Dr.Henry Makow – Anthony Migchels: Zakończenie długu i lichwy ocali ludzkość

Obecne oszustwo COVID ma na celu rozszerzenie oszukańczego monopolu centralnego kartelu bankowego na nasz krajowy kredyt w celu kontrolowania dosłownie każdego aspektu naszego życia. Nazywają to „wielkim resetem”.  Kabaliści chcą zniewolić ludzkość w „Nowym Porządku Świata” 

Jak pisze Anthony Migchels, „ Pieniądz bez długu rozwiązuje tylko problem kreacji pieniądza, nie kończy Lichwy. Droga do wolności to nieoprocentowane jednostki kredytowe. Kreacja i lichwa. Potrzebujemy zarówno pieniędzy, jak i kredytu, więc równie dobrze możemy tworzyć pieniądze, jako nieoprocentowany kredyt ”.

David Icke mówi prawdę o bankowości i lichwie
autor Anthony Migchels
(henrymakow.com)

David Icke pyta: „Dlaczego rządy pożyczają pieniądze od systemów bankowości prywatnej, a ludność płaci odsetki od tych pożyczek? Dlaczego rządy nie emitują własnej waluty bez odsetek?”.

I to jest istota, której, co dziwne, prawie nigdzie nie usłyszysz. Nie, rządowi nie wystarczy odzyskać kreację pieniądza z banków. Należy rozwiązać kwestię kredytu. Lichwa musi zostać rozwiązana.

I rozwiązuje się to, udzielając zwykłym ludziom nieoprocentowanego kredytu. To wciąż dla większości ludzi jest całkowicie niezrozumiałe. Chociaż jest to absolutnie niezbędne.

Nie wystarczy narzekać na Lichwę, podstawowe żądanie pozytywnej zmiany musi być jasno sformułowane i tak właśnie zrobił David Icke.

Ponieważ to lichwa stoi za bańką zadłużenia, bańką instrumentów pochodnych. Płacąc naszą lichwę, płacimy za komunizm i rząd światowy oraz wszystkie inne plagi, które nas nawiedzają, wojny, wszystkie złe ideologie, zniszczenie naszych rodzin.

A to, czego chcemy, to nieoprocentowany kredyt dla Ludu.

A ludzie, którzy to ignorują, są stratą czasu. To jest fakt. Wszystkie konstrukty polityczne na całym świecie są zdominowane przez bankierów, dlatego ludzie w polityce nigdy o tym nie rozmawiają … To samo dotyczy większości „alternatywnych mediów”.

To oszałamiające, że tak dobrze udaje im się to ukryć przed opinią publiczną. Pomyśl tylko o wszystkich Gold Dilerach, którzy tworzyli popularne wsparcie dla nadchodzącego standardu Złoto / Krypto.

Nick Griffin, okrutnie oczerniany przez komunistyczne media jako nazista to człowiek przynajmniej w pewnym stopniu uczciwy, który przewodził partii, która miała na pokładzie ludzi, którzy całkiem dobrze rozumieli, jaka wojna toczy się przeciwko masom pracującym na Zachodzie, ujawnił jak syjoniści z bankowego kartelu ofiarowali jemu i jego partii, Brytyjskiej Partii Nacjonalistycznej (BNP) miliony, gdyby obwiniał za kryzys  wyłącznie Islam i nic nie wspominał o bankowości.

W wywiadzie ujawnia fałszywe syjonistyczne placówki, które bankierzy stworzyli, aby podważyć Brytyjską Partię Nacjonalistyczną, oni stworzyli syjonistyczne anty-islamskie organizacje jak EDL oraz wypromowali słynnego Tommy, kolejnego fałszywego „bohatera” opłacanego przez bankierów.

Wszyscy pseudo „populiści” w Europie koncentrują się na islamie i ignorują bankowość. W Holandii (Baudet i Wilders), w Niemczech AdF. Francja z syjonistą Le Pen.

I pomyśl o biednych Austriakach. Kiedyś mieli Jörga Haidera, który powiedział bankierom prosto w twarz, że dotrą do sedna katastrofy z 2008 roku. Kilka tygodni później miał wypadek samochodowy.

Klip został usunięty z internetu, jeśli ktoś go jeszcze ma to wklej go poniżej w komentarzach ?! Byłoby bardzo mile widziane, Haider zasługuje na to, by go za to zapamiętać.

WNIOSEK

Przesłanie jest niezwykle ważne: wszystko kręci się wokół bankowości, a rozwiązaniem jest powszechne udostępnienie zwykłym ludziom nieoprocentowanego kredytu na produkcję i konsumpcję.

Jak przekonywująco argumentuje Icke, nie ma sensu próbować załatać niezliczonych problemów, jakie stwarza fundamentalny problem (lichwa), nawet teraz, kiedy potęga pieniądza rozpoczęła swoją grę końcową z trwającym załamaniem finansowym.

źródło: https://www.henrymakow.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.