Dr Henry Makow: Bezlitosna wojna z ludzkością się nie skończy

Prawda jest jednocześnie prostsza i bardziej niesamowita, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić.

Szokujący dokument zatytułowany „Silent Weapons for Quiet Wars” potwierdza, że ​​satanistyczny kult z siedzibą w londyńskim City trzyma ludzkość w niewoli za pomocą wojny psychologicznej.

„Opinia publiczna nie może pojąć tej broni i dlatego nie może uwierzyć, że jest atakowana i stłumiona przez broń”, mówi raport z 1979 r., który  znaleziono w 1986 r. na dysku komputera IBM.

Jest to produkt dyscypliny zwanej „badaniami operacyjnymi” opracowany podczas II wojny światowej w celu atakowania populacji wroga przy użyciu narzędzi inżynierii społecznej i wojny psychologicznej.

Zgodnie z dokumentem „elita międzynarodowa” zdecydowała się w 1954 r. Rozpocząć „cichą wojnę” przeciwko narodowi amerykańskiemu w celu przekazania bogactwa „wielu nieodpowiedzialnych” w ręce „nielicznych odpowiedzialnych i godnych”.

„W świetle prawa doboru naturalnego ustalono, że naród lub świat ludzi, którzy nie będą używać swojej inteligencji, nie jest lepszy od zwierząt, które nie mają inteligencji. Tacy ludzie to zwierzęta juczne i steki na stole z wyboru i zgody. „

Celem było ustanowienie gospodarki „całkowicie przewidywalnej i dającej się manipulować”. Masy będą musiały być „wyszkolone i przydzielone im jarzmo… od bardzo wczesnego wieku…”

Aby osiągnąć taką zgodność, „jednostka rodzinna musi zostać zdezintegrowana w procesie coraz większego zaabsorbowania rodziców i tworzenia przez rząd ośrodków opieki dziennej dla dzieci”.

Dokonuje się tego za pomocą „cichej broni” (propaganda i socjotechnika) stosowanej w mediach i szkołach.

„Kiedy cicha broń jest stosowana stopniowo, opinia publiczna dostosowuje się… aż ciśnienie staje się zbyt duże i pękają… Dlatego cicha broń jest rodzajem wojny biologicznej… Atakuje… ich źródła, energia naturalna i społeczna oraz ich mocne strony fizyczne, psychiczne i emocjonalne… ”

Chociaż nie jest to wymienione z nazwy, cichą bronią jest tu feminizm, który promuje lesbijstwo, udając obrońcę kobiet.

Dokument mówi, że ojciec musi być „rozbity w domu”. Kobieta jest „najpierw rządzona przez emocje, a potem logiką … zbyt rozgwieżdżona, by zobaczyć jak jej dziecko będzie mięsem armatnim bogatego mężczyzny lub tanim źródłem niewolniczej siły roboczej”.

Pisarz konkluduje: „Ta bezmyślna szkoła galaretowatej ryby, ojciec, matka, syn i córka, staje się pożytecznym zwierzęciem jucznym …”


„DYWERSJA PODSTAWOWEJ STRATEGII”

 

Dokument mówi o „zdobyciu kontroli nad społeczeństwem” poprzez utrzymywanie ich „niezdyscyplinowanych, nieświadomych, zdezorientowanych, zdezorganizowanych i rozproszonych”.

„Trzymaj opinię publiczną z dala od„ prawdziwych problemów społecznych i urzeczoną sprawami bez znaczenia ”.„ Sabotuj ich umysłową aktywność ”przez„ ciągłą falę seksu, przemocy i wojen w mediach ”, czyli„ gwałt psychiczny i emocjonalny ”.

Daj im „truciznę do myślenia” i pozbądź się tego, czego naprawdę potrzebują, „zwłaszcza solidnej edukacji.„ Utrzymuj publiczną rozrywkę poniżej poziomu szóstej klasy ”.

„Praca: spraw, by ludzie byli zajęci, zajęci, zajęci bez czasu na myślenie”.

„Zniszczcie wiarę narodu amerykańskiego w siebie”.

Ogólna zasada: „w zamieszaniu jest zysk; im więcej zamieszania, tym większy zysk. Dlatego najlepszym podejściem jest tworzenie problemów, a następnie oferowanie rozwiązań”.

 


„PAŃSTWO DOBROBYTU JAKO STRATEGICZNA BROŃ”

 

Opinia publiczna chce, aby rząd „utrwalił ich zależną rolę w dzieciństwie. Mówiąc najprościej, chcą, aby ludzki bóg wyeliminował wszelkie ryzyko z ich życia, poklepał ich po głowie, pocałował ich siniaki, położył kurczaka na każdym stole … wsuń je i powiedz im, że wszystko będzie dobrze… ”

„Ludzki bóg” to polityk, który obiecuje światu i niczego nie dostarcza. To publiczne zachowanie to „poddanie się zrodzone ze strachu, lenistwa i celowości. Stanowi podstawę państwa opiekuńczego jako strategicznej broni, użytecznej przeciwko wstrętnej opinii publicznej”.

Brak oporu opinii publicznej jest oznaką, że „jest gotowa do poddania się i zgadza się na zniewolenie i wtargnięcie prawne. Dobrym … wskaźnikiem czasu żniw jest liczba obywateli publicznych, którzy płacą podatek dochodowy pomimo oczywistego braku wzajemności „

 

PRZYKŁADY CICHEJ BRONI

Ludzie mogą się sprzeciwić, że ten dokument jest kolejnym fałszerstwem. Jednak osoby świadome mogą zobaczyć, że ten plan został już wykonany.

Promowanie homoseksualizmu pod płaszczykiem „tolerancji” i „równości” jest przykładem cichej broni.

Zrównanie małżeństwa homoseksualnego z małżeństwem heteroseksualnym jest bezczelnym zaprzeczeniem wyjątkowości heteroseksualności. Podczas gdy gadają o prawach człowieka, zaciekle atakują zdrowie i szczęście 97% populacji.

Różnica między heteroseksualnością a homoseksualizmem to jedno słowo: dzieci . Homoseksualiści nie mają biologicznych dzieci. Zostanie rodzicem to istotny krok w rozwoju heteroseksualnym. Wymaga to stworzenia trwałej więzi, która jest dla nas wyjątkowa . (zobacz „ Ponowne uczenie się miłości heteroseksualnej ”)

Feminizm to kolejny przykład. Odmawiając zdrowym, naturalnym rolom heteroseksualnym, kobiety uzurpują sobie rolę mężczyzn jako dostawców i mają niewiele dzieci lub nie mają ich wcale, często jako samotni rodzice. Mężczyźni stają się zbędnymi lub „żonami”. Rodzina jest niszczona, a społeczeństwo destabilizowane.

 

INNE CICHE BRONIE

Środki masowego przekazu i edukacja zwodzą, manipulują, rozpraszają i deformują. Nazywają to „gwałtem psychicznym i emocjonalnym”. Chociaż mamy dostatek materialny, nasze umysły i dusze są spragnione prawdy .

Jesteśmy uwarunkowani, aby myśleć o ciekawostkach lub całkowicie unikać rzeczywistości. Nie mówi się ani nie omawia podstępnych postępów rządu światowego i erozji niepodległości narodowej.

Ponieważ nie będzie znaczącej narodowości ani demokracji, młodych nie uczy się historii ani cnót obywatelskich. Seks jest promowany jako obsesja na całe życie. Szerzy się pornografia. Nie powinniśmy mieć dojrzałych trosk, takich o świat, który odziedziczą nasze dzieci.

Kiedy ostatnio widziałeś film, który cię nauczył lub zainspirował? Zawierał rozpoznawalne ludzkie sytuacje i emocje? To dotyczyło prawdziwych problemów, przed którymi stoimy? Kiedy film przedstawiał bohatera, którego można by przyjąć za wzór do naśladowania?

Ludzkość ma inteligencję, aby stworzyć wspaniały świat. Jesteśmy sabotowani. Uczniowie Szatana są odpowiedzialni za zamordowanie dziesiątek prezydentów i innych przywódców, za depresję, ludobójstwo i wojnę, w tym za fałszywą „zimną wojnę” i jej następcę „wojny z terroryzmem”. Wszystkie wojny są przeciwko ludzkości organizowane przez ten satanistyczny kult.

Ich siedziba główna to Chatham House w Londynie, a jej oddział znajduje się w Pratt House w Nowym Jorku. Sieć kontroli rozciąga się na banki i kartele naftowe Rockefellera Rothschilda, korporacje, fundacje, think tanki, sieci wywiadowcze i rządy. Loga dziesiątek wielkich korporacji, w tym środków masowego przekazu, zawierają odniesienia do masońskich symboli .

Nasi polityczni, ekonomiczni i kulturalni „przywódcy” sprzedali swoje dusze i zdradzili społeczeństwo. Są dosłownie sługami szatana. W przeciwnym razie nie tolerowaliby tego, że obaj kandydaci na prezydenta są członkami szatańskiego tajnego stowarzyszenia Skull and Bones. Nie tolerowaliby oczywistego podstępu, który miał miejsce 11 września. Wyobrażają sobie, że będą uprzywilejowani w Nowym Porządku Świata. Historia pokazała, że ​​każdy może okazać się zbędny.

 

WNIOSEK

Nazywamy siebie „postępowymi”, ale to kolejny przykład podwójnej mowy. „Postęp” jest dokonywany przez Iluminatów.

Podczas gdy człowiek został stworzony na obraz Boga, życie ludzkie było święte. Kiedy zgodziliśmy się, że Bóg umarł, staliśmy się zbędni. Dlatego autor „Silent Wars” może nazywać nas „bestiami jucznymi” i wykorzystywać „darwinowską walkę” do usprawiedliwienia zniewolenia i ludobójstwa.

Szatan nie zadowala się niszczeniem nas fizycznie. Ma zakład z Bogiem. Czy zostaliśmy stworzeni na obraz Boga, czy nie? Aby wygrać, musi udowodnić, że jesteśmy tylko głupimi zwierzętami.

Brak oporu oznacza nasze przyzwolenie. Jesteśmy „stopniowo” demoralizowani i usypiani. Musimy otrząsnąć się z odrętwienia i pokazać, że nie jesteśmy meduzami, ale ludźmi, którzy będą walczyć o nasze Boskie prawo do bycia dzieckiem Bożym.

To jest bitwa, której ludzkość nigdy nie uniknie. Im dłużej jest odkładana, tym trudniej będzie ją wygrać.
——

Henry Makow Ph.D.

źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.