Chemtrails – Reportaż stacji telewizyjnej NBC

Reportaż stacji telewizyjnej NBC z końca lat 90-tych przedstawia dowody na stosowanie geoinżynierii pogodowej i rozpylanie Chemtrails przez samoloty w celu manipulacji pogodą oraz przeciwdziałaniu globalnemu ociepleniu. Dlaczego wtedy były to fakty, a dziś są to “teorie spiskowe”?

film z napisami PL

One thought on “Chemtrails – Reportaż stacji telewizyjnej NBC

 • Avatar
  4 lipca 2017 o 11:46
  Permalink

  Pranie mózgu, od początku chodzi o poprawę klimatu poprzez depopulację ludności na Ziemi, począwszy od Ameryki gdzie jest to nasilone, aż przez Europę do pozostałych kontynentów, przez tak zwaną politykę globalną. Jak wszyscy dobrze wiemy człowiek sam z siebie produkuje dwutlenek węgla, przez to że zamienia wdychaną mieszankę tlenu, w wydychany dwutlenek węgla, dodatkowo im większa populacja tym większe zużycie zasobów naturalnych.
  Czego obawia się elita ? Że nie będą w stanie kontrolować tak dużej populacji, przez co Ziemia wpadnie w chaos, zależy im tylko na własnym interesie, na dostępie do zasobów naturalnych, bogactwie i utrzymaniu swojej władzy, posłuchajcie Billa Gatesa o tym jak mówi że zmiana klimatu jest nieunikniona, jeżeli nie pozbędziemy się jednego czynnika, który można zmienić na ten moment, czyli liczby ludności na Ziemi.
  Chemtrails to tak naprawdę metale ciężkie, lub jakieś pasożyty które w nich są. Działanie jest takie że zatruwają organizmy żywe, przez co prowadzą do wyniszczenia organizmu w stosunkowo krótkim czasie, zakładając że człowiek żyje około jedno stulecie, taką metodą można to skrócić nawet o ponad połowę.
  Trucizna jest już wszędzie, w jedzeniu (GMO), w powietrzu(Chemtrails), nawet w wodzie(Fluor), co prowadzi do dalszego ogłupiania ciemnych mas.
  To dotyczy nas wszystkich, czas najwyższy się obudzić.
  Czy możemy coś z tym zrobić ?
  Nie, ale możemy być świadomi tego kto nami próbuje rządzić, kwestionować wszystkie fakty i wyjść z tej iluzji.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.