Alex Newman – „Wielki reset” zamienia człowieka w maszynę, by służył elicie

autor Alex Newman 

(skrócone przez henrymakow.com) 

Jeszcze w zeszłym roku schematy rozpowszechniane pod hasłem „Wielkiego Resetowania” zostałyby odrzucone jako „szalone teorie spiskowe”. Dziś czołowi globaliści, tacy jak szef Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab, szef ONZ (i przywódca socjalistów) Antonio Guterres, przywódczyni MFW Kristalina Georgieva i inni, ogłaszają swoje plany. Światowi przywódcy, tacy jak skrajnie lewicowy premier Kanady Justin Trudeau, również to robią, pomimo gorączkowych wysiłków mediów, by to bagatelizować.

Jak  donosi The New American  tego lata, wkrótce po ujawnieniu agendy „Wielkiego Resetowania” , powstała fabuła mająca wiele elementów. Wszystko musi się zmienić, od edukacji i biznesu po globalną gospodarkę i zarządzanie – zadeklarowali zwolennicy Wielkiego Resetowania podczas szczytu zapowiadającego program. Jednak jednym z obszarów, którym nie poświęcono aż tyle uwagi, jest plan połączenia ludzi z technologią pod pozorem „ulepszania” ludzkości.

Szef WEF Schwab, główny architekt Wielkiego Resetowania, który niedawno wydał książkę pod tym tytułem, ogłosił, że kluczowym elementem „resetu” będzie tak zwana „czwarta rewolucja przemysłowa”. W bardzo publicznych wypowiedziach wyjaśnił, co to oznacza: połączenie człowieka z maszynami.

„Czwarta rewolucja przemysłowa doprowadzi do połączenia naszej fizycznej, cyfrowej i biologicznej tożsamości” – wyjaśnił  Schwab  w przemówieniu przed Chicago Council on Global Affairs.

evilmd.jpg

 

Schwab, którego akcent i postawa sprawiają, że wydaje się być niemal karykaturą złego, rysunkowego złoczyńcy, napisał nawet książkę na ten temat w 2016 roku zatytułowaną  Kształtowanie przyszłości czwartej rewolucji przemysłowej . W nim globalistyczny intrygant wyjaśnia, w jaki sposób zbliżające się zmiany technologiczne pozwolą rządom „wtargnąć do dotychczas prywatnej przestrzeni naszych umysłów, odczytywać nasze myśli i wpływać na nasze zachowanie”.

„Technologie czwartej rewolucji przemysłowej staną częścią otaczającego nas fizycznego świata – staną się częścią nas” – kontynuował Schwab. „Rzeczywiście, niektórzy z nas już czują, że nasze smartfony stały się przedłużeniem nas samych. Dzisiejsze urządzenia zewnętrzne – od komputerów po zestawy słuchawkowe rzeczywistości wirtualnej – prawie na pewno zostaną wszczepione w nasze ciała i mózgi”.

Wśród tych technologii są „aktywne wszczepialne mikroczipy, które przełamują skórną barierę naszych ciał” – wyjaśnił Schwab. Te „wszczepialne urządzenia”, kontynuował Schwab, „prawdopodobnie pomogą również w przekazywaniu myśli wyrażanych normalnie werbalnie przez„ wbudowany ”smartfon oraz potencjalnie niewyrażanych myśli lub nastrojów poprzez odczytywanie fal mózgowych i innych sygnałów”.

Jeszcze bardziej przerażające może być to, że Schwab zasugerował, że te technologie będą wykorzystywane przez rządy do określania, kto może podróżować, a nawet w celach „wykrywania przestępczości”. „Wraz ze wzrostem zdolności w tym obszarze, wzrośnie pokusa dla organów ścigania i sądów, aby stosować techniki określania prawdopodobieństwa popełnienia przestępstwa, oceny winy, a nawet odzyskiwania wspomnień bezpośrednio z ludzkich mózgów” – wyjaśnił, dodając, że władze mogą wymagać „szczegółowy skan mózgu w celu oceny indywidualnego zagrożenia bezpieczeństwa”.

 poście na stronie WEF  duńskiej parlamentarzystki Idy Auken, kierunek i cele całego tego transhumanizmu stały się bardziej jasne. „Witamy w roku 2030” – pisze Auken. „Nie posiadam niczego”, łącznie z domem, i „Nie mam prawdziwej prywatności. Nie mogę się udać i nie zostać zarejestrowanym. Wiem, że gdzieś wszystko, co robię, myślę i marzę, jest rejestrowane” Ale jej największym zmartwieniem są ci, którzy odmawiają udziału.

WEFtweet.png

 

„Moim największym zmartwieniem są wszyscy ludzie, którzy nie mieszkają w naszym mieście” – wyjaśnia Auken, zauważając, że niektóre uparte osoby odmawiały połączenia się z maszynami. „Ci, których straciliśmy po drodze. Ci, którzy zdecydowali, że to za dużo, cała ta technologia. Ci, którzy czuli się przestarzali i bezużyteczni, gdy roboty i sztuczna inteligencja przejęły dużą część naszej pracy. Ci, którzy zdenerwowali się systemem politycznym i zwrócili się przeciwko niemu.”

Dążenie do transhumanizmu i łączenia się z komputerami staje się szczególnie widoczne w systemie „edukacji” pośród histerii otaczającej COVID. Od przeniesienia wszystkiego do sieci i odsunięcia na bok nauczycieli po wprowadzenie sztucznej inteligencji i algorytmów, technologia staje się wręcz przerażająca. Ogromne totalitarne firmy, takie jak Google, które bezczelnie dyskryminują chrześcijan i konserwatystów, odgrywają kluczową rolę, ponieważ gromadzą ogromne ilości wrażliwych danych o dzieciach i rażąco manipulują opinią publiczną.

WEF (Światowe Forum Ekonomiczne) który jest liderem z pomocą ONZ i MFW, jest potęgą. Każdego roku gromadzi miliarderów, a nawet dyktatorów z całego świata, aby promować globalizm i technokrację pod pozorem „pomagania” ludzkości. Oczywiście wszystkie największe firmy technologiczne – Facebook, Alphabet, Microsoft i tak dalej – są ściśle zaangażowane. Totalitarni miliarderowie, tacy jak George Soros, również są kluczowymi graczami.

PLAN DŁUGOTERMINOWY

Nacisk na „Wielki Reset” to nie pierwszy raz, kiedy elity rozpowszechniają transhumanistyczny program. Na „Światowym Szczycie Rządu” w 2018 r. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich czołowi globaliści i „światowi przywódcy”  zebrali się, aby popchnąć, między innymi, normalizację i gloryfikację „cyborgów”.  Rzeczywiście, konfabulacja, która gromadzi czołowych przywódców rządu i biznesu, oferowała wybitną rolę samozwańczemu „cyborgowi” o imieniu Neil Harbisson, który argumentował, że rządy muszą ułatwiać przejście przynajmniej części ludzi na „część technologii”, częściowo ludzki ”.

„Mam antenę wszczepioną w głowę, co pozwala mi rozszerzyć postrzeganie rzeczywistości poza spektrum wizualne” – powiedział Harbisson, współzałożyciel Towarzystwa Cyborg i Towarzystwa Transpecies, które walczą o ludzi, którzy „identyfikują się” jako nie-ludzki. „Potrafię wyczuwać podczerwień i ultrafiolet, a ponadto mam w głowie połączenie internetowe, które pozwala mi odbierać kolory z innych części świata lub łączyć się z satelitami, dzięki czemu mogę wysyłać kolory z kosmosu”.

baal.png

 

Rok wcześniej globaliści na Światowym Szczycie Rządowym zgromadzili się pod repliką „Łuku Baala”,  pomnika demonicznego boga Kananejczyków, o którym często wspomina Biblia. Więcej niż kilku komentatorów uznało to za złowieszczy znak.

Oprócz fuzji z maszynami i technologią, globalistyczne elity dążą również do genetycznej modyfikacji wszystkiego – w tym ludzi. W rzeczywistości potentat Microsoftu Bill Gates otwarcie forsował takie plany. W 2018 roku  reklamował technologię edycji genów  w  Foreign Affairs , ustniku  globalistycznego organu Deep State znanego jako Council on Foreign Relations . Niedawno celebrował szczepionki, które dosłownie zmieniają kod genetyczny tych, którzy je otrzymują.

Ruch transhumanistyczny od dziesięcioleci znajduje się na marginesie, pod radarem. Pod koniec lat 90. szwedzki ekonomista Nick Bostrom z Oksfordu i brytyjski „filozof” David Pearce założyli Światowe Stowarzyszenie Transhumanistów. Niedawno w swojej książce  Homo Deus izraelski autor i historyk Yuval Noah Harari również rozpowszechniał ideę, że ludzkość jest na skraju ewolucji do statusu podobnego do Boga dzięki technologii. Ostatecznie ludzie zostaną przeprojektowani przy użyciu modyfikacji genetycznych i technologicznych „ulepszeń”.

gates-update8.jpg

 

„Jest bardzo prawdopodobne, że w ciągu stu lat Homo Sapiens, jakiego znamy od tysięcy lat, zniknie” – powiedział Harari na konferencji Carnegie Council for Ethics in International Affairs. „Użyjemy technologii, aby ulepszyć siebie – lub przynajmniej niektórych z nas – w coś innego; coś, co będzie znacznie bardziej różnić się od nas niż my od neandertalczyków”. Media establishmentu bez tchu papugują jego propagandę …

Jeśli komentarze pod jego filmami na YouTube są jakąkolwiek wskazówką, globalistyczny Wielki Reset jest mniej popularny niż karaluchy i wszy. Nie oznacza to jednak, że Deep State zrezygnuje z prób realizacji swojego programu pod hasłem, które dobrze pasują do ONZ i Bidena „Build Back Better” oraz schematów nakreślonych w  Agendzie ONZ 2030 . Jest to w zasadzie ten sam stary program „Nowego Porządku Świata”, łącznie z eliminacją własności prywatnej, prywatności, samorządu i państw narodowych, teraz połączony z transhumanizmem. Ci, którzy cenią prawdę, wolność i człowieczeństwo, muszą się opierać.

źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.