1997 roku – tak mi się wydaje.

 

AJ: I o tym wszystkim można przeczytać na Twojej stronie internetowej, którą obecnie na ekranie widzą widzowie prisonplanet.tv

 

DRB: Tak dokładnie.

 

AJ: Warto zauważyć, że rozmawiamy od blisko dwóch minut, w tym czasie Obama zmienił decyzję, jeżeli nadal nie kontrolują kwestii rynku leków – to niedługo zaczną go kontrolować.

Chciałbym przybliżyć co takiego powoduje toksyczność SSRI (Selective Serotonin Reuptake Inhibitor – Wybiórczy Wychwyt Zwrotny Inhibitora Serotoniny). Oni przyznali, że prowadzi ona do samobójstw. Chcę sprawdzić jaki to ma wpływ na młodzież, chcę dowieść jak zwiększa się ilość zachorowań na nowotwory, skąd pojawiają się alergie u ludzi, którzy nigdy na nie nie cierpieli.

Używamy produktów GMO, które powodują powstawanie nowych protein i związków, następnie zgodnie z informacjami uzyskanymi od naukowców z którymi rozmawialiśmy wywołują tyle problemów. Chciałbym teraz przejść do omawiania listy tematów pochodzących z różnych zakresów tego zagadnienia. Jakie są najbardziej niebezpieczne substancje dodawane do jedzenia, których powinniśmy się wystrzegać? Są to exictiotoksyny, nie tylko aspartan, i inne podobne substancje. MSG [monosód glutaminianu] i inne substancje, które można odnaleźć w naszym otoczeniu.

 

Od czego chciałby Pan zacząć doktorze?

 

DRB: No cóż, moim zdaniem powinniśmy rozpocząć naszą rozmowę od ustalenia skąd się wzięło pojęcie medycyny ortodoksyjnej w USA – bo pojęcie to wywołuje spore zamieszanie. Obecnie ludzie są przytłaczani myślą o tym, że używana jest medycyna ortodoksyjna- która została przyjęta przez ludzi. Następnie mamy ludzi, którzy pracują poza obszarem medycyny ortodoksyjnej, na których inni patrzą z góry. Ci ludzie zajmują się zdrową żywnością, witaminami, ziołami, minerałami , sokami itp. Dlatego też musimy zrozumieć kto stworzył medycynę ortodoksyjną.

Skąd to się wzięło?

No cóż, faktycznie medycyna ortodoksyjna wywodzi się z Fundacji Rockefellera z roku 1901. Rockefellerowie w tamtym okresie nie chcieli się afiszować swoim nazwiskiem z powodu skandalu powiązanego firmą Standard Oil. Wszyscy znienawidzili Rockefellerów. Dlatego też jego przyjaciel ksiądz [Frederick Taylor] Gates (zdjęcie po lewej) i udał się do Johna D. Rockefellera (zdjęcie po prawej) i powiedział mu: „Jest sposób na to aby naprawić Twoją nadszarpniętą reputację”. Następnie podał mu przykład, powiedział „Był taki człowiek, znienawidzony przez wszystkich, zaczął on przekazywać pieniądze na inwestycje filantropów, wkrótce ludzie zapomnieli o jego złych uczynkach”.

Jedyne o czym pamiętano to jego działalność jako filantropa. Dlatego też uznali, że „dokładnie to trzeba uczynić”.
Dlatego też pierwszą rzeczą którą zrobili (z racji, że ojciec Gatesa był lekarzem, a ojciec
Johna D Rockefellera był szarlatanem i przebiegłym handlarzem ropą, to on powiedział:
”Stwórzmy Instytut Badań Medycznych Rockefellera” (obecnie nazywany Uniwersytetem Rockefellera w Nowym Jorku).

Instytut powstał w 1901 roku, tym sposobem Rockefeller wszedł w posiadanie Trustu Farmaceutycznego, w skład którego wchodziły wszystkie liczące się światowe firmy produkujące leki m.in. Merck Pharmaceuticals, Lederle i inne wielkie firmy.

 

AJ: Rockefellerowie rozumieli, że przejęcie kontroli nad całym przemysłem farmaceutycznym
jak i przejęcie kontroli nad systemem edukacji jest kluczem do dominacji nad społeczeństwem. Tacy są właśnie monopoliści.

DRB: Dokładnie tak, w ten sposób zarobił sporo pieniędzy. Na to właśnie Gates zwrócił mu uwagę:
„Nie tylko możemy przedstawić to jako filantropię, ale tylko poprzez promowanie jedynie tych leków i metod leczenia, które pochodzą od nas, co określano mianem działalności ortodoksyjnej, miało to na celu wspomaganie firm należących do nich.”
I to dokładnie uczynił, nie zawsze był bezpośrednim właścicielem firm, jednakże kupował wystarczająco dużo akcji danej firmy, żeby móc ją kontrolować.

AJ: Tak, jest to bardzo proste, zwłaszcza dla ludzi, którzy nie rozumieją tego co Pan mówi, to stanowi główny nurt historii, nie znajdziecie tego w ogólnodostępnych podręcznikach, ale jest to w zasięgu ręki dla tych, którzy tego szukają. Oni przejęli kontrolę nad systemem edukacji medycznej – tak aby kierować nim na korzyść posiadanych przez nich firm.

DRB: Dokładnie, sposobem jaki wykorzystano do przejęcia kontroli nad systemem edukacji medycznej był taki, że zatrudniono osobę o imieniu Abraham Flexner. On właśnie im nakazał aby:  „sprawdzili wszystkie szkoły medyczne w USA i napisali jakie mają o nich opinie”

Oczywiście głównym celem było aby usunąć wszelkie odniesienia do zdrowego żywienia i metod leczenia poprzez zbilansowaną dietę. Dzięki temu zamknięto połowę (ze 165) szkół medycznych w USA. Następnie namaszczono należące do niego szkoły medyczne, zasilane jego pieniędzmi, gdzie powoływano profesorów z grona nauczycieli lojalnych jemu. W ten sposób stworzyli system edukacji, który nauczał tego czego oni chcieli aby nauczał. Tym sposobem, każdy profesor kończący naukę zgodną z tym programem nauczał w ten sam sposób, w ten właśnie sposób stworzono ortodoksyjny system nauczania dzięki któremu każdy myślał i mówił w ten sam sposób.

AJ: Dokładnie tak, obecnie określane jest to jako standaryzacja, w taki sposób firmy międzynarodowe mogą finansować miasta i regiony, docierać do władz lokalnych i regionalnych
i innych obszarów. Te szkoły są identyczne, przesłanie o ograniczaniu dostępu do broni jest identyczne, tak samo jak ograniczanie suwerenności. Wszystko podlega standaryzacji, a zaczęło się to od zrobionej przez nich standaryzacji banków, następnie medycyny a potem dostaw energii.

Proszę kontynuować…

DRB: Dokładnie, jeśli by przeanalizować historię, to korzenie tego sięgają Rockefellera. On tego dokonał we wszystkich segmentach gospodarki, jak też magistratach, miastach i wioskach, których władze były pod jego kontrolą. Cała opieka zdrowotna USA jest pod jego kontrolą, a teraz wykracza poza granice USA, aby uzyskać wpływy międzynarodowe.

AJ: W chwili gdy mają kontrolę nad sektorem medycznym, mogą tuszować i maskować, przekazywać lekarzom zafałszowane wyniki badań, jak też naukowcom. Mają możliwość utajniania swojego programu eugeniki, tak aby mieć pewność, że prawdziwi lekarze i naukowcy nigdy tego nie odkryją, mam rację?

DRB: Dokładnie tak, o tym samym napisała Lilly Kay w swojej książce. Nosi ona tytuł „The Molecular Vision of Life: Caltech, Fundacja Rockefellera i Rozwój Nowej Biologii wyd. Oxford University Press, 1993” To bardzo szczegółowa historia. Autorka jest wysoce wykwalifikowanym profesorem historii medycyny molekularnej i biologii molekularnej. Jest to bardzo uznana historia medycyny molekularnej i biologii molekularnej. W książce tej przedstawia tezę, że Fundacja Rockefellerów stworzyła biologię molekularną w celu rozwinięcie inżynierii człowieka i kontroli społecznej. Jego celem jest eliminacja ludzi nie dostosowanych do życia w obecnym świecie.
On zmienił nasz sposób myślenia poprzez użycie biologii molekularnej.

AJ: Był też pionierem w finansowym wspieraniu brytyjskiej wojny umysłów. Tak to nazywał Hitler, zamiennie używając terminu „propaganda”

DRB: Dokładnie, on sprawił że sprawa nabrała wydźwięku międzynarodowego w 1950 roku. To co zrobił, to przekazał Fundacji Forda program o zasięgu krajowym, która to fundacja nadała mu wydźwięk międzynarodowy, w szczególności w Wielkiej Brytanii gdzie powstał program wojny psychologicznej, a także programy psychologicznej zmiany umysłu i sposobów myślenia.

AJ: Doktorze, chcę na coś zwrócić Pana uwagę. Przed tym wywiadem nie mieliśmy okazji rozmawiać, nie odczytujemy skryptów. Jak Pan wie następnie wszystko przeniosło się do Wielkiej Brytanii, a Pan to dalej dokumentował, dlaczego? Ja nie rzucam drobnych fragmentów informacji aby pokazać, że wiem co się dzieje. Robię to aby pokazać, że obydwaj mówimy o tym samym jednocześnie, bo czytamy te same informacje pochodzące z głównego nurtu.

To właśnie dzieje się naprawdę, oni nas zatruwają od podstaw. Wrócimy jeszcze do tego tematu.
Goszczę dziś dr Russella Blaylocka – niesamowitą osobistość, to dla nas zaszczyt, że jest Pan z nami. Za chwilę wracamy i będziemy kontynuować rozmowę o tym co rządzi naszym światem.
Zostańcie z nami.

[przerwa reklamowa]

 

AJ: Wszystko to o czym mówi dr Blaylock (neurochirurg, naukowiec, wykładowca, publicysta) ma poparcie w faktach historycznych. Eugenicy (zwolennicy eugeniki) stworzyli swoje plany w latach 50-tych XIX wieku. W latach 30-tych XX wieku te plany zaczęto wdrażać przy użyciu rządów państwowych. Plany te zostały wdrożone. Pomysł nazistów był tego pochodną. Dlatego też to wszystko się obecnie dzieje. Dlatego też obecnie ludzie są zatruwani. Oni na wszystko mają jedną odpowiedź, mówią: „No cóż, populacja, wiecie, teraz w USA żyjemy dłużej”, no cóż to nie jest prawda.

Spadł odsetek śmierci wśród niemowląt, zatem jeśli porównamy stare statystyki zgonów wśród niemowląt ze statystykami sprzed 10, 60, 80 czy 100 lat, 30-40% dzieci umiera zanim osiągnie wiek 5 lat. Patrząc na te cyfry, nie wydaje się abyśmy żyli długo.Spójrzmy na Rosję, obecnie żyją średnio 52 lata, to się dzieje planowo, zgodnie ze schematem stworzonym przez specjalistów ds. planowania socjalnego. Panie doktorze, proszę zatem kontynuować, dotarł Pan do 1950 roku, teraz dzieje się to już na skalę światową. Proszę zatem kontynuować.

DRB: No cóż, tak jak mówiłem przekazali krajowym badania behawioralne Fundacji Forda oraz Fundacji Rockefellera, a także korporacyjnej Fundacji Carnegie. Zwrócili uwagę na scenę międzynarodową z zamiarem promowania Inżynierii Społecznej zgodnie ze stworzoną przez Rockefellerów w latach 20-tych XX wieku Nauką o Człowieku. Tak naprawdę była to eugenika, dlatego, że sponsorowali oni większość organizacji zajmujących się eugeniką na świecie w okresie 1910-1920.
Tak naprawdę Fundacja Forda jest kontrolowana przez Fundację Rockefellerów. W sumie wszystkie liczące się fundacje są kontrolowane przez Fundację Rockefellerów. Sposób w jaki to zrobili jest prosty, umieścili swoich ludzi jako członków zarządu we wszystkich tych fundacjach, po pewnym czasie przejmowali władzę nad daną fundacją. W ten sposób wszystkie liczące się fundacje, w tym fundacja Billa Gatesa są w bezpośredni lub pośredni sposób kontrolowane przez Fundację Rockefellera.

AJ: Pozwolę sobie wspomnieć o źródłach tej informacji. Kongresowe Przesłuchania Kościelne, jak wiecie miały miejsce w latach 70-tych, polegało to na stworzeniu połączonych zarządów w różnych fundacjach, kolejną metodą opracowaną przez Rockefellerów było kontrolowanie rządu: jeśli nie podobała im się jakaś fundacja, lub nie chcieli mieć z nią do czynienia wtedy nasyłali kontrolerów na tą fundację, aby ją albo zniszczyć, albo przejąć nad nią kontrolę jako grupa sojuszników rodu Rockefellerów. Proszę kontynuować….

DRB: Dokładnie, poprzez regulowanie i kontrolę większości liczących się fundacji, mogli zablokować finansowanie – co też czynili. Własne projekty nakierowywali jedynie wybrane zagadnienia. Na przykład bardzo interesowali się behawioryzmem, który jest kontrolą psychologiczną i inżynierią człowieka – jak to się mówi fizjobiologią. Poprzez użycie ogromnych funduszy, sprawiali że pozostałe fundacje były małe i nieznaczące – bez ponoszenia konsekwencji. Trenowali lekarzy w USA mając na celu konkretne instytucje, takie jak Harvard, Johns Hopkins, Duke University, Uniwersytet Stanowy Wisconsin a także tzw. „ich instytucje” – CalTech (Politechnika Kalifornijska). Oni wprowadzali tam swoich ludzi, postępujących zgodnie z ich interesem i ich planami, wraz z ich agendą kontroli społecznej. Ci ludzie po jakimś czasie zostali profesorami, a swoich uczniów wysyłali jako profesorów do zagranicznych szkół. Przez pewien czas od 1901 roku, przejęli kontrolę nad większością liczących się uniwesytetów na świecie poprzez współzależne zarządy.

Aby zilustrować ile pieniędzy posiadają Ci ludzie, zrobili oni coś więcej, mianowicie upewnili się że ich ludzie byli wybierani na doradców w rządzie, w chwili gdy rząd zajmował się dystrybucją funduszy. Działo się tak dlatego, że finansowanie programów psychologicznych przez rząd federalny wielokrotnie przewyższało możliwości fundacji w latach 50-tych i 60-tych XX wieku.

Lecz to fundacje kontrolowały różne grupy rządowe, wydające powierzone im fundusze, kontrolując w ten sposób rząd  – którego finanse zależały od uzyskanych przychodów z podatków.

AJ: OK, panie doktorze, proszę się w tym momencie zatrzymać, zrobimy minutową przerwę na reklamę. Po niej wrócimy do czwartej i ostatniej godziny naszej audycji. To jest prisonplanet.tv na żywo.

[po reklamie]

AJ: Jest z nami mój gość dr Russell Blaylock, na ekranie zaraz ujrzycie adres www jego strony za chwilę. Uzyskacie od niego skrócony kurs z operacji kontroli umysłów – mający przybliżyć Wam jak zarządzane są nasze społeczeństwa. W jaki sposób ludzie zajmujący się mapowaniem naszych mózgów kontrolują społeczeństwo. Potem zgłębimy temat tego co oni budują, ich operacji związanych z eugeniką, czynną redukcją zaludnienia wycelowaną przeciwko naszym rodzinom.  Nie ważne czy jesteś agentem FBI, policjantem czy też biurokratą. Zaraz zgłębimy temat konkretnych toksyn i trucizn jakie zostały wprowadzone do naszego środowiska. To będzie krótki wątek. Następnie poruszymy kolejny, dłuższy 5-cio minutowy temat. Panie doktorze proszę kontynuować.

 

DRB: Kontynuując omawianie tej obsesji nauką związaną z modyfikacją zachowań ludzkich – zostało to nazwane „behawioryzmem” w latach 1948-50. Na przykład w 1928 roku na Politechnice Kalifornijskiej był oddział biologii. Tam właśnie Rockefeller skierował swoje fundusze na finansowanie Nauki o Człowieku, w pierwszej kolejności skoncentrowano się na eugenice – tak jak nam przekazała dr Kay. Dr Kay poinformowała nas że jednym z profesorów był Ezra Gosney – przywódca Ruchu Eugenicznego. Prof. Gosney należał do Amerykańskiego Stowarzyszenia ds. Eugeniki, Amerykańskiego Społecznego Stowarzyszenia ds. Higieny, Stowarzyszenia ds. Badań nad Eugeniką, Stowarzyszenia ds. Polepszenia Człowieka – która otrzymywała hojne dotacje od Fundacji Rockefellera. Oni wysłali tysiące broszur do lekarzy, nauczycieli, pracowników socjalnych oraz uniwersyteckich publicystów – w celu upewnienia się że ich pomysły zostaną zaakceptowane przez i pozostaną w pamięci amerykańskiego społeczeństwa. Pozwolę sobie przytoczyć jedną z tez, o których dr Gosney pisał w Scientific American w 1934 roku, namawiał on aby czytelnicy zapoznali się z teorią Adolfa Lorenza (profesora socjologii z Wiednia), w której głosił, że sterylizacja jednostek nieprzystosowanych do życia w społeczeństwie rozpowszechni się we wszystkich cywilizowanych krajach jako recepta na pozbycie się „nieporządanych członków społeczeństwa”.

Był to człowiek należący do Fundacji Rockefellera, został mianowany profesorem odpowiedzialnym za ten nowy program biologiczny, program biologii molekularnej w CalTech, miał on wielki wpływ na nauczanie profesorów, którzy z kolei szkolili innych biologów, a nawet w efekcie tego lekarzy.

Teraz pozwolę sobie przytoczyć Wam kilka cytatów z jej książki, co udowodni Wam że nie biorę swoich pomysłów z powietrza. W jej książce napisała, że w latach 20-tych XX wieku Rockefeller stworzył koncepcję agendy Nauki o Człowieku. Powiedział on:

„motywatorem stojącym za niesamowitą inwestycją był rozwój nauki o człowieku jako całkowitej i gotowej do zastosowania kontroli społecznej zakotwiczonej w nauce naturalnej, w medycynie oraz naukach społecznych. To wszystko było wycelowane w inżynierię ludzką – połączenie celów kognitywnych i społecznych, które mają silne powiązania historyczne z eugeniką.”

Zatem jak widzicie, to nie może być bardziej oczywiste, mogę przytaczać cytat za cytatem z
książki , w której autorka cały czas to powtarza. Jego plan całego finansowania nie był łagodny – miał na celu kontrolowanie ludzi poprzez kontrolę ich myśli, następnie chciał pozbyć się ludzi, których uznał by za nieporządanych. Jak wiemy dysponował ogromnymi funduszami z fundacji Carnegie, Rockefeller, Ford jak też Laura Spelman Rockefeller Memorial. W związku z tym dysponował ogromnymi pieniędzmi pochodzącymi z fundacji. Dodatkowo, z racji tego że byli doradcami rządu federalnego, mieli dostęp do pieniędzy wydawanych przez rząd w tych obszarach, kwoty te znacznie przekraczały fundusze fundacji, lecz funduszami tymi zarządzały fundacje.
W wyniku tego, obecnie oni kontrolują bogactwa całego świata i mogą dzięki nim realizować te programy. Mówimy o miliardach dolarów, przeznaczanych na promocję również Nowego Ładu Świata, który zaprojektowali przy pomocy Kancelarii Stosunków Międzynarodowych. Wszystkie te tezy są poparte dostępną dokumentacją, nie jest to mój ani wasz wymysł.

AJ: Panie doktorze to jest przerażające, zrobimy teraz przerwę, krótką przerwę, następna część będzie długa. To wszystko jest straszne. To jest program Planet Eugenics (Planeta Eugeniki)

[po przerwie reklamowej]

AJ: Mówimy tutaj o Pana życiu. Mówimy to o instytucjach medycznych, uczelniach, miastach, województwach….. dzieje się to wszystko w ramach inżynierii społecznej. Obecnie banki projektują swoje własne dokumenty, jesteśmy nimi atakowani aż do znudzenia, oni celowo prowadzą do implozji ekonomii, tak aby jedynymi opcjami była praca dla rządu lub praca na rzecz firmy finansowanej przez międzynarodowców.

Dr Russell Blaylock jest naszym gościem, pod koniec następnej godziny zostaną otwarte linie telefoniczne do studia pod nr 1 800 259 9231.

Panie doktorze, kontynuując dalej nasz temat chciałbym poruszyć kwestię tego co oni dla nas szykują, z Pana badań jaki plan działania oni realizują, jaki mają cel. Z racji że zwiedził Pan świat, uczył się historii, prowadził pan program radiowy, te 13 lat to była nie lada przygoda, przy prowadzeniu tych badań, bez względu na to czy pan jest się znanym neurochirurgiem czy też członkiem kongresu jak Ron Paul, równocześnie doszliśmy do tych samych wniosków. To jest z góry ustalony cel a ja widziałem tylko jego mały wycinek. Kilka lat temu w moim filmie „Ostateczna Rozgrywka” [End Game] legislatura stanu Teksas prowadziła przesłuchania dotyczące zwiększającego się odsetku zgonów wśród adoptowanych dzieci, dlaczego ta liczba tak szybko rosła (1,4 miliona dzieci w skali kraju rocznie), dlaczego 67% dzieci w całym kraju tak samo jak w Teksasie stosuje leki psychotropowe. Szef Departamentu Psychiatrii, Stowarzyszenia w Teksasie powiedział publicznie: „te dzieci mają złe geny, dlatego też to im robimy”.

W chwili gdy spotkasz któregokolwiek z tych ludzi, miałem okazję poznać ich na wielu imprezach – mówią otwarcie „tak, pozbywamy się ludzi”. Ludzie są jak zaraza, jak szkodniki. My jako elita chcemy się ich pozbyć.

Opowiadam historię swojej Mamy, pewnego razu jechaliśmy w trójkę z moim Tatą po tym jak mnie odwiedzili, widzieli ukończoną część mojego filmu „End Game”, było to półtora roku temu. Moja Mama powiedziała „Synu wiem że mówisz prawdę o tym wszystkim (Mama studiowała Historię).
Powiedziała też „nie wierzę w to, że oni chcą zabić 80% ludzi”. Mój Tata, który nigdy nie słyszał tej historii – ukończył liceum jako jeden z najlepszych uczniów- kontynuując, to się wydarzyło gdy jeszcze był w liceum, w ramach pewnego projektu odwiedzał UT (Uniwersytet Teksasu), wtedy spośród tysiąca dzieci, które zdawały testy, Tata uzyskał szósty wynik. Wzięli go na bok i powiedzieli mu, że chcą „wysłać go do najlepszych szkół. Chcą aby stał się częścią Nowego Porządku Świata, chcemy wdrożyć eugenikę, publicznie, jak wiesz musimy się pozbyć większości populacji Ziemi”. Wtedy mój Tata podjął decyzję aby się wycofać, bo dobrze znał historię. Powiedział, że to był chory pomysł, od razu skojarzył to z nazistami, jednakże nigdy nie powiedział tego na głos.
Ja rozmawiałem z innymi profesjonalistami, oni zajmują się rekrutacją elit społecznych, dzieje się tak od lat 30-tych na zachodzie. Proszę kontynuować….

DRB: Dokładnie, zgłębiając Nowy Porządek Świata, natkniemy się na Lily Kay, która powiedziała:
„w grudniu 1946 roku specjalna komisja rozpowszechniła nowy przepis który miał promować internacjonalizm na rzecz Nowego Porządku Świata, innymi słowy program eugeniki miał być prowadzony na skalę światową”. Następnie powiedziała „w 1945 roku z powodu Holokaustu i jego negatywnego wydźwięku dla opinii publicznej, który odbijał się echem na eugenice i planowaniu społeczeństwa, oni poinformowali ludzi, aby ci zgromadzili wszystkie materiały źródłowe na piśmie – dotyczące planowania społecznego, kontroli społecznej oraz eugeniki i ich się pozbyli, lecz uznano, że wystarczy zmienić w nich nazwiska i ludzie się w tym nie połapią.”
Napisała w swojej książce, a ukończyła historię na MIT pod okiem Johnsa Hopkinsa – historyka, który….

AJ: To była kryptoeugenika, w krótkim czasie oni zmienili wszystkie nazwiska w dokumentach.

DRB: Dokładnie, oni wybiórczo usunęli wszystkie nazwiska z dokumentów, tak aby ich publikacje miały lepszy i szerszy wydźwięk…

AJ: Pozbyli się tych danych z powodu ruchu bio-etyków.

DRB: Tak, dokładnie.

AJ: I tak dalej i tak dalej

DRB: Dokładnie, oczywiście ich największym i najsilniejszym sojusznikiem była Rada Badawcza ds. Nauk Społecznych (Social Sciences Research Council) stworzona przez Rockefellera w roku 1904 lub 1907 jeśli dobrze pamiętam. W ten sposób ta niesamowicie potężna organizacja była już
w 1950 roku wspierana przez szesnaście innych fundacji, połączonych z Rockefellerem. Wpompowywane były w nią wielkie sumy pieniędzy i ona kontrolowała wszystkie badania dotyczące nauk społecznych, nie tylko w kraju ale też w skali międzynarodowej.

AJ: W międzyczasie, oni cały czas szukają nowych prężnych umysłów aby mieć pewność, że najmądrzejsi ludzie pracują dla nich…

DRB: Dokładnie tak, poprzez kontrolowanie systemu edukacji, kontrolę mediów, mogą być pewni że ludzie przejmą określony tok myślenia. W ten właśnie sposób oni kontrolują ludzi, którzy są dysydentami w świecie intelektualnym, ludzie którzy byli uniwersyteckimi profesorami, lecz nie chcieli być z tym powiązani.

AJ: Więc można by im odciąć fundusze…

DRB: Tak odciąć im fundusze, upewnić się, że nie otrzymaja stypendiów na badania, jeśli nie skończyli by habilitacji, oni by zrobili wszystko aby ich zwolnić. Oni również promowali ludzi, tak aby Ci osiągali szczyty jako eksperci światowej klasy, przekazywali im olbrzymie fundusze, tak aby Ci nie musieli już pracować jako wykładowcy, tak aby cały swój czas mogli poświęcać badaniom.

AJ: Publikowali by swoje książki i byli by gwiazdami w mediach.

DRB: Dokładnie, recenzowali by swoje książki nawzajem w gazetach, które były by kontrolowane przez nich samych. Dlatego też recenzje ich książek były by wysoce pozytywne. Każda z osób będąca niekonformistą, miała by problem z uzyskaniem recenzji dla swojej publikacji, lub też otrzymała by negatywne recenzje. Dlatego też w chwili gdy eksperci zostali poproszeni o opinię w jakiejś kwestii poszli najpierw się skonsultować z ekspertami z fundacji. Skonfrontowali to z Kodem Postępowania Federalnego, udali się do SSRC (Rada ds Badań w kwestii Nauk Społecznych) w celu uzyskania ekspertyzy.”O tak, w tej dziedzinie mamy ekspertów, mamy ekspertów od kontroli populacji, mamy ekspertów we wszystkich dziedzinach”. Oczywiście ci wszyscy ludzie wyznają ich filozofię, dokładnie tak jak myślicie to wszystko dotyczy kontroli populacji. Lecz jest to zaszyfrowane w taki sposób, by było niezrozumiałe dla przeciętnego człowieka.

AJ: Obecnie żyjemy w czasach blisko 100 lat po pierwszych wydarzeniach, na pewno ponad 70 lat po nich. Staramy się usilnie zamknąć lukę pomiędzy latami 60-tymi a czasem obecnym i zrozumieć jaki jest główny plan panie Dr. Blaylock jak to wygląda z Pana szczegółowych badań?

DRB: Plan zakłada wyeliminowanie większości populacji, dlatego że oni mają świadomość, że przy tym rozwoju technicznym nie będzie zapotrzebowania na takie ilości pracowników. Mam na myśli na przykład duże fabryki, miałem okazję wizytować kilka dużych fabryk i im się przyjżeć z bliska. Są tam pomieszczenia wielkości trzech lub czterech boisk piłkarskich, a w nich pracuje kilkudziesięciu pracowników, dlatego że wszystko jest zautomatyzowane i obsługiwane przez roboty.

AJ: To tak jak Billy Joy gdyby wrócił do 1999 roku na wystąpienie na dużej konferencji technologicznej, będąc wartym 4 miliardy dolarów współwłaścicielem firmy Sun Microsystems. Potem napisał artykuł „Dlaczego w przyszłości będziemy zbędni”(„Why future doesn’t need us”) w magazynie Wired, w którym napisał „wiecie co, poznałem członków elity i oni planują nas wszystkich pozabijać”

DRB: Cóż, oni nie potrzebują go, kolejną rzeczą którą powinni….

AJ: Tak dokładnie powiedział, powiedział „nie potrzebujemy go” z powodu automatyzacji  i robotyki.

DRB: to co należy sobie uświadomić czytając jakąkolwiek literaturę to fakt, że oni są przerażeni tym, że spora część społeczeństwa jest bezrobotna. Oni stali się niespokojni i stanowią zagrożenie dla istniejącego ładu i establiszmentu/elity. Ich celem jest redukcja populacji ziemi.

AJ: Do rozsądniejszych rozmiarów, łatwiejszych do zarządzania.

DRB: …poprzez zastosowanie takich technik jak kontrola urodzin, aborcja, jak wiecie to są tzw. miękkie metody redukcji populacji, kolejnym krokiem jest stosowanie szczepień na ogromną skalę, fluoru, rtęci i innych substancji, które sprzyjają zwiększeniu ilości zgonów. Wstrzymują celowo ujawnienie lekarstw i metod leczenia, które mogły by uratować wiele istnień, poprawić stan zdrowia ludzi – wszystko to po to aby ludzie nie należący do elity wymarli.

Spójrzmy na przykład na Rewolucję Francuską, wiele osób tego nie wie, ale jedną z głównych idei przyświecających tej rewolucji było zabicie jak największej ilości francuzów. Idea była taka, że mając elitę i niewielką populację, przy tej samej ilości zasobów i dóbr, zapewniono by dobrobyt
i wyżywienie dla pozostałych obywateli, którzy nie musieli by się martwić o pozostałych ludzi. Taki był właśnie cel Rewolucji Francuskiej.

AJ: Oni zamierzają wrócić do natury, a potem do neo-feudalizmu tzn. do feudalizmu wraz z neo-feudalizmem, cofnijmy się trochę, wszystko zaczęło się od [Thomasa] Malthusa z lat 50-tych XVIII wieku. Następnie mamy [Francisa] Galtona i innych, którzy mieli bardzo podobne plany. To wszystko przypadło do gustu Królom i Elitom naszej planety. Dla nich ma to sens. Są także podgrupy społeczne, które zamierzają obalić panujących i ustalić dziesięciodniowy tydzień pracy. Oni próbowali zniszczyć cały istniejący porządek i bawić się w Boga.

DRB: Tak, dokładnie. Oni nawet to opisali w dostępny sposób. Obecnie to wszystko jest maskowane, mówią w sposób niezrozumiały dla zwykłych ludzi.Weźmy pod uwagę np. ulotki
i broszury pochodzące z  Rady ds Badań w kwestii Nauk Społecznych, jeśli nie znamy słów kluczy, wtedy nie zrozumiemy o czym toczy się rozmowa, pojęcia takie jak: zrównoważony rozwój, jeśli nie wiecie co to znaczy to z brzmienia słowa wnioskujecie, że jest to bardzo korzystne. Brzmi jak filantropia, jak coś pozytywnego, lecz jeśli znacie kluczowe słowa to zdacie sobie sprawę z tego, że oni mają w planach uzyskanie całkowitej kontroli.
Ich „planowanie” oznacza, że elity chcą kontolować wasze życie. Spróbuję ująć to tak, aby było bardziej zrozumiałe, wszystkie te ruchy skierowane w kierunku wywłaszczenia własności prywatnej, kiedy będą mogli zjawić się w dowolnej firmie i zakomunikować, że „dla publicznego dobra, musimy zniszczyć pana firmę i budynek, postawić w to miejsce wieżowiec lub centrum handlowe tak abyśmy uzyskali większe przychody z podatków”.

Używają tego wywłaszczania własności aby przejąć czyjąś własność. To właśnie jest centralne planowanie, planowanie społeczne.

AJ: Uważają że to racjonalne…

DRB: Twierdzą, że ludzie nie mają znaczenia.

AJ: To całkowicie racjonalne, to jest darwinizm socjalny. Oni wierzą w to, że nie ma nic strasznego w zabijaniu ludzi lub zniewalaniu ich, lub też wszczepianiu im wirusów i nowotworów znajdujących się w szczepionkach. To jest „korzystne”ponieważ oni mają Królewskie Przyzwolenie aby czynić cokolwiek chcą – ponieważ należą do elit.Na pierwszy rzut oka jest to dowód na ich genetyczną przewagę.

DRB: Tak dokładnie jest, dlatego też dr Kay napisała w swojej historycznej książce o biologii molekularnej i to zawsze było w jej głowie, że „jesteśmy elitą, posiadamy najlepsze geny, dlatego to my powinniśmy zajmować się inżynierią człowieka, nową nauką o człowieku, dlatego też musimy ograniczyć populacje tak, aby pozostali ludzie którzy:

 1. mają umysł jak reprezentanci elit
 2. są nieskażeni genetycznie
 3. i będą w stanie utrzymać niewielką grupę ludzi, aby wykonywali dla nich służalcze

„czynności, których my nie będziemy chcieli wykonywać.”

Oni nawet napisali że: „ci ludzie nie będą wykształceni, ponieważ nie ma powodu, dla którego mieliby być wykształceni, oni mają dla nas wykonywać tylko służalcze czynności”.

Powiem wprost, jest to bardzo ciekawy materiał, bo jest bardzo dostępny, napisano wiele książek na temat kontroli społecznej w latach 20-tych i 30-tych XX wieku, które w otwarty sposób mówiły o tych kwestiach.

AJ: Edward Bernays i inni, proszę aby Pan pozostał przy mikrofonie doktorze, zrobimy krótką przerwę i zaraz do Państwa wrócimy. To bardzo ważne i cieszę się że mamy zaszczyt Pana gościć. Drodzy Państwo, nie wyobrażam sobie ważniejszego tematu. Mam nadzieję, że powiedzieliście znajomym i rodzinie o tej audycji, tak aby i oni mogli nas słuchać na żywo lub wysłuchać powtórek audycji. To bardzo ważne.

[Po przerwie reklamowej]

AJ: Wyobraźcie sobie Państwo, dr Blaylock, ja, a także wielu badaczy, my znamy te informacje, mam w posiadaniu ponad 50 oryginalnych rządowych źródeł, i podręczników pochodzących z Fundacji gdzie są wzmianki o tym, że zamierzają nas wytrzebić.

Diagnoza Zróżnicowania Biologicznego ONZ w latach 1996 i 1997, jest to wszystko ogólnodostępne, tyle że nie jest rozpowszechniane. To wszystko jest prawdą. To o czym mówią dzieje się naprawdę.

Oni chcą abyśmy umarli, stąd smugi chemiczne (chemtrails) i GMO. Jak wiecie są setki odmian plastiku, które można wyprodukować po niższych kosztach, oni jednakże wybrali taki plastik który wydziela toksyny, które prowadzą do zaburzeń hormonalnych, wpływają też na poziomy hormonów.

Dlaczego oni wybrali tą jedną substancję do ogólnoświatowego zastosowania ? Wyprzedali też wyposażenie fabryk, wraz z systemami informatycznymi i innymi wartościowym sprzętem, ponosząc często stratę, wszystko to w celu wdrożenia swojego projektu już w latach 50-tych XX wieku. Spada liczebność plemników w nasieniu, pojawiła się kwestia bezpłodności. Dlaczego oni zaakceptowali dodawanie Hormonu Wzrostu Bovine [BGH] do mleka, mimo iż wiedzą że hormon ten jest powiązany z ryzykiem zachorowania na raka i inne schorzenia. Po co dodają rtęć do szczepionek ? Wreszcie znajdujemy się w miejscu gdzie możemy omówić ich wielki plan, panie doktorze…..

To krótka część programu, po niej nastąpi dłuższa i wtedy będziemy również odbierać telefony od słuchaczy na linii czekają Jen, Sherry, Robert, Brad, dr Tracyi inni. Jest tyle wątków, można by mówić godzinami na ten temat, potem wrócimy do audycji, bo doktor zaszczyci nas jeszcze swoją obecnością, i będzie ostrzegał ludzi. Co mamy teraz robić ?

My chcemy ostrzec ludzi, to się dzieje naprawdę, ma wpływ na nas wszystkich poza kilkoma tysiącami ludzi należących do elity, którzy otwarcie mówią o tym jak zostali skrzywdzeni przez odrzut (blowback). Jednakże to jest w porządku ponieważ oni realizują wielki plan. Jak my mamy stawić im czoła?

DRB: No cóż, trudno powiedzieć, bo tak jak już mówiłem oni dysponują całym światowym majątkiem. Oni mają kontrolę nad mediami. W roku 1950 pan o imieniu Emanuel Josephson – lekarz medycyny – napisał książkę o Rockefellerze, jest w niej wiele szczegółów, wszystko jest poparte dokumentacją.

Wszystkie te kwestie są ujęte w jego książce. Opisał jak Rockefeller miał obsesję na punkcie kontrolowania wszystkich informacji przekazywanych do wiadomości publicznej, w tamtych czasach było to jedno z jego zajęć. Wydawał blisko 250 milionów dolarów na to, aby kontrolować media dzięki temu, że miał pod swoją kontrolą setki jeśli nie tysiące firm, z których wszystkie reklamowały się w głównych mediach. Do roku 1950, wszystkie media były zależne od przychodów z reklam.

Dlatego też decydował o tym co ma być w mediach lub czego nie ma być w mediach, jedyne co to musiał poinformować media, mówiąc, że w przeciwnym wypadku utracą swoje dofinansowanie.

AJ: Spora część mediów należała do takich sojuszników jak William Randolph Hearst, panie doktorze pomówmy o tym chwilę, potem wrócimy do pozostałych kwestii dotyczących pierwszego pytania.

Mamy elity i quasi elity, wielu marionetkowych profesorów. Jako przykład przytoczę dr Erica Pianka, on organizuje wykłady, udziela wywiadów, gdzie mówi otwarcie że jest potrzeba usunięcia 90% ludności, co wywołuje w 95% przypadków owację na stojąco.

Wyświetla na ekranie wielki kopiec zakrwawionych czaszek – obraz ten trafił do mediów – wszyscy klaszczą – naukowcy są załamani. Przemawiał w Akademii Królewskiej w Wielkiej Brytanii a także w Akademiach Królewskich na większości prestiżowych uczelni we Francji.

Wiem, że napisał Pan wiele publikacji i przemawiał Pan przed dużą ilością słuchaczy, ale do czego zmierzam – większość ludzi nie wytrzymuje nerwowo i zaczyna płakać. Pisali o tym w gazetach, to wszystko było w zgodzie z ich religią. Co chciałby Pan powiedzieć ludziom, którzy nas słuchają. Jakie argumenty by Pan przedstawił. Czy powiedział by Pan: „O Boże co ja zrobiłem ?” I chciałby Pan ich nakłonić do przejścia na naszą stronę.

DRB:No cóż, jak zapewne Pan wie to jest koncepcja kolektywizmu [komunizmu]i zmierzamy w stronę kolektywizmu. Jest to program, który realizuje każdy z prezydentów od czasu wojny secesyjnej, jest to program stopniowego wdrażania kolektywizmu w USA. W kolektywiźmie generalnie jednostka się nie liczy, liczy się społeczeństwo. A społeczeństwo tak naprawdę niewiele znaczy jeśli wsłuchamy się w żargon komunistów – oni mówią „ludzie”. My mówimy w imieniu ludzi, to jest mit termin „ludzie” oznacza tak naprawdę „nikt”. Ten kto ma broń, ma władzę. Dlatego też rząd ma w swoim ręku całą władzę, zatem mówią w imieniu ludzi, zatem kiedy usłyszysz jak mówią „to jest dla dobra społeczeństwa, dla dobra ludzi…”

AJ:A w rzeczywistości ruch związany z eugeniką, komuniści, oni tylko myślą jak zabijać ludzi, bo nienawidzą ludzi.

DRB:To wszystko się dzieje dlatego, że oni się boją ludzi, z historii wiemy, że każda dyktatura zaczyna zastraszać ludzi, bo mają świadomość że to co czynią się nie sprawdza lub nie jest popularne wśród ludzi. Obawiają się rewolucji.

AJ:Tak, dokładnie.

DRB:To się właśnie dzieje z kolektywizmem w USA. Im bardziej się rozwija kolektywizm, ludzie zorientują się że to Elity wywołały kryzysy finansowe. To liderzy wywołują wszystko to co złe się dzieje na świecie.

AJ:Szkodniki! Robimy przerwę Panie Doktorze. Wracamy po krótkiej przerwie, naszym gościem jest dr Russell Blaylock. Zostańcie z nami.

[po przerwie reklamowej]

Głos Henry Kissingera: „Potrzebujemy Nowego Porządku na Świecie, z czasem w ciągu najbliższych kilku lat pojawi się rozwiązanie, które was zainteresuje.”

AJ:Zostaliście ostrzeżeni, wszyscy słuchacze, posiadamy dokumenty jako dowód. Wyprodukowałem film „END GAME”, dr Blaylock wyprodukował filmy, napisał książkę o tym jak psychopaci, maniacy chcący wszystko kontrolować w społeczeństwie. Oni chcą ustanowić Rząd Światowy. Planują krach finansowy aby jak to mówią „osiągnąć pełną kontrolę”, gdzie każdy aspekt waszego życia będzie kontrolowany – będziemy płacić podatki od zanieczyszczeń. Biurokraci zaczną rządzić naszym światem. Powstaną Brygady Młodzieżowe i inne organizacje. Niedawno słyszeliśmy jak Walter Cronkite mówił o ręce szatana. Słyszeliśmy jak Henry Kissinger wzywa do stworzenia rządu światowego. W dzienniku FOX NEWS mówili że dzieci są złe. Taki jest program.

Chcę poinformować Policję i wojsko aby służyli na rzecz Nowego Porządku Świata, większość z was tego nie zrozumie, ale zaakceptujcie to. Jesteście podtruwani i zabijani.
Doktorze Blaylock chcę teraz prześć do telefonów, ale najpierw proszę mi powiedzieć, co by Pan powiedział mając 3 minuty czasu antenowego w TV państwowej – aby zwrócić się do publiczności, opowiedzieć o programie, toksynach, truciznach, zawartości naszego jedzenia i tego co się znajduje w wodzie pitnej i jak się tego wystrzegać.Jak by Pan ostrzegł ludzi? Tą audycję usłyszą i zobaczą miliony ludzi, na przestrzeni kilku najbliższych tygodni, bo ludzie rozpowszechnią ten wywiad w mediach. Ma Pan 3 minuty, zanim przejdziemy do rozmów telefonicznych. Co jest najważniejsze w tym wszystkim – o czym ludzie powinni wiedzieć? Na ile jest to realne?

DRB: To co musimy wiedzieć to to, że władze, ludzie broniący takich idei jak szczepienia, używanie thimerosalu jak też używanie fluoru jako dodatku do wody pitnej, oni nigdy nie mają nic na swoją obronę w chwili jak padają oskarżenia. Oni nawet nie starają się odpowiadać na zarzuty.

W chwili gdy zapraszałem tych ludzi do programu na temat szczepień nie chcieli nawet przyjść do programu, aby dopuścić do konfrontacji. Podjąłem taką próbę na Hawajach, wezwaliśmy reprezentantów Public Health aby przyszli na debatę i przedstawili swoje racje. Oni nawet się nie pojawili.To wszystko dlatego, że ja wiem więcej na temat tych szczepień niż inni ludzie, którzy nie chcą o tym mówić.To o czym nie chcą mówić to fakt, że w chwili wykonania szczepień przy użyciu dużej liczbie szczepionek, to powoduje aktywację mózgu, zwłaszcza systemu immunologicznego, następnie doszło by do zniszczenia połączeń w mózgu, jak też zakłóci to rozwój mózgu.

To właśnie dlatego widzimy taką liczbę zaburzeń mózgowych, oraz problemów z uczeniem się wśród dzieci. Te kwestie mają wsparcie w niesamowitej liczbie badań, tysiącom testów, wykonywanych przez naukowców na całym świecie. To nie jest tak że wyniki badań na ten temat są niedostępne jak też dowody wynikające z tych badań są niedostępne, media po prostu nie chcą przekazywać dalej tych informacji, nie chcą przeprowadzać wywiadów, nie chcą tego ujawniać. Musimy zatem używać innych kanałów takich jak audycja The Alex Jones Show aby informacje dotarły do szerszej widowni. Jest to wszystko udokumentowane. Patrząc na moją stronę internetową, znajdziecie tam wiele odnośników, czytając moją książkę znajdziecie tam wiele referencji do literatury naukowej. Są to publikacje jednych z największych laboratoriów naukowych na świecie.

Jednakże oni nie chcą abyście mieli dostęp do tych informacji. My wiemy że ludzie muszą się przebudzić i zrozumieć, że karmieni są niesamowitą ilością propagandy. Wszyscy jesteście kontrolowani przez propagandę, są na to niezaprzeczalne dowody. W 1950 roku Komisja Reesa w ramach dochodzenia prowadzonego na prośbę Rządu Federalnego dotyczące Fundacji dostarczyła niepodważalnych dowodów. Można zakupić tą książkę „Fundacje – ich potęga ich wpływy” autorstwa Rene Wormser, który był głównym kanclerzem w Komisji Reesa. Na to wszystko są dowody, tu chodzi o kontrolę.

Książka o której mówiłem, autorstwa doktora Kay na temat historii biologii molekularnej, w niej są wszystkie dokumenty i dowody. Ludzie powinni zaniechać oglądanie meczów przez cały czas

i innych śmieci które są w telewizji, muszą sobie uświadomić, że nasza wolność jest w znaczny sposób ograniczana. Obserwujemy powstawianie totalitarnego ogólnoświatowego rządu, jeśli my się nie obudzimy i nie zaczniemy się temu sprzeciwiać, za chwilę może być za późno.Oni mają całe bogactwo w garści, mają też władzę, kontrolują Hollywood, oficyny wydawnicze. Mieli ponad 100 lat aby to dokładnie zaplanować.

AJ: Publika w końcu zaczyna rozumieć podstawy tego co się dzieje, że są okłamywani, kongress traci zaufanie publiczne, widać to w cyfrach – obecnie ma 9% poparcia. Musimy zacząć działać teraz, kiedy ludzie nas słuchają – musimy ich ostrzec Panie Doktorze, składamy panu hołd, dziękujemy że Pan się z nami tym podzielił.

Zanim przejdziemy do rozmów telefonicznych, chciałbym podkreślić że na bieżąco rozmawiam z wojskiem, policją i biurokratami którzy to wdrażają, jest ich wielu z którymi rozmawiałem lub kontaktowałem się przez e-mail. Oni się śmiali i mówili „no i co z tego, że to jest prawda, ja należę do elity”. Oni wszyscy są atakowani  i nie ma powodu dla którego 99% tych ludzi nie chciało by kontratakować. Ostatecznie problemem jest to, że ludzi przytłacza skala tego co się dzieje, lecz takie mamy czasy. Z tym właśnie mamy do czynienia. Jak wy się na to zapatrujecie?

DRB: No cóż, jeśli oni twierdzą, że są elitą, powinni się zapoznać z historią Związku Radzieckiego, wszyscy ludzie którzy przyczynili się do powstania Związku Radzieckiego zostali zabici – dosłownie wszyscy. Wszyscy, którzy należeli do NKWD zostali zabici. Oni byli jak policja. To oni przeprowadzali zabójstwa, myśleli, że są chronieni, jednakże wszyscy zginęli, łącznie z szefem NKWD, tak to było….

AJ: Tak samo było z Hitlerem.

DRB: Oni sami siebie oszukują.

AJ: Tak samo było z nazistami w Noc Długich Noży

DRB: Im nie wolno ufać, jeśli byśmy się zapoznali z sowiecką literaturą, znajdziemy tak wzmianki o tym, że rewolucjonistom – którzy do tego doprowadzili – nie można ufać, dlatego że w chwili gdy uzmysłowią sobie, że zostali oszukani, będą chcieli się zbuntować, w związku z tym trzeba ich albo zabić albo wtrącić do gułagów.

AJ: A co uczynił Cezar po dojściu do władzy?

DRB: Tak się działo od zawsze na całym świecie, od zarania dziejów tak jak wcześniej wspomniałem w kwestii , mówimy o rządach totalitarnych, które przede wszystkim boją się ludzi, obawiają się własnych służb specjalnych, dlatego też okresowo przeprowadzają czystki w celu pozbycia się ich.

AJ: Jeśli przypatrzymy się Siłom Specjalnym, za każdym razem jak używają sił specjalnych do rozwiązywania wszystkich brudnych spraw na świecie, potem stawiają ich przed sądem i dyskredytują ich bez możliwości obrony.

DRB: Dokładnie

AJ: Moim zdaniem to jest przerażające, niech Bóg Wam błogosławi, przez ostatnie 20 minut programu będziemy odbierać telefony od słuchaczy panie doktorze. Dla tych, którzy nie oglądają nas poprzez portal prisonplanet.tv, podajcie proszę informację o tej stronie, aby mogli się z nią zapoznać i przeczytać o sposobach bronienia się. Wiemy już że jesteśmy opryskiwani (Chemtrails), z ogólnych mediów mamy informacje dotyczące programu DARPA, teraz krążą informacje, że urządzenia będą montowane na wieżach, aby przy użyciu ultradźwięków uspokajać ludzi. Oni znajdują się w fazie kryzysu. Czy widział Pan wyniki badań?

DRB: Tak, widziałem , to była dekada mózgu. Oni inwestują miliardy dolarów w badania neurologiczne. Ma to na celu zbadanie jak ludzie myślą, radzę Wam przeczytajcie książkę autorstwa Delgado na ten temat, był on uznanym neuropsychologiem, przeprowadzał dogłębne badania dotyczące efektów stosowania elektrod na mózgu i ich wpływu na kontrolę zachowań.

W swojej książce napisał że ostatnią ostoją dla człowieka będzie jego umysł, oni właśnie dlatego mają ludzki umysł na swoim celowniku, chcą uzyskać kontrolę nad ludzkimi myślami. Dlatego czynią wielkie inwestycje w neurobadania żeby ustalić tok postępowania. Wszystkie te techniki mają na celu jedno: mają sprawić aby ludzie stali się apatyczni. Chcą aby ludzie stali się …. sami wiecie, mój przyjaciel pracował kiedyś w NSA był odpowiedzialny za przesłuchania rosyjskich dezerterów, opowiadał mi o różnych narkotykach, które zostały opracowane na ich potrzeby, miały one na celu zmianę ludzkiego nastawienia, dzięki temu antykomuniści mogli by stać się komunistami. Można by całkowicie zmienić wasze poglądy.

Te substancje istniały naprawdę, zapewne obecnie są bardziej zaawansowane, stosowane techniki są też bardziej zaawansowane. Delgado powiedział : „Nie muszę już wszczepiać elektrod do mózgu, można te czynności wykonywać zdalnie” przy użyciu w/w metod.

AJ: Dokładnie tak, w latach 50-tych XX wieku, ta technika została objęta patentem w USA, bez wyszczególnienia jaka informacja nie podlega utajnieniu. Blisko siedem lat temu w gazecie Baltimore Sun napisano: „Wojsko przyznało się w internecie do projektu DARPA, budują wieże za pośrednictwem których mają uspokajać ludzi. Traktują to tylko jako specyficzne pole testów”, ni e jest to pod kontrolą on-line nadzorowanej przez specjalistów ds. technologii i prasy specjalistycznej.

Wszyscy są zachwyceni tym, że fale radiowe są jak fale mózgowe. Krążą informacje o tym, że oni mogą kontrolować ludzi. Chwilę potem słyszę w wiadomościach na kanale CBS, że oni mają zamiar testować to na więźniach. To jest jawna kontrola umysłu. Wieże zostały już wzniesione, a kiedy mówimy ludziom po tym, to oni przewracają oczami.

DRB: Jest to absolutna prawda, mówię Wam. Poświęciłem mnóstwo czasu na zapoznanie się z literaturą dot. neurobadań, techniki powiązane z tym tematem nieustannie się rozwijają. Rząd jest bardzo zainteresowany tymi technikami a fundusze na te badania pochodzą ze znanych Fundacji.

AJ: Jest to niewiarygodne.

DRB: Od zawsze było to ich marzeniem, aby być w stanie kontrolować umysły.

AJ: No cóż Pentagon twierdzi, że w 90% jest to wojna umysłów.

DRB: Dokładnie.

AJ: Drodzy słuchacze, nie jesteśmy już w Kansas, ok., przepraszam pomyliłem imiona Jen z Sherry, przejdźmy do rozmowy z Sherry, przepraszam Sherry , chciałaś cos powiedzieć, jesteś na antenie….

Sherry: Cześć Alex, dzień dobry Panie doktorze, mam pytanie do Pana doktora, czy istnieje jakiś uzasadniony z medycznego punktu widzenia powód aby dzieci w sierocińcach były utrzymywane na tych lekach? Czy istnieje inny powód poza tym, że chodzi o całkowitą kontrolę?

AJ: Rząd federalny twierdzi że jest to eugenika, ale przepraszam, proszę mówić panie doktorze….

DRB: Te leki to w jakim celu?

AJ:W skali kraju średnio 67% dzieci w sierocińcach jest pod wpływem SSRI.

DRB: Tak dokładnie, jeśli sprawdzimy kompendium wiedzy dla Lekarzy, tam jest wyraźnie napisane, że SSRI nie jest przeznaczone dla dzieci, z racji że może wywoływać psychozę. Zwiększają prawdopodobieństwo zabójstwa, wywołują myśli samobójcze. Oni o tym wiedzą, SSRI to bardzo niebezpieczne leki. Jeśli FDA (Federal Drug Administration) spełniało by naprawdę swoją rolę regulatora na rynku farmaceutycznym – to powinni wycofać te substancje z obiegu już dawno temu

AJ: Doktorze, jak Pan zapewnie wie, w trakcie pierwszych spraw sądowych związanych z wielkimi producentami szczepionek, Eli Lilly na początku lat 80-tych XX wieku dotyczących SSRI, Prozacu, przyznali wewnętrznie, że substancje te znacznie zwiększały szansę wystąpienia psychopatycznego załamania, jak też zachowań samobójczych.

DRB: O tak, absolutnie …

AJ: … oraz zabójstw, lecz mimo to wydali zezwolenie …

Sherry: ????….. nie wiem czy dobrze pamiętam. Mam rację?

AJ: Tak

Sherry: Dokładnie tak

DRB: Jak widzicie, dokładnie o tym mówię w swoim filmie – zdrowe żywienie a schemat zachowań, to najczęściej obserwujemy u dzieci, u których obserwujemy nienaturalne zachowanie, jest to najczęściej wywołane przez toksyny i złą dietę. Jeśli uda nam się zmienić dietę, u większości dzieci odnotujemy też poprawę w zachowaniu….

AJ: Tak przy okazji – przerwę Wam – nawet badania oficjalne – publikowane okazjonalnie w prasie ogólnej potwierdzają, że wyeliminowanie z diety ulepszaczy spożywczych i przetworzonych cukrów, nakłonienie ludzi do wykonywania ćwiczeń, daje dużo lepsze efekty niż stosowanie Prozacu, który jak pokazują badania – jest szkodliwy. Proszę kontynuować…

DRB: Tak, to wszystko jest zgodne z głównym nurtem, branżowych gazet, nie jest to traktowane jako medycyna alternatywna lecz jak medycyna głównego nurtu.

AJ: Czy widział Pan ostatnie publikacje…

DRB: Faktem jest, że większość lekarzy tego nie czyta, oni nie czytają publikacji o badaniach nad lekami, nie są tego świadomi.

AJ: Czy znacie najświeższe wyniki z 2008 roku ? To była kwota 100 milionów dolarów w receptach wypisanych na SSR w samych Stanach Zjednoczonych.

DRB: O tak, w chwili gdy Bush ogłosił program, w ramach którego wszystkie dzieci miały by być przebadane psychologicznie i otrzymać leki – jeśli by takich potrzebowały.

AJ: Więcej „wolności”

DRB: Mam na myśli, ze jest to absurdalne, nie jest funkcją rządu federalnego – aby kierował ludzi na ewaluacje psychologiczne i przekazywał leki. Zwłaszcze jeśli chodzi o leki z rodziny SSRI

AJ: Tak właśnie myślą zwolennicy eugeniki, Aldous Huxley – którego brat później był przywódcą w ONZ. Julian Huxley był szefem Stowarzyszenia Eugenicznego i przewodniczącym transhumanistów, mówił otwarcie że chciałby uzależnić społeczeństwo od leków, z tego wywodziło się THX1138 oraz Brave New World (Odważny Nowy Świat) bo taki był plan.Obecnie mają setki milionów ludzi na celowniku.

 

DRB: Dokładnie, w książce Brave New World, poruszają wątek leku „Soma”, mówią że ten lek mógłby uspokajać ludzi. Następnie mają też lek wywołujące ekscytacje na zamówienie. W chwili gdy ponownie trzeba by ich wyciszyć podano by im „Somę”.

 

AJ: Obecnie na rynku dostępny jest lek z rodziny SSR, panie doktorze,  pod nazwą handlową „Soma”

 

DRB: Absolutnie tak

AJ: (śmieje się)

DRB:... jego książka Brave New World, porusza temat fikcji, umysłu i tego wszystkiego o czym mówiliśmy

[Koniec nagrania]

Nagranie zostało usunięte z kanału Alex Jones przez serwis YouTube, zachowała się jednak kopia nagrania, poniżej playlista 1/7 cały wywiad z neurochirurgiem, pisarzem i wykładowcą Dr. Russell Blaylock:

 

One thought on “Agenda związana z eugeniką Fundacji Rockefellera to korzeń wszelkiego zła i zniewolenia ludzkości

 • Avatar
  27 maja 2020 o 05:05
  Permalink

  Ten pan rockefeler miał podobno 6 czy 7 transplantacji serca i dawcy się szybko znajdowały to dziwne ,bo normalny amerykanin musi długo czekać na przeszczep serca.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.