Dr.Henry Makow: Nowy feudalizm

Reforma, o której mowa, ma na celu zakłócenie wszystkich dziedzin życia na skalę światową: rząd, stosunki międzynarodowe,  finanse , energia, żywność, medycyna, praca, urbanistyka, nieruchomości, organy ścigania i interakcje międzyludzkie – i zaczyna się zmieniając sposób, w jaki myślimy o sobie i naszych relacjach ze światem. 

autor Tessa Lena
(streszczenie henrymakow.com)

„Wielki reset” to „skuteczny” globalny feudalizm, który sięga znacznie dalej niż jego średniowieczny brat, ponieważ skaner wszystko widzi: każda osoba, każdy minerał i każda  jagoda  są cyfrowo oznaczane i śledzone.

W tych ramach każdy wieśniak pełni funkcję, która nie wynika z tajemnicy życia, ani z jego wewnętrznego powołania, ale z AI (sztuczna inteligencja), mistrza wydajności i sługi króla. Idealnie byłoby, gdyby chłopi byli przekonani, że jest to dla nich dobre (lub konieczne, aby być bezpiecznym, patrz „śledzenie kontaktów”) i że taki jest postęp i szczęście – ale jeśli nie, są inne sposoby, od klasycznej przemocy do  wirtualne więzienia  lub „ pigułki moralności ”.

Reforma, o której mowa, ma na celu zakłócenie wszystkich dziedzin życia na skalę światową: rząd, stosunki międzynarodowe,  finanse , energia, żywność, medycyna, praca, urbanistyka, nieruchomości, organy ścigania i interakcje międzyludzkie – i zaczyna się zmieniając sposób, w jaki myślimy o sobie i naszych relacjach ze światem. Warto zauważyć, że prywatność jest ogromną solą w oku naszych „wielkich resetujących” –  kiedy to piszę, pchają swoje słodkie argumenty na temat tego, że prywatność jest naprawdę przestarzałą koncepcją – zwłaszcza jeśli chodzi o dostęp do danych medycznych ludzi,  –  po prostu nie możemy iść naprzód ze świetlaną przyszłością, jeśli głupi ludzie będą nadal trzymać się swojej prywatności.

… Pożądanym efektem końcowym jest gigantyczny, pozbawiony radości, wysoce kontrolowany globalny nośnik wszystkiego i wszystkich, w którym prywatność jest ogromnie kosztowna, sprzeciw jest nie do pomyślenia, a duchowe poddanie się jest obowiązkowe. To jak rzeczywistość ośrodek opiekuńczo leczniczy  24/7, z wyjątkiem tego, że leki są zarówno chemiczne, jak i cyfrowe, zgłaszają cię z powrotem do centrali, która może następnie ukarać cię za złe zachowanie, powiedzmy, blokując dostęp do niektórych miejsc.

Obecnie tradycyjna Ameryka bardzo temu przeszkadza. Jej nawyk hojnej konsumpcji i swobody wypowiedzi, egocentryczna polityka zagraniczna, poczucie przynależności i duże podmiejskie domy są nie do przyjęcia. Przeszkodą jest tradycyjna, niezależna, silna Ameryka.

W tym świetle – i z zastrzeżeniem, że nie sądzę, aby istniało coś takiego jak sprawiedliwe imperium, czuję, że istnieje aktywny wysiłek, aby „wyrównać Amerykę”, dokooptować jej rząd, zniszczyć gospodarstwa rolne i małe firmy – zwłaszcza te, które nie są spójne z tą całkowicie cyfrową przyszłością – oraz obalić uprawnioną klasę średnią, zwłaszcza na „przestarzałych” ścieżkach kariery. Wydaje się, że jesteśmy obecnie w trakcie „kolorowej rewolucji”, miękkiego zamachu stanu. Zazwyczaj elity amerykańskie robią to innym narodom – ale teraz dzieje się to na rodzimej ziemi.

LISTA KONTROLNA ILLUMINATI

Czy większość czynności – takich jak edukacja, medycyna, zakupy, seks i rekreacja – na siłę przenieśliśmy „tymczasowo” do internetu, gdy pracujemy nad „digitalizacją” świata fizycznego, aby ułatwić śledzenie i obserwację?
TAK.

Czy pomimo blokad dla chłopów w białych kołnierzykach kontynuowaliśmy budowę – w tym bardzo solidną budowę nowych struktur telekomunikacyjnych i anten komórkowych, niezbędnych do obsługi Internetu rzeczy?
TAK.

Czy udało nam się prawie zniszczyć źródła utrzymania wielu niezależnych rolników, którzy konkurowali z naszymi nowymi „jadalnymi” produktami, a także zakłócić tradycyjne łańcuchy dostaw żywności?
TAK.

Czy udało nam się również zniszczyć dużą liczbę małych, rodzinnych biznesów?
Ależ oczywiście!

Sale i teatry z muzyką na żywo?
TAK.

Czy pracujemy nad zastąpieniem organów ścigania sztuczną inteligencją?
No pewnie!

Czy staramy się legitymizować całkowitą erozję prywatności i łatwy dostęp do prywatnych danych dotyczących zdrowia?
Tak! 

Czy jesteśmy na miejscu, jeśli chodzi o śledzenie każdego ruchu każdej osoby?
Śledzenie kontaktów, tak! Ale niektóre kraje wciąż pozostają w tyle.

Czy w przypadku podróży międzynarodowych wymagany jest teraz cyfrowy identyfikator zdrowia?
Tak, Common Pass jest dostępny!

Czy udało nam się zakłócić procedury polityczne,prawne i wywołać chaos?
Tak jest!

Co ważne, czy udało nam się zepsuć ludzkie myślenie i relacje do tego stopnia, że ​​my, robot, oprawca, jesteśmy teraz jedynym przyjacielem każdego?
Nadal nad tym pracujemy .

Czy jesteśmy na dobrej drodze, aby przygotować ludzi do szerokiego wprowadzenia inteligentnych urządzeń do kontroli populacji?
Tak. Załóż maskę.

Czy prawnie kontrolujemy życie seksualne ludzi?
Tak!

Skoro o tym mowa, państwowa kontrola ciał i seksualności ludzi jest klasycznym przejawem reformy religijnej. Kiedy tak się stanie, uważaj.

BLOKADY

Albo weźmy na przykład blokady. Blokady i ograniczenia ruchu i kontaktu fizycznego są wspaniałymi narzędziami modyfikacji behawioralnej – a modyfikacja behawioralna, znana również jako inżynieria społeczna, jest z pewnością bardzo szanowaną formą sztuki wśród potężnych. Szanujący się inżynier społeczny planuje dziesięć kroków do przodu i stwarza sytuacje, w których cel  błaga o pożądane zmiany! Zakładam, że obecnie poddajemy się mimowolnemu tańcowi S&M. Jesteśmy w trakcie rytuału, który ma na celu wywołanie poczucia zagubienia, niepewności i zależności – w końcu problem zostanie rozwiązany przez naszych Mistrzów, za co będziemy bardzo wdzięczni, ponieważ będziemy chcieli po prostu rozwiązać nieznośne napięcie. Już wielu rozwinęło Syndrom Sztokholmski, opowiadając się po stronie sprawcy. Środki są całkowicie arbitralne – ale to nie ma znaczenia, oczekuje się od nas przestrzegania i akceptacji faktu, że nasze cierpienie i niedostatek są dla naszego własnego dobra. To czyni nas „lepszą osobą”.

W oczach psychopaty nie ma radości.

W oczach niewolnika istnieje akceptacja dziwnego uczucia odrętwienia tam, gdzie była dusza.

Gdzie idziemy?

Po pierwsze, nie uważam, że powinniśmy zaakceptować ciemność. Myślę, że najlepszą opcją jest podkreślenie godności i odnalezienie serca. Nasze serca podpowiedzą nam, co dalej.

źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.