Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 r. Była programowaniem predykcyjnym dla koronawirusa

Pamiętam, jak oglądałem ceremonię otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 r., Ponieważ mówiono o tym, że coś się wydarzy; albo atak, albo jakiś inny dziwny przerażający rytuał iluminatów.

Patrząc teraz wstecz; wydaje się, że obie te myśli były prawdziwe. Wszystko zajęło około 8 lat. Oto kilka podstawowych informacji o ceremonii / rytuale 2012:

Ceremonia otwarcia Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012 odbyła się wieczorem w piątek 27 lipca 2012 r. Na Stadionie Olimpijskim w Londynie. Igrzyska 2012 zostały oficjalnie otwarte przez królową Elżbietę II. Spektakl zatytułowany był Isles of Wonder i wyreżyserowany przez zdobywcę Oscara brytyjskiego reżysera Danny’ego Boyle’a . (Kto reżyserował 28 dni później )

Londyn wydał około 27 milionów funtów, czyli około dwa razy więcej niż pierwotny budżet. Niemniej jednak ceremonia otwarcia w Londynie była natychmiast postrzegana jako ogromny sukces, powszechnie chwalony jako „arcydzieło” i „list miłosny do Wielkiej Brytanii”.

Ceremonia rozpoczęła się o 21:00 BST i trwała prawie cztery godziny. Oglądało go około 900 milionów widzów na całym świecie, stając się najczęściej oglądaną ceremonią otwarcia Olimpiady w Wielkiej Brytanii i USA. Treści były w dużej mierze utrzymywane w tajemnicy przed występem, pomimo zaangażowania tysięcy wolontariuszy i dwóch publicznych prób.

Główne sekcje wystawy artystycznej reprezentowały rewolucję przemysłową w Wielkiej Brytanii, krajową służbę zdrowia , dziedzictwo literackie, muzykę popularną i kulturę oraz były znane z żywej historii i korzystania z muzyki. W ceremonii udział wzięli dzieci i młodzież w większości jej segmentów, odzwierciedlając aspiracje „inspirować pokolenie” pierwotnej oferty Londynu na Igrzyska.

BBC opublikowało nagranie z całej ceremonii otwarcia w dniu 29 października 2012 r. Pod redakcją Danny’ego Boyle’a z dodatkami do tła. Ale najciekawsze jest to, że dzieje się programowanie predykcyjne; spójrz na niektóre z tych zdjęć. Wygląda podobnie? Uwaga: siedzenia wyglądają puste na stadionie tuż za rytuałem

OBRAZY PANDEMII

 

“TO JEST DLA WSZYSTKICH” – “THIS IS FOR EVERYONE”

CZY TAK WYGLĄDA KORONAWIRUS ?

Pełny film z Rytuału Olimpijskiego 2012: (zaczyna się o 44 min)

 

Dzieje się tyle przerażających rzeczy; jest mnóstwo filmów, programów, książek i komiksów, które przedstawiają coś złowrogiego na świecie. To rządy, organizacje, dyrektorzy i firmy biorą udział w tych dziwnych rytuałach. Nie ma mowy, żeby te rzeczy były przypadkowe, po prostu tak się nie dzieje. Od samego początku mówiliśmy o mistyfikacji koronawirusa, więc musimy obudzić więcej ludzi i położyć kres tej satanistycznej kontroli i jawnemu mordowaniu ludzi z powodu braku nakazów resuscytacji złożonych w wielu szpitalach.

źródła: gazetawarszawska.com, usahitman.com

WSPARCIE:

Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto(koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):

53114020040000370277867109

SKLEP KILLUMINATI WEAR:https://killuminati-wear.com/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.