Dr Henry Makow: Czy ten człowiek jest antychrystem?

David Mayer de Rothschild, 42. 
 
Czy ten przystojny i charyzmatyczny „Jezus” chciałby być oczekiwanym żydowskim fałszywym Mesjaszem, zwanym także Antychrystem? 
 
YM jest zagorzałym muzułmańskim badaczem czasów końca, interesującym się zarówno islamską, jak i chrześcijańską eschatologią – „Doświadczamy przejęcia przez bolszewików na skalę globalną, mającego na celu zainstalowanie antychrześcijańskiego kultu New Age”.
 
„Kowid przyniósł ze sobą takie środki, jak dystans społeczny, śledzenie kontaktów i maski na twarz. Globalną zgodność daje im barometryczny odczyt gotowości ludzi do zaakceptowania ich wersji religii, Boga, pokoju i zbawienia poprzez ich wypaczoną wersję nauki o dysonansie poznawczym i kult zombi poprzez pranie mózgu MSM (hipnoza / zaklęcie magiczne) ”.
 

arnold-j-toynbee.png

Arnold J. Toynbee napisał: „Istniał również cel nawrócenia pogańskiego świata na kult Jahwe pod egidą światowego imperium skoncentrowanego na Erec Israel rządzonego przez „ Pańskiego Namaszczonego ”: nadchodzącego ludzkiego króla rodu Dawida.” ( Reconsiderations , 1961, s. 486).
 
autor YM
 
42-letni David Mayer de Rothschild,  najmłodszy spadkobierca fortuny Rotszyldów, odmawia pracy dla swojej rodziny. Jego aktywizm na rzecz przyrody, nauk o klimacie i środowiska wydaje się czynić go przeciwnikiem Rothschildów.
W końcu żadna inna rodzina nie zrobiła więcej, aby zniszczyć zarówno ludzkość, jak i planetę, bardziej niż Rotszyldowie, którzy, jak się uważa, posiadają ponad 70% światowego bogactwa. Ale dlaczego David de Rothschild nie jest zmuszany do rodzinnego brudnego biznesu bankowego, jak nieżyjący już  Amschel Mayer James Rothschild?
zobacz także:
Artykuł z sierpnia 2015 roku w  New York Times cytuje  młodego spadkobiercę, mówiącego: „Wszyscy mówią:„ Cóż, na pewno powinieneś być po prostu bankierem, a ja na to: „Cóż, to może być oczywista droga, mam wybór i… Nie chcę siedzieć w biurze cały dzień z krawatem… ”
Osobiście trudno mi uwierzyć, że osoba urodzona jako Rothschild lub dziedzicząca nazwisko ma „wybór” lub że jego rodzinie nie przeszkadza to, co robi, chyba że jest to część jakiegoś nikczemnego układu.
wef10.jpg
Światowe Forum Ekonomiczne nominowało nawet tego odtwórcę „Jezusa” do tytułu „Młody światowy lider”.
Fałszywy Mesjasz nie może rościć sobie pretensji do boskości, jeśli nie jest czarodziejem oszustwa z potężnym poparciem. Nie zapominajmy, że Światowe Forum Ekonomiczne stoi niedawno za wspaniałymi ludzkimi produkcjami, takimi jak Pandemia Kowid i Agenda 2030, które są wykorzystywane do zapoczątkowania jednego światowego systemu antychrysta.

plastiki.jpg

Kiedy Rothschild  wyruszył w podróż „Plastiki”  na 60-stopowym katamaranie wykonanym z 12500 odzyskanych plastikowych butelek w 2010 roku, niektórzy nawet nazwali go „Plastikowym Jezusem”.
Widzimy nawet podobieństwa w wyłonieniu się Davida do głównego nurtu poprzez jego oceaniczną podróż i niesławną animację „I pet Goat II”. Przedstawia postać podobną do Jezusa (Antychrysta) wypływającą łodzią z jaskini egipskiego boga „Anubisa” do nowego świtu lub nowej ery symbolizowanej przez wschód słońca.
Warto zauważyć, że słońce (kult słońca / religia kultu natury New Age) niszczy trzy piramidy, które mogą symbolizować trzy religie monoteistyczne.
Wielki zbawca „I pet Goat II” wyłania się łodzią
Na Plastiki w 2010 roku
Zwróć uwagę na jednooką symbolikę przedstawiającą metaforycznego jednookiego Antychrysta. Duchowe oko jest ślepe.
CODED COMMERCIAL 2020
 
W ostatniej próbie wejścia do głównego nurtu, Rothschild pojawia się w reklamie komercyjnej Hyundaia.

NOTES_160329923_AR_-1_GGJEAFOBTQPD.jpg

(Zgadnij, kto jest właścicielem Hyundai) 
Reklama zaczyna się od sceny z morzem. To stąd wyrasta bestia w objawieniach. Rothschild przyznaje to nawet w tweecie z 2017 roku, w którym pisze: „Jesteśmy stworzeniami oceanu !! Daj naturze głos”. (Zwróć uwagę na wielkie litery słowa „ocean” i przerażającą szatańską twarz przemawiającą na dużym ekranie)
Następnie widzimy ręce Davida pełne wodorostów, jakby właśnie wynurzył się z morza. Następnie oddala się od morza bardziej w głąb lądu, kiedy mówi o swoich relacjach z tą korporacją (należącą do Rothschildów od 1998 roku – źródło ) oraz o idei „zrównoważonej przyszłości”. Ta reklama miała szokujące 600 tysięcy wyświetleń dziennie na globalnym kanale YT Hyundaia. Silny i niezwykły nacisk na reklamę samochodów elektrycznych.
zobacz także:
Wygląda na to, że Antychryst wykorzystuje rok 2020 jako najbardziej zaciekłą i główną platformę startową. To nie przypadek, że dokumenty finansowe MFW dotyczące COVID-19 kończą się w marcu 2025 r. Rok 2025 wydaje się bardzo definiujący i przełomowy dla Nowego Porządku Świata.
Poszukiwacz przygód, ekolog i przedsiębiorczy biznesmen, de Rothschild najpierw zapuścił się w przemysł muzyczny, a teraz przeszedł na modę. Jego linia ubrań „The Lost Explorer” została zapoczątkowana w 2015 roku. Pod okultystycznym logo jego firmy na stronie internetowej znajdowały się słowa „Est. 1978”, odnoszące się do roku, w którym urodził się de Rothschild. Najnowsza interakcja to „Szac. 2025”. Czy to jest rok, w którym de Rothschild dokonuje przejścia od aktywizmu, kultury i biznesu do sceny politycznej i globalnego przywództwa, zgodnie z przewidywaniami Światowego Forum Ekonomicznego i jak sugerują te dokumenty Międzynarodowego Funduszu Walutowego?
„NIE CZŁOWIEK, NIE GAD”
 
Wygląda na to, że David Mayer de Rothschild, który bez końca mówi o przyrodzie i ochronie przyrody, nie jest przychylny ludziom. Zacytowano go artykule New York Times : „Czy możesz sobie wyobrazić, jaki był świat, zanim przyjechaliśmy i wszystko zepsuliśmy?”
Nie jest to zaskakujące, ponieważ de Rothschild nie postrzega siebie jako człowieka. Przynajmniej nie do końca. Słyszymy to w ostatnich dwóch minutach  tego niezwykle ważnego filmu.  Bez wahania przyznaje, że nie jest ani „człowiekiem, ani gadem”. Oczywiście de Rothschild postrzega siebie jako swego rodzaju prototyp; może zbawiciel ludzkości. Bruce Wayne planety.
Zgodnie z jego wypaczoną filozofią, bycie w błędzie jest dobre, a ciągłe gubienie się w kółko jest w porządku. David chce, żebyś wyszedł z pudełka. Ale on także zaprasza cię do swojego. Pudełko kłamstw zwane nauką o zmianie klimatu. To pudełko postrzega ludzi jako pasożyty i gady, bakterie, grzyby itp. (Natura) jako pewnego rodzaju Boga. Pogaństwo XXI wieku.
Koktajl bezsensu 
 
Szybkie spojrzenie na pisanie i aktywność online tego mężczyzny ujawnia wielowarstwową postać, która ma nie tylko wyrachowaną, ale także psychologiczną naturę.

nature.jpg

Jego kanał na Twitterze pokazuje, jak odważnie przewodniczy pustej sali zgromadzeń ONZ, reprezentującej „Naturę”. Nagłówek banera na stronie brzmi po prostu „Daj naturze głos”. Podtytuł jego strony na Twitterze i ogólny opis stwierdza: „zgubienie się nie jest przeznaczeniem, którego należy unikać, ale przeznaczeniem, które należy objąć. Dopiero gdy się zgubisz, możesz przestać podążać tą samą ścieżką i odkryć nową”.
To facet, który otrzymał w 2008 roku nagrodę Kids ‚Choice Awards UK „Greenie Award”! Poczynił również kilka odniesień do  zjawiska 11:11 związanego z powtórnym przyjściem i przejściem na poziom świadomości.
Nie można przeoczyć tego, że David Mayer de Rothschild ogłosił, że jest wielkim fanem kultu New Age. Obejrzyj pierwsze ponad dwie minuty tego przemówienia TED wygłoszonego przez naszego wybitnego dżentelmena. Nie wymaga żadnych wyjaśnień ani analiz.
Plan Rothschilda. Bardzo wymowny (bezpośredni?) Cytat z fanpage na FB.
ROTSCHILD SYN SZATANA 
 
John Todd,  iluminacki dezerter, powiedział : „Kamień zwieńczenia zostanie umieszczony na piramidzie, kiedy Rotszyld stanie się Mesjaszem lub antychrystem. Złym okiem w zwieńczeniu jest Lucyfer”.
Jeśli to prawda, musimy mieć oko na tego oszusta. Następnie Todd opisuje list z 1972 roku, w którym stwierdza się: „Znaleźliśmy [nacisk na„ znaleziony ”i tytuł„ ZAGUBIONY odkrywca ”] człowieka, o którym uważamy, że jest synem Lucyfera. Wierzymy, że dzięki jego pracom i naszemu wsparciu może zostać władcą tego świata, zatrzymać wszystkie wojny i ostatecznie przynieść pokój temu ogarniętemu wojną Światowi. „
Rothschildowie  założyli swoje rodzinne archiwa w 1978 roku, przypuszczalnym roku urodzenia Davida Mayera de Rothschilda.
List otrzymany przez Johna Todda został napisany sześć lat wcześniej. Nikt nie staje się potężniejszy i bardziej widoczny niż Rotszyldowie. Jeśli Antychryst ma  wypełniać swoją rolę i obowiązki , musi jednoznacznie mieć za sobą Rotszyldów.
zobacz także wywiad z John Todd (napisy PL):
PERSPEKTYWA ISLAMSKA / CHRZEŚCIJAŃSKA 
 
Według islamu Antychryst był opisywany jako przykuty łańcuchem na wyspie (Britannia?) W czasach Mahometa (pokój z duchem czasu), czekając na przygotowania do swego królestwa i ostateczne uwolnienie pod koniec dni. Oznacza to, że Antychryst  żyje CO NAJMNIEJ czternaście wieków. To również może wyjaśniać Objawienie 17: 8, które mówi o Antychryście: „Był i nie ma, a jednak jest”.
Islamskie hadisy / prorocze narracje również opisują Antychrysta jako żydowskiego podróżnika, który dochodzi do władzy, by rządzić światem z Jerozolimy. Niektóre narracje mówią, że powstanie z regionu między Irakiem a Syrią.
PODOBNOŚCI DO SAMARIANU / ANTYCHRYSTA 
 
Historia Samarianina / Al-Samari (Antychrysta) w Koranie opisuje go jako młodego i ambitnego człowieka, który wykorzystał nieobecność Mojżesza (niech spoczywa w pokoju) i wprowadził Izraelitów w błąd, aby oddawali cześć złotemu wyrzeźbionemu cielcu.
Jest to sprzeczne z oczywiście nielogiczną i zepsutą wersją Starego Testamentu, w której Aaron był tym, który wyrzeźbił cielca i wprowadził Izraelitów w błąd.
Historia mówi o Al-Samari / Antychryst, który był w stanie dać cielę „głos / dźwięk”, co w jakiś sposób przekonało Izraelitów, że to ich Bóg, którego należy czcić. Co dziwne, David Mayer de Rothschild założył organizację o nazwie „Sculpt The Future Foundation” . Czy to jest rzeźba cielca Samarianina wspomniana w Koranie? Jeśli to nie jest wystarczająco przerażające, pamiętaj nagłówek jego strony na Twitterze, która brzmiała „Daj naturze głos.”?!?!
Stojąc na 6 ‚4 „(Daniel 7:20). I identyfikując się jako biseksualista (Daniel 11:37), nie jest trudno nie zauważyć Davida Mayera de Rothschilda. Demoniczna CNN nazywa go” Nawigatorem statku kosmicznego Ziemi „!!!
 Miej go na oku. W naszym szybko zmieniającym się świecie, jeśli on pretenduje dziś do statusu nieludzkiego, kto wie, jakie roszczenia zrobi jutro.
 „Niech was w żaden sposób nikt nie zwodzi, bo [dzień ten nie nadejdzie], dopóki nie przyjdzie najpierw odstępstwo i nie objawi się człowiek grzechu, syn zatracenia, który się sprzeciwia i wynosi ponad wszystko, co nazywa się Bogiem lub tym, co odbiera cześć, tak że zasiądzie w świątyni Boga dowodząc, że sam jest Bogiem.
(2 list do Tesaloniczan 2: 3-5)
źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.