Donald Trump od końca lat 80-tych pracuje dla rodziny Rothschild

Donald Trump jest człowiekiem Rothschildów, przez kilka dekad wspierali jego działalność i przygotowali mu grunt do objęcia prezydentury. Po raz kolejny Rothschildowie użyli taktyki polegającej na finansowanie obydwóch stron konfliktu, aby czerpać maksymalne korzyści, i upewnić się, że zachowają ostateczny wpływ na politykę USA.

Wszyscy wiedzą, że Hillary Clinton była kandydatem establishmentu w wyborach prezydenckich, Hillary i jej mąż Bill łączą od wielu lat bliskie relacje z lordem Evelynem i jego żoną Lynn Rothschild o czym świadczą nie tylko wspólne spotkania ale także opublikowane przez wikileaks maile.

Więcej informacji na temat powiązań Clintonów z Rothschildami wraz ze zdjęciami opublikowałem w artykule:

Zupełnie przemilczanym faktem jest związek między Donaldem Trumpem, a rodziną Rothschild co pozwoliło na odegranie prawdziwej szopki medialnej.  George Soros oraz cały establishment atakował Trumpa aby uwiarygodnić jego osobę w oczach ogłupionej opinii publicznej, wciąż ufającej, że uczestniczyli w demokratycznych wyborach między reprezentującą Rothschildów Hillary, a anty-establishmentowym Trumpem.

Rodzina Rothschild ratuje Trumpa przed bankructwem – Resorts International

Tekst poniżej został przetłumaczony na podstawie artykułu, który ukazał się 22 marca 1992 roku w biznesowym serwisie informacyjnym  Bloomberg oraz artykułu American Free Press z 28 września 2015 roku, linki pod tekstem.

W  1987 roku Donald Trump nabył swoje pierwsze udziały w branży hazardowej, stając się właścicielem 93% akcji w Resorts International. Resorts International ma podłą historię, która rozpoczęła się we wczesnych latach 50-tych, była związana z agencjami wywiadowczymi CIA i Mossad, które dopuszczały się nielegalnych transakcji, praniem pieniędzy z handlu narkotykami oraz hazardu.

W dniu 30 października 1978 roku, gazeta The Spotlight poinformowała, że głównymi akcjonariuszami firmy Resorts International są: Meyer Lansky, Tibor Rosenbaum, William Mellon Hitchcock, David Rockefeller oraz baron Edmond de Rothschild.

W 1987 roku, po śmierci prezesa Resorts International  oraz długoletniego współpracownika CIA Jamesa Crosby pojawił się młody potentat nieruchomości z New York – Donald Trump, który wykupił udziały Crosby w hazardowym imperium.

Trump szybko stał się powszechnie znany ze swojej barwnej osobowości oraz wielu luksusowych hoteli, apartamentowców i biurowców nazywanych swoim nazwiskiem. Podczas gdy nazwa „Trump” ukazywała się na pierwszych stronach gazet, nazwy pozostałych udziałowców w Resorts International czyli członków rodziny Rockefeller i Rothschild  pozostawały ukryte przed opinią publiczną.

Kiedy pod koniec lat 80-tych Trump był w posiadaniu udziałów w Resorts International jego nieruchomości w Atlantic City oraz  New York znalazły się w finansowych tarapatach, ponieważ rynek nieruchomości odnotował w tamtym czasie ogromne spadki. Trzy kasyna w Atlantic City, podobnie jak inne aktywa Trumpa były zadłużone. Dopiero przy pomocy gwarancji wystawionych przez Wilbur L. Ross Juniora, dyrektora w Banku  Rothschild Inc. Trump był uprawniony do prowadzenia kasyn i mógł odbudować swoje zagrożone widmem bankructwa imperium.

źródłem informacji nie jest “teoria spiskowa” z kapelusza ale poważny, mainstreamowy  magazyn biznesowy Bloomberg:

https://www.bloomberg.com/news/articles/1992-03-22/the-donalds-trump-card

Trzydzieści lat temu członkowie rodziny Rothschild pomogli Trumpowi uratować jego firmę przed upadłością  i wzięli go pod swoje skrzydła. Uznali jego wyrazistość i potencjał jako „użyteczny” uważając, że będzie on idealnym kandydatem na ”frontmana” dla organizacji finansowej, która preferuje egzystowanie w cieniu, unikając medialnego rozgłosu.

Dyrektor banku Wilbur L. Ross , którego majątek magazyn Forbes wycenił na 2,5 mld dolarów jest wciąż prawą ręką Jacoba Rothschilda, u którego był zatrudniony od 1976 do 2000 roku jako Top Bankruptcy Adviser (główny doradca bankrutujących firm), do dziś jest on także członkiem rad nadzorczych w bankach i koncernach należących do rodziny Rothschild.  30 listopada Trump ogłosił nominację Wilbur L. Ross na Sekretarzem Handlu, obecnie czeka ona na zatwierdzenie przez senat USA.

Wszystkie wymienione wyżej informacje na temat Wilbur L. Rossa znajdują się na stronie CNN:

http://edition.cnn.com/2013/05/30/us/wilbur-ross-fast-facts/

Kolejny bankier Rothschildów to Steven Mnuchin, którego Trump nominował na stanowisko Sekretarza Skarbu. Ten sam Steven Mnuchin, który przez 17 lat był dyrektorem banku Goldman Sachs o czym możemy przeczytać także w oszczędnym opisie polskiej edycji Wikipedia:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Steven_Mnuchin

Mnuchin wspólnie z George Sorosem są współwłaścicielami funduszu inwestycyjnego  SFM Capital Management, którego portfel inwestycyjny posiada udziały w kasynach i biurowcach należących do Donalda Trumpa. Steven Munich ukończył studia na Uniwersytecie Yale  gdzie w 1985 roku dołączył do elitarnego klubu Skull and Bones. Z Georgem Sorosem związany jest od 2003 poprzez fundusz inwestycyjny Dune Capital, koncentrujący się na zakupie wierzytelności ryzykownych.

https://en.wikipedia.org/wiki/Steven_Mnuchin

Trump  został zakupiony przez Rothschildów dawno temu, dziś spłaca swój dług poprzez mianowanie na najwyższe kluczowe stanowiska w administracji USA zaufanych partnerów reprezentujących interesy rodziny Rothschild.

Amerykańscy obywatele nie mieli żadnego wyboru, ta gra toczy się od wielu lat, od czasu kiedy to rodzina żydowskich bankierów przejęła kontrolę nad emisją pieniądza tworząc banki centralne i pieniądz fiducjarny, nie mający pokrycia w złocie papier, którego dłużnikiem jest budżet państwa, a emitentem i wierzycielem bankierzy.

Ryszard Kaczmarek, Dallas (USA)

https://www.nwo.report/nwo/donald-trump-konca-80-tych-pracuje-dla-rodziny-rothschild.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.