Aresztowanie chińskiej “księżniczki” demaskuje plan plan światowego reżimu

 

W Vancouver 6 grudnia aresztowano dyrektora wykonawczego Haweli panią Meng Wanzhou. W odwecie chińscy komuniści zaczęli aresztować niewinnych Kanadyjczyków. Do tej pory trzech z tych “zakładników zemsty” zostało zabranych i przetrzymywanych w tajnych więzieniach pod nieokreślonymi zarzutami.

 Pekin podpowiada, że ​​liczba zakładników może wzrosnąć, jeśli prezes Meng nie zostanie szybko uwolniona. Nawet dla takiego bandyckiego reżimu, jak Chiny, tego rodzaju działania są niemal bezprecedensowe.

Kim więc jest Meng Wanzhou?

Obecnie przebywa w areszcie domowym i czeka na ekstradycję do USA. Stawi czoła oskarżeniom, że jej firma naruszyła amerykańskie sankcje, robiąc interesy z Iranem i popełniając oszustwa bankowe, ukrywając otrzymane w zamian płatności.

Ale powiedzenie, że jest dyrektorem finansowym Huawei, nie zaczyna wyjaśniać jej znaczenia – ani reakcji Chin.

Okazuje się, że “księżniczka” Meng, jak ją nazywa prasa, to komunistyczna królewskość. Jej dziadek był bliskim towarzyszem przewodniczącego Mao podczas chińskiej wojny domowej, który został wicegubernatorem największej chińskiej prowincji.

Jest także córką założyciela i przewodniczącego Huawei, Ren Zhengfei. Tatuś przygotowuje ją, by odniosła sukces, gdy przejdzie na emeryturę.

Innymi słowy, Meng jest spadkobiercą największej i najbardziej zaawansowanej chińskiej firmy high-tech, która odgrywa kluczową rolę w chińskiej strategii globalnej dominacji.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Meng_Wanzhou 

Huawei jest liderem technologii 5G i na początku tego roku przekroczył status Apple, stając się drugim co do wielkości producentem smartfonów na świecie.

Ale Huawei jest czymś więcej niż niewinnym producentem smartfonów.

Jest agencją szpiegowską Komunistycznej Partii Chin.

Skąd wiemy?

Ponieważ partia wielokrotnie tak mówiła.

Najpierw w 2015 r., A następnie ponownie w czerwcu 2017 r., Partia zadeklarowała, że ​​wszystkie chińskie firmy muszą współpracować przy gromadzeniu danych wywiadowczych.

“Wszystkie organizacje i obywatele”, czytamy w Artykule 7 Chińskiej Ustawy o Bezpieczeństwie Państwa, “muszą wspierać, współpracować i współpracować przy krajowych działaniach wywiadowczych i strzec tajnych tajemnic wywiadu krajowego”.

Wszystkie chińskie firmy, bez względu na to, czy są własnością prywatną, czy też są własnością państwa, są nieodłączną częścią masowej kampanii szpiegowskiej za granicą.

Huawei jest kluczową częścią tego agresywnego wysiłku, aby szpiegować resztę świata. Smartfony firmy, według dyrektora FBI Christophera Wray’a, mogą być wykorzystywane do “złośliwego modyfikowania lub kradzieży informacji”, a także “przeprowadzania niewykrytego szpiegostwa”. Na początku roku Pentagon zakazał używania urządzeń Huawei we wszystkich amerykańskich bazach wojskowych na całym świecie.

Haweli, który został specjalnie wyznaczony jako “krajowy lider”, ma jeszcze ważniejsze zadanie od partii komunistycznej niż po prostu słuchanie rozmów telefonicznych.

Jako światowy lider w technologii 5G, jego zadanie polegało na instalowaniu sieci 5G “fiber to the phone” we wszystkich krajach na całym świecie.

W rzeczywistości “Made in China 2025” –  jest to agresywny plan partii, by zdominować najnowocześniejsze technologie XXI wieku – wyróżnia Huawei jako klucz do osiągnięcia globalnej dominacji 5G.

Każdy system sieci zainstalowany przez firmę pracującą w ręka w rękę z chińskimi służbami wywiadowczymi stwarza niebezpieczeństwo nie tylko cyberprzestępczości, ale także kradzieży technologii w cyberprzestrzeni.

Niebezpieczeństwo na tym się nie kończy.

Nowe superszybkie sieci 5G, które są 100 razy szybsze niż 4G, będą dosłownie kierować światem przyszłości. Wszystko, od smartfonów, przez inteligentne miasta, od pojazdów do samodzielnego prowadzenia po systemy obronne kraju, będzie pod ich kontrolą. Innymi słowy, ktokolwiek kontroluje sieci 5G, będzie kontrolował świat.

Huawei ma podobno zabezpieczyć ponad 25 kontraktów handlowych na 5G, ale został zablokowany w coraz większej liczbie krajów na całym świecie z powodu obaw o szpiegostwo.

“Five Eyes” – Wielka Brytania, Kanada, Nowa Zelandia, Australia i USA – w zeszłym roku przeprowadziły wspólną kampanię mającą na celu zablokowanie chińskiego giganta technologicznego w zakresie dominowania sieci bezprzewodowych nowej generacji na całym świecie.

Ktokolwiek kontroluje sieci 5G, będzie kontrolował świat.

Huawei ma wielki plan na przyszłość. W ciągu ostatnich dwudziestu lat firma stała się światową marką, ponieważ jako “narodowy lider” jest stale karmiona przez partię i wojsko pożyczkami o niskim oprocentowaniu i uprzywilejowanym dostępem do chronionego rynku krajowego.

Te różne subsydia państwowe są kontynuowane, dając Huawei ogromną i nieuczciwą przewagę nad konkurentami wolnego rynku.

Huawei ma takie same związki z Komunistyczną Partią Chin, jak niemiecki producent stalowy Alfried Krupp, który zaopatrywał niemieckich Narodowych Socjalistów w dniach poprzedzających II wojnę światową.

Tak jak niemiecki czołowy dostawca uzbrojenia w zasadzie stał się ramieniem nazistowskiej maszyny po wybuchu wojny, tak wiodąca chińska firma high-tech jest niezbędnym elementem zimnej wojny w partii, aby zdominować świat przyszłości.

Jeśli chodzi o “Księżniczkę” Meng, oczekuję, że zostanie uznana za winną popełnienia oszustwa bankowego, zostanie ukarana grzywną, a następnie zwolniona. Nawet grzywna w wysokości miliona dolarów nie stanowi żadnego problemu w przypadku korporacji wartej 75 miliardów dolarów.

Prawdziwa zapłata za jej zatrzymanie leży gdzie indziej. Wyeksponowana została ogromna kampania szpiegoska, którą Huawei przeprowadza na całym świecie na żądanie partii. Partia marzy o nowym porządku światowym, w którym dominują Chiny, a nie Ameryka.

Dwa chińskie znaki , które składają się na wyraz Huawei, dosłownie oznaczają: “Służyć Chinom”. To wystarczająco jasne, prawda?

O Autorze: Steven W. Mosher jest prezesem Population Research Institute oraz autorem książki “Bully of Asia: Why China’s Dream Is the New Threat to World Order.”

Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego co się zbliża

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.