Dr.Henry Makow: Dlaczego z Świąt Bożego Narodzenia usunięto Chrystusa

Boże Narodzenie zostało ponownie ukrzyżowane

autor: dr.Henry Makow „Czy podobał ci się świąteczny koncert?” dyrektor szkoły zapytał mojego przyjaciela.

– Tak, ale dlaczego nie nazwałeś tego koncertem bożonarodzeniowym?

– Och, nie mogę. Kurator powiedział, że koncert musi obejmować wszystkie kultury w szkole. Nie wolno nam wspominać o Bożym Narodzeniu, Chrystusie czy Jezusie.

Mój przyjaciel był oszołomiony. Szkoła jest w 95% chrześcijańska. Jednak wszystkie kolędy z odniesieniami do chrześcijaństwa zostały wykonane jako instrumentalne. Zamiast tego recytowali „In Flanders Fields”, wiersz upamiętniający zmarłych z pierwszej wojny światowej!

Ta upokarzająca scena była odtwarzana miliony razy w okresie Bożego Narodzenia. Niektóre grupy chrześcijańskie zbojkotowały nawet sprzedawców detalicznych, którzy usunęli słowo Boże Narodzenie z reklam. Obchodzenie centralnego chrześcijańskiego święta, a nawet mówienie „Wesołych Świąt” stało się aktem politycznym.

trad-xmas.jpg

Dlaczego tak się stało? Odpowiedź nie jest ładna. Światowa elita finansowa chce wykorzenić chrześcijaństwo. Ich poprzednicy ukrzyżowali Chrystusa. Chrześcijaństwo daje każdemu kawałek tortu, a elity chcą wszystko zagarnąć dla siebie.

Według chrześcijaństwa wszyscy ludzie zostali stworzeni na obraz Boży, tzn. Boska Prawda mieszka w każdej duszy. Dlatego Bóg kocha wszystkich jednakowo, a życie ludzkie jest święte. Naszym przyrodzonym prawem jest poznanie Boga poprzez przestrzeganie nauk Chrystusa.

Z drugiej strony, Nowy Porządek Świata chce zepsuć i poniżyć ludzkość oraz zgasić każdą iskrę Boskości. Chcą przydzielić nam „prawa człowieka” (które sami określają) zamiast uznawać prawa nadane nam przez Boga.

„RÓŻNORODNOŚĆ”

W prawdziwie pluralistycznym społeczeństwie wszystkie główne religie zostałyby oficjalnie uznane. Dotyczy to zwłaszcza chrześcijaństwa, dziedzictwa założycielskiego praktykowanego przez 80% Amerykanów.

Jednak w naszym społeczeństwie niektórzy ludzie są, jak mówi George Orwell, „równiejsi od innych”. „Różnorodność” to przebiegła sztuczka mająca na celu ujarzmienie chrześcijańskiej większości. Chrześcijanie muszą ustąpić miejsca 1,5% Żydów, dla których Chanuka jest świętem nieistotnym i nie przypada nawet 25 grudnia.

Aby zdegradować ludzkość, elita musi zburzyć cztery filary ludzkiej tożsamości: rasę, religię, naród i rodzinę. Tak jak promuje homoseksualizm i feminizm w celu osłabienia rodziny, tak wykorzystuje żydowskie święta do zniszczenia chrześcijaństwa.

vintage-xmas.jpg

Prawda jest taka, że ​​większość Żydów i innych niechrześcijan z radością uczyni Boże Narodzenie oficjalnym świętem narodowym. Niektórzy Żydzi i muzułmanie założyli nawet grupy promujące Freedome autentyczne obchody Bożego Narodzenia. Nikt nie może sprzeciwić się duchowi Boskiej Miłości i ludzkiemu braterstwu, które reprezentuje Chrystus. To serce i dusza Bożego Narodzenia.

Nikt nie sprzeciwia się temu, z wyjątkiem bankierów centralnych i monolitycznego okultystycznego (tj. Masońskiego) politycznego i kulturalnego establishmentu, który zatrudniają.

Masoni stoją za fałszywym podziałem religii i państwa. W swojej książce „Unholy Alliances” dr James Wardner zwraca uwagę, że Sąd Najwyższy miał większość masońską w okresie 30 lat 1941-1971, kiedy to sąd „wzniósł mur oddzielający zakonników od świeckich. Była to epoka, kiedy modlitwa i czytanie Biblii zostało usunięte z publicznej edukacji … ”(str.72)

Paul Fisher (w „Behind the Lodge Door” ) sugeruje: „Masonom udało się sprawić, że ich religia zdominowała amerykańskie społeczeństwo”. (Str.244)

„Masoneria historycznie była światowym ruchem rewolucyjnym zorganizowanym w celu rozwijania kabalistycznego gnostycyzmu; podważania i … niszczenia chrześcijaństwa; wtłaczania filozofii masońskiej w kluczowe struktury rządowe; oraz obalania każdego rządu, który nie przestrzega zasad masońskich”. (Str.16)

Zniszczenie chrześcijaństwa jest głównym celem komunizmu, wylęgiem elity bankowej poprzez jej masońskie ramię. Rządy komunistyczne / masońskie prześladowały i mordowały chrześcijan w Rosji, Chinach, Hiszpanii, Meksyku, Francji itd.

 

SZERSZY ATAK

Atak na Boże Narodzenie jest częścią szerszej wojny z chrześcijaństwem w USA.

Brzmi to niewiarygodnie, ale kapelan Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych zostaje zwolniony, ponieważ nalega na modlitwę „w imieniu Jezusa”. Prowadzi strajk głodowy, aby przekonać prezydenta Busha do naprawy tej sytuacji. Siedemdziesięciu trzech kongresmanów napisało list z 25 października, że ​​chociaż 80% żołnierzy to chrześcijanie, „chrześcijańskim kapelanom coraz trudniej jest używać imienia Jezusa podczas modlitwy”. ( Washington Times , 21 grudnia 2005)

Gdyby Żydzi podlegali takim prześladowaniom, rozległyby się wrzaski „antysemityzmu”, ale chrześcijanie potulnie to akceptują. Nie ma szmeru, gdy żydowski sędzia pozwala bluźnierczo zmienić imię na Jezus Chrystus dwa dni przed Bożym Narodzeniem. Ale przyjrzyj się dokładnym wymiarom żydowskiego holokaustu i rozpęta się piekło.

trad-xmas-pic.jpg

George W. Bush, który twierdzi, że jest nowo narodzonym chrześcijaninem, jest w rzeczywistości członkiem satanistycznej (masońskiej) „Czaszki i Piszczeli”. Wysłał kartkę „Wesołych Świąt” z Białego Domu. Niemniej jednak Izba Reprezentantów walczyła o to, aby Choinka Capitol tak się nazywała i podjęła symboliczną rezolucję podtrzymującą bożonarodzeniowe „symbole i tradycje”.

W międzyczasie, gdy komisarz ds. Bezpieczeństwa wewnętrznego Michael Chertoff zapalił chanukową menorę, nikt nie zasugerował, że nazywa się ją „świąteczną świeczką”.

Wykorzystując poczucie winy wywołane żydowskim holokaustem, elity warunkują chrześcijan, by podporządkowali się Żydom i potulnie wyrzekali się swoich przekonań i instytucji. Naturalnie powoduje to antysemityzm.

Na szczęście niektórzy chrześcijanie wstają. W społeczności Long Island wybuchło zamieszanie, gdy dozorca żydowskiego miasta przerwał katolickiemu księdzu, który przywołał Chrystusa, błogosławiąc choinkę podczas ceremonii zapalania.

„To niewłaściwe” – powiedział Inspektor. „Chcę tylko wyjaśnić, że to w żaden sposób nie jest ceremonia religijna”.

„Muszę wam powiedzieć, że w Manhasset panuje wrzawa” – powiedziała Christine Roberts, która sama jest Żydówką. – Naprawdę niewłaściwe było powiedzenie tego w niewłaściwym momencie. Wokół krąży wrogość. Wściekłe listy do redakcji? Wściekłe rozmowy. Szaleństwo absolutnie opanowało to miasto. Przełożony później przeprosił („Bożonarodzeniowa debata w Manhasset Tree Lighting”, Newsday.com, 9 grudnia)

W szerszym kontekście, licealista z Pittsfield MA odmówił noszenia żółtej Gwiazdy Dawida; podobne do tych, które naziści zmuszali do noszenia Żydów. Było to częścią ćwiczenia „nauczenie empatii”.

Samantha Gage 13, powiedziała: „Wiele osób nie nauczy się niczego poza tym, że ich religia (jeśli nie są Żydami) nie jest wystarczająco dobra i że bycie Żydem lub wyrażanie żydowskich symboli jest lepszą religią i jedynym sposobem na zdobycie oceny, na które zasługujemy ”.

Nie wszyscy Żydzi są częścią tej rządzącej kasty, ale tylko ci Żydzi (i nie-Żydzi), którzy pracują dla bankierów centralnych poprzez sieć korporacji, fundacji, holdingów medialnych, uniwersytetów itp., sieć która tworzy amerykański establishment.

Większość Żydów, takich jak ja, nie chce być częścią Nowego Porządku Świata, który faktycznie planuje wykorzenić prawdziwy judaizm (i Żydów) wraz z chrześcijaństwem i chrześcijanami. (patrz „zapieczętuj drzwi, w których mieszka zło” )

Ale bankierzy chcieliby odeprzeć wrogość wobec wszystkich Żydów, a nie tylko tych, którzy dla nich pracują. W ten sposób sprzeciw wobec ich złowrogiego planu można odrzucić jako nienawiść i uprzedzenia.

WRESZCIE

Ciągle słyszymy alarmujące doniesienia, że ​​Stany Zjednoczone stają się chrześcijańską teokracją. To zabawne, biorąc pod uwagę sposób traktowania Bożego Narodzenia. Martin Luther King zasługuje na święto narodowe, ale nie Chrystus.

Jay Leno stwierdził, że można nazwać  świętem narodowym Halloween. – Więc mamy święto dla demonów i czarownic, ale nie dla Chrystusa? (Bardzo wymowne.) Słyszałem, że film „Cud na 34 ulicy” został zmieniony na „Zbieg okoliczności na 34 ulicy”.

W przyszłym roku chrześcijanie muszą bojkotować wszystkie wydarzenia i sklepy, w których Boże Narodzenie jest świętem ogólnym. Muszą organizować kontrwydarzenia, które są autentycznymi świętami.

188718454_orig.jpg

Chrystus powiedział: „ Tak więc każdego, kto mnie uzna przed ludźmi, uznam przed Ojcem moim, który jest w niebie; ale kto się Mnie zaprze przed ludźmi, i Ja zaprę się przed Ojcem moim, który jest w niebie”. (Mateusza 10: 32-33)

Następnie powiedział: „Nie myślcie, że przyszedłem przynieść pokój na ziemi; nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz”.

Nie możemy bardziej usunąć religii z życia narodowego, niż możemy usunąć światło z pokoju, nie pozostając w ciemności. Nowe podejście do świąt Bożego Narodzenia jest kolejnym dowodem na to, że jesteśmy poddawani skrytej kampanii modyfikacji zachowania. Jedynym sposobem na powstrzymanie spadkowej spirali jest zaakceptowanie przez USA chrześcijaństwa jako oficjalnej religii, jako części religijnego odrodzenia, które wiązałoby się z wsadzeniem obecnego szatańskiego przywódcy kryminalnego do więzienia i wydostaniem się z Iraku.

W Izraelu Żydzi bez problemu wspominają Paschę. Chrześcijanie potrzebują również narodowej ojczyzny, w której mogliby oficjalnie obserwować swoje wierzenia. Czy jest lepsze miejsce niż Stany Zjednoczone?
——————

30 grudnia 2005 r

źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.