Bill Gates: W 2021 zakłady na całym świecie będą produkować szczepionki, to jedyny ratunek dla świata.

„Wierzę, że ludzkość pokona tę pandemię, ale tylko wtedy, gdy większość populacji zostanie zaszczepiona. Do tego czasu życie nie wróci do normy” – pisze na łamach brytyjskiego tygodnika „The Economist” Bill Gates.

 

Według Gatesa świat czekają trzy „przełomy medyczne związane z pandemią”. Najważniejszym z nich będzie produkcja i do dostęp do szczepionek nad którą pracują fundacje finansowane m.in. przez Gatesa. Dwa kolejne mają dotyczyć diagnostyki i leków przeciwwirusowych.

 

„Przygotują nas one na następną pandemię, umożliwiając nam wczesną interwencję, gdy liczba przypadków zarażenia będzie wciąż bardzo niska”, podkreśla miliarder.

 

Według znanego z krzewienia depopulacyjnych teorii „filantropa” w momencie, gdy pandemia będzie zanikać w krajach rozwiniętych, będzie się jednocześnie rozwijać w krajach rozwijających się.

 

„Covid-19 przytłoczył miasta takie jak Nowy Jork, ale dane sugerują, że nawet jeden szpital na Manhattanie ma więcej łóżek do intensywnej terapii niż większość krajów afrykańskich. Miliony mogą umrzeć”, stwierdza Bill Gates, dodając, że jedynym rozwiązaniem jest… szczepionka.

 

„Mam nadzieję, że do drugiej połowy 2021 r., zakłady na całym świecie będą produkować szczepionki”, wskazuje.

 

Gates jest ponadto zdania, że w niedalekiej przyszłości powstaną nowe ponadpaństwowe, światowe organizacje na wzór ONZ, które będą „walczyć z następnymi pandemiami i im zapobiegać”.

 

„Będą one mieszanką organizacji krajowych, regionalnych i globalnych. (…) Dzięki temu będziemy gotowi, gdy nowy wirus ponownie przeniesienie się z nietoperzy lub ptaków na ludzi”, podkreśla.

TK

Źródło: wPolityce.pl, pch24

WSPARCIE:

Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):

53114020040000370277867109

SKLEP KILLUMINATI WEAR:https://killuminati-wear.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.