Dr.Henry Makow: Blokady motywowane doktryną okultystyczną: „Kreatywne zniszczenie” (kabała)

Doktryna „twórczego zniszczenia” stanowi klucz do zrozumienia nieuzasadnionego zniszczenia spowodowanego blokadami, rozkazami maskowania itp.
Zgodnie z Kabałą, która jest definiującą doktryną judaizmu i masonerii, „Zło i katastrofa [są] czynnikami endemicznymi w procesie stwarzania. Bez zła nie byłoby dobra, bez zniszczenia stworzenie nie mogłoby mieć miejsca ”. (Kabbalah: An Introduction to Jewish Mysticism, Byron L. Sherwin, str. 72).
maurice-samuels-you-gentiles-we-Destroyers.jpg

Kabaliści uważają, że Stary (Chrześcijański) Porządek musi zostać bezwzględnie zniszczony, zanim Nowy (Szatański) Porządek Świata, oparty na Kabale, będzie mógł zostać zbudowany.Stąd motto iluminatów: „Porządek z chaosu”.Stąd Manifest Komunistyczny opowiada się za zniszczeniem narodu, religii i rodziny oraz przekazaniem całego prywatnego majątku bankierom (Iluminatom) pod postacią państwa.

The Doctrine of Creative Destruction wyjaśnia, dlaczego wojnę i rewolucję charakteryzowało nieuzasadnione ludobójstwo, terror i zniszczenie.Wyjaśnia wygnanie Boga z publicznego dyskursu i powszechną akceptację nieprzyzwoitości, pornografii i okultyzmu. Wyjaśnia atak na płeć i promowanie homoseksualizmu wśród osób heteroseksualnych. Wyjaśnia falę terroru pod fałszywą flagą, która jest znakiem rozpoznawczym współczesnego życia.

THE ILLUMINATI

Dzisiejsi iluminaci wyrośli z satanistycznej żydowskiej herezji „sabatejsko-frankistowskiej” w XVII i XVIII wieku. Bankierzy i połowa Żydów w Europie przyjęli tę zarazę i rozprzestrzenili ją na gojowskie elity za pośrednictwem masonerii.

Tak więc Żydzi iluminaci charakteryzują „żydowską” rolę w kategoriach zniszczenia cywilizacji.

Na przykład w książce „Wy, poganie” (1924) Maurice Samuel pisze:

„We wszystkim jesteśmy niszczycielami – nawet w narzędziach zniszczenia, do których zwracamy się o pomoc … My Żydzi, my, niszczyciele, będziemy pozostawać niszczycielami na zawsze. Nic, co zrobisz, nie spełni naszych potrzeb i żądań. Będziemy na zawsze niszczyć, ponieważ chcemy mieć własny świat ”. (s. 155)

MarcusEliRavage-360x240.png

W 1928 r. Marcus Ravage, żydowski biograf Rotszylda, napisał esej zatytułowany „Prawdziwa sprawa przeciw Żydom”.
„Nie zaczęliście doceniać prawdziwej głębi naszej winy. Jesteśmy intruzami. Jesteśmy przeszkodami. Jesteśmy wywrotowcami. Zabraliśmy wasz naturalny świat, wasze ideały, wasze przeznaczenie i siejąc w nich spustoszenie, dno nie tylko ostatniej wielkiej wojny, ale prawie wszystkich wojen, nie tylko rosyjskich, ale wszystkich innych wielkich rewolucji w waszej historii. Wnieśliśmy niezgodę, zamieszanie i frustrację do waszego życia osobistego i publicznego. Nadal to robimy. Nikt nie może powiedzieć, jak długo będziemy to robić ”.( THE CENTURY MAGAZINE , STYCZEŃ 1928, t. 115, nr 3, s. 346-350)..Większość Żydów (i ogólnie liberałów / lewicowców) nie jest świadoma tego kabalistycznego spisku. Zostali oszukani przez fałszywe odwołania do ideałów „sprawiedliwości społecznej” i „równości”.DLACZEGO Kabała jest SATANISTYCZNA

Religio znaczy „iść na” znaczy „wiedzieć zalecenia” Boga. W każdej prawdziwej religii Bóg zawiera absolutne duchowe ideały – miłość, prawdę, sprawiedliwość, dobro, piękno, harmonię – czyste i nieskazitelne. Bóg jest niczym, jeśli nie moralnym – tj. Dobrym.

Zło to brak Boga , tak jak ciemność jest brakiem światła.

 
Kabała mówi, że Bóg jest niepoznawalny i nie ma formy. To jest satanizm. Nie możesz być posłuszny Bogu, jeśli nie możesz Go poznać. 
„Dla kabalisty Bóg jest nieskończonym Morzem Bycia ( En Sof ) bez żadnych ograniczeń, a więc bez żadnych cech, bez pragnień czy woli. Jest całkowicie niezrozumiały.” (Jacob Angus, The Meaning of Jewish History (1963 ) s. 286.
W rzeczywistości Bóg jest doskonałością, formą niezbędną do ewolucji człowieka. Bądźcie więc doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz w niebie. (Mateusza 5-48)
Religia prawdziwa zakłada, że ​​w duszy ludzkiej jest Bóg. Słuchając tego głosu, sumienie czyni nas ludźmi.
Każdy, kto zaprzecza istnieniu Boga, jest satanistą, a nie ateistą. 

Kabała jest szatańska, ponieważ mówi, że zło jest częścią Boga : „Bóg ma dwie strony; [obie] są zasadniczo jedną rzeczą; to, czego doświadczamy jako zło, jest tak samo Boskie, jak to, czego doświadczamy jako dobra”.Stąd zyskuje dziś popularność wyrażenie: „Wszystko jest dobrze”.

Egzegeza kabalistyczna kontynuuje :„Wiele tekstów Kabały, w tym Zohar, mówi, że zadaniem nie jest zniszczenie zła, ale zwrócenie go do źródła -„ włączenie lewej strony do prawej ”w metaforze zoharycznej”, aby podnieść upadłe iskry „w luriańskiej. W chasydyzmie Chabad jest powiedziane, że zło istnieje jako część samego Boskiego objawienia. Rzeczywiście, myślenie, że zło naprawdę jest oddzielone od Boga, jest samo w sobie esencją zła,

„ Porzucenie rzeczywistości oddzielnego zła i rzeczywiste zaakceptowanie tego, że sitra achra [nieczystość, okultyzm, zło] jest stroną Boskości, jest łatwe na papierze i bardzo trudne w rzeczywistości. … Jednak w takim stopniu, w jakim jest jest to możliwe, pojęcie to rzeczywiście zmienia życie. Wszystko jest posmakiem Boskości ”.

Kabaliści wierzą także w „odkupienie przez grzech”, tj. Celowe obnoszenie się ze Starym Prawem poprzez czynienie zła (cudzołóstwo, kazirodztwo, pedofilia). Zniszczenie cywilizacji (tj. Chaos) sprowokuje powrót Mesjasza (antychrysta), który odbuduje świat według specyfikacji Kabalistów, z bankierami Iluminatów grającymi w Boga.

To wszystko jest satanizmem. Bóg jest z natury dobry. W prawdziwej religii nie jesteś posłuszny Bogu, czyniąc zło.

OŚWIETLENIE GAZOWE
 
Media masowe są odpowiedzialne za rozprzestrzenianie tego koronawirusa. Dlatego ważne jest, że w kwietniu starszy reporter CBC  Don Pittis odniósł się do tego satanistycznego dogmatu :    „COVID-19 może być katalizatorem – a nie przyczyną – bolesnej, ale pożytecznej transformacji gospodarczej. Detaliści bankrutują, spadają nieruchomości i ropa naftowa ale może problem ekonomiczny przyspieszy korzystne zmiany ”.

„Zgodnie z teorią  twórczej destrukcji,  wyprowadzoną przez austriackiego ekonomistę Josepha Schumpetera w 1942 r. Na  podstawie idei zaproponowanych przez Karola Marksa,  postęp gospodarczy i technologiczny wymaga, aby przedsiębiorstwa musiały umrzeć, a branże i paradygmaty musiały zostać zmiecione, aby zrobić miejsce dla nowych”.

lemon-destruct.jpg

Karol Marks, ojciec komunizmu, był kabalistą i satanistą. „Twórcza destrukcja” jest tym samym satanistycznym uzasadnieniem, którego używają do rozpoczynania niszczycielskich wojen. Najwyraźniej ukrytym celem plandemi są zmiany społeczne i gospodarcze. Dzięki satanistom kontrolującym system bankowy, społeczeństwo znajduje się  pod nieustającym szatańskim atakiem i jest szatańskie opętane.
„Creative Destruction”  wyjaśnia, dlaczego ludzkość jest przeklęta przez  niekończące się katastrofy . Są one zaprojektowane przez Iluminatów. (Makow – wyjaśnienie satanizmu)
Ludzie tacy jak Don Pittis, którzy sympatyzują z satanizmem, przenikają politykę naszego ciała jak rak.

Opętanie Satanistyczne

Nazwijmy to iluminizmem, sekularyzmem, lucyferianizmem, humanizmem, pogaństwem lub okultyzmem: to wszystko Kabała.

Współczesna cywilizacja zachodnia nie ma legitymacji moralnej, ponieważ opiera się na buncie przeciwko Bogu, który reprezentuje drogę naszego duchowego rozwoju.

Ludzkość została porwana przez psychopatów, którzy chcieli zniszczyć „stary porządek” i zbudować w jego miejsce dziwaczną, solipsystyczną, gwałtowną, zdeprawowaną dystopię.

Ci psychopaci kontrolują kredyt i środki masowego przekazu naszego rządu. W ten sposób są w stanie przekonać naszych przywódców i oszukać społeczeństwo, aby zaakceptowało własny upadek.

źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.