Dr.Henry Makow: ludzkość zostaje wprowadzona do satanistycznego kultu, który używa oszustwa, zastraszania i przymusu do kontroli

CJ Hopkins pisze,  że cechą charakterystyczną totalitaryzmu  jest „masowe dostosowywanie się do psychotycznej i  całkowicie urojeniowej oficjalnej narracji”.
Hopkins wydaje się nieświadomy tego, że ten „totalitarny” kult nie jest nowy, ale odwieczny szatański spisek  oparty na żydowskim kabalizmie, czyli satanizmie ,  komunizmie  i masonerii. Zobacz także – Dlaczego kabała jest satanistyczna.
 
Maska, szczepienia i paszport zdrowia oznaczają przynależność do tego światowego kultu, który służy bankierom kabalistom i ich sługom, naszym „przywódcom”.  Twoja gotowość zaakceptowania kłamstwa jest równoznaczna z zaakceptowaniem wielkiego zwodziciela, Lucyfera. 
 
Rozumiem, że jeśli odmówimy zabawy, umrzemy (Amulek). Odwrócili Dobro i Zło, a Goje to niewierni, którzy muszą umrzeć.   Blokady COVID i zapaść gospodarcza mogą być pierwszymi krokami na drodze do naszej eksterminacji
przez CJ Hopkins
(fragment z henrymakow.com) 
Wprowadzana jest oficjalna narracja. Oficjalna narracja totalitarna. Całkowicie psychotyczna oficjalna narracja, nie mniej urojeniowa niż ta wprowadzona nazistów, rodzinę Mansonów czy jakikolwiek inny kult.
Większość ludzi tego nie widzi, dosłownie nie są w stanie tego rozpoznać. Umysł ludzki jest niezwykle odporny i pomysłowy, kiedy przekracza swoje granice. Zapytaj każdego, kto zmagał się z psychozą lub zażył dużo LSD. Nie rozpoznajemy, kiedy oszalejemy. Kiedy rzeczywistość rozpadnie się całkowicie, umysł stworzy urojeniową narrację, która wydaje się tak samo „prawdziwa”, jak nasza normalna rzeczywistość, ponieważ nawet złudzenie jest lepsze niż nagły, szalejący terror całkowitego chaosu.
To jest to, na co liczą totalitaryści i przywódcy kultów i wykorzystują to, aby zaszczepić swoje narracje w naszych umysłach, i dlaczego rzeczywiste rytuały inicjacyjne (w przeciwieństwie do rytuałów czysto symbolicznych) zaczynają się od ataku na umysł podmiotu terrorem, bólem, fizycznym wyczerpaniem, lekami psychodelicznymi, lub przez inne sposoby zatarcia postrzegania rzeczywistości przez podmiot. Kiedy to zostanie osiągnięte, a umysł podmiotu zaczyna desperacko próbować skonstruować nową narrację, aby nadać sens chaosowi poznawczemu i traumie psychologicznej, której doświadcza, stosunkowo łatwo jest „pokierować” tym procesem i wszczepić dowolną narrację.
I dlatego tak wielu ludzi – ludzi, którzy są w stanie łatwo rozpoznać totalitaryzm w kultach i obcych krajach – nie może dostrzec totalitaryzmu, który kształtuje się teraz, na ich twarz (a raczej w ich umysłach). Nie potrafią też dostrzec urojeniowego charakteru oficjalnej narracji „Covid-19”, tak samo jak ci w nazistowskich Niemczech nie byli w stanie tego dostrzec, jak kompletne urojenia były ich oficjalną narracją o „rasie panów”. Tacy ludzie nie są ani ignorantami, ani głupcami. Zostali z powodzeniem wprowadzeni w kult, który jest zasadniczo tym, czym jest totalitaryzm, aczkolwiek na skalę społeczną.
Ich inicjacja w kultu Covidian rozpoczęła się w styczniu, kiedy władze medyczne i media korporacyjne włączyły Strach, przedstawiając projekcje setek milionów zgonów i fałszywe zdjęcia ludzi padających na ulice. Warunkowanie psychologiczne trwa od miesięcy. Masy na całym świecie są poddawane ciągłemu strumieniowi propagandy, wymyślonej histerii, dzikich spekulacji, sprzecznych dyrektyw, przesady, kłamstw i tandetnych efektów teatralnych. Blokady. Szpitale i kostnice pogotowia ratunkowego. Śpiewający i tańczący personel NHS. Ciężarówki śmierci.
Przepełnione OIOM. Martwe dzieci Covid. Zmanipulowane statystyki. Oddziały zbirów. Maski. I cała reszta.
Osiem miesięcy później jesteśmy tutaj. Szef programu zdrowia w nagłych wypadkach w WHO zasadniczo potwierdził IFR (śmiertelność) na poziomie 0,14%, czyli mniej więcej tyle samo, co w przypadku grypy sezonowej. A oto najnowsze szacunki dotyczące przeżywalności z Centrum Kontroli Chorób:
Wiek 0-19 … 99,997% Wiek 20-49 … 99,98% Wiek 50-69 … 99,5% Wiek 70+ … 94,6% Argument o „nauce” został oficjalnie zakończony. Coraz więcej lekarzy i ekspertów medycznych łamie szeregi i wyjaśnia, że ​​obecna masowa histeria wokół „przypadków” (która obejmuje teraz całkowicie zdrowych ludzi) jest w istocie bezsensowną propagandą.
Jest też istnienie Szwecji i innych krajów, które nie grają w piłkę z oficjalną narracją Covid-19, co stanowi kpinę z trwającej histerii.
Nie zamierzam dalej obalać narracji. Chodzi o to, że wszystkie fakty są dostępne. Nie ze stron internetowych „teoretyków spiskowych” czy od głównych punktów sprzedaży i ich tzw. „ekspertów medycznych” ale z Centrum Kontroli Chorób.
Wszystko to nie ma najmniejszego znaczenia, nie dla członków kultu kowidiańskiego. Fakty nie mają znaczenia dla totalitarystów i członków kultu. Liczy się lojalność wobec kultu lub partii.
Oznacza to, że mamy poważny problem, tych z nas, dla których fakty wciąż mają znaczenie, i którzy próbowali je wykorzystać, aby przekonać Covidian, że mylą się co do wirusa … trwa to już osiem miesięcy w tym momencie.
Chociaż niezwykle ważne jest, aby nadal zgłaszać fakty i dzielić się nimi z jak największą liczbą osób – co staje się coraz trudniejsze ze względu na cenzurę mediów alternatywnych i społecznościowych – ważne jest, aby zaakceptować to, z czym mamy do czynienia. To, z czym mamy do czynienia, nie jest nieporozumieniem ani racjonalną argumentacją dotyczącą faktów naukowych. To fanatyczny ruch ideologiczny. Globalny ruch totalitarny … pierwszy tego rodzaju w historii ludzkości.
To nie jest totalitaryzm narodowy, ponieważ żyjemy w globalnym imperium kapitalistycznym, które nie jest rządzone przez państwa narodowe, ale raczej przez istoty ponadnarodowe i sam globalny system kapitalistyczny. I w ten sposób paradygmat kultu został odwrócony. Zamiast kultu istniejącego jako wyspa w kulturze dominującej, kult stał się kulturą dominującą, a ci z nas, którzy nie przystąpili do kultu, stali się w nim odizolowanymi wyspami.
źródło:henrymakow.com

One thought on “Dr.Henry Makow: ludzkość zostaje wprowadzona do satanistycznego kultu, który używa oszustwa, zastraszania i przymusu do kontroli

  • Avatar
    23 listopada 2020 o 18:00
    Permalink

    Szatan jest mistrzem zwodzenia, zna psychikę człowieka i może go poddawać psychomanipulacji, osoby bez DUCHA ŚWIĘTEGO są bardzo podatne !!! To walka duchowa o DUSZĘ każdego człowieka…MARANA THA IESOUS

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.