Dr Henry Makow: Covid „Paszport” narzuca chiński komunistyczny kredyt społeczny

CK
(henrymakow.com)
Paszporty COVID szybko pojawiają się na całym świecie . Koncepcja działa w Chinach od 2011 roku. „Świadectwa” szczepień WHO (paszporty) wzorowane na chińskim systemie Kredytu Społecznego, są od lat oficjalnie wykorzystywane przez kraje afrykańskie do walki z żółtą febrą.
COVID nie jest prawdziwą, śmiertelną chorobą, taką jak żółta febra, która zabiła prawie 10% populacji Filadelfii w 1783 roku, ale szczepionka i paszport szczepionki mogą być bronią masowego rażenia. Choroba zawsze była niebezpieczną i użyteczną bronią wojenną, często okazując się bardziej śmiercionośną niż sama przemoc. Dzisiaj ten wirus i paszport szczepionki, zgodny z chińskim modelem kredytu społecznego, są wykorzystywane przez bankową kabałę do przekształcania świata zgodnie z ich jednym porządkiem światowym.

sam-w-tłumie-meme.jpg

 Tylko jedna osoba z tego tłumu stała na swoim miejscu. Pływanie pod prąd jest niebezpieczne i może być śmiertelne. Żydowska żona Augusta Landmessera (mężczyzna na zdjęciu) została wysłana do obozu zagłady, jego dzieci zostały rozdzielone i oddane do adopcji, a on trafił do więzienia. Czy podobny los spotka odmawiających szczepionek? Czy przeciwstawisz się złu?
KPCh (Komunistyczna Partia Chin) ma już system Kredytu Społecznego zaprojektowany w celu zapewnienia zgodności z polityką partyjną za pomocą nagród i kar opartych na twoim wyniku – w istocie jest to narzędzie polityczne. Wykorzystuje połączenie publicznego zawstydzania i presji rodzinnej, a także ograniczenia dostępu do transportu i innych usług narzucone przez prywatne firmy, takie jak Ant Financial, które udostępniają dane rządom.
Obecnie jest rozszerzany w celu ograniczenia dostępu w niektórych miejscach w oparciu o status szczepień. W następnej kolejności prawdopodobnie będzie status pracy, zakupy, dostęp do usług medycznych i podróże. Ograniczenia dotyczące kredytu socjalnego i paszporty na szczepienia są sposobem na przekształcenie domu w więzienie. Mogą wyjść na zewnątrz, ale nie będą mogli robić zakupów, podróżować, spotykać się z przyjaciółmi lub rodziną ani chodzić do lekarza.
W Stanach Zjednoczonych rząd federalny już powiedział, że nie będzie egzekwował paszportów szczepionek. Jen Psaki, sekretarz prasowy Białego Domu, powiedziała we wtorek. „Nie będzie federalnej bazy danych szczepień ani federalnego mandatu wymagającego od wszystkich uzyskania jednego poświadczenia szczepień”.
Co ciekawe, rządy nie muszą egzekwować paszportów szczepień – kabalistyczne banki międzynarodowe i firmy monopolistyczne, które naprawdę rządzą swoimi krajami, narzucą paszporty szczepień. Jeśli lubisz jeść, dostosujesz się.
Ten film autorstwa Naomi Wolf wyjaśnia, co znajduje się w paszportach szczepionek.
Firma nie może legalnie dyskryminować rasy lub orientacji seksualnej, ale będzie w porządku dyskryminować tych, którzy nie zainstalują aplikacji na swoim telefonie, aby udowodnić zaszczepienie. Znajdą sposób na obejście przepisów HIPAA w swoim pośpiechu, by „chronić” opinię publiczną przed antyszczepionkowcami, którzy dogodnie będą kozłami ofiarnymi za wszystko, tak jak muzułmanie byli po atakach na WTC w 2001 roku.

ccp-face.jpeg

Niezaszczepionym będzie w ogóle bardzo trudno robić zakupy, z wyjątkiem najmniejszych sklepów bez „paszportu” i nawet te sklepy będą pod presją egzekwowania takiej polityki ze strony dostawców i banków. Podróżowanie stanie się prawie niemożliwe dla niezaszczepionych.
Twój status szczepień zostanie połączony z wynikiem Twojego zachowania w Internecie. Facebook już przygotowuje Twoją żółtą gwiazdę online, jeśli nie jesteś zaszczepiony. Jak napisał Mark Zuckerberg na swojej stronie na Facebooku:
„Jeśli zamierzamy powstrzymać Covid, potrzebujemy wszystkich, którzy mogą się zaszczepić. Ludzie są bardziej nastawieni na szczepienia, jeśli widzą, że robią to przyjaciele, rodzina i osoby, którym ufają. Dlatego wprowadzamy nową ramkę profilu szczepionki Covid które możesz dodać do swojego zdjęcia profilowego, współpracując z CDC i Departamentem Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych w celu wprowadzenia nowych ramek profili szczepionek firmy Covid. Pozwala to łatwo pokazać swoje wsparcie i powiedzieć innym, że zostałeś zaszczepiony. pokaż w aktualnościach swoim znajomym, którzy umieścili tę ramkę profilu ”.
Ponieważ Cabal chce, aby chiński system komunistyczny został narzucony światu, kredyt społeczny będzie najmniejszym z Twoich zmartwień. W Chinach utworzono specjalny oddział rządu zwany Biurem 610, w celu więzienia, torturowania, pracy przymusowej, wywierania presji społecznej i rodzinnej, a nawet pobierania narządów praktykujących Falun Gong. Ich status jest powiązany z wymaganą „kartą rezydenta” w centralnej rządowej bazie danych, która służy do śledzenia wszelkich podróży, statusu pracy lub rodziny. W Stanach Zjednoczonych należy się spodziewać zdarzenia związanego z wirusem, w którym winą są osoby niezaszczepione, a następnie utworzenie nowej Federalnej Agencji Zdrowia w celu egzekwowania paszportu, podobnie jak TSA. Mogło być dużo, dużo gorzej dla każdego, kto myśli o przeciwstawieniu się „Bestii”.
Jedna ze starszych osób praktykujących medytację Falun Gong, którą osobiście znam, panna Li, była prześladowana w Chinach za praktykowanie medytacji. W wieku 65 lat straciła pracę, konto bankowe, została osadzona w więzieniu i zmuszona do pracy za darmo w szopie, a jej mąż rozwiódł się z nią (inaczej straciłby też wszystkie pieniądze i pracę). Przeszła przez pół Chin, by dotrzeć do obozu dla uchodźców w Tajlandii – Chiny to duży kraj. Później, kiedy otrzymała azyl w USA, zobaczyła produkty niewolniczej pracy, które była zmuszona wytwarzać w chińskiej szopie dla Walmart.
Jesteśmy teraz w marszu „krok po kroku” do systemu KPCh tutaj, w USA. To ostateczna bitwa między dobrem a złem. Co możesz zrobić? Podążaj za swoim sumieniem i prawdą, współczuciem i tolerancją. Wyeliminuj zło. Stań w tłumie i powiedz na całe gardło NIE !!
źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.