Dr.Henry Makow: Protokoły Syjonu – Liberałowie na smyczy komunizmu i satanizmu

Liberałowie są dupkami, komuniści nazywają ich „użytecznymi idiotami”, byłem jednym z nich przez większość mojego życia. „Zwalczanie uciśnionych”  było żałosnym sposobem na usprawiedliwienie mojego życia , będąc zaślepionym nie widziałem prawdziwego wroga.
Jako liberał wierzyłem, że opowiadamy się za „dobrem publicznym”, podczas gdy wszyscy inni opowiadali się za bezmyślną, samolubną chciwością. W rzeczywistości sprawiedliwość społeczna jest podstępem wykorzystywanym przez bankierów centralnych -Kabałę, aby oddać swój dreszcz władzy i splądrować Gojów.  
Bella Dodd i  Protokoły Syjonu  potwierdzają tę prawdę.
 
„Kiedy wprowadziliśmy do organizmu państwowego truciznę liberalizmu,  cała jego polityczna cera uległa zmianie. Organy zostały schwytane przez śmiertelną chorobę – zatrucie krwi. Pozostało tylko czekać na koniec ich agonii i śmierć”. Protokoły 9)
 
„Aby prawdziwe znaczenie rzeczy nie uderzyło w Gojów przed właściwym czasem, zamaskujemy je pod rzekomym żarliwym pragnieniem służenia klasom pracującym …”    ( Protokoły Syjonu,  6)
 
Od 9 października 2009 r
dr Henry Makow 

Jak wykażę, liberałowie, finansowani przez Rockefellerów i Rotszyldów (Soros itd.), Są nieświadomymi pionkami satanistycznego programu komunistycznego. Są dupkami, podobnie jak niższe Niebieskie stopnie masonerii. Brzmi to ekstremalnie, ale niestety jest to prawda.

Bella Dodd (1904–1969), prawniczka i profesor nauk politycznych, była organizatorem partii komunistycznej w latach 1932–1948 i członkiem Rady Narodowej CPUSA w latach 1944–48.

W swojej książce „School of Darkness” powiedziała, że ​​komuniści infiltrują i przejmują kontrolę nad liberalnymi i socjalistycznymi grupami i związkami. (Przejęli kontrolę nad NY State Teachers Union). Powiedziała, że ​​komunizm jest kultem satanistycznym, który spiskuje, by zniewolić świat. W zeznaniu HUAC w 1953 r. Ujawniła, że ​​niektórzy liberałowie „pozwolili sobie stać się zwolennikami samych członków tego spisku. To nie jest liberalizm, nie liberalizm w najlepszym tego słowa znaczeniu. To po prostu pozwala komunistom ich pociągnąć w środowisku propagandowym, które mówi, że „każdy, kto jest bliski komuniście, jest liberałem. Nie wierzę, że taka jest definicja „liberała”.

 

Zaproponowała klasyczną definicję: „Liberał to osoba, która wierzy w prawo jednostki do funkcjonowania. Komuniści nie wierzą w prawo jednostki. Wierzą tylko w prawo kolektywu. Jednostka jest tylko częścią grupy zbiorowej i ilekroć nie porusza się zgodnie z kolektywem, zostaje usunięta z grupy ”.

Pan Kuzig: „Więc powiedzielibyście, że kiedy dziś tak zwani liberałowie, samozwańczy liberałowie, wspierają program komunistyczny i pracują nad nim, łudzą się, że pomagają liberalnej sprawie, gdy nie jest ona liberalna”.

dodd.jpeg

Dodd: „Jedną z wielkich tragedii jest dzisiaj to, że ci Amerykanie nie zdają sobie sprawy, że doprowadziłoby to cywilizację z powrotem do barbarzyństwa, które istniało na długo przed erą chrześcijańską.. Komuniści mają sposób na zmianę nazw i etykiet … Jak więc powinniśmy je rozpoznać? … przez to, że wierzą, że nie ma Boga; że osoba dopiero się rodzi, rośnie, umiera, gnije i to jest koniec. Wierzą, że jednostka nie ma znaczenia; że zbiorowość ma znaczenie. Uważają, że niektórzy ludzie powinni mieć moc rządzenia krajem. ”

PROTOKOŁY Z ZJEDNOCZENIA

Protokoły z Syjonu jasno pokazują , że bankierzy Illuminati promowali liberalizm i równość tylko po to, by obalić gojowską arystokrację i kościół”. Głosząc liberalizm gojom jednocześnie utrzymujemy nasz naród i naszych agentów w stanie niekwestionowanego poddania się. ”(15)

„ Aby unicestwić instytucje Gojów…zastąpiliśmy [ich mechanizm] chaotyczną licencją liberalizmu. Mamy swoje ręce w administracji prawa, w przeprowadzaniu wyborów, w prasie, w wolności osoby, ale przede wszystkim w edukacji i szkoleniach, które są fundamentami wolnego istnienia. ”(9)

 

Ich kontrola jest na podstawie paraliżu, jaki wywołujemy w reprezentatywnym rządzie. „Zastąpiliśmy władcę karykaturą rządu – prezydentem zabranym tłumowi, pośród naszych marionetkowych stworzeń lub niewolników. Stworzyliśmy kamień węgielny dla demokracji gojów”(10)
„Ta reklama zwiększyła kontyngent liberałów i wprowadziła tysiące gojów w szeregi naszego bydła”. (19)Jeśli chodzi o równość, założyciele komunizmu piszą: „W czasach starożytnych jako pierwsi płakaliśmy wśród mas ludzi słowa„ wolność, równość, braterstwo ”…„ przynęty ”[które] zabrał dobrobyt świata, prawdziwą wolność jednostki, wcześniej tak dobrze chronioną przed naciskiem motłochu ”.cytat-amerykański-ludzie-nigdy-świadomie-adoptujący socjalizm-ale-pod-nazwą-liberalizmu-norman-thomasXXX.jpg

„Niedoszli mędrcy gojów, intelektualiści… nie widzieli, że w przyrodzie nie ma równości, nie może być wolności: że sama przyroda ustanowiła nierówność umysłów, postaci i zdolności… przeszłość opiera się na tych rzeczach, na których opierało się panowanie dynastyczne: ojciec przekazał synowi wiedzę o przebiegu spraw politycznych w taki sposób, że nikt nie powinien o tym wiedzieć, tylko członkowie dynastii i nikt nie mógł tego zdradzić rządzonym, znaczenie dynastycznego przeniesienia prawdziwej pozycji spraw w polityce zostało utracone, co przyczyniło się do sukcesu naszej sprawy ”. (1-25)

WNIOSEK

Oprócz kontroli społeczeństwa syndykat bankowy Rothschilda używa lewicy do wymuszenia i osłabienia konkurencji. Podczas rewolucji francuskiej rezydencja Rothschildów została ocalona podczas zamieszek. Bolszewicy zostali pouczeni o odpowiednich rosyjskich fabrykach i przekazali je bankierom.

Wszyscy jesteśmy liberałami w klasycznym sensie wiary w wolność jednostki. Ale bankierzy Illuminati zmienili definicję liberału na fałszywe pojęcie popierania słabszych. Zostało to wykorzystane do przekierowania, podzielenia i podważenia większości oraz poddania jednostki zbiorowej woli, którą definiują.

Dopóki liberałowie nie obudzą się zgodnie z protokołami określani jako „prawdziwa natura rzeczy”, będą nadal obejmować własne zniszczenie i zniszczenie cywilizacji zachodniej.

Rak zaraża ludzkość. Bankierzy centralni, którzy kontrolują gospodarkę, należą do szatańskiego kultu kabalistów zwanego Illuminati. Powstał z żydowskiej herezji sabatańsko-frankistskiej w XVII i XVIII wieku w Europie. Ten okultystyczny ruch stoi za „Oświeceniem”, rewolucją, „świeckością” i „nowoczesnością”. Stoi za socjalizmem, feminizmem, syjonizmem, komunizmem i faszyzmem.

Iluminaci kontrolują rząd, edukację i media przez subtelne sieci, takie jak masoneria i agencje wywiadowcze. Używają tych dźwigni, by zdegradować ludzkość do roli bydła służącemu im samym oraz ich bogu, Lucyferowi, w „Nowym Porządku Świata”.

źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.