Dr.Henry Makow: Prawdziwym wirusem jest komunizm (satanizm)

Wirus jest jedynie narzędziem napędzającym fabułę, ale nie ma on prawdziwego znaczenia; w rzeczywistości Komunistyczna Partia Chin JEST PRAWDZIWYM WIRUSEM. KPCh została stworzona przez Kabal aby wzmocnić Marksizm i bankowość centralną; jest to ich narzędzie do globalnej dyktatury. 

Cele tej operacji są oczywiste: sprawić, by ludzie żyli w strachu (możesz zmusić ich do zrobienia prawie wszystkiego), zabrać niezależne środki dochodu, aby stworzyć zależność (zniszczyć małe firmy), uchwalić drakońskie prawa, aby zaszczepić całą populację (aby zmienić ich DNA, niszcząc ludzkość), zapewnić kredyt firmom, które uznacie za niezbędne (promowanie monopoli), wyeliminować zbędnych zjadaczy i przebudować wszystko w Jeden Porządek Świata ”.
(henrymakow.com)
Ten wirus jest prawdziwy, ludzie faktycznie umarli na niego, ale jak dotąd bardziej przypomina złą grypę niż „Ebolę” promowaną przez media i niektórych urzędników państwowych.
Ponieważ może reinfekować ludzi, zawsze jest możliwe, że sytuacja może się pogorszyć podczas następnej fali … lub nie.
Wielu nazywa to Wirusem KPCh, ponieważ został stworzony (lub skradziony) przez Komunistyczną Partię Chin (KPCh), wypuszczony przypadkowo lub celowo przez KPCh w Chinach i gdzie indziej, a KPCh ukryła ją, aby przyspieszyć rozprzestrzenianie się.
Dziewięćdziesiąt pięć procent szkód na całym świecie można byłoby uniknąć, gdyby KPCh była przejrzysta i uczciwa wobec zewnętrznych urzędników zdrowia. KPCh wykorzystuje wirusa, aby uzyskać przewagę; nie obchodzi ich, czy stracą 100 milionów Chińczyków, i tak mają zbyt wielu ludzi.
KPCh zasadniczo sprzeciwia się Prawdzie, Współczuciu i Tolerancji (patrz faluninfo.net). Używają pracy niewolniczej, zbierają organy i prześladują niewinnych Falun Gong, chrześcijan i muzułmanów – KPCh jest definicją zła.
 
Wielu urzędników państwowych wysokiego szczebla na całym świecie jest powiązanych z KPCh. Strefy wirusa są tam, gdzie KPCh została przyjęta z zadowoleniem (NY, Włochy itp.). Blokady są objawem infiltracji i wpływu KPCh.
Podobnie jak McGuffin w filmie Hitchcock, wirus to patsy, urządzenie napędzające fabułę, ale nie ma to żadnego znaczenia; w rzeczywistości KPCh TO PRAWDZIWY WIRUS, który ludzie muszą wyeliminować. KPCh została stworzona przez Kabal, który przyniósł ci Karola Marksa i bankowość centralną; jest to ich narzędzie do osiągnięcia celu, jakim jest odsunięcie świata od dualności (komunizmu i kapitalizmu monopolistycznego) i narzucenie Jednego Porządku Świata.
Bliźniacze wieże World Trade Center zostały obalone w Nowym Jorku w dniu 9/11 i zastąpione przez One World Trade Center. Jeśli tęsknisz za symboliką, budynek zastępczy ma nawet wytłoczone piramidy na froncie.
Konfucjusz powiedział: „Znaki i symbole rządzą światem, nie słowa ani prawa”. Nowy Porządek Świata został ukończony, teraz nazywa się Jeden Porządek Świata, a jedyne, co pozostało, to użyć tego wirusa do stada ludzi, których zdecydują się trzymać w drzwiach.
Język jest pierwszą bronią używaną do osaczania, a następnie kierowania ofiar do miejsca docelowego. Znaczenia takich terminów, jak kwarantanna, dystans społeczny, blokada i „niezbędne” zostały odwrócone, aby zmienić twoje myślenie. Musisz przebić się przez tę macierz słów, aby zobaczyć, jak ta operacja ma cię zniszczyć.
 
ARESZT DOMOWY
COVID19 po raz pierwszy poddano kwarantannie całą populację zdrowych ludzi; odwrócili rolę Kwarantanny aby wprowadzić globalny „Areszt Domowy”. Nie ma medycznego powodu do kwarantanny zdrowych ludzi, szczególnie w przypadku wirusa, którego śmiertelność jest znacznie mniejsza niż 1%.
W hrabstwie Sonoma w Kalifornii wszyscy zostali zamknięci i do tej pory zginęły tylko cztery osoby z powodu wirusa. Nowy pociąg SMART w hrabstwie Sonoma zabił pięć osób w pierwszych tygodniach pracy.
Dystans społeczny nie jest terminem medycznym, pochodzi z socjologii i marksizmu kulturowego. Służy do oznaczania różnic między grupami w oparciu o rasę, dochód i inne kryteria.  Nowa grupa jest tworzona na podstawie zgodności z COVID19 z „nową normą”, aby wymusić na wszystkich wątpliwą szczepionkę i ukończyć misję. Nie będziesz mieć możliwości uczestnictwa w imprezach towarzyskich, takich jak podróże, zakupy lub inna rozrywka bez „dokumentów szczepień”, będą blokady dla tych, którzy nie będą się dostosowywać.
Myślałeś, że jesteś wolny, ale tak naprawdę wszyscy żyją w więzieniu na świeżym powietrzu. Prawa i konstytucja zostały wyrzucone przez okno.
Słowo „Konieczność „było wcześniej używane w historii (przez rząd austriackiego malarza w latach 30-tych XX wieku) do wyznaczania osób „nieistotnych”, które muszą być prześladowane.
Wiele firm i ludzi uważa się obecnie za nieistotnych „bezużytecznych zjadaczy”, podczas gdy w rzeczywistości wszystkie firmy są niezbędne dla ich właścicieli, pracowników, sprzedawców i klientów. Każdy chce być „niezbędny” i mieć wartość jako istota ludzka, ale jesteś odczłowieczony.
Maski to potężny symbol, wykazujący posłuszeństwo i akceptację strachu. Noszenie maseczki postrzegane jako niepokojące medyczne zagrożenie wywołuje obawy przed chorobą oraz kontaktem z innymi ludźmi, w końcu odczłowieczają ludzi, co ułatwia Kabale kontrolowanie i ostatecznie robienie im okropnych rzeczy…
Dzień po przeforsowaniu ustawy przez FED i rozdaniu 6 bilionów  bankom i korporacjom zmienił się prognozowany model pandemii COVID19, nagle liczba 2 milionów potencjalnych ofiar śmiertelnych spadła do zaledwie 200 000 potencjalnych ofiar śmiertelnych w USA. Rzeczywista liczba ofiar prawdopodobnie wyniesie 1/10 tego, a 6 bilionów dolarów to tylko zaliczka. Medycyna jest jeszcze bardziej opłacalna niż wojna.
CO MOŻESZ ZROBIĆ?
Ja osobiście nie wierzę w przemoc i przestrzegam Prawa (wyższego Prawa). Nie licz na Trumpa, dobrych urzędników państwowych ani na magiczne „Q”, które cię uratują.
Musisz się uratować, a to zaczyna się w twoim umyśle, kiedy możesz dostrzec różnicę między złem a tym, co jest naprawdę dobre.
Szczerze żałując („co zrobiłem źle?”) odbudowujesz moralność i powracasz do tradycji. Zwróć się w kierunku najwyższej zasady; Prawda, współczucie i tolerancja. W końcu jest to jedyna droga dla ludzkości.
Henrymakow.com
Artur WWA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.