Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach

Mel Gibson postanowił uderzyć w samo serce syjonizmu i globalnej agendy NWO reżyserując film na temat rodziny Rothschild, rodziny bankierów, która stworzyła ruch syjonistyczny, państwo Izrael oraz kontroluje sektor bankowy i globalne organizacje od 200 lat poprzez kreacje pieniądza dłużnego tzw. Fiat Money inaczej Pieniądz Fiducjarny.

Ci żydowscy bankierzy zadłużają cały świat poprzez organizacje takie jak  Bank Rozrachunków Międzynarodowych i Bank Światowy, a przez globalne organizacje takie jak ONZ, CFR, Grupa Bilderberg czy Światowy Kongres Żydów przejmują całkowitą kontrole nad światem.

Każda nawet najmniejsza wzmianka na temat rodziny Rothschild ściąga na siebie burze oskarżeń o antysemityzm oraz propagowanie antysemickich teorii spiskowych, media z całego świata już wypowiedziały wojnę reżyserowi i chcą powstrzymać nie tylko produkcje filmu ale ukarać samego Gibsona.

Film z lektorem PL

WSPARCIE:
Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto
(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):
53114020040000370277867109
SKLEP KILLUMINATI WEAR:
https://killuminati-wear.com/

33 thoughts on “Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach

 • Avatar
  17 czerwca 2019 o 01:28
  Permalink

  MEL GIBSON TO CZŁOWIEK NIEZŁOMNY…. NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH TO ŻOŁNIERZ WYKLĘTY NASZYCH CZASÓW…. POWSTAJE JUŻ KOMANDO DO LIKWIDACJI MOSADU

  Odpowiedz
 • Avatar
  17 czerwca 2019 o 09:51
  Permalink

  Jedyny odważny wśród aktorów brawo będę się za tego człowieka się modlić to co mówi jest prawdą Polska się zagubiła

  Odpowiedz
  • Avatar
   7 listopada 2020 o 11:30
   Permalink

   Brawo Gipson ! Żydki nie chcą , żeby prawda wyszła na jaw ! Trzymam kciuki , żeby film się ukazał ! Pójdę 1 go obejrzeć !!!!!

   Odpowiedz
 • Avatar
  17 czerwca 2019 o 13:45
  Permalink

  I absolutly support your activities! Go ahead Mel! I’m with you!!!!

  Odpowiedz
 • Avatar
  16 sierpnia 2019 o 22:44
  Permalink

  Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

  Odpowiedz
  • Avatar
   3 października 2019 o 07:54
   Permalink

   Mądrzy badacze historii plemiennych twierdzą że to nie są żydzi . Żydów jako takich – narodu starego pierwotnego , została tylko garstka . Do nacji żydowskiej przed wiekami zaczęło przenikać zbrodnicze plemię Hunzów . Przenikali do tej społeczności przejmując zwyczaje , religię i język . Wnikali powoli aż stali się litą społecznością wraz z żydowską . Ich skłonność do zbrodniczych poczynań , burzenie wewnętrznych struktur spokojnych i bogobojnych żydów sprawiła to co widzimy teraz . Wykład o tym zjawisku który wysłuchałam był bardzo logiczny i przekonywujący . Autor i badacz ( nie pamiętam nazwiska) udawadnia że lichwę , manipulacje podjazdowe i nienawiść do reszty świata zakorzenili właśnie w tym narodzie Hunzowie . Pierwotni bowiem żydzi nigdy nie toczyli żadnych wojen , nie wdawali się w konflikty i byli do kości prawi . Teraz to już nie ma znaczenia bo nikt ich nie rozróżni , jednak zdegenerowali ten naród od środka i mamy taki wynik . Smutne to jeśli te nauki to prawda , bo nasz naród też został zdegenerowany przez przenikanie ” zgniłych jabłek ” do wnętrza . Ot historio !

   Odpowiedz
   • Avatar
    30 października 2019 o 21:18
    Permalink

    Lojka!!! Pomyliłas nazwy. Hunzowie to lud posiadający taką sama haplogrupę R1a1a jak Slowianie i jak 57% Polaków, lud długowiecznych, żyjący w dolinie w Himalajach, łagodny, biedny i skromny. Ty mówisz o Chazarach, Khazarach, o których pisze Shliomo Sand…czcicielach Baala, okrutnych, podłych, rozwiązłych seksualnie, wywodzących sie nie wiadomo skąd???

    Odpowiedz
    • Avatar
     13 listopada 2019 o 10:42
     Permalink

     Z kosmosu k….! Ale wy jesteście poj… z tymi wszystkimi teoriami, leczyć się musicie!

     Odpowiedz
    • Avatar
     7 stycznia 2020 o 15:02
     Permalink

     Chazarzy żyli na ziemiach terazniejszej Ukrainy. Zniszczeni przez Królestwo polskie wraz z Rusią. Nasłali barbarzyńskie chordy Niemców w zemscie. Spieszę by wyjaśnić.

     Odpowiedz
     • Avatar
      3 marca 2020 o 18:42
      Permalink

      Zgoda. Dlatego niszcza Slowian, to zemsta za 13 wiek.

     • Avatar
      11 listopada 2020 o 10:55
      Permalink

      Chazarzy zamieszkiwali tereny obecnej Gruzji. Judaizm przyjęli jako religię, gdyż Żydzi jako jedyni umieli się dogadywać z Arabami i Chrześcijanami. Później zostali rozbici, jednak niedobitki rozeszły się po świecie poprzysięgając zemstę. Rothschildowie mają właśnie chazarskie korzenie, a to co robią, to najwyraźniej ta obiecana zemsta.

    • Avatar
     11 lutego 2020 o 21:50
     Permalink

     Khazarowie sa sztucznym TWOREM powstalym w laborach Anunnaki …powstali jako krzyzowka genetyczna G R Y Z O N I ….nietoperzy ssakow…..i czlowieka.
     Instynkt dzialania stadnego , wady genetyczne twarzoczaszki w tym krzywe nosy i zeby i choroby krwi sa tego dowodem
     Picie ludzkiej krwi…szczegolnie dzieci , absolutny brak SUMIENIA ….potwierdzaja ,nietoperzo wampirzy …rodowod ” tego nieudanego eksperymentu obcych.

     Odpowiedz
     • Avatar
      10 grudnia 2020 o 04:39
      Permalink

      Mozna prosic o linki dotyczace wad genetycznych tych “gadow”.

    • Avatar
     3 marca 2020 o 18:40
     Permalink

     Tak, to prawda. Dziekuje za to sprostowanie

     Odpowiedz
    • Avatar
     1 lutego 2021 o 06:17
     Permalink

     Dokladnie tak. Obecni, niby-zydzi nie sa genetycznie tymi żydami, z Ziemi Obiecanej, z pokoplenia dawidowego. To sa khazarzy, chazarzy, lud koczowniczy pochodzenia turecko,-tatarsko-mongolskiego, o którym pierwsze wzmianki pochodzą z VI wieku n.e. Tereny zajmowane przez Chazarów rozciągały się na Stepie Pontyjsko-Kaspijskim między północnym Kaukazem, Krymem, Morzem Kaspijskim a rzeką Jaik i Samarą. Trudnili się głównie pasterstwem i handlem, a bogacili na łupieskich wyprawach. Chazarowie ulegli rozbiciu w 965 roku przez kniazia kijowskiego Światosława. Zburzył on ich główne miasta: Itil i Sarkel. Ostatecznie podbici zostali przez Włodzimierza Wielkiego, który nałożył na nich daninę. Większość Chazarów przeniosła się do księstwa tmutarakańskiego, a po opanowaniu tego księstwa przez Połowców w końcu XI wieku, na Ruś. Pierwotnie Chazarowie byli wyznawcami animizmu, szamanizmu oraz jedynego Boga (tengri-chana) – religii tureckich nomadów. Kronikarz al-Masudi podaje, że w latach panowania kalifa Haruna ar-Raszida (786–809) elity chazarskie stały się wyznawcami judaizmu, a raczej kabały. Nie ma zadnej ciaglosci etnicznej pomiedzy Zydami, potomkami Mojżesza, a chazarami. Faktem jest to, ze to oni chazarzy, sa wlasnie tymi “żydami”, którzy mieszkaja w Izraelu i trzęsa światem. Badania DNA potwierdzają, ze nie ma w ich krwi, sladow DNA prawdziwych Żydów. Żydzi aszkenazyjscy (stanowiący znaczną większość wszystkich Żydów na świecie) są potomkami Chazarów, natomiast Żydzi mizrachijscy (i ewentualnie Żydzi sefardyjscy) wywodzą się od prawdziwych starożytnych Izraelitów i jest ich znikoma ilość.

     Odpowiedz
   • Avatar
    2 marca 2020 o 15:00
    Permalink

    Jednym słowem, wg tego autora Żydzi sa niczemu niewinni… Kimkolwiek ten autor był, wg mnie wypisywał bzdury wyssane z palca; podejrzewam, ze był to tez Żyd i chciał wybielić swoja nacje. A wystarczy tylko otworzyć karty Starego Testamentu, aby przeczytać, jak niegodziwy i niewierny był to naród. Jednostki tylko przestrzegały Prawa, a reszta była przewrotna; tak dalece, ze swoich proroków nawołujących do nawrócenia czesto prześladowali, zabijali lub przynajmniej próbowali zabic. Dlatego Pan Bog na przestrzeni wieków ciagle ich upominał i wielokrotnie zsyłał na nich różnorakie kary, a sam Pan Jezus ostatecznie przeklął ich, nazywając synagoga szatana. Ale nie cały naród, czesto biedny i uciskany, tylko uczonych w Piśmie i kapłanów. Nie wierze w mieszanki ras, bo generalnie Żydzi byli dosc hermetyczni i nie mieszali sie z innymi narodami, którymi po prostu gardzili; oczywiscie zawsze były jakies wyjątki. Zyli w diasporach i bogacili sie kosztem prawowitych mieszkańców danych ziem. Oczywiscie byli tez wspaniali Żydzi. Przeciez sam Jezus Chrystus i cała Jego Rodzina, to byli Żydzi! Takze pierwsi chrześcijanie i męczennicy, ktorzy na dodatek byli prześladowani przez współziomków, przez Żydów. Czy sa narodem wybranym? Nie mam watpliwości. Udało im sie przez długie wieki zachować Prawo i przenieść je az do ery nowożytnej; a przeciez o to miedzy innymi chodziło. Byli tez obdarowani intelektualnie. Nie mozna im tego odmówić, bo to prawda. Jednakże dary te ostatecznie wykorzystali przeciwko Bogu, ktory swych darów nigdy nie odbiera, a łamiąc Prawo Boga, ostatecznie poszli na służbę szatana. W mojej opinii cała masoneria i satanizm, to w prostej linii wyklęta przez Jezusa Chrystusa „synagoga szatana”. Dlatego pokrętne tłumaczenia o jakichś nieznanych, zdeprawowanych ludach, ktore zmieszały swoja krew z żydowska, to żydowski szwindel.

    Odpowiedz
    • Avatar
     1 lutego 2021 o 06:23
     Permalink

     Przeczytaj moja wypowiedz- tam tlumacze dokladnie to, co ty uznajesz za nieprawdę. Obecni Żydzi, to tak naprawde nie sa żydami, to khazarowie, ktorzy przyjeli judaizm, i wywodza sie z calkiem innych stron geograficznych. To fakt historyczny.

     Odpowiedz
  • Avatar
   22 stycznia 2020 o 20:09
   Permalink

   Czytalam biografie Henry Forda, gdzie pisze jak bardzo zydzi go niszczyli za to, ze nie chcial brac w ich bankach kredytow!!!

   Odpowiedz
 • Avatar
  11 lutego 2020 o 21:52
  Permalink

  Khazarowie sa sztucznym TWOREM powstalym w laborach Anunnaki …powstali jako krzyzowka genetyczna G R Y Z O N I ….nietoperzy ssakow…..i czlowieka.
  Instynkt dzialania stadnego , wady genetyczne twarzoczaszki w tym krzywe nosy i zeby i choroby krwi sa tego dowodem
  Picie ludzkiej krwi…szczegolnie dzieci , absolutny brak SUMIENIA ….potwierdzaja ,nietoperzo wampirzy …rodowod ” tego nieudanego eksperymentu obcych.

  Odpowiedz
  • Avatar
   12 lutego 2020 o 00:25
   Permalink

   Warto jeszcze dodac wystepujace u Khazarskich tworow genetycznych , miesnii gornej wargi , umozliwiajacej odsloniecie (uniesc punktowo) warge nad klami ,podobnie jak u myszy , chomikow n.p. ! Wystepowanie tych unikalnych miesni zademonstrowal pewnego dnia przed kamerami , byly rzecznik p…REZYDENTA polin …taki z orlim nosem , nerwowy i w czarnych okularkach …jak monitory z podgladem virt.
   Nazwiska nie pomne …bo nie warte wspomnienia.
   P.s. Sproboj sam czy potrafisz kly tylko przed lustrem odslonic
   Takie Nasze domowe ……… My HERITAGE .

   Odpowiedz
 • Avatar
  20 lutego 2020 o 21:56
  Permalink

  Podchodzac do zagadnienia naukowo , bez cienia emocji czy jakichkolwiek Uprzedzen ,stwierdzic nalezy ze mamy do czynienia zOdkryciem zmieniajacym calkowicie optyke w patrzeniu na poczynania dziejowe tego fenomenu (pijacy krew ,bez wzgledu na zamieszkanie) ,poniewaz prawda jest WYBRANSTWO tej grupy etnicznej .Zyja wygladaja normalnie+- , ale sa nastepnym ” etepem”ewolucji gatunku Homo Sapiens z tym ,ze kierunek tej modyfikacji jest dosyc przyziemny i merkantylny w istocie . Grupa ta ma za zadanie juz od dawien dawna gromadzic zloTO wygrzebywane z Ziemi ,przez ludzi .
  Depozyt zgromadzony przez Lichwiarzy , co kilkaset lat odbierany jest przez tych “Bogow”ktorzy , jak Zachary Sitchin pisze …zryli Nevade , Wielki Kanion i Negev w poszukiwaniu zoltego metalu.Wyglada na to , ze niestety zblizamy sie do momentu , gdy na Niebie pojawi sie WEDROWIEC , jak Pan A. Lalak twierdzi co 676 lat ..dostepujemy zaszczytu.Na koniec jeszce warto wspomniec okreslenie M Y S Z Y g e n e …zaczerpniete ze slownika tej “wybranej”grupy.
  POPIELA …podobno MYSZY zjadly…zapewne R Y T U A L N I E !
  Poniewaz pomieszali sie z ludzmi …tylko Niebiosa sa w stanie oddzielic “ziarno od plew”
  https://www.youtube.com/watch?v=6LaHpPYCIoI

  Odpowiedz
  • Avatar
   8 marca 2020 o 14:34
   Permalink

   Kiedy pisalem koment ,dotyczacy sztucznych “tworow”Khazarow zainstalowanych w spolecznosciach ludzi , przez Nadzorcow Planety , opieralem sie na znanych mi faktach polaczonych w spojna calosc…tlumaczaca “pasozytniczy”modus zycia , gnebicieli rodzaju Czlowieczego. Inaczej zyc nie potrafia ..roli nie potrafia uprawiac i nie dziwota …bo nigdy ziemi nie posiadali …stad ich “bezdomnosc” na Planecie. Bog …im Obiecal …idzcie mordujcie WSZYSTKO co zagrabicie ..waszym sie stanie ..ziemie odlegle tez. Cos jak z Bonda ..licencja na zabijanie plus PATENT !
   PATENT polega na tricku sukcesywnej wymiany Zlotego Metalu ,znajdujacego sie w obiegu gospodarczym …na mniej wartosciowe metale a na koncu ….papier zadrukowany !
   Pewnego dnia zloTO znika z rynku…a oszukani ludzie…pozostaja z zadrukaowana Bibula kolorowa.
   ZLOTO bezpiecznie z religijna naboznoscia , deponowane jest dla Boga …ktory sie ma w zamian “zmilowac”nad tworami wiernymi i oszczedzic(Wybrancow) w gigantycznym odsysaniu plynow ustrojowych ….. dwunoznych mieszkancow Ziemi.
   Ponoc to wspanialy pozywny (krew+hormony) koktajl”bogow Khazarskich” …ktorych staraja sie nasladowac,pijac krew …kultowo..religijnie.
   Jesli ktos mysli …ze moje przemyslenia ida za daleko …to zapraszam do obejrzenia najnowszego filmu, Dziada Wszechwieda . DOKUMENTUJE ….dokladnie moja Teze i potwierdza ..sztuczny…laboratoryjny rodowod krwiopijcow ,wlacznie z geneza ich powstania, na tle niezafalszowanej wiedzy dowodowej .
   https://www.youtube.com/watch?v=njcL-mAq7Os

   Odpowiedz
   • Avatar
    10 czerwca 2020 o 23:47
    Permalink

    Pisze do Ciebie …czytelniku (uczestniku) …abys Wiedzial w zarysach …dlaczego grozi TOBIE
    smiertelne nibezpieczenstwo a Ludzkosc jest regularnie wykrwawiana i nie mial zludzen , co do Roli politykow ,
    Zainstalowano w Ludzkiej Spolecznosci ……… A L I E N Y … Paso -zytujace………..odzywiajace sie ludzka krwia i hormonami strachu , Wywiad z Rabinem szanowanym przez Nich …Abe Finkelsteinem (do obejrzenia na cda.pl) nie pozostawia zludzen .
    To taka V kolumna , towarzyszy ludzkosci od czasow Inwazji z Nieba. Gdyby nie zdolnosc jasnowidzenia ….nigdy bym nie rozwiazal tej “zagadki krwiopijcow” . Na szczescie w Astralu zobaczylem Cos ,co uruchomilo procesy myslenia dedukcyjnego i analitycznego. Bylo to tak…kiedy zblizylem sie Duchem …do dwoch Khazarskich Osobnikow (takich wypasonych na Ludzkiej Krwi grubasow vide Daniels ) , uwage przykuly Ich twarze a konkretnie , okolice oczu.
    Mialem setki spotkan z Duchami roznymi , ale Ci pod oczyma mieli skore pokryta drobnymi wloskami …. w miejscu ,gdzie u Nas lzy splywaja ,Oni mieli “mysia skore ” !
    Nawet kolor byl szary…jak u Gryzoni…….pomyslalem …skad ta Anomalia ?
    Reszte znacie , lub doczytacie w komentach powyzej … nie mozna wykluczyc , ze ONI sobie te miejsca wygalaja pozostawiajac Brody ?
    P.s. Mloda (polsyntetyczna) Chinka ,gryzaca beznamietnie nieugotowanego Nietoperza -Wampira,byla w stylu Satanistycznym ” MANIFESTEM ” i ogolnoswiatowym SYGNALEM do rozpoczecia Akcji na calej Ziemi ! Kolejne etapy to zapewne stopniowe podnoszenie stezenia
    hormonow Strachu …Agresji….. Zlosci w Cialach ofiar … ,dla nadlatujacych “Bogow” …ktorzy nawet kierunku wiatru zmienic nie potrafili ,co Sitchin opisal w swych dzielach.
    Jestesmy dla NIch …jak misie koala …… tym razem przezyja prawdziwe Zaskoczenie i definitywnie Zakonczymy ….ten WYPAS !

    Odpowiedz
    • Avatar
     11 czerwca 2020 o 04:39
     Permalink

     Oczywiscie przypuszczenie Moje …ze sobie te “mysie wstawki ” gola kolo oczu jest Absurdalne i celowo sie Absurdem posluzylem , aby USWIADOMIC Fakt ….powszechnego postrzegania Swiata , poprzez protezy wirtualne …na podstawie ktorych , budujemy “Swoj Swiatooglad” a jest oON w calosci sztuczny, Zmanipulowany przez “historykow” ekspertow i inne platne dranie ..nietanie.
     W nowej Epoce runie ten Obraz Swiata…upadna wszystkie “gownoprawdy” , bo Ludzie beda zyli wielowymiarowo…tj. poruszajac sie Astralnie a Tam jest kopalnia wiedzy ….Skarbnica Nieprzebrana. Nigdy bym …mijajac Khazara na ulicy , nie zobaczyl …kim jest w Istocie , bo wzrok jest bardzo zawodny. Ale kiedy czlowiek obserwacji w Astralu dokonuje , moze w realu Puzzle poskladac ma wiekszy Zasob Wiedzy Osobistej …niepowszechnej.
     Ta mysia skorka pod oczami , dostrzec nie sposob i nawet golic nie musza …ale slad astralny …zdradzil Sekret pojawienia sie krwiopijcow ….na Planecie.

     Odpowiedz
    • Avatar
     13 czerwca 2020 o 03:09
     Permalink

     Korekta .
     Jestesmy dla NICH jak Misie PAN-da ( nie Koala) …leniwe obzarte i utuczone .
     Po kapitalizmie , komunizmie zapanowal NOWY Ustroj swiatowy a jego nazwa to
     P A N demonizm ….absurdalny Ustroj w ktorym gospodarka stoi …. Rzady drukuja bibule udajaca pienazki i rozdaja upadlym wszelkich stanow a Pan Demon recznie pokazujac na Mape Swiata ….gdzie “wybuchly ogniska choroby” i dostrzeze nawet kilometr pod ziemia tego Wroga. Dotychczas jak nic nie dolegalo …to Osobnik uchodzil za zdrowego. W Nowym Ustroju …..Pan Demon dostrzeze “smiertelnego virusa” u zdtrowego jak rydz.
     Po miastach , beda jezdzic Ambulansy z ekipami “sanitariuszy ” w bialych Kitlach i rewolwerami przy paskach u spodni. PANDEMON bedzie nieprzewidywalny i absurdalny do Bolu….. wystarczy politykow posluchac ze zrozumieniem. Brak logiki …i bajecznie dlugi Nos (snieznobialy …pewno od cocacoli) przywodcy …wystruganegoz Banana .
     DEMON…kreacja okazala sie padgatowka do Nowego…….. PANDEMONIZMU .
     Ech…..co za Spektakl …… ale sie zalapalismy na Czasy ciekawe.

     Odpowiedz
     • Avatar
      14 czerwca 2020 o 18:25
      Permalink

      Domyslam sie …..ze w Istnienie ( Pandemona ) nie Wierzycie …i wlasnie o To idzie ….bo na Slepcow Duchowych …celowo Was wychowano . Widzicie tylko TO co WAM pozwalaja widziec .
      Popatrzcie jak PANDEMON wyglada . https://www.youtube.com/watch?v=-cWRy0QJsRY
      4minuta 16 sekunda …bo ten animowany dokument znasz zapewne , wiec dokladnie w tym czasie jest WIDOCZNY.
      Powiem Tobie , bez znaczenia ,czy Uwierzysz …mialem Spotkania z NACZELNYM
      ktory reguluje sprawy na Ziemskiej scenie i kazdy konakt ,jest Duzym przezyciem . Ponury ,Bezwzgledny i cynicznie Okrutny….wiec Wiedz…ze Los Politykow i innych Oprawcow …bedzie taki sam jak Ich Ofiar !
      Dzisiaj …idola Ekologow …do Dnia Sadu Ostatecznego….lisy , Kuny, Wilki i inne istoty Duchowe z Ciala obgryzaja Zywcem NONSTOP…taka Dostal Nagrode za CZYNY i DZIELO Zycia.
      Osobiscie widzialem moment…..Gdy wladca Circus Mundi……odwrocil bron we mnie skierowana i walnal w siedzacego za Biurkiem …..Ministra Profesora Dr Szyszke a On osunal sie jak bezwladny Wor na podloge pod biurkiem.
      Kiedy wyszedlem z Astralu i po poludniu kompa otworzylem….to podali ,ze wlasnie …niespoddziewanie w locie i pelni “sil tworczych”odszedl byl nieodzalowany …do “domu ojca”.
      ON ze swojej galerii SWIAT obserwuje a publicznosc Patrzy zahipnotyzowana na SZtukmistrza Magika …ktory oszolomionej Gawiedzi…. “Masc na Szczury” droga usiluje wcisnac …garajac w Scenografii CMENTARZY i APTEK naprzemiennie.Ostatnio w Chinach ( Pekinie) ….. Pandemon po stwierdzeniu 39 przypadkow Nowych Zakazen …kilka Milionow w klatkach zamknal a Nasi 400. 000.000 Szczepionek zamowili podpisawszy Kontrakt z dostawa do Konca Grudnia !
      Pandemon….bedzie Strasznym Wladca !

 • Avatar
  2 marca 2020 o 08:55
  Permalink

  Dodawajcie możliwość ściągania takich filmików.

  Polska powinna mieć dwuwalutowość żeby zwiększyć swoją suwerenność. Złoty obecnie uzależniony pośrednio od międzynarodowej finansjery przez obowiązek posiadania rezerwy walutowej i zadłużenie które jest wynikiem niesuwerennej waluty… Ta rezerwa walutowa powoduje że nie możemy mieć tyle pieniądza ile jest potrzebne w budżecie, gospodarce i wiecznie będziemy się zadłużać.
  Druga waluta np. o nazwie ”złotek” (żeby kojarzyło się ze złotym) warta byłaby 1 zł.
  Byłaby niewymienialna na inne waluty (państwo nie miałoby obowiązku kapitałowi zagranicznemu wymieniać miliardowych zysków zarobionych w Polsce na inne waluty, znaleźliby się ludzie którzy handlowaliby tą walutą i wymieniali na inne w ilościach dla zwykłych ludzi, finansjera wtedy nie mogłaby narzucić obowiązku rezerwy walutowej w stosunku do tej waluty), można byłoby płacić nią podatki, nie byłoby obowiązku jej przyjmowania (nie można zmusić np. kapitału zagranicznego zarabiającego miliardy do jej przyjmowania jeśli mogliby nie wymienić tej waluty), bezpośrednie wsparcie dla polskich przedsiebiorców.
  Rząd miałby ograniczenia w dodruku pieniądza. Finansjera też drukuje i im się wydaje że oni mają wyłączne prawo…
  Rząd powinien mieć ograniczenie w przeliczeniu na urodzonego Polaka.
  Rząd powinien wyliczać z różnymi grupami społecznymi ile potrzeba w minimalnym stopniu na przeżycie na rodziny z 3 dzieci (taka powinna być średnia polska rodzina i powinna ta dzietność być zwiększana z czasem)… I po wyliczeniu wszelkich kosztów życia np. 10 tys… Ta kwota powinna być pomnożona razy 3 w przeliczeniu na osobę… I waluta nie powinna być wymienialna ani na złoto, srebro czy surowce naturalne ponieważ jeśli tak byłoby finansjera manipulowałaby tak kursem waluty żeby za bezcen przejąć złoża. Np. tytan na Suwalszczyźnie wart 350 mld $… Mamy złoża warte kilka bilionów $ ( 1 bilion=1000 mld)…

  Odpowiedz
 • Avatar
  27 czerwca 2020 o 18:16
  Permalink

  @ Andrzej: nie tędy droga. “Złotka” (złoteka czy jak tam nazwiesz) mieliśmy już za byłej komuny. Rząd drukował tyle tego że brakowało papieru na banknoty, zwykła gazeta kosztowała 10 zł. Ludzie dostawali zadrukowane papierki za które nie szło kupić kiełbasy zwyczajnej i papieru toaletowego. Ten uraz społeczny pozostał w PL do dziś i jak pojawiają się jakieś pogłoski o kryzysie to ludzie biegną do marketów kupować na zapas cukier, konserwy i papier toaletowy. Wide ostatni ‘kryzys koronawirusowy”.

  Nie chodzi o to żeby dać politykom możliwość dodrukowania fałszywego pieniądza tylko żeby odebrać im możliwość wydawania publicznych pieniędzy: dla swojej koniunktury, na socjal albo do zwyczajnego rozkradania. Znów vide ostanie dwa rządy.
  Czyli o to żeby możliwość szastania miliardami z tzw. budżetu państwa politykom znacznie OGRANICZYĆ, obciąć do minimum, a nie przeciwnie- dawać im dodatkowe możliwości. Oni już dysponując tym co mają doprowadzili kraj do zadłużenia i bankructwa, a ty chcesz dać im jeszcze więcej. I do tego fałszywą papierową walutę która na świecie (gospodarka globalna) będzie warta tyle co makulatura.

  Odpowiedz
 • Avatar
  11 listopada 2020 o 09:10
  Permalink

  Kiedy mówimy o antysemityźmie a kiedy nie?
  Antysemityzm może objawiać się tylko wtedy, kiedy odwołuje się do żydów pochodzących od Sem’a (1 syn Noe). Tymczasem 80% wszystkich deklarujących się jako żydami, są żydami Aszkenazyjskimi. (słuchaj wypowiedzi Prof. Szaul Sztampfer – Muzeum Polin, w kontekście chazarskiego pochodzenia żydów) Aszkenaz jest potomkiem Gomera a on Jafeta (3go syna Noe).

  Odpowiedz
 • Avatar
  9 stycznia 2021 o 22:07
  Permalink

  Tam gdzie jest kontrowersja tam uderza się w prawdę .
  95% medii należy do tych dziadów więc trochę prawdy powinno wyjść na jaw .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.