Dr.Henry Makow: „Akceptuj zniewolenie”powiedział Bankier w 1999 roku

Wracamy do „Letter from Your Globalist Friend” (1999),  mrożącego krew w żyłach objawienia naszego prawdziwego statusu politycznego. To jest bas oszustwa Covid i Wielkiego Resetu.

„Chcemy, abyś … stał się w pełni zintegrowany z naszym nowym społeczeństwem. Twoje dzieci nie są twoje. Są nasze. Musisz je zaszczepić, musisz przywieźć je do naszych szpitali, jeśli zdecydujemy, albo odbierzemy je od ciebie.”

„Dostarczamy wszystkie pieniądze, których używasz. Przy każdym kaprysie naszego pragnienia możemy zatrzymać podaż pieniądza lub doprowadzić do całkowitego załamania. Możemy wtedy nakazać prezydentowi, aby ogłosił wszystkie pieniądze bezwartościowe i będziemy musieli mieć nowe pieniądze.” Wszystkie twoje zapasy gotówki spłoną w mgnieniu oka. Nie potrzebujesz jedzenia? W razie potrzeby możemy spowodować strajki, które zatrzymają dostawy żywności do Twojego lokalnego sklepu. Możemy zagłodzić Cię, kiedy tylko zechcemy”.

 

Autor: dr Henry Makow 

Choć brzmi to niewiarygodnie i dziwacznie, satanistyczne (kabalistyczne) społeczeństwo okultystyczne przejęło kontrolę nad planetą poprzez centralny system bankowy. Stara się narzucić swoją tyranię za pomocą podstępu koronawirusa, aby narzucić swoją władzę rządu światowego. Oszustwo to zuchwała psychoza, ale nie większa niż dwie wojny światowe, które zaaranżowano w celu wymordowania i brutalizacji ludzkości oraz zwiększenia bogactwa i potęgi kartelu banków centralnych.

Potwierdzeniem tej niepokojącej prawdy jest mrożący krew w żyłach list z 1999 roku, który rozwiewa wszelkie złudzenia, że ​​jesteśmy wolnymi obywatelami żyjącymi w dobroczynnej demokracji. Podpisany, „twój przyjaciel globalista”, list radzi obywatelom świata „jesteś naszą własnością” i musisz przyjąć służebność „dla własnego dobra”.

„Czasy, kiedy nas zatrzymywali, dawno minęły” – pisze, brzmiąc jak autor Protokołów Syjonu bankier.

„Mamy pełną kontrolę nad ziemią i jej finansami, wraz z główną propagandą medialną, i po prostu nie ma sposobu, aby jakikolwiek naród lub siła mogła nas pokonać … Możemy wysłać amerykańskie lub europejskie wojska, gdziekolwiek zechcemy, kiedy tylko zechcemy w jakimkolwiek celu, który nam się podoba, a ty posłusznie zajmujesz się naszymi sprawami… Ile więcej dowodów potrzebujesz?… Czy nie wydaje się rozsądne, abyś był nam posłuszny i służył nam?”

Wydaje się, że sześciostronicowy list został napisany jesienią 1999 r. Przedstawiam tutaj najważniejsze informacje, ale zachęcam do przeczytania go w całości.

List może być mistyfikacją, ale myślę, że opisuje naszą obecną rzeczywistość. Jest to zgodne z tym, co wielu badaczy spiskowych odkryło niezależnie, ale jest bardziej żywe i wnikliwe niż cokolwiek, co mogliby sfabrykować.

LITERA

Nasz przyjaciel globalista mówi, że chce nam wyjaśnić polityczną rzeczywistość, abyśmy „mogli wiedzieć, jak zachowywać się w Nowym Porządku, który kształtuje się teraz na ziemi”.

Cieszy się, że reprezentuje tajną siłę, która kontroluje świat ale jest niewidoczna dla wszystkich.

„Kontrolujemy wszystko, a ty nie wiesz, kogo zaatakować. Muszę powiedzieć, że ta ukryta ręka jest cudownie wymyślona i bez żadnego znanego historycznego precedensu na taką skalę. My rządzimy światem, a świat nie może nawet dowiedzieć się, kto nim rządzi. To naprawdę wspaniała rzecz. W naszych mediach przedstawiamy dokładnie to, co chcemy, abyś zrobił. Następnie, jakby w mgnieniu oka, nasze małe „służebnice” są nam posłuszne. ”

Ale on się identyfikuje. Wyraźnie reprezentuje bankierów centralnych: „Twoje własne pieniądze posłużyły do ​​wykucia łańcuchów, którymi cię związaliśmy, ponieważ kontrolujemy wszystkie pieniądze”.

Kartel banków centralnych jest główną siłą napędową Nowego Porządku Świata. Dając satanistycznym żydowskim interesom prywatnym moc tworzenia pieniędzy w oparciu o nasz narodowy kredyt, nasi poprzednicy skazali zachodnią cywilizację na zagładę. Te prywatne interesy w naturalny sposób kupiły kontrolę nad wszystkim i wszystkimi, a teraz chcą zinstytucjonalizować swoją kontrolę na całym świecie.

„Nasze królestwo to królestwo pieniędzy” – pisze nasz przyjaciel globalista. „Daliśmy ci kartkę papieru lub kilka liczb na ekranie komputera, które nazwaliśmy„ pieniędzmi ”. 

Nic go nie popiera i niczego nie potwierdza, poza tym, co mówimy, że jest. Tworzymy ją z niczego, drukujemy, pożyczamy, nadajemy jej wartość i odbieramy jej wartość. Wszystko, co ma związek z pieniędzmi, jest w naszych rękach ”.

Nasz przyjaciel globalista ujawnia, że ​​bankierzy mają z nami symbiotyczny związek. Pożyczając od nich, osiągamy zyski.

„ Chcemy, abyś był w systemie. Kupując dom, nie tylko otrzymujemy dochód z podatku do wykorzystania na nasze cele, ale również osiągamy duże wzrosty z odsetek od kredytu. Za dom możesz zapłacić dwu lub trzykrotne z samych odsetek. Odsetki są również opodatkowane, które są ponownie oddawane do użytku w wybranych przez nas sektorach wpływów ”.

Jednym z tych sektorów wpływów jest edukacja. Mówi, że nasze podatki płacą za „indoktrynację twoich dzieci w założonych przez nas szkołach publicznych. Chcemy, aby dorastały dobrze wyszkolone w systemie naszego myślenia. Twoje dzieci dowiedzą się, czego chcemy, a ty za to płacisz. „

Jesteś naszą własnością. Nie pozwolimy Ci kupować ani sprzedawać, jeśli nie podporządkujesz się naszemu autorytetowi. Jeśli wystąpisz przeciwko nam w sądzie, będziemy cię tam grilować i ostatecznie przegrasz. Jeśli użyjesz przemocy, skończysz w jednym z naszych obozów pracy, a dokładniej nazywanych przemysłem więziennym. Potrzebujesz naszych pieniędzy, naszych rozrywek, naszego paliwa i naszych mediów, aby funkcjonować, a jeśli ich nie masz, jesteście zmuszeni poddać się naszej woli. „

NASI LIDERZY

Nasi przywódcy polityczni są wybierani z szeregów przestępców i zboczeńców, ponieważ można ich zmusić do posłuszeństwa za pomocą szantażu. Obnażanie zepsucia prezydenta Clintona było „bardzo pomocne w obniżaniu moralnych nawyków młodzieży”.

Kpi z prób oskarżenia Clintona: „Jest dla nas przydatny i nikt go nie usunie, dopóki nie będziemy gotowi, aby go usunąć … przywódca, którego powołaliśmy, będzie tam, dopóki nie posłuży nam do posiadania innego. O godzinę wcześniej wystawiamy naszego proponowanego lidera przed tobą, a ty głosujesz na to, czego chcemy. W ten sposób dajemy ci próżne ćwiczenie głosowania w przekonaniu, że masz coś wspólnego z objęciem urzędu swojego prezydenta. ”

Cytuje Sadaama Husseina i Slobodana Milosevicia jako przywódców, którzy odmówili posłuszeństwa. „Jest tylko chwała w podążaniu za naszymi celami i robieniu tego, co mówimy. Jeśli tego nie zrobicie, będzie tego smutny i tragiczny rezultat. Naprawdę chciałbym, żebyś oszczędził takiego końca.”

Co do mniejszego narybku, mówi, że bunt posłuży jedynie jako wymówka dla bardziej represyjnych praw. Mogą wiązać dysydentów w sądzie, który również kontrolują. Mogą jednocześnie zniszczyć ludzi takich jak David Koresh i zdyskredytować ich.

Mówi, że liberałowie i konserwatyści „służą z pieczęcią naszej aprobaty, ale nie wolno im przedstawiać prawdziwych problemów. Tworząc kontrowersje na wszystkich poziomach, nikt nie wie, co robić. W całym tym zamieszaniu idziemy dalej by osiągnąć to, czego chcemy, bez przeszkód. ” 

„Nie robi to dla nas różnicy, ale pozwala ci uwierzyć, że są dwie strony walczące o swoją szczególną pozycję. To pomaga sprawić, że sprawy wydają się sprawiedliwe i wolne, ponieważ każdy ma głos. Właściwie jest teraz tylko jedna strona ze wszystkimi rodzajami masek na sobie, ale nie jesteś w stanie wniknąć w nasze cele. Widzisz, możemy robić, co nam się podoba, a ty nie możesz nic z tym zrobić ”.

„Czy to nie wydaje się rozsądne, że po prostu jesteś nam posłuszny i służysz nam? W przeciwnym razie zostaniesz pochłonięty oporem, który, jak przypuszczasz, wyzwoli cię. Nie możesz zostać wyzwolony.”

„Dostarczamy wszystkie pieniądze, których używasz. Przy każdej kaprysie naszego pragnienia możemy zatrzymać podaż pieniądza lub doprowadzić do całkowitego załamania. Możemy wtedy nakazać prezydentowi, aby ogłosił wszystkie pieniądze bezwartościowe i będziemy musieli mieć nowe pieniądze.” Wszystkie twoje zapasy gotówki spłoną w mgnieniu oka. Nie potrzebujesz jedzenia? W razie potrzeby możemy spowodować strajk, który zatrzyma dostawy żywności do Twojego lokalnego sklepu. Możemy zagłodzić Cię, kiedy tylko zechcemy ”. 

Mówi, że media okupują masy seksem i przemocą, więc ludzie są zaprogramowani na bezmyślną walkę i „nie mają prawości ani mocy umysłu, by zajmować się naprawdę ważnymi sprawami, które są całkowicie w naszych rękach”.

Chiny i Rosja nie stanowią wyzwania: „Nie boimy się Rosji ani Chin, ponieważ już teraz mamy pełną kontrolę nad ich systemem korporacyjno-finansowym. Chiny wiedzą, że możemy zamrozić dowolną liczbę ich korporacji w Ameryce i cały kapitał za pociągnięciem pióra”.

WNIOSEK

Uczy się nas, że społeczeństwo uczestniczy w epoce oświecenia i postępu, ale jest to podstęp. W rzeczywistości prymitywny dogmat satanistyczny wyciąga swe ostre szpony z przeszłości, by przebić ludzkość.

Jesteśmy świadkami kulminacji szatańskiego spisku przeciwko ludzkości. Ludzkie wydarzenia mają sens tylko wtedy, gdy zdamy sobie sprawę, że uczniowie Lucyfera ustanawiają globalny reżim poświęcony Złu. Wiem, że to brzmi zbyt dziwacznie, aby mogło być prawdziwe. Na to liczą.

 
Żyjemy w raju głupców. Niestety ludzie nie obudzą się, dopóki nie zabiorą smakołyków, a wtedy będzie za późno.

źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.