Chasydzi z Nowego Jorku – Dr Henry Makow

Istnieje około 550 000 kabalistycznych żydów nazwanych „chasydami” na świecie. Spośród nich około 150 000 żyje w Nowym Jorku. Średnio rodzina chasydów liczy około dziesięcioro dzieci i około połowa żyje podobno poniżej granicy ubóstwa (oczywiście to tylko pozory, bo w nich plemię żmijowe jest mistrzami). Chociaż „chasyd” oznacza pobożny, ich religia jest pozorowana. Ted Pike ujawnia, że ​​angażują się w szeroki zakres przestępczych działań, od handlu narkotykami po pedofilię, aż do pobierania narządów. Przerażające jest to, że mają niesamowitą moc i spiskują by wywołać wojne nuklearną w celu wypełnienia proroctwa. Córka Donalda Trumpa, Ivanka i jej mąż Jared Kushner należą do tego kultu (chasydzki rabin Chaskel Lookstein, uczył Ivankę podstaw judaizmu, był mogła przed ślubem przejść na judaizm).

Dr Henry Makow 

Jeden z moich czytelników mieszka od dziesięcioleci w Nowym Jorku.  Jako pobożny chrześcijanin był naocznym świadkiem kultury chasydzkiej, ultraortodoksyjnej i ich działań w swoim mieście i społeczności. Wiele z tego go niepokoiło, zebrał przez lata wiele artykułów prasowych i osobistych obserwacji, podzielił się nimi ze mną. Ta sekcja mojego trzyczęściowego artykułu jest w moich słowach, ale odzwierciedla jego myśli, które, jak sądzę, zasługują na wysłuchanie.

Ogólnie rzecz biorąc, chasydzcy żydzi trzymają się z dala, unikając kontaktu wzrokowego z poganami i nie zwracając pozdrowień. Wydaje się, że prawdziwie uważają goja za podludzie stworzone przez Boga, aby zostać wyzyskiwanym dla służby żydom. Dla większości jest oczywiste, że nie należy stosować się do pogańskiego prawa, kodeksu ani podatku, jeśli można go uchylić. Brooklyn ma stać się „nowym Manhattanem” i jest kupowany przez bogatych chasydzkich właścicieli ziemskich i deweloperów. Łapownictwo jest powszechne; a oni, jak również najwyżsi rabinowie i przedstawiciele zgromadzenia państwowego, są w stanie pociągnąć za sobą rządy. Powoduje to jeszcze więcej subsydiowanych mieszkań dla ich żydowskich braci, wypełniając dziesięciopiętrowe kompleksy mieszkaniowe w dużej mierze żydami. Tymczasem wielu biednych pogan czeka na tanie mieszkania, gojowscy najemcy, nawet z płaconym czynszem, są coraz częściej eksmitowani, by sprzedawać mieszkania żydowskim deweloperom.

Czarnoskóra Laura Cumbo, radna z Brooklynu,  wywołała furię, twierdząc  w grudniu, że rosnąca złość i przemoc wobec chasydzkich żydów wynika z tego, że potęguje się strach wśród czarnych w dzielnicy Crown Heights, gdyż są oni wypychani z tego terenu przez żydowskich właścicieli ziemskich.

Rodziny ultra-ortodoksyjne często unikają podatków poprzez podstęp ojców deklarujących, że są rabinami, a ich dom to dom modlitwy lub żydowskie centrum społeczności. Chasydzcy żydzi nie służą w wojsku, a większość ma podwójne obywatelstwo, drugie to oczywiście Izraelskie. Ogromne sumy pieniędzy trafiają do żydowskiego dystryktu złota, diamentów i ubrań, gdzie zarabiają spore dochody, w dużej mierze niemożliwe do wykrycia. W rezultacie, podczas gdy wielu chasydów wydaje się biednych, a wielu z nich walczy o dobrobyt, aby wychować duże rodziny, wspólnota chasydzka jest zalana pieniędzmi.

Ciągłe raporty w prasie nowojorskiej szczegółowo opisują każdą możliwą dotację w wysokości milionów dolarów od rządów stanowych i federalnych na budynki szkolne, pomoc w nauczaniu Tory i inną pomoc finansową. Przywódcy chasydzcy znajdują sposoby na przekazywanie rządowych dotacji setkom fałszywych chasydzkich organizacji charytatywnych i „edukacyjnych” frontów.

Na przykład w stanie Brooklyn, członek zgromadzenia ustawodawczego Dov Hikind otrzymał federalną dotację w wysokości 950 000 $ na edukację przeciwko pedofilii wśród chasydów. Jednak według strony internetowej adwokata dla  dzieci, została zmarnowana, przekazana mało znanej grupie chasydzkich rabinów, pozornie przeciwnych pedofilii. Właśnie tacy rabinowie są najbardziej  opiekuńczymi  pedofilami i zabraniają żydom zgłaszania władzom wykorzystywania dzieci.

Jak widzieliśmy po śmierci „władcy slumsów” Starka, wśród chasydzkich tłumów panuje ogromny szacunek dla tych, którzy najskuteczniej potrafią przekupić pogan i wypełnić szkatuły żydowskich organizacji charytatywnych.  Jednym z oszustw, które przywiodły miliony do rabinów, był ich apel o przekazywanie samochodów na pomoc żydowskim dzieciom.

Dziewiętnastu rabinów i ortodoksyjnych żydów zostało oskarżonych w 2009 r.,  jako uczestnicy międzynarodowej sieci prania brudnych pieniędzy rzekomo wykorzystujących chasydzkie organizacje charytatywne do prania dziesiątków milionów dolarów. Często takich oszustów trudno jest ścigać, ponieważ chasydzcy rabini chronią się nawzajem. Twierdzą, że muszą przestrzegać nakazu Talmudu, że żyd nie może nigdy zeznawać przeciwko innemu żydowi w sądzie gojowskim.

W nowojorskiej chasydzkiej społeczności Kiryas Joel, żydowscy mieszkańcy w zasadzie posiadają miasto Monroe. Ostatniej jesieni 14 chasydów z Kiryas Joel zostało oskarżonych  o 68 przypadków oszustw dotyczących wyłudzeń z towarzystw ubezpieczeniowych i dotacji z  rządu na kwotę milionów dolarów.

Oszustwa chasydzkie obejmują manipulacje przy wyborach. Trzy miliony pogan w Nowym Jorku nie głosuje. Chasydzi głosują jako grupa i często dwa razy, wielu podróżuje do swoich innych rezydencji w Catskills, aby ponownie zagłosować. Ma to na celu sprawdzenie, czy kandydaci pro-chasydzcy dostaną się do urzędu, politycy  tacy jak Charles Hynes (zmarł 29 stycznia, prokurator okręgowy z Brooklynu) , udzielają chasydom tego, o co proszą, ponieważ obawiają się chasydzkiej społeczności.

Częścią sukcesu ich oszustwa, jest bazowanie na rzekomym antysemityzmie, kultywacja tego mitu doprowadziła, że policja pracuje jak ich prywatni ochroniarze, ochraniają grupy, które rzekomo są atakowane przez terrorystów. Dotacje dla żydów na ich ochronę wynoszą w  tym roku 9,6 miliona dolarów dla Żydów. Chasydzi otrzymują prawa do swoich nie-pogańskich sił bezpieczeństwa, samochodów policyjnych, ambulansów, sprzętu do nadzoru wideo z Izraela i kamizelek kuloodpornych dostarczonych przez rząd. Posiadają organizację policyjną, „Shomrim”, której członkowie wybuchają w brutalnych atakach na nie-Żydów …  posiadanie broni jest zakazana dla wszystkich w Nowym Jorku, z wyjątkiem policji, a Shomrim pozornie nie mogą ich nosić. Nataniel Kapner, żyd, który zerwał z judeosatanizmem i nawrócił się do Jezusa Chrystusa przyjmując wyznanie prawosławne, mówił mi, że jako młody człowiek, który spędził lata pod okiem chasydzkich rabinów i mieszka wśród chasydów, obserwował Shomrim i wie, że jest potajemnie „mocno uzbrojony”. Mówi, by nie wierzyć mediom, że Shomrim nie ma broni palnej.

Handel narkotykami

Chasydzka zbrodnia obejmuje również handel narkotykami na całym świecie, zwłaszcza przez młodszych chasydów, którzy odegrali znaczącą rolę w skutecznym wprowadzaniu dużej ilości ekstazy, produkowanej w Izraelu i przemycanej w znacznym stopniu przez żydowskie kanały handlu diamentami do Stanów Zjednoczonych. Kanał National Geographic wykonał specjalny program telewizyjny, zablokowany za granicą „Kryminalny pierścień przemytniczy” dokumentujący handel ekstazą chasydzką. W Nowym Jorku i na wschodnim wybrzeżu chasydzka ekstaza i kokaina zachęcają studentów na uniwersytetach Ivy League do ich kupna – nawet do 50 dolarów za tabletkę .

Doskonałym przeglądem ultra-ortodoksyjnego handlu narkotykami jest żydowska strona internetowa  Chabad Mafia  i ich artykuł „Chabad Drug Dealing, Trafficking and Production” . Stwierdza, że ​​chasydzkie domy Chabad są rozproszone na całym świecie. Co ciekawe, większość z tych domów Chabad znajduje się w odległych miejscach, gdzie nie ma Żydów, takich jak wiejskie części Azji Południowo-Wschodniej i Ameryki Południowej. Według nich, celem tych domów jest zapewnienie koszernej żywności i darmowych mieszkań dla żydowskich podróżników, jeśli udadzą się do tych miejsc. Doskonały i szeroko udokumentowany przegląd młodych chasydzkich żydów w przemycie ekstazy z produkcji w Izraelu  przedstawia również Samuel M. Katz . Ponadto żydowski sędzia z całą mocą skarcił chasydzkie upodobanie w handlu narkotykami, co zostało udokumentowane w  New York Timesie, jak i opisuje to artykuł Guardina: „Sentencing a Drug Courier, Judge Rebukes the Hasidim.” – „Brytyjskie i amerykańskie agencje zajmujące się handlem narkotykami twierdzą, że zniszczyły jedną z najdziwaczniejszych usług prania brudnych pieniędzy, jakie kiedykolwiek istniały w kolumbijskich kartelach kokainowych: krąg ultra-religijnych chasydzkich żydów w Nowym Jorku. Mówi się, że pierścień jest jednym z największych do „czyszczenia” zysków zgromadzonych przez kolumbijskich baronów … To nie pierwszy raz, kiedy chasydzi zostali ujawnieni lub zaangażowani w wielki handel narkotykami. „

Handel organami

Chasydzi byli głęboko zaangażowani w nielegalne pozyskiwanie narządów i handelnimi. Rząd USA ujawnił, że chasydzcy żydzi współpracują z rządem Izraela w międzynarodowym handlu organami który daje wysoki zysk,  często obejmuje pozyskiwanie części ciała od ofiar tragedii i wojny, takich jak w Kosowie, lub płacenie zubożałym ludziom w Kostaryce lub Izraelu za 10 000 $ za nerki i sprzedaje ją za ponad 160 000 dolarów.

Pedofilia

Wreszcie chasydzcy rabini i nauczyciele w ortodoksyjnych jesziwach (szkołach religijnych) notują rekord pedofilii wobec uczniów i dzieci. Jest to udokumentowane w niezliczonych artykułach na stronie internetowej ortodoksyjnej żydowskiej  failedmessiah.com . Licencja na takie zboczenie pochodzi z sankcji Talmudu dotyczącej „małżeństwa” z 3-letnimi córeczkami, głosząc je jako „halakah” lub wiążące prawo żydowskie.

Jednak przywódcy chasydzcy twierdzą, że ortodoksyjna plaga pedofili powinna być najpierw sprowadzana do władz i sądów żydowskich, a nie do „gojowych” władz. Nawet przedstawiciel legislacyjny Brooklynu w Albany, Dov Hikind (nie zdziwi nikogo fakt, że jest żydem, a jego ojciec był pobożnym zwolennikiem dynastii chasydzkiej z Vizhnitz)  powiedział w 2008 roku, że ponieważ obiecał im poufność, nazwiska setek żydowskich dzieci, o których wie, że padły ofiarą żydowskich pedofilów, nie zostaną ujawnione władzom cywilnym. Zgadza się, że żydowska pedofilia powinna najpierw iść przed sądami rabinicznymi. Tylko jeśli rabiniczny sąd nie podejmie działania, ujawni imiona. Siła Hikinda jest tak wielka w Nowym Jorku, że państwo nie oskarży go o utrudnianie dostępu do wymiaru sprawiedliwości. Tymczasem setki żydowskich seksualnych drapieżników mogą nadużywać innych żydowskich dzieci, podczas gdy pierwotne ofiary nie znajdują sprawiedliwości ani nawet ochrony.

Trudno zaprzeczyć zarzutowi, że chasydzi i ich kabalistyczni bliscy krewni w Izraelu, osadnicy charedich, stanowią stałą organizację przestępczą.

Źródło: https://www.henrymakow.com/ (art. z dnia 5.02.2019r)

Tłumaczenie: Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.