Bill Gates i WHO oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości

Robert F. Kennedy Jr podzielił się informacją, że Bill Gates i WHO są współwinni naruszeń praw człowieka, skierowanych przeciwko ludności Indii, Afryki i innych regionów.
Oskarżenia przeciwko nim obejmują testowanie różnych szczepionek na milionach ludzi, z przerażającymi wynikami, od paraliżu, sterylizacji, a nawet śmierci.
Są oskarżani o wykorzystywanie ludzkości jako świnek morskich do testowania swoich szczepionek, a teraz mamy kryzys Covid-19, w którym Bill Gates proponuje obecnie globalną szczepionkę dla 7 miliardów ludzi.
Jest to część programu 21 wyludnienia i wierzę, że głównym celem szczepionek jest sterylizacja na skalę nigdy wcześniej nie widzianą.

WSPARCIE:

Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):

53114020040000370277867109

SKLEP KILLUMINATI WEAR:https://killuminati-wear.com/

2 thoughts on “Bill Gates i WHO oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości

 • Avatar
  20 kwietnia 2020 o 05:31
  Permalink

  dajcie swiatu odpoczac w pewnym momencie nie wytrzyma i peknie jak banka mydlana a swiat nalezy tylko do ludzi nie dla was

  Odpowiedz
 • Avatar
  20 kwietnia 2020 o 12:00
  Permalink

  Ja przyjmę szczepionkę ale najpierw oni niech ją wypróbują na sobie jak saracy wiarygodni niech nam udowodnią że ta szczepionka nie zabija.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.