Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach

Mel Gibson postanowił uderzyć w samo serce syjonizmu i globalnej agendy NWO reżyserując film na temat rodziny Rothschild, rodziny bankierów, która stworzyła ruch syjonistyczny, państwo Izrael oraz kontroluje sektor bankowy i globalne organizacje od 200 lat poprzez kreacje pieniądza dłużnego tzw. Fiat Money inaczej Pieniądz Fiducjarny.

Ci żydowscy bankierzy zadłużają cały świat poprzez organizacje takie jak  Bank Rozrachunków Międzynarodowych i Bank Światowy, a przez globalne organizacje takie jak ONZ, CFR, Grupa Bilderberg czy Światowy Kongres Żydów przejmują całkowitą kontrole nad światem.

Każda nawet najmniejsza wzmianka na temat rodziny Rothschild ściąga na siebie burze oskarżeń o antysemityzm oraz propagowanie antysemickich teorii spiskowych, media z całego świata już wypowiedziały wojnę reżyserowi i chcą powstrzymać nie tylko produkcje filmu ale ukarać samego Gibsona.

Film z lektorem PL

WSPARCIE:
Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto
(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):
53114020040000370277867109
SKLEP KILLUMINATI WEAR:
https://killuminati-wear.com/

21 myśli na temat “Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach

 • Avatar
  17 czerwca 2019 o 01:28
  Permalink

  MEL GIBSON TO CZŁOWIEK NIEZŁOMNY…. NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH TO ŻOŁNIERZ WYKLĘTY NASZYCH CZASÓW…. POWSTAJE JUŻ KOMANDO DO LIKWIDACJI MOSADU

  Odpowiedz
 • Avatar
  17 czerwca 2019 o 09:51
  Permalink

  Jedyny odważny wśród aktorów brawo będę się za tego człowieka się modlić to co mówi jest prawdą Polska się zagubiła

  Odpowiedz
 • Avatar
  17 czerwca 2019 o 13:45
  Permalink

  I absolutly support your activities! Go ahead Mel! I’m with you!!!!

  Odpowiedz
 • Avatar
  16 sierpnia 2019 o 22:44
  Permalink

  Żydzi nie są żadnym narodem, to jest społeczność plemienna, której jedynym czynnikiem wiążącym jest lichwa i zbrodnia, a więc chodzi o społeczność lichwiarzy i zbrodniarzy. Żydzi to genetycznie szubrawcy, złodzieje i pasożyty. Henry Ford słynny producent samochodów powiedział, że żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Żydzi to naród wymyślony – jak pisze Shlomo Sand. To plemię najpodlejsze z podłych, bez etyki i z podwójną moralnością, plemię bezwzględne i pozbawione skrupułów, szczerze wierzące, że są stworzeni do władzy nad światem. Naród żydowski jako taki nigdy nie istniał, tylko został wymyślony przez ciemnych rabinów, którzy ubzdurali sobie, że Bóg ich wybrał do naprawy i przewodzenia światu. Kłamstwo to, jako talmudyczna bzdura powtarzane jest na całym świecie aż po dzień dzisiejszy. Żydzi to plemię wiecznych tułaczy, oszustów i złodziei. To plemię mącicieli, intrygantów i zdrajców…a jak potrzeba to i morderców !

  Odpowiedz
  • Avatar
   3 października 2019 o 07:54
   Permalink

   Mądrzy badacze historii plemiennych twierdzą że to nie są żydzi . Żydów jako takich – narodu starego pierwotnego , została tylko garstka . Do nacji żydowskiej przed wiekami zaczęło przenikać zbrodnicze plemię Hunzów . Przenikali do tej społeczności przejmując zwyczaje , religię i język . Wnikali powoli aż stali się litą społecznością wraz z żydowską . Ich skłonność do zbrodniczych poczynań , burzenie wewnętrznych struktur spokojnych i bogobojnych żydów sprawiła to co widzimy teraz . Wykład o tym zjawisku który wysłuchałam był bardzo logiczny i przekonywujący . Autor i badacz ( nie pamiętam nazwiska) udawadnia że lichwę , manipulacje podjazdowe i nienawiść do reszty świata zakorzenili właśnie w tym narodzie Hunzowie . Pierwotni bowiem żydzi nigdy nie toczyli żadnych wojen , nie wdawali się w konflikty i byli do kości prawi . Teraz to już nie ma znaczenia bo nikt ich nie rozróżni , jednak zdegenerowali ten naród od środka i mamy taki wynik . Smutne to jeśli te nauki to prawda , bo nasz naród też został zdegenerowany przez przenikanie ” zgniłych jabłek ” do wnętrza . Ot historio !

   Odpowiedz
   • Avatar
    30 października 2019 o 21:18
    Permalink

    Lojka!!! Pomyliłas nazwy. Hunzowie to lud posiadający taką sama haplogrupę R1a1a jak Slowianie i jak 57% Polaków, lud długowiecznych, żyjący w dolinie w Himalajach, łagodny, biedny i skromny. Ty mówisz o Chazarach, Khazarach, o których pisze Shliomo Sand…czcicielach Baala, okrutnych, podłych, rozwiązłych seksualnie, wywodzących sie nie wiadomo skąd???

    Odpowiedz
    • Avatar
     13 listopada 2019 o 10:42
     Permalink

     Z kosmosu k….! Ale wy jesteście poj… z tymi wszystkimi teoriami, leczyć się musicie!

     Odpowiedz
    • Avatar
     7 stycznia 2020 o 15:02
     Permalink

     Chazarzy żyli na ziemiach terazniejszej Ukrainy. Zniszczeni przez Królestwo polskie wraz z Rusią. Nasłali barbarzyńskie chordy Niemców w zemscie. Spieszę by wyjaśnić.

     Odpowiedz
     • Avatar
      3 marca 2020 o 18:42
      Permalink

      Zgoda. Dlatego niszcza Slowian, to zemsta za 13 wiek.

    • Avatar
     11 lutego 2020 o 21:50
     Permalink

     Khazarowie sa sztucznym TWOREM powstalym w laborach Anunnaki …powstali jako krzyzowka genetyczna G R Y Z O N I ….nietoperzy ssakow…..i czlowieka.
     Instynkt dzialania stadnego , wady genetyczne twarzoczaszki w tym krzywe nosy i zeby i choroby krwi sa tego dowodem
     Picie ludzkiej krwi…szczegolnie dzieci , absolutny brak SUMIENIA ….potwierdzaja ,nietoperzo wampirzy …rodowod ” tego nieudanego eksperymentu obcych.

     Odpowiedz
    • Avatar
     3 marca 2020 o 18:40
     Permalink

     Tak, to prawda. Dziekuje za to sprostowanie

     Odpowiedz
   • Avatar
    2 marca 2020 o 15:00
    Permalink

    Jednym słowem, wg tego autora Żydzi sa niczemu niewinni… Kimkolwiek ten autor był, wg mnie wypisywał bzdury wyssane z palca; podejrzewam, ze był to tez Żyd i chciał wybielić swoja nacje. A wystarczy tylko otworzyć karty Starego Testamentu, aby przeczytać, jak niegodziwy i niewierny był to naród. Jednostki tylko przestrzegały Prawa, a reszta była przewrotna; tak dalece, ze swoich proroków nawołujących do nawrócenia czesto prześladowali, zabijali lub przynajmniej próbowali zabic. Dlatego Pan Bog na przestrzeni wieków ciagle ich upominał i wielokrotnie zsyłał na nich różnorakie kary, a sam Pan Jezus ostatecznie przeklął ich, nazywając synagoga szatana. Ale nie cały naród, czesto biedny i uciskany, tylko uczonych w Piśmie i kapłanów. Nie wierze w mieszanki ras, bo generalnie Żydzi byli dosc hermetyczni i nie mieszali sie z innymi narodami, którymi po prostu gardzili; oczywiscie zawsze były jakies wyjątki. Zyli w diasporach i bogacili sie kosztem prawowitych mieszkańców danych ziem. Oczywiscie byli tez wspaniali Żydzi. Przeciez sam Jezus Chrystus i cała Jego Rodzina, to byli Żydzi! Takze pierwsi chrześcijanie i męczennicy, ktorzy na dodatek byli prześladowani przez współziomków, przez Żydów. Czy sa narodem wybranym? Nie mam watpliwości. Udało im sie przez długie wieki zachować Prawo i przenieść je az do ery nowożytnej; a przeciez o to miedzy innymi chodziło. Byli tez obdarowani intelektualnie. Nie mozna im tego odmówić, bo to prawda. Jednakże dary te ostatecznie wykorzystali przeciwko Bogu, ktory swych darów nigdy nie odbiera, a łamiąc Prawo Boga, ostatecznie poszli na służbę szatana. W mojej opinii cała masoneria i satanizm, to w prostej linii wyklęta przez Jezusa Chrystusa „synagoga szatana”. Dlatego pokrętne tłumaczenia o jakichś nieznanych, zdeprawowanych ludach, ktore zmieszały swoja krew z żydowska, to żydowski szwindel.

    Odpowiedz
  • Avatar
   22 stycznia 2020 o 20:09
   Permalink

   Czytalam biografie Henry Forda, gdzie pisze jak bardzo zydzi go niszczyli za to, ze nie chcial brac w ich bankach kredytow!!!

   Odpowiedz
 • Avatar
  11 lutego 2020 o 21:52
  Permalink

  Khazarowie sa sztucznym TWOREM powstalym w laborach Anunnaki …powstali jako krzyzowka genetyczna G R Y Z O N I ….nietoperzy ssakow…..i czlowieka.
  Instynkt dzialania stadnego , wady genetyczne twarzoczaszki w tym krzywe nosy i zeby i choroby krwi sa tego dowodem
  Picie ludzkiej krwi…szczegolnie dzieci , absolutny brak SUMIENIA ….potwierdzaja ,nietoperzo wampirzy …rodowod ” tego nieudanego eksperymentu obcych.

  Odpowiedz
  • Avatar
   12 lutego 2020 o 00:25
   Permalink

   Warto jeszcze dodac wystepujace u Khazarskich tworow genetycznych , miesnii gornej wargi , umozliwiajacej odsloniecie (uniesc punktowo) warge nad klami ,podobnie jak u myszy , chomikow n.p. ! Wystepowanie tych unikalnych miesni zademonstrowal pewnego dnia przed kamerami , byly rzecznik p…REZYDENTA polin …taki z orlim nosem , nerwowy i w czarnych okularkach …jak monitory z podgladem virt.
   Nazwiska nie pomne …bo nie warte wspomnienia.
   P.s. Sproboj sam czy potrafisz kly tylko przed lustrem odslonic
   Takie Nasze domowe ……… My HERITAGE .

   Odpowiedz
 • Avatar
  20 lutego 2020 o 21:56
  Permalink

  Podchodzac do zagadnienia naukowo , bez cienia emocji czy jakichkolwiek Uprzedzen ,stwierdzic nalezy ze mamy do czynienia zOdkryciem zmieniajacym calkowicie optyke w patrzeniu na poczynania dziejowe tego fenomenu (pijacy krew ,bez wzgledu na zamieszkanie) ,poniewaz prawda jest WYBRANSTWO tej grupy etnicznej .Zyja wygladaja normalnie+- , ale sa nastepnym ” etepem”ewolucji gatunku Homo Sapiens z tym ,ze kierunek tej modyfikacji jest dosyc przyziemny i merkantylny w istocie . Grupa ta ma za zadanie juz od dawien dawna gromadzic zloTO wygrzebywane z Ziemi ,przez ludzi .
  Depozyt zgromadzony przez Lichwiarzy , co kilkaset lat odbierany jest przez tych “Bogow”ktorzy , jak Zachary Sitchin pisze …zryli Nevade , Wielki Kanion i Negev w poszukiwaniu zoltego metalu.Wyglada na to , ze niestety zblizamy sie do momentu , gdy na Niebie pojawi sie WEDROWIEC , jak Pan A. Lalak twierdzi co 676 lat ..dostepujemy zaszczytu.Na koniec jeszce warto wspomniec okreslenie M Y S Z Y g e n e …zaczerpniete ze slownika tej “wybranej”grupy.
  POPIELA …podobno MYSZY zjadly…zapewne R Y T U A L N I E !
  Poniewaz pomieszali sie z ludzmi …tylko Niebiosa sa w stanie oddzielic “ziarno od plew”
  https://www.youtube.com/watch?v=6LaHpPYCIoI

  Odpowiedz
  • Avatar
   8 marca 2020 o 14:34
   Permalink

   Kiedy pisalem koment ,dotyczacy sztucznych “tworow”Khazarow zainstalowanych w spolecznosciach ludzi , przez Nadzorcow Planety , opieralem sie na znanych mi faktach polaczonych w spojna calosc…tlumaczaca “pasozytniczy”modus zycia , gnebicieli rodzaju Czlowieczego. Inaczej zyc nie potrafia ..roli nie potrafia uprawiac i nie dziwota …bo nigdy ziemi nie posiadali …stad ich “bezdomnosc” na Planecie. Bog …im Obiecal …idzcie mordujcie WSZYSTKO co zagrabicie ..waszym sie stanie ..ziemie odlegle tez. Cos jak z Bonda ..licencja na zabijanie plus PATENT !
   PATENT polega na tricku sukcesywnej wymiany Zlotego Metalu ,znajdujacego sie w obiegu gospodarczym …na mniej wartosciowe metale a na koncu ….papier zadrukowany !
   Pewnego dnia zloTO znika z rynku…a oszukani ludzie…pozostaja z zadrukaowana Bibula kolorowa.
   ZLOTO bezpiecznie z religijna naboznoscia , deponowane jest dla Boga …ktory sie ma w zamian “zmilowac”nad tworami wiernymi i oszczedzic(Wybrancow) w gigantycznym odsysaniu plynow ustrojowych ….. dwunoznych mieszkancow Ziemi.
   Ponoc to wspanialy pozywny (krew+hormony) koktajl”bogow Khazarskich” …ktorych staraja sie nasladowac,pijac krew …kultowo..religijnie.
   Jesli ktos mysli …ze moje przemyslenia ida za daleko …to zapraszam do obejrzenia najnowszego filmu, Dziada Wszechwieda . DOKUMENTUJE ….dokladnie moja Teze i potwierdza ..sztuczny…laboratoryjny rodowod krwiopijcow ,wlacznie z geneza ich powstania, na tle niezafalszowanej wiedzy dowodowej .
   https://www.youtube.com/watch?v=njcL-mAq7Os

   Odpowiedz
 • Avatar
  2 marca 2020 o 08:55
  Permalink

  Dodawajcie możliwość ściągania takich filmików.

  Polska powinna mieć dwuwalutowość żeby zwiększyć swoją suwerenność. Złoty obecnie uzależniony pośrednio od międzynarodowej finansjery przez obowiązek posiadania rezerwy walutowej i zadłużenie które jest wynikiem niesuwerennej waluty… Ta rezerwa walutowa powoduje że nie możemy mieć tyle pieniądza ile jest potrzebne w budżecie, gospodarce i wiecznie będziemy się zadłużać.
  Druga waluta np. o nazwie ”złotek” (żeby kojarzyło się ze złotym) warta byłaby 1 zł.
  Byłaby niewymienialna na inne waluty (państwo nie miałoby obowiązku kapitałowi zagranicznemu wymieniać miliardowych zysków zarobionych w Polsce na inne waluty, znaleźliby się ludzie którzy handlowaliby tą walutą i wymieniali na inne w ilościach dla zwykłych ludzi, finansjera wtedy nie mogłaby narzucić obowiązku rezerwy walutowej w stosunku do tej waluty), można byłoby płacić nią podatki, nie byłoby obowiązku jej przyjmowania (nie można zmusić np. kapitału zagranicznego zarabiającego miliardy do jej przyjmowania jeśli mogliby nie wymienić tej waluty), bezpośrednie wsparcie dla polskich przedsiebiorców.
  Rząd miałby ograniczenia w dodruku pieniądza. Finansjera też drukuje i im się wydaje że oni mają wyłączne prawo…
  Rząd powinien mieć ograniczenie w przeliczeniu na urodzonego Polaka.
  Rząd powinien wyliczać z różnymi grupami społecznymi ile potrzeba w minimalnym stopniu na przeżycie na rodziny z 3 dzieci (taka powinna być średnia polska rodzina i powinna ta dzietność być zwiększana z czasem)… I po wyliczeniu wszelkich kosztów życia np. 10 tys… Ta kwota powinna być pomnożona razy 3 w przeliczeniu na osobę… I waluta nie powinna być wymienialna ani na złoto, srebro czy surowce naturalne ponieważ jeśli tak byłoby finansjera manipulowałaby tak kursem waluty żeby za bezcen przejąć złoża. Np. tytan na Suwalszczyźnie wart 350 mld $… Mamy złoża warte kilka bilionów $ ( 1 bilion=1000 mld)…

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *