Dr.Henry Makow: Transhumanizm – programowanie nowego człowieka

To zdjęcie z filmu Coma opisuje nasze przeznaczenie: Być odizolowanym społecznie, z wyjątkiem naszego połączenia internetowego do smartfona.
dr. Henry Makow
Najwyraźniej „pandemia” COVID nie ma być przejściową sytuacją kryzysową, ale podstępem mającym na celu narzucenie „nowej normy” zgodnie z Agendą 30 ONZ  .
Dystopijna przyszłość nabiera kształtów. Masowe zgromadzenia zostały odwołane. Musimy doświadczyć świata na ekranie telewizora. NFL gra przed tekturowym tłumem przy efektach dźwiękowych.
Miliony tkwią w domach, pracują „zdalnie” lub otrzymują wynagrodzenie za nic. (Czy kiedykolwiek zgodzą się ponownie pracować?)
Restauracje i inne firmy w centrach miast upadają.
Studenci są pozbawieni społeczności rówieśników, zmuszeni do korzystania z kursów online. Wielu jest zamkniętych w swoich akademikach  bez odpowiednich środków.
Każdy musi nosić brudne maski.
Lokalnie Royal Winnipeg Ballet odwołał swój coroczny  balet „ Dziadek do orzechów” , zaplanowany na Boże Narodzenie. Wyobraź sobie setki artystów bez pracy.

hap-birthday.png

Mówi się, że spotkania świąteczne mogą zostać odwołane. Każde źródło pocieszenia lub szczęścia jest zamykane.
W lokalnym Safeway, salon, w którym starcy bawili się Timbitsami i kawą, został zamknięty. Nie mają dokąd pójść.
Mieszkańcy Montrealu  nie będą mogli odwiedzać przyjaciół ani rodziny w domu przez większą część października ani jeść w swojej ulubionej restauracji, ponieważ rząd prowincji stara się spowolnić wzrost liczby nowych przypadków koronawirusa. Wszystkie bary, kasyna i restauracje są zamknięte (tylko jedzenie na wynos). Biblioteki, muzea, kina i teatry również są zamknięte. Przebywanie w odległości mniejszej niż dwa metry od siebie jest zabronione. Podczas pokazów obowiązkowe są maski. W domach modlitwy i miejscach organizowania imprez, takich jak pogrzeby i wesela, obowiązuje limit 25 osób. Salony fryzjerskie, hotele i inne tego typu firmy pozostaną otwarte. Szkoły pozostaną otwarte ”.
Dla 16 milionów ludzi w północno-wschodniej Anglii  puby i restauracje mogą pozostać otwarte, ale pójście na drinka z członkiem innego gospodarstwa domowego lub odwiedzanie ich w domu od środy będzie nielegalne.
Około 100 studentów z University of Western Ontario zostało skierowanych na dochodzenie na podstawie szkolnego kodeksu postępowania po tym, jak policja kampusu zamykała imprezy w akademikach w weekend.
„Na Uniwersytecie Alabama w Tuscaloosa, gdzie odnotowano co najmniej 1889 przypadków wirusa od połowy sierpnia, oraz na Uniwersytecie Notre Dame z około 550 przypadkami, studenci zgłaszali swoich kolegów z klasy za łamanie kwarantanny”.
Nasze życie społeczne przeniosło się na Facebooka.
Jesteśmy przebudowywani.
Gospodarka przechodzi w gorączkę. Programy ćwiczeń w domu i dostawa jedzenia kwitną. Akcje Amazon szybko rosną.
W międzyczasie główne ulice miast są zabite deskami.
„Nieobecni w domu zwinnie przechodzą do wirtualnych spotkań towarzyskich”,  donosi The New York Times . „Organizują   przyjęcia urodzinowe i  bar micwę  na czacie wideo,  transmitują  sety didżejów i koncerty strumieniowe (niektóre z luksusowych domów celebrytów), a także organizują  kwarantannowe wieczory filmowe  na Twitterze w celu„ wirtualnego towarzystwa ”.

pod-people-litwa.jpg

Zoom , aplikacji do wideokonferencji, która jest obecnie używana przez wiele klas i firm, odbywa się wiele wydarzeń społecznych  (co czyni ją jedną z nielicznych firm dobrze radzących sobie na giełdzie).Na przykład niewielka, ale bardzo głośna liczba ludzi gromadzi się na cyfrowych placach, sklepach zoologicznych i pizzeriach Club Penguin Online. W Google Hangout odbywają się szczęśliwe godziny, a gry w pokera odbywają się przez FaceTime. Na Instagramie odbywają się sesje medytacji na flecie i tysiące ludzi biorących udział w imprezach tanecznych transmitowanych na Twitchu.

Wszystko  w internecie . W poniedziałek Discord, popularna wśród graczy aplikacja do czatowania, ogłosiła, że ​​zwiększy swoją pojemność o 20 procent, aby nadążyć za popytem.
WNIOSEK
 
Plan polega na odczłowieczeniu nas przed pełną tyranią. Przerażające jest to, że masy nadal uważają, że „władze” mają na względzie ich dobro. Medycy, media i politycy przyjmują rozkazy od Rockefellerów.
Jedyne, co możemy zrobić, to odmówić zostania „ludźmi z kapsuły”.
źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.