Bill Gates Zdemaskowany w Mediach – Ujawniono ogromne manipulacje Billa Gatesa na WHO!

Przedwczoraj ujawniono i upubliczniono manipulacje założyciela Microsoftu Billa Gatesa na Światową Organizację Zdrowia.

Wersja z Polskimi napisami, informacje są przerażające i dotyczą tego, jak dzięki ogólnoświatowym szczepieniom chciał zarobić miliony. Jest on także powiązany z fałszywymi danymi WHO nt. pandemii.

film z napisami PL, jeżeli masz problem z nadążeniem za napisami, poniżej  filmu znajduje się transkrypcja:

 

Dzięki za oglądanie. Subskrybuj, aby nie przegapić wiadomości dnia. WSPARCIE: Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu): 53114020040000370277867109
SKLEP KILLUMINATI WEAR:https://killuminati-wear.com/

Transkrypcja

Decyzja Donalda Trumpa o wstrzymaniu finansowania WHO została skrytykowana przez największego zwolennika tej organizacji założyciela Microsoft Billa Gatesa Na swoim Twitterze opublikował:
“Wstrzymanie finansowania WHO podczas światowego kryzysu zdrowia jest bardzo niebezpieczne. Praca organizacji nad powstrzymanie rozprzestrzeniania COVID19-10 została spowolniona i jeżeli ta praca zostanie zatrzymana, to żadna inna organizacja jej nie zastąpi. Świat potrzebuje WHO bardziej niż kiedykolwiek”
Prawda jest taka, że to WHO potrzebuje Gatesa bardziej niż kiedykolwiek po odejściu USA to Bill Gates staje się największym sponsorem organizacji. Każdy 1 z 10 dolarów pochodzi od drugiego najbogatszego człowieka na świecie.
Czy powinniśmy być zaniepokojeni w jaki sposób jeden człowiek ma tak ponadwymiarowe wpływy w WHO i czy to może być korupcjogenne? Teraz dołączy do mnie Charle Chumley, która jest redaktorką w Washington Times i pisze artykuł na temat tego skandalu.
Charle czy te wszystkie pieniądze płynące od Billa Gatesa mają wpływ na działania WHO? “Definitywnie, dziękuję za możliwość wypowiedzenia się na temat tego skandalu, Bill Gates ma ogromny wpływ na Światową Organizację Zdrowia, a ja nie jestem jedyną osobą, która o tym mówi, w 2017 roku redakcja Politico, która jak wiesz nie jest uważana za prawicową czy konserwatywną nazwała Bill Gatesa doktorem Światowej Organizacji Zdrowia ponieważ ma tak ogromny wpływ na politykę biurokratów tej organizacji, którzy muszą spełniać jego życzenia.
To co jest niepokojące dla Ameryki to fakt, że ten niewybieralny przez nas człowiek ma tak ogromny wpływ na działanie rządu w Ameryce poprzez swoją ogromną platformę może forsować prawa, które ja uważam za antyamerykańskie i są one oparte na danych dotyczących koronawirusa i on nigdy nie będzie za to odpowiadał przed wyborcami.”
O to co fundacja Billa Gatesa przekazała Światowej Organizacji Zdrowia i z nią współpracującymi: około 390 dotacji w sumie 3,6 miliarda dolarów przekazane do WHO 100 milionów na globalną walkę z COVID-19 279 milionów na Instytut Wskaźników Zdrowia Uniwersytetu w Waszyngtonie, który jak wiesz przewidywał obraz pandemii i nie było to zbyt dobre informacje, teraz przedstawia skorygowane dane.
Także przekazał 13,5 miliona dotacji dla organizacji CDC, ludzie myslą, że organizacja CDC jest niezależną rządową organizacją, a tu się okazuje, że dostaje pieniądze z fundacji Billa Gatesa. Wydaje się że Bill Gates macza swoje ręce praktycznie we wszystkim co ma związek z pandemią Cheryl.
Tutaj jest interesujaca rzecz, od dłużeszego czasu Bill Gates wpływał na Światową Organizację Zdrowia aby ogłosił pandemię koronawirusa ale WHO nie chciał a tego zrobić.
Dzień po tym jak fundacja Bill Gatesa ogłosiła przekazanie 50 milionów dolarów na terapeutyczny akceleratora pozwalający zwalczać koronawirusa oraz na wynalezienie szczepionki wiele z tych pieniędzy trafiło na konto WHO i sekretarz generalny organizacji ogłosił światową pandemię koronawirusa. Przypadek? Niesamowite Cheryl, dziękujemy za podzielenie się tymi informacjami, do usłyszenia.

 

 

One thought on “Bill Gates Zdemaskowany w Mediach – Ujawniono ogromne manipulacje Billa Gatesa na WHO!

  • Avatar
    23 kwietnia 2020 o 08:00
    Permalink

    Dziękuję bardzo za doinformowywanie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.