Dr.Henry Makow: Maski sygnalizują początek wojny domowej

Kiedy zdrowi ludzie są traktowani są jak nosiciele śmiertelnej zarazy,  to prawdziwe przesłanie od iluminatów jest takie, że to my wszyscy, którzy podważamy oficjalną narrację pandemii jesteśmy źródłem śmiertelnej zarazy.  Wojna domowa trwa iluminaci podzielili społeczeństwo na tych, którzy podporządkowali się restrykcją i oczekują na upragnioną szczepionkę  i  tych, którzy są temu przeciwni.

dr Henry Makow

Kiedy wczoraj przybyłem do dentysty, recepcjonistka wskazała mi stolik, na którym rytualnie podała mi środek dezynfekujący do rąk.

Następnie kwestionariusz, w którym zaświadczałem , że nie wykazuję objawów śmiertelnego wirusa; nie przebywałem poza prowincją przez ostatnie 14 dni i nie miałem kontaktu z przypadkami COVID.

Potem pielęgniarka zmierzyła mi temperaturę i zrobiła badanie krwi.

Po ustaleniu, że nie jestem chory, wręczyła mi maskę do noszenia w poczekalni.

Kiedy go zdjąłem, nalegała, żebym go założył z powrotem.

Odmówiłem, mówiąc, że nie ma obowiązkowego noszenia masek.

Powiedziała, że ​​to dla bezpieczeństwa ludzi tu pracujących. Gdybym jej nie założył, musiałbym wyjść.

Absurd tej sytuacji był oszałamiający. Właśnie stwierdziła, że ​​jestem zdrowy, a mimo to muszę nosić maskę.

Wyszedłem. Nie chcę angażować się w kontakt z ludźmi, którzy nie mają szacunku dla swoich klientów.

Nie wspomnieli, że maski na twarz są obowiązkowe, kiedy dzwonili w czwartek, aby przypomnieć mi o moim spotkaniu. Po prostu założyli, że mogą mnie zmusić.

Oczywiście nie chodzi o zdrowie. Chodzi o kontrolę i uległość aby usprawiedliwić polityczną tyranię, użyto medycznego oszustwa.
Poddajesz kwarantannie chorych, a nie zdrowych. Dlaczego więcej osób tego nie kwestionuje?

Kiedy zdrowi ludzie muszą zachowywać się tak, jakby mieli śmiertelną zarazę, przesłanie jest jasne, jesteś nosicielem choroby.

boris-johnson-with-jacob-rothschild.jpeg

Premier Anglii Boris Johnson oraz niekoronowany król Anglii oraz reszty świata,  baron Jacob de Rothschild w swojej posiadłości Waddesdon Manor

Chociaż ci sataniści i zboczeńcy posiadają 90% wszystkiego, a my jesteśmy „bezużytecznymi zjadaczami”, zużywającymi zbyt wiele ich zasobów (tj. „Zmiany klimatyczne”). Zmęczyli się bogactwem, teraz chcą większej władzy nad nami.

„LICENCJA NA ZABIJANIE”

Szczepionki to myląca nazwa. To pestycydy. Czy miałeś już pestycyd COVID?

Bill Gates mówi, że możemy potrzebować harmonogramu pestycydów, aby ostatecznie wykorzenić „chorobę”. Dlatego producenci szczepionek są zwolnieni z odpowiedzialności. Wątpię, czy jakiekolwiek inne firmy otrzymają taką ochronę. Podatnicy są na haku. Podatnicy w USA zapłacili odszkodowanie 16 000 ofiar szczepionek 3 miliardy dolarów od 1988 roku.
Więc zamiast naprawić zęby, poszedłem do centrum handlowego.
Społeczeństwo już się rozszczepia. Pięćdziesiąt procent twarzy zbliżających się do mnie było zakrytych, a 50% nie.
Nadchodzi  czas wojny domowej w kwestii szczepionek, każdy z nas wybierze: czy są one panaceum czy pestycydem?
Konformiści kontra nonkonformiści. Szatański kult, który kontroluje świat, planuje wykluczyć nonkonformistów. Wynika to jasno z faktu, że korporacje odrzucają połowę potencjalnych klientów i biernie godzą się na pandemię, która zniszczyła wiele sektorów gospodarki.
Czy rozpoczynają odstrzał? Nadejdzie sezon polowania na nonkonformistów, czy zamierzają uwolnić drugą falę?
KULT SATANISTYCZNY ILUMINATÓW –  KONTROLOWANIE LUDZI
Świat jest kontrolowany przez satanistyczny kult Iluminatów, oparty na żydowskim kabalizmie. Inne pseudonimy to komunizm i masoneria. Ta kontrola jest sprawowana za pośrednictwem systemu bankowego.

(Zobacz „Celem masonerii jest triumf komunizmu” ).

Kult szatana wykorzystuje i kontroluje swoich członków, ludzie, którzy odmówią podporządkowania się, będą odrzucani i prześladowani. Już mi odmawia się stomatologii, bo nie zachowuję się jak nosiciel śmiertelnego wirusa.

#Covid jest środkiem, za pomocą którego iluminaci podnoszą nieindukowane rasy ludzkiej w satanizm. Najpierw maska, potem szczepionka, potem paszport. Nonkonformiści zostaną wykluczeni w taki sam sposób, jak w Chinach.

MASKI

Satanizm dehumanizuje nas, niszcząc naszą rodzinną, rasową, narodową i religijną tożsamość. Teraz ZAKRYWAJĄ NASZE TWARZE bez powodu. Jak poniżające jest to?

Mówi się, że pestycydy oprócz wyniszczania nas, będą zawierały nanochipy, które spowodują łatwiejsze sprawowanie kontroli nad ludzkimi masami.

Program satanistyczny jest jasny. Zwykła grypa jest traktowana jako pandemia. Statystyki są sfałszowane. Zabiegi są wstrzymane. Protesty BLM, aborcjoniści i salony ze striptizem pozostają otwarte.
 Kościoły są zamknięte. Strażnik zostaje zwolniony za pomoc księdzu w przeprowadzaniu ostatnich obrzędów umierającego pacjenta. Koszt zamknięcia jest milion razy wyższy niż grypy, ponieważ stoi za nim program polityczny, ekonomiczny i okultystyczny .

Podsumowując, rozpoczyna się wojna domowa między konformistami i nonkonformistami, satanistami i wierzącymi w Boży plan dla człowieka oraz między komunistami (Antifa) i antykomunistami.

W naszych czasach ten starożytny konflikt osiąga punkt kulminacyjny. Szatan pokazuje swoją twarz.
źródło: henrymakow.com

One thought on “Dr.Henry Makow: Maski sygnalizują początek wojny domowej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.