Dr Henry Makow: Nasza siła polega na odrzucaniu grzechu

Spokój ducha powinien być naszym stałym celem

Część mnie wzdryga się na wzmiankę o „duszy” lub Bogu. Sataniści uwarunkowali nasze umysły, aby zamknęły się na tę wzmiankę. To jest przyczyna naszej niemocy. Odparliśmy duszę, źródło odwagi  ”. Albowiem szeroka jest brama i szeroka jest droga, która prowadzi na zatracenie, i wielu przez nią wchodzi ” (Mt 7:13). Czas na ciasną bramę. Ja też jestem grzesznikiem. Stara nierządnica walcząca z prostytucją.

Nasze połączenie z Bogiem poprzez naszą duszę jest podstawą zachodniej cywilizacji. Ta koncepcja – podstawa chrześcijaństwa i prawdziwej religii – została wymazana przez kabalistów (satanistów), którzy kontrolują nasze umysły.

Celem Nowego Porządku Świata jest zastąpienie Boga szatanem. Jesteśmy w momencie rozliczenia. Komu służymy Bogu czy Szatanowi?

Cóż bowiem odniesie człowiek, jeśli cały świat zyska, a własną duszę straci? albo co da człowiek w zamian za swoją duszę?   Mat. 16-26

Bo gdzie jest twój skarb, tam też będzie twoje serce.    Mat 6:21

Autor: dr Henry Makow

 

slut5.jpeg

1) Społeczeństwo zachęca do wszelkiego rodzaju grzechów.  Credo masonów brzmi: „Korumpujemy, aby kontrolować”. Tak więc zniknęła koncepcja grzechu, czyli „zakazanego zachowania”.  Paraliżują nas, korumpując  (chciwość, pornografia, rozwiązłość).

2.) Hazard jest grzechem. „Stimulus” (pakiet dodrukowanych pieniędzy na wsparcia gospodarki)  stworzył bańkę spekulacyjną na akcjach i kryptowalutach. Podczas gdy Amerykanie są pozbawieni praw wyborczych  i zniewoleni, a struktura społeczna zostaje zniszczona, myślą, że pieniądze ich uratują.

Miłość do pieniędzy (chciwość) jest „źródłem wszelkiego zła”. Hazard to nałóg. Traderzy twierdzą, że wygrana jest lepsza niż orgazm. Wolność polega na odłączeniu od matrycy.

Bóg nie wejdzie w nasze życie, jeśli nie zaprosimy Go świadomym wysiłkiem.

exorcist2.jpg

3) Grzech definiuję jako szukanie spełnienia z dowolnego źródła (np. Pieniędzy), a nie z wnętrza. Dusza emanuje radością i wolnością. Musimy tylko poświęcić  swoje życie Bogu, aby tego doświadczyć.

4) Bóg dał każdemu misję. (Weźmy na przykład rodzicielstwo). Moją misją jest prawda.

„Nie możecie Bogu służyć i mamonie”. (Mt 6,24)   Wybierz swojego pana. Będziesz sługą Bożym czy niewolnikiem szatana?

5) Otaczają nas ludzie, którzy zaprzedali duszę diabłu. Całe oszustwo jest napędzane chciwością. Personel szpitala otrzymuje wynagrodzenie za utrzymywanie kłamstwa. Podobnie kupiono wybory w 2020 roku. Ludziom płacono za fałszowanie głosowania.

CZY SPRZEDAŁBYŚ SWOJĄ DUSZĘ? ZA ILE?

7) Mam intuicyjne poczucie porządku moralnego, po którym wspinamy się jak drabina, kierując się naszymi wyborami. Nie możemy czuć się dobrze, jeśli nie jesteśmy dobrzy. Jesteśmy zaangażowani w tytaniczną walkę między Bogiem a diabłem.

8) Wolność nie polega na gromadzeniu pieniędzy, ale na wyrzekaniu się ich. Ogólnie rzecz biorąc, wolność polega na wyrzeczeniu się wszystkiego oprócz Woli Bożej. Zobacz, czy nie rozpoznajesz nowej natychmiastowej wewnętrznej wolności. Ale zamiast wyrzec się grzechu, zwykle podwajamy. Zniewoliliśmy się tym, co wybraliśmy zastępcą Boga.

9) Wierzę, że wszyscy ludzie mają w swoich duszach iskrę boskości. Jesteśmy aniołami wysłanymi, aby stworzyć niebo na ziemi. To jedyne zbawienie osobiste i zbiorowe.

Dusza anioła została umieszczona w statku kosmicznym, małpie. Religia uczy nas panowania nad statkiem poprzez praktykowanie dyscypliny „siebie” i szacunku dla siebie. Niestety, sataniści chcą zerwać to Boskie połączenie.

10. Prowadzimy duchową wojnę – dobro kontra zło, wojnę świadomości.

Bóg jest Świadomością – wymiarem, w którym duchowe ideały, takie jak prawda i dobro, są oczywiste. „Bądźcie więc doskonali, jak doskonały jest wasz ojciec w niebie”. (Mt 5:48)

Walka o duszę Ameryki toczy się w mikrokosmosie w każdym z nas. Możemy walczyć z NWO, odrzucając „grzech” i pokutując. W tym tkwi nasza moc. Bóg przyjmie naszą skruchę. Zrezygnowaliśmy z Niego.

cytat-nikt-nie może-być-bezstronnym-lub-mądrym-obserwatorem-ludzkiego-życia-ale-z-widoku-ziemi-henry-david-thoreau-45-66-67.jpg

Powtarzaj: „Jestem zbawiony!” i zobacz, jak się z tym czujesz.

 

Nie daj się zwieść. Nie ma prawdziwego zwycięstwa grzeszników. Naturą Rzeczywistości (Boga) jest samozniszczenie grzeszników. Satanizm to religia śmierci i zniszczenia.

Wierzący są nagradzani w walucie prawdziwego świata, wiedzy o Bogu.

Podsumowując, grzech jest bronią używaną przez masoński żydowski kartel bankowy, aby nas zniewolić. Możemy się oprzeć, oddając swoje życie Bogu.


źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.