Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach

Mel Gibson postanowił uderzyć w samo serce syjonizmu i globalnej agendy NWO reżyserując film na temat rodziny Rothschild, rodziny bankierów, która stworzyła ruch syjonistyczny, państwo Izrael oraz kontroluje sektor bankowy i globalne organizacje od 200 lat poprzez kreacje pieniądza dłużnego tzw. Fiat Money inaczej Pieniądz Fiducjarny.

Ci żydowscy bankierzy zadłużają cały świat poprzez organizacje takie jak  Bank Rozrachunków Międzynarodowych i Bank Światowy, a przez globalne organizacje takie jak ONZ, CFR, Grupa Bilderberg czy Światowy Kongres Żydów przejmują całkowitą kontrole nad światem.

Każda nawet najmniejsza wzmianka na temat rodziny Rothschild ściąga na siebie burze oskarżeń o antysemityzm oraz propagowanie antysemickich teorii spiskowych, media z całego świata już wypowiedziały wojnę reżyserowi i chcą powstrzymać nie tylko produkcje filmu ale ukarać samego Gibsona.

Film z lektorem PL

5 myśli na temat “Ataki na Mela Gibsona za film o Rothschildach

 • Avatar
  17 czerwca 2019 o 01:28
  Permalink

  MEL GIBSON TO CZŁOWIEK NIEZŁOMNY…. NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH TO ŻOŁNIERZ WYKLĘTY NASZYCH CZASÓW…. POWSTAJE JUŻ KOMANDO DO LIKWIDACJI MOSADU

  Odpowiedz
 • Avatar
  17 czerwca 2019 o 09:51
  Permalink

  Jedyny odważny wśród aktorów brawo będę się za tego człowieka się modlić to co mówi jest prawdą Polska się zagubiła

  Odpowiedz
 • Avatar
  17 czerwca 2019 o 13:45
  Permalink

  I absolutly support your activities! Go ahead Mel! I’m with you!!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *