Dr.Henry Makow: Oszustwo COV-ID kończy wielowiekowy spisek kabalistów

Nie możemy nawet przyznać się do nieszczęścia, które spadło na  ludzkość bez bycia „politycznie niepoprawnym”, stare określenie partii komunistycznej teraz jest w powszechnym użyciu.  To sprawia, że ​​tęsknimy za tym krótkim, błyszczącym momentem sto lat temu, kiedy media głównego nurtu wciąż mogły wspomnieć o najpilniejszej kwestii wszechczasów.

W lipcu 1920 r. Stateczna gazeta torysów,  The Morning Post,  opublikowała serię 18 artykułów, w których napisano: „niczym rak w sercu naszej cywilizacji, tajna rewolucyjna sekta, głównie pochodzenia judaistycznego, nastawiona na zniszczenie wszystkich chrześcijańskich imperiów, ołtarzy i tronów”.

Opublikowana w formie broszury pod tytułem „Przyczyna niepokojów na świecie” (1920)  Nesta Webster była jednym z współautorów. Ten spisek zmaterializował się teraz w postaci mistyfikacji COVID. 

dr Henry Makow 

Po rewolucji bolszewickiej narody chrześcijańskie na krótko poruszyły się we śnie i uznały, że „spisek żydowski” nie jest wytworem wyobraźni bigota, ale raczej kluczem do zrozumienia historii, bieżących wydarzeń i ogólnej kondycji ludzkiej.

Historia jest wytworem długoterminowego okultystycznego planu kabalistów (satanistycznych) bankierów centralnych, mającego na celu ujarzmienie rasy ludzkiej za pomocą wojny (ludobójstwa), „rewolucji”, inżynierii społecznej i załamania finansowego jako ich głównych instrumentów.

 

Churchill23.jpg

W 1920 roku Winston Churchill ośmielił się napisać :

„Od czasów Spartakusa-Weishaupta do czasów Karola Marksa, aż do Trockiego (Rosja), Beli Kun (Węgry), Róży Luksemburg (Niemcy) i Emmy Goldman (Stany Zjednoczone), ten światowy spisek rewolucyjny na rzecz obalenie cywilizacji i odbudowy społeczeństwa w oparciu o zahamowany rozwój, zazdrosną wrogość i niemożliwą równość, stale rośnie ”.

Zarówno syjonizm, jak i komunizm są prawymi i lewymi szczypcami tego samego spisku lucyferowskiego. Churchill, płatny sługus oddziału syjonistycznego, udawał , że stroni od komunizmu, ale współpracował ze Stalinem.

W swojej książce „The Decline of the West” ( 1918) Oswald Spengler zauważył, że prawie całe pokolenie klas rządzących w Niemczech i Anglii zginęło podczas I wojny światowej.

„Tak więc rasa anglosaska weszła w okres nieodwracalnego upadku, w którym nieuchronnie ustąpiłaby innej, bardziej energicznej rasie, prawdopodobnie ze wschodu”.

Wraz z powstaniem komunizmu i masową migracją Żydów do Stanów Zjednoczonych, wielu utożsamiało ten podbój z Żydami.

 

gywnne.jpeg

W lipcu 1920 r. Stateczna gazeta torysów, The Morning Post, opublikowała serię 18 artykułów ze wstępem redaktora HA Gwynne’a. Mówi się, że od dawna istnieje „niczym rak w sercu naszej cywilizacji, tajna rewolucyjna sekta, głównie pochodzenia judaistycznego, nastawiona na zniszczenie wszystkich chrześcijańskich imperiów, ołtarzy i tronów”.

W pierwszym artykule ekspert od okultyzmu, Copin Albancelli, stwierdził, że „siłą okultystyczną, która działa za rewolucyjną masonerią, jest tajny rząd narodu żydowskiego”.

Artykuł cytuje Żyda, który przeszedł na chrześcijaństwo, Abbe Josepha Lehmana, który powiedział, że „hebrajski antagonizm wobec chrześcijaństwa doprowadził Żydów do wykorzystania tajnych stowarzyszeń”. Od czasów Mojżesza tajna klika była stróżem „najwznioślejszych prawd religii hebrajskiej” i, w przeciwieństwie do przeciętnego Żyda, pragnęła dominacji nad światem.

The Morning Post potwierdził następnie, że Protokoły mędrców Syjonu  nie są mistyfikacją. Celem Protokołów było ustanowienie „rządu światowego przez króla krwi Dawida”.

Te protokoły opisały powiązanie Żydów z masonerią. Istniała „wewnętrzna lub żydowska masoneria, prawdziwa władza rządząca i zewnętrzna lub pogańska masoneria, która ślepo podąża [za kierunkiem tego pierwszego].”

Według „ Post ” Protokoły przypisały sobie rewolucję francuską: „Na gruzach naturalnej arystokracji gojów stworzyliśmy arystokrację naszych wykształconych klas, na czele której stoi arystokracja pieniądza”.

The Morning Post powiązał protokoły z rewolucją rosyjską. Potwierdził poparcie żydowskich kabalistów dla socjalistów, komunistów i anarchistów pod pretekstem „rzekomego żarliwego pragnienia bankierów, by służyć klasie robotniczej”.

Po zaplanowanym krachu finansowym Goje „będą zmuszeni zaoferować nam międzynarodową potęgę, która pozwoli nam stopniowo wchłonąć wszystkie wielkie siły świata i uformować super-rząd”.

Brzmi jak NWO? Gojowskie bydło będzie pracować dla swoich kabalistycznych żydowskich panów. System edukacji usunie „wszelkie wspomnienia o ich dawnym stanie” z umysłów gojów i „ustanowi religię żydowską jako wiarę powszechną”.

Alarm, który włączył The | Morning Post, został  powtórzony przez Times of London. W maju 1920, Lord Northcliffe, właściciel The Times , wydrukowany artykuł o protokołach Syjonu pt . „The Jewish Peril, niepokojący Pamflet, wezwanie do wszczęcia dochodzenia” Stwierdził:

„Bezstronne badanie tych dokumentów i ich historii jest konieczne… czy mamy odrzucić całą sprawę bez dociekań i pozwolić, aby wpływ takiej książki jak ta praca nie był kontrolowany?”

Alarm w dużej mierze trafił do głuchych uszu. Jak wyjaśnił Hillaire Belloc w The Jews (1922), Imperium Brytyjskie było w dużej mierze produktem sojuszu między żydowskimi finansami a brytyjską arystokracją w ramach masonerii. Kabalistyczny porządek świata „Żyda” jest niczym innym jak przedłużeniem brytyjskiego imperializmu.

Jak opisał Douglas Reed w A Controversy of Zion, Lord Northcliffe został uznany za obłąkanego i otruty w 1922 roku. Howell Gwynne, redaktor Morning Post, przetrwał do 1937 roku, kiedy gazeta została kupiona przez sojuszników Rothschilda i połączona z The Telegraph. 

 

WNIOSEK

 

Obecnie świat stanowi niemalże dopełnienie planów złożonych przed wiekami i wyrażonych w Protokołach Mędrców Syjonu .

Demokracja to farsa. Jesteśmy kontrolowani przez kult szatana. Bankierzy kabalistyczni są właścicielami lewicowych i prawicowych polityków. Edukacja nas przygnębia. Media i portale społecznościowe uwalniają toksyczny jad do krwiobiegu kultury. Dzieci są poddawane seksualizacji i wmawia się im, aby kwestionowały swoją płeć.

Uczy się nas akceptować homoseksualizm. Bydło wymaga wykastrowania i udomowienia.

Nie możemy nawet uznać naszego nieszczęścia, nie będąc „politycznie niepoprawni”. To sprawia, że ​​tęsknimy za tym krótkim, błyszczącym momentem 100 lat temu, kiedy główne media wciąż mogły wspomnieć o najbardziej palącej kwestii wszechczasów.

 

źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.