Dr.Henry Makow: Aby zrozumieć świat, przeczytaj Protokoły Syjonu

„Pozostaje jeszcze mała przestrzeń do przejścia, zanim wszystkie państwa Europy zostaną uwięzione w zwojach symbolicznego węża, którym symbolizujemy nasz naród, jak w potężnym występku ”. 

Protokoły Syjonu są lekturą obowiązkową dla każdego, kto chce zrozumieć świat, w którym żyjemy. Protokoły  były częścią „inicjacji” dla Żydów w masonerii 33 stopnia. Większość Żydów nie zdaje sobie sprawy z tego programu i dlatego łatwo nimi manipulować.

„ Antysemityzm jest dla nas niezbędny w zarządzaniu naszymi mniejszymi braćmi”. (Protokoły, 9)

Streszczenie znajduje się poniżej. Dokument znajduje się tutaj.

 

autor dr Henry Makow. 

(z książki Illuminati: The Cult that Hijacked the World) 

Wiele osób uważa, że „Protokoły mędrców Syjonu” to „literatura nienawiści” i oszustwo.

Laureat Nagrody Nobla Aleksander Sołżenicyn napisał, że książka ukazuje „umysł geniusza”. Całkiem nieźle jak na mistyfikację, prawda?

Sołżenicyn powiedział, że wykazuje „wielką siłę myśli i wglądu … Ten projekt … (rosnąca wolność i liberalizm, który kończy się społecznym kataklizmem) … jest znacznie powyżej możliwości zwykłego umysłu … To jest coś bardziej skomplikowane niż bomba atomowa.”

Uważam, że protokoły są autentyczne. Są to wykłady skierowane do żydowskich masonów (prawdopodobnie w loży Mizraim w Paryżu), szczegółowo opisujące niesamowity plan obalenia zachodniej cywilizacji, podporządkowania ludzkości i skoncentrowania „całego bogactwa świata … w naszych rękach”. Były one przekazywane tym masonom w Paryżu jako regularna seria warsztatów. Autor określa je jako „ekspozycję naszego programu” i często zaczyna od stwierdzenia: „Dzisiaj omówimy…”

Delegates_at_First_Zionist_Congress.jpg

Ci, którzy uważają, że Protokoły zostały dostarczone na Pierwszym Kongresie Syjonistycznym w Bazylei w 1897 roku, są w błędzie. To nie jest informacja, do której miał dostęp przeciętny Żyd. Na konferencji było ponad 200 delegatów oraz 26 przedstawicieli prasy.

Rabin Ehrenpreis (1869-1951), Naczelny Rabin Szwecji w latach 1910-1951, napisał w 1924 roku: „Od dawna znam treść Protokołów, a nawet przez wiele lat, zanim zostały one kiedykolwiek opublikowane w prasie chrześcijańskiej . Protokoły Mędrców Syjonu w rzeczywistości nie były w rzeczywistości oryginalnymi Protokołami, ale ich skompresowanym wyciągiem. Spośród 70 Mędrców Syjonu, jeśli chodzi o pochodzenie i istnienie oryginalnych Protokołów, na całym świecie jest tylko dziesięciu mężczyzn, którzy wiedzą.”

https://en.wikipedia.org/wiki/Mordecai_Ehrenpreis

Ten „skompresowany wyciąg” jest potwierdzony przez powszechne użycie wielokropka – wskazuje na to, że słowa zostały pominięte. Badacze spekulują, że protokoły napisali Adam Weishaupt, Theodore Herzl lub Asher Ginzberg. Na początku myślałem, że to sam Meyer Amschel Rothschild (1744-1844). Później pomyślałem, że może to być Lionel Nathan Rothschild (1809-1879), James de Rothschild (1792-1868) lub Adolphe Cremieux (1796-1880). Trudno to wskazać, ponieważ myślę, że ten dokument został poprawiony przez różne ręce.

Protokoły 20-23, „program finansowy… ukoronowanie i decydujący punkt naszych planów” jest powodem, dla którego myślę, że autor był bankierem i prawdopodobnie Rotszyldem. Wykłady te wymagają szczegółowej wiedzy z zakresu finansów i wnikliwości psychologicznej. Co więcej, autor stwierdza, że ​​ostatecznie cała władza będzie spoczywała na „Królu Żydów”, tak nazywano Rotszyldów. Kiedy to przeczytasz, okaże się, że duża część tego programu przyniosła skutek.

STRESZCZENIE

Protokół pierwszy Odnosi się do planu jako „nasz system”. Mówi, że ludźmi rządzi się „siłą”: „Zgodnie z prawem natury prawo opiera się na sile”. Większość mężczyzn jest gotowa zdradzić bliźniego dla zysku. („Cel uświęca środki” to motto komunistów). Obietnica „wolności” (tj. Liberalizm, reforma, rewolucja) służy do przejęcia władzy od Starego Porządku (monarchy, arystokracji ziemskiej, kościoła, wojska) i przeniesienia jej w nasze ręce potęgą „złota” i despotyzmem kapitału, który jest całkowicie w naszych rękach ”.

Państwo jest od nas zależne lub „schodzi na dno”. Jeśli państwo może być bezlitosne w podporządkowywaniu sobie zewnętrznego wroga, to z pewnością „wróg wewnętrzny”, czyli Żydzi masońscy, którzy są „niszczycielami społeczeństwa i Rzeczypospolitej”, są usprawiedliwieni w stosowaniu jakichkolwiek podstępów. Moralność jest przeszkodą w udanym podboju i jest odpowiedzialnością wobec każdego przywódcy politycznego.

cytuj-jedyne-stwierdzenie-i-troska-o-zrobienie-o-protokolach-czy-pasuj-do-w-czym-henry-ford-69-49-04.jpg

„Jedynym dowodem autentyczności Protokołów jaki biorę pod uwagę jest fakt, że potwierdzają to co się obecnie dzieje” – Henry Ford

 

Celem jest „rozproszenie na wiatr wszystkich istniejących sił porządku i regulacji” i stanie się „suwerennym panem” tych, którzy są tak głupi, że oddają swoje uprawnienia i ulegną liberalnym prośbom. Ich moc jest „bardziej niezwyciężona” z racji „pozostawania niewidzialnymi”, dopóki nie zostaną przezwyciężeni. Jest to „plan strategiczny, od którego nie możemy zboczyć” ani ryzykować, że „praca wielu stuleci zostanie zniszczona”.

„Naszym kontrasygnatą jest – Siła i udawanie”, czyli oszustwo. Pisarz podkreśla, że ​​celem jest „zagarnięcie cudzej własności” i „poddanie wszystkich rządów naszemu super-rządowi”.

Słowa „wolność, braterstwo, równość” były „przynętą”, której Żydzi masońscy używali „od starożytności” do obalenia „genealogicznej arystokracji gojów”, która była jedyną obroną ludu. Zastąpi go „arystokracja pieniądza”.

W całej historii grali na chciwości, pożądaniu i próżności ludzi, aby usidlić swoich agentów. Innymi słowy, „demokracja” jest doskonałym instrumentem ich tajnej kontroli. Monarchowie byli znacznie trudniejsi do obalenia. Demokracja, „zastępowanie przedstawicieli ludu”, „oddaje ich do naszej dyspozycji” i „daje nam prawo powoływania”.

Protokół drugi: „Wojny tak dalece, jak to możliwe, nie powinny skutkować jakimikolwiek zdobyczami terytorialnymi”, ale powinny zademonstrować obu stronom ich zależność od „naszego międzynarodowego agenta” [tj. Agentów], którzy „mają miliony oczu zawsze na czatach i są nieskrępowani przez żadne ograniczenia ”.

Oznacza to, że kontrolują wyniki wojen i mają miliony szpiegów (masonów, Żydów) „Nasze międzynarodowe prawo zniszczy wtedy prawa narodowe…”, tak jak prawo cywilne państw rządzi ich poddanymi. Pogańscy przywódcy („administratorzy”) zostaną wybrani ze względu na ich ścisłe posłuszeństwo i będą kierowani przez „doradców”. Goje „mogą bawić się aż do wybicia godziny …”

Zaszczepiliśmy fałszywe doktryny „za pomocą naszej prasy, wzbudzając ślepe zaufanie do tych teorii”. „Pomyśl uważnie o sukcesach, jakie zaaranżowaliśmy dla darwinizmu, marksizmu, nietzchizmu. W każdym razie dla nas, Żydów, powinno być oczywiste, jak dezintegrujące skutki wywarły te dyrektywy na umysły Gojów”. 

press.jpg

„Żydzi kontrolują media” – nagłówek The Times of Israel z artykułu opisującego jak Żydzi przejęli kontrolę nad światowymi mediami

 

Prasa wpadła w nasze ręce. To kształtuje myśl ludzi. Rolą prasy jest wyrażanie i kreowanie niezadowolenia. Dzięki prasie mamy w rękach Złoto, chociaż poświęciliśmy wielu naszych ludzi. Każdy … w oczach Boga wart jest „tysiąca Gojów”.

Protokół trzeci: „Zrobiliśmy przepaść między dalekowzroczną Władzą Suwerenną a ślepą siłą ludu, tak że obaj stracili wszelki sens, gdyż podobnie jak ślepiec i jego kij, obaj są bezsilni oddzielnie”.

„Ze Stanów stworzyliśmy areny gladiatorów, na których walczy mnóstwo zagmatwanych kwestii…” „Pojawiamy się na scenie jako rzekomi zbawiciele robotnika… i sugerujemy, aby wszedł w szeregi naszych sił bojowych- -Socjaliści, anarchiści, komuniści – którym zawsze udzielamy wsparcia zgodnie z rzekomą braterską regułą (solidarności całej ludzkości) naszej masonerii społecznej. Arystokracja … była zainteresowana tym, by robotnicy byli dobrze odżywieni, zdrowi i silni. Interesuje nas coś wręcz przeciwnego – unicestwienie, wymordowanie Gojów. ”

Protokół czwarty: „Kto i co jest w stanie obalić niewidzialną siłę? I to właśnie jest nasza siła. Gojowskie murarstwo nam ślepo służy jako ekran dla nas i naszych obiektów, ale plan działania naszej siły, pozostaje dla całego ludu nieznaną tajemnicą. ” Wolność byłaby możliwa, gdyby opierała się „na fundamencie wiary w Boga, na braterstwie ludzkości, niezwiązanej z koncepcją równości, która jest negowana przez same prawa stworzenia …” „Oto powód, dla którego jest niezbędne, abyśmy podkopali wszelką wiarę, wyrwali z umysłów Gojów samą zasadę Boga i ducha, a na jej miejsce postawili… potrzeby materialne ”. Goje nie mogą mieć czasu na myślenie, ale muszą raczej zająć się przemysłem i handlem.

„Wszystkie narody zostaną pochłonięte w pogoni za zyskiem i w wyścigu, nie zauważą swego wspólnego wroga”. Musimy postawić przemysł na „podstawie spekulacyjnej”, aby bogactwo przeszło na nasze klasy. Wyścig szczurów stworzy szereg „odczarowanych, zimnych i pozbawionych serca społeczności”. Ten materializm pozwoli nam skierować niższe klasy gojów przeciwko naszym rywalom o władzę „uprzywilejowanym i… intelektualistom gojów”.

źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.