Dlaczego kobiety wolą tych złych? Programowanie umysłu w bajce Disneya “Piękna i Bestia”

Kobiety i faceci zastanawiają się dlaczego ona wybiera tych złych i dupkowatych facetów. Ani ona sama, ani tym bardziej mężczyźni nie są w stanie racjonalnie wytłumaczyć dlaczego ona tak postępuje. Można wymieniać wiele powodów, ja sam już znam takie powody. Ale to do końca nie tłumaczy takiego zachowania, faktem jest że coś tu jest nie tak, tu jest inne dno i inny mechanizm.

Jestem zdania, ze takie zachowanie kobiety nie jest w pełni świadome, one nie dokonują wolnego wyboru, one zostały tak zaprogramowane i zmanipulowane, żeby właśnie wybierały tych złych, za takim programowaniem stoi masoneria. Za chwilę to udowodnię. Kobiety zostały tak zaprogramowane, psycho-zmanipulowane już w dzieciństwie. To masoneria programując tak kobiety wskazała im, kogo mają wybierać. Jako że masoneria jest zła zaprogramowała kobiety na złych facetów.
Dowodem na to są bajki Walta Disnaya, a dokładnie przekazy podprogowe, które mają na celu zaprogramować umysły dzieci, tak chłopców i dziewczynek. Przekazy podprogowe można odnaleźć w wielu bajkach masona Disnaya. Ja posłużę się bajką “Piękna i Bestia” – już sam tytuł wiele wyjaśnia. Proszę przeanalizować sobie poniższe filmiki.

https://youtu.be/CjnIJ9rz5ZI

Drugi sposób programowania nie jest tak oczywisty. Drugi sposób programowania opiera się na naśladownictwie. Tzn. Disnay w bajce “Piękna i Bestia” stworzył główną bohaterką nadając jej pewne cechy, kreując by zachowywała się tak a nie inaczej. Ludzie, a w szczególności dzieci uczą się naśladując innych – taki rodzaj małpowania. W szkole młodzież uczy się małpując nauczycieli. Małpują bez namysłu, nie są nawet krytyczni, wierzą ślepo w to co nauczyciel powie, pokaże. Nie są świadomi, że system edukacyjny realizuje plan indoktrynacji. Prawdziwie wolny człowiek dokonuje wolnych wyborów i jest wolnomyślicielem.
Tak więc dziewczynki oglądając bajkę “Piękna i Bestia” będą utożsamiać się z bohaterką, będą ją naśladować, wyrabiając w sobie już w dzieciństwie pewny mechanizm, który będzie miał przełożenie na ich dalsze dorosłe życie ( i w swoim późniejszym życiu, będą wybierały tą “bestię” zamiast wartościowego chłopaka). W dodatku po drodze będą ranić tych dobrych, bo tak działa zło. Zło niszczy człowieka i chce by człowiek był nieszczęśliwy. W końcowym rezultacie takiego zachowani nikt nie jest szczęśliwy, ani ona, ani ten dobry, ani ten zły.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.