Dr.Henry Makow: COVID umożliwił śledzenie ludzi jak zwierzęta hodowlane

„Nie tylko podróże lotnicze zamierzają regulować Fundacja Rockefellera i Światowe Forum Ekonomiczne. W ich przyszłości przedstawienie tokenizowanych danych uwierzytelniających będzie wymagane, aby udać się do pracy, szkoły, sklepu, uzyskać dostęp do publicznych budynków”
 
Makow- Możesz zobaczyć, dokąd to zmierza. „Wolność” będzie zależeć od tego, czy zaakceptujesz oszustwo COVID i związany z nim dystopijny program. Sprzeciwiający się zostaną uznani za posiadających wirusa i zostaną internowani. Potrzeba specjalnego szaleńca – satanisty – żeby chcieć zniszczyć życie niewinnych ludzi. Potrzeba specjalnego moralnego tchórza – naszych polityków, organów ścigania i mediów – aby zrealizować ten przewrotny program.
Alison McDowell jest matką i niezależną badaczką mieszkającą w Filadelfii w Pensylwanii. Bloguje na przecięciu rasy, finansów, przyrody i technologii na wrenchinthegears.com.

Alison McDowell
(skrócone przez henrymakow.com)

Żyjemy w burzliwych czasach, a polaryzujący teatr polityczny i pandemia stanowią wystarczającą przykrywkę dla czwartej rewolucji przemysłowej. Z placówki Światowego Forum Ekonomicznego w Presidio w San Francisco macki wywłaszczenia wywołane przez „Wielki Reset” Klausa Schwaba szybko otaczają świat.

Klasa oligarchów prosi nas o zabawę i pominięcie faktu, że cała ta inteligencja opiera się na fundamencie ciągłego wzrostu, ekspansji paliw kopalnych, pracy dzieci, toksycznych odpadów i zanieczyszczenia kosmosu. Domagają się, abyśmy pominęli nienasycone zapotrzebowanie na energię potrzebną do uruchomienia iluzji Internetu rzeczy w rzeczywistości rozszerzonej . Mamy wybić sobie z głowy istnienie ogromnych podziemnych centrów danych, chłodzonych wodą 24/7…

Wojna z terroryzmem została zamieniona na gotowość na wypadek pandemii, co powinno dobrze zadziałać w staraniach Banku Światowego o rozwój rynków szczepionek i obligacji pandemicznych. Żyjąc w ludzkim ciele wszyscy stwarzamy zagrożenie dla bezpieczeństwa państwa. Psy policyjne-roboty, drony, kamery rozpoznające twarz, nadające się do noszenia czujniki i biometryczne śledzenie stanowią istotne inwestycje potrzebne do zapewnienia „bezpieczeństwa” społeczności w tym, co szybko staje się globalnym więzieniem na świeżym powietrzu. Śledzi się ludzi z wolnego wybiegu; spójrz na rolnictwo przemysłowe; spójrz na zarządzanie dziką przyrodą; spójrz na Gazę; spójrz na The Commons Project.

Rutgers-8.jpg

CommonPass nie jest ich jedynym przedsięwzięciem. 
Nie tylko podróże lotnicze zamierzają regulować Fundacja Rockefellera i Światowe Forum Ekonomiczne. W ich wyobrażonej przyszłości przedstawienie tokenizowanych poświadczeń będzie wymagane, aby udać się do pracy, szkoły, sklepu, uzyskać dostęp do publicznych budynków i wydarzeń. Takie mikro-zarządzanie było niewyobrażalne zaledwie kilka miesięcy temu, przynajmniej dla wszystkich, którzy nie byli w programie.
Kiedy mówimy o polityce, kiedy mówimy o prawach obywateli, jest to NAJLEPSZA gra. Kto głosował na Common Pass (aplikacja w telefonie jako przepustka do poruszania się)? Kto zdecydował, że swobody jednostki będą teraz zarządzane przez aplikacje opracowane przez korporacje, które mogą czerpać zyski z zarządzania populacją?
Jak istotne będą granice państw w dobie geo-ogrodzenia w czasie rzeczywistym? Przepisy dotyczące przepustek były od dawna używane do kontrolowania wybranych populacji: w rezerwatach Indian, w nazistowskich Niemczech, w apartheidzie w RPA. Teraz mamy Serco. Teraz mamy dyskryminację prawną ze względu na stan zdrowia? W stanie globalnego bezpieczeństwa biologicznego w dowolnym dniu granica może być twoimi drzwiami wejściowymi. Jeśli nie sprzeciwimy się temu, tokeny blockchain reprezentujące wszelkiego rodzaju zasoby cyfrowe, w tym prawa i przywileje, będą przechowywane na kontach cyfrowych. Przedsiębiorcy społeczni potrzebują tych biometrycznych systemów tożsamości w celu zainstalowania planowanej gospodarki wpływu. Wykorzystując stan zdrowia jako kwestię bezpieczeństwa narodowego, nasze skorumpowane rządy planują narzucić nam to nie dla naszego własnego dobra, ale dlatego, że program biokapitalistyczny musi być kontynuowany.
Niewielu zdaje sobie z tego sprawę, ale dramat Covid stanowi przykrywkę dla znacznie bardziej podstępnego programu ciągłego śledzenia i śledzenia powiązanego z zarządzaniem zdrowiem i celem 3. Zrównoważonego Rozwoju. Dane dotyczące zdrowia stworzą nowe rynki kapitałowe, co oznacza coraz większy nadzór nad technologiami do kontroli przemieszczania się.
To co przeżywamy, nie jest kryzysem zdrowia publicznego, ale zresetowaniem globalnej gospodarki zarządzanej z Davos w imieniu sektora finansowego, technologicznego i obronnego. Ta „nowa normalność” to totalitaryzm owinięty błyszczącą „zieloną” kokardą. Świat post-Covid będzie charakteryzował się zależnością dobrobytu na skalę dotychczas niewyobrażalną, uzasadniającą tworzenie innowacyjnych produktów dłużnych kapitału ludzkiego. Portfele ludzi, ludzi biednych, wyłonią się jako nowa klasa aktywów, umożliwiana dzięki płaceniu za udane kontrakty rządowe.
Edukacja, szkolenia, opieka zdrowotna, doradztwo, odżywianie i usługi mieszkaniowe, a wszystko to dostosowane do Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ w celu generowania wskaźników potrzebnych do wypełnienia zobowiązań umownych. Bogactwo życia zawęziło się, by dopasować się do skąpych granic światopoglądu analityka danych.

Rutgers-14.jpg

Jest to diagram przedstawiający cyfrowy portfel, w którym fundusze pomocy żywnościowej są przechowywane na łańcuchu blokowym z zakodowanymi podpowiedziami kierującymi zachowaniami odbiorcy przy zakupie żywności. Grupa zadaniowa Blockchain stanu Illinois opracowała ten eksperyment myślowy, ale podobne cyfrowe programy płatności żywności są używane do zarządzania przesiedlonymi. Brytyjska firma IrisGuard’s jest głównym graczem w tej dziedzinie. Dodatkowo służba zdrowia NHS poczyniła przygotowania do zakupu opasek do badania DNA powiązanych z Covid Testing. Zastanawiasz się, dokąd zmierza badanie DNA z testów na Covid, prawda? Prawdopodobnie do akademickich ośrodków transferu technologii. Taki jest biokapitalizm.
Zainteresowani kapitaliści nie mogą z zyskiem walczyć z ubóstwem bez identyfikacji biometrycznej, której można użyć do agregowania interoperacyjnych danych. Rejestry szczepionek mają kluczowe znaczenie dla tego programu. GAVI jest kluczowym graczem z Gatesem siedzącym na szczycie piramidy interesariuszy kapitalistycznych. Wysiłki ID2020 podejmowane przez ONZ zapewnią, że nikt nie zostanie „pozostawiony w tyle”, ale niewielu wie, że Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA sfinansował większość prac konsorcjum World Wide Web w dziedzinie tożsamości cyfrowej.
Przygotowując te uwagi, nie mogłem się powstrzymać od zastanowienia się nad zainteresowaniem społeczności wywiadowczych, wywiadem sygnałowym, symulacjami, modelowaniem predykcyjnym i zarażeniem społecznym. W jaki sposób nasze zbiorowe głosy przenikną przez tę zmilitaryzowaną architekturę chmur do ogólnej świadomości i poza nią? Takie myśli nawiedzają zakamarki świadomości Zoom – Bluffdale i NSA zawsze są na horyzoncie…
Każdy ruch w każdym kraju jest krokiem naprzód – podręcznik dostosowany do strategicznych inwestycji dokonywanych przez dziesięciolecia przez filantrokapitalistów, takich jak Bill Gates, Mark Zuckerberg, Pierre Omidyar, Steve Ballmer i Marc Benioff.
Czy prawa człowieka będą znaczyć cokolwiek, skoro finansiści, fundusze wspólnot wyznaniowych, ubezpieczyciele zdrowotni, fundusze emerytalne, a nawet państwowe fundusze majątkowe trzymają naszą przyszłość w depozycie?
Finansowani przez Fundację Rockefellera agenci zajmujący się zmianą think tanków utorowali drogę życiu, które zostało przeniesione w wirtualną przestrzeń – dla naszego własnego dobra, dobra planety, w służbie inicjatywy One Health (program zdrowia) Banku Światowego.
Oligarchowie wykorzystają cele zrównoważonego rozwoju ONZ, aby uzasadnić uwięzienie planety za pomocą sieci czujników, międzynarodowy kapitał globalny będzie mógł kierować swoje skoncentrowane bogactwo.
Stojąc na tym progu, trzeba zadawać pytania.
Kto zamierza rządzić życiem na Ziemi?
W jakim celu?.
Dlatego dzisiaj jestem tutaj, aby w imieniu ludzi na całym świecie powiedzieć, że nie zgadzamy się na czwartą rewolucję przemysłową w Davos.
źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.