Dr.Henry Makow: Gdzie znaleźć Boga

Sataniści zaprogramowali nasze umysły, aby zamykały się na wzmiankę „Bóg”, nasz kochający Stwórca i dobroczyńca.  Dla satanistów Bóg jest konkurencją.  Dlatego stworzyli ten śmieszny, słomkowy obraz wszechmocnego Boga i obarczyli Go odpowiedzialnością za wszystko co złe, podczas gdy w rzeczywistości Bóg tylko pragnie abyśmy wypełnili Jego wolę.

 
Nie możemy znaleźć Boga, ponieważ On jest w nas, jesteśmy Bogiem.  Oczywiście nie jako Stwórca ale naszą prawdziwą tożsamością jest ta Jego iskra Boskości, którą wszczepił Bóg w każdą duszę ludzką.
 
Zapytałem „ateistkę”, czy wierzy, że istnieje różnica między dobrem a złem. Powiedziała, że ​tak. Wtedy wierzysz w Boga. Bóg jest porządkiem moralnym. Nasze pragnienie Boga, nasze duchowe aspiracje – piękna, prawdy, dobroci, miłości i sprawiedliwości –  określają nas jako ludzi. 
 
Nasze dusze są zamknięte w ciałach małp. Mamy przeszkodę, gdy  „utożsamiamy się” z naszymi małpimi myślami,  takimi jak chciwość, pożądanie i strach zamiast utożsamiać się z Bogiem. Bóg słyszy wszystkie nasze myśli. Jeśli pozwolimy Mu edytować  te myśli, będziemy mogli doświadczyć Go, naszej prawdziwej Jaźni. Królestwo Niebieskie jest wewnątrz nas.  

Ewangelia Marka 12:30-31 PBG

„Przetoż będziesz miłował Pana, Boga twego, ze wszystkiego serca twego, i ze wszystkiej duszy twojej, i ze wszystkiej myśli twojej, i ze wszystkiej siły twojej; toć jest pierwsze przykazanie. A wtóre temu podobne to jest: Będziesz miłował bliźniego twego, jako samego siebie. Większego przykazania innego nad to nie masz.”
Dusza musi oswoić zwierzę. Sataniści odrzucają duszę. „My (…) nie przyjmujemy pojęcia duszy uwięzionej w ciele” – mówi Kościół Szatana. Sprawiają, że ich apetyty i kaprysy są najwyższe i nazywają je bogami. Ci najbardziej wpływowi i zdeprawowani sataniści to iluminaci, kierują oni światem i chcą się zdegradować ludzkości do ich poziomu.

Muszę się do czegoś przyznać. Mieszkam z małpą przez całe moje życie.

Nazywam go „George”. Jesteśmy dziwną parą. Zawsze pozuje i żeruje. Staram się go trzymać w ryzach.Wygląda na to, że w młodym wieku jego umysł został zepsuty (zaprogramowany ). Kiedy widzi piękną reporterkę w telewizji, nie widzi człowieka wykonującego pracę. Nie słucha informacji. Jest zbyt zajęty rozbieraniem jej wzrokiem. Wygląda na to, że „George ma obsesją na punkcie seksu”. Kiedy jego najlepsi przyjaciele cierpią z powodu jakiegoś nieszczęścia, u niego pojawia się cień satysfakcji.

Jednym z najgorszych nawyków George’a jest „ocenianie” wszystkiego, co widzi i słyszy. „ Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni” – George. Skoncentruj się na własnych błędach!

Paradoksalnie, George nie jest zazdrosną małpą. Akceptuje, że są mądrzejsze, bardziej utalentowane, bardziej pracowite małpy, które zasługują na więcej niż on.Innym razem myślę o George’u nie jak o małpie, ale jak o samolocie. Jestem jego pilotem. Muszę go tankować co najmniej trzy razy dziennie, czyścić jego kabinę i opróżniać toalety. Zmieniam jego olej mniej więcej raz w tygodniu. Czasami jego baterie się wyczerpują, więc daję mu drzemkę.

Siedzę w kokpicie przed ekranem komputera. George chce się napić. George potrzebuje jakiegoś zajęcia. George zawsze czegoś „chce”.

Zawsze stara się zwiększyć swój zapas kuponów (zwanych „pieniędzmi”) przydatnych do zdobycia tego, czego „chce” George,  sprawdza on swoje zapasy, sprzedaż książek i obserwujących na Twitterze.

EDUKACJA GEORGE’A

George mieszka na planecie opanowanej przez jego gatunek, w dużym zoo bez klatek. Otaczają go złe przykłady. George mieszka z miliardami innych małp.

Planeta jest rządzona przez klikę złych małp, które „korumpują, aby kontrolować”. Wszędzie, gdzie spojrzy George, zachęca się go do bycia złym. Pornografia, przemoc, chciwość itp. są wypychane mu w twarz. George rzadko otrzymuje dokładne informacje lub widzi pozytywne wzorce do naśladowania.

Staram się chronić go przed wszystkimi brudami i zamiast tego narażam go na prawdę i podnoszące na duchu doświadczenia.

KIM JEST GEORGE?

Jak zapewne się domyślasz, George jest zwierzęciem, które służyło jako wehikuł mojej świadomości od około 70 lat. Myślę, że zostało mu około 20 lat, zanim wygaśnie jego życie, a moja dusza ponownie zjednoczy się z Bogiem. (Najwyraźniej Stwórca wybrał tę ciekawą metodę wyrażania Siebie). George zdecydowanie nie jest młodą małpą, jaką był kiedyś. Istnieje wiele oznak zużycia.  George jest tak wymagający, że często zapominam, że nie jestem nim. To co odróżnia mnie od małpy sprawia, że ​​jestem „człowiekiem”.
ILUMINACI chcą nam wymazać ideę świadomości Boga. Jeśli jesteśmy tylko zwierzętami to oni (nie Bóg) będą nas kształtować i kontrolować.
Jeśli zwiększają strach to sprawiają, że myślimy jak zwierzęta. Dlatego regularnie organizują masowe strzelaniny. Chciałabym, żeby George był bardziej podobny do konia, ponieważ konie są z natury pojazdami wdzięcznymi, spokojnymi i podążają za wyznaczonym kierunkiem.
Cały kosmiczny dramat przybiera formę oswajania naszych pojazdów (małp). Muszę regularnie odłączać komputer „George”. Chcę doświadczyć siebie jako duszy zamiast George’a.Muszę zwiększyć świadomość poprzez medytację, modlitwę i czytanie Biblii. „Pan jest twoim pasterzem. Nie będziesz pożądał. Słyszysz to George !?”

źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.