Dlaczego jesteś niewolnikiem bankierów?

Nawet jeżeli nie posiadasz kredytu w banku to nie zmienia to faktu, że jesteś niewolnikiem bankierów. Bankierzy, a dokładniej rodzina Rothschild wraz z innymi żydowskimi rodzinami stworzyła system finansowy stojący ponad prawem, kreują pieniądze, a dokładniej dług, który jest zaciągany przez rządy, podczas emisji narodowej waluty.

W 1997 roku Aleksander Kwaśniewski uchwalił w Konstytucji Polski zapis Rozdział 10, art. 220 ustęp 2:

„Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”. Ustawa Kwaśniewskiego uniemożliwiła rządowi korzystanie z możliwości na kreowanie pieniędzy przez NBP np. poprzez emisję obligacji ale nakazuje zaciąganie kredytów w bankach należących do żydowskich oligarchów finansowych.

Z krótkiego filmu dowiesz się w jaki sposób rodzina Rothschild przejęła kontrolę nad bankami narodowymi w Europie i USA.

Jednym z kluczowych graczy, którzy powiedzieli stwórzmy Bank Centralny był JP Morgan. Jego ojciec był agentem rodziny Rothschildów. Cytat z Amerykańskiej Rezerwy Federalnej (FED):

„W roku 1869 JP Morgan pojechał do Londynu i podpisał umowę z firmą Southern Northern Securites, która miała spełniać funkcję banku międzynarodowego reprezentującego interesy Rothschildów na terenie USA.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.