Dlaczego jesteś niewolnikiem bankierów?

Nawet jeżeli nie posiadasz kredytu w banku to nie zmienia to faktu, że jesteś niewolnikiem bankierów. Bankierzy, a dokładniej rodzina Rothschild wraz z innymi żydowskimi rodzinami stworzyła system finansowy stojący ponad prawem, kreują pieniądze, a dokładniej dług, który jest zaciągany przez rządy, podczas emisji narodowej waluty.

W 1997 roku Aleksander Kwaśniewski uchwalił w Konstytucji Polski zapis Rozdział 10, art. 220 ustęp 2:

„Ustawa budżetowa nie może przewidywać pokrywania deficytu budżetowego przez zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”. Ustawa Kwaśniewskiego uniemożliwiła rządowi korzystanie z możliwości na kreowanie pieniędzy przez NBP np. poprzez emisję obligacji ale nakazuje zaciąganie kredytów w bankach należących do żydowskich oligarchów finansowych.

Z krótkiego filmu dowiesz się w jaki sposób rodzina Rothschild przejęła kontrolę nad bankami narodowymi w Europie i USA.

Jednym z kluczowych graczy, którzy powiedzieli stwórzmy Bank Centralny był JP Morgan. Jego ojciec był agentem rodziny Rothschildów. Cytat z Amerykańskiej Rezerwy Federalnej (FED):

„W roku 1869 JP Morgan pojechał do Londynu i podpisał umowę z firmą Southern Northern Securites, która miała spełniać funkcję banku międzynarodowego reprezentującego interesy Rothschildów na terenie USA.”

kuzla

Autor: kuzla

”Toczę walkę cały czas z czymś innym… Czasami ze samym sobą. Są we mnie dwie osobowości, jedna chce żyć w spokoju, a druga nie podda się, dopóki nie odzyska wolności” – Tupac Shakur

Komentarze na facebooku

komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *