Baron Rothschild tłumaczy w jaki sposób jego rodzina stworzyła Izrael

4 baron de Rothschild, potomek rodziny która zbuntowała się przeciw Bogu i od wielu pokoleń czci Lucyfera poprzez kabalistyczno-satanistyczne rytuały. Posiada ona kontrole nad globalnym systemem finansowym poprzez Bank Światowy oraz BIS, przez wieki wspierała finansowo wszystkie ruchy wywrotowe niszczące chrześcijańską cywilizacje.

Zakon Iluminatów Bawarskich, Masoneria, Syjonizm oraz wiele innych organizacji było i jest finansowane przez bankierów, one wpływają na politykę wszystkich narodów: ONZ, Bilderberg, CFR, Komisja Trójstronna i wiele innych kierujących świat ku Nowemu Porządku Światowemu z jedną lucyferyczną religią New Age, jednym światowym rządem pod patronatem ONZ i jedną światową walutą w formie zapisu cyfrowego RFID.

„Dorothy de Rothschild reprezentowała interesy syjonistów, tak jak jej teść i mąż, i była bliską przyjaciółką Chaima Weizmanna. Została przewodniczącą Yad Hanadiv, organizacji charytatywnej Rothschildów w Izraelu, fundusze przekazała na budowę Knesetu i budynku Sądu Najwyższego Izraela.” za Wikipedia

https://pl.wikipedia.org/wiki/Dorota_Rothschild

Film z lektorem PL

WSPARCIE:

Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):

53114020040000370277867109

SKLEP KILLUMINATI WEAR: https://killuminati-wear.com/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.