Dr Henry Makow – umrzeć na nogach czy żyć na kolanach?

Covid jest sztuczką mającą na celu realizację długoterminowego celu kabalistycznych bankierów centralnych,  wywłaszczenia i zniewolenia ludzkości. Twój wybór: bądź wspólnikiem we własnym samobójstwie lub walcz.

Autor: dr Henry Makow
Nie możesz zrozumieć bieżących wydarzeń, jeśli nie docenisz tego, że nasi „liderzy” są wszyscy agentami satanistycznego (kabalistycznego) centralnego kartelu bankowego (Rotszyldów). Ich celem jest zniszczenie zachodniej cywilizacji.
Nie możesz odnieść sukcesu w polityce, biznesie lub rozrywce, jeśli nie przyłączysz się do tej zdradzieckiej i nikczemnej agendy lub przynajmniej się z nią nie zgodzisz. Ci zdrajcy rozpoznają się nawzajem. Ale praktycznie każdy, kto się rozwija, mieści się w tej kategorii. Społeczeństwo zachodnie zostało całkowicie obalone przez masonów działających w imieniu kabalistycznych żydowskich bankierów centralnych. Chcesz iść do przodu? Sprzedaj duszę diabłu.
DLACZEGO CHCĄ ZNISZCZYĆ CYWILIZACJĘ ZACHODNIĄ?
„Mimo, że Żydzi są biali, a ich los, przynajmniej w większości, związany jest z losem zachodu, istnieje mniejszość, która chce zabić Zachód, aby mógł przybyć mesjasz (antychryst). dzieje się to obecnie.
Żydzi sabatańscy wierzą w odkupienie przez śmierć, zniszczenie, chaos. Dlatego też mogą usprawiedliwić masowe mordy Żydów dla (ich) większego dobra. ”(Około 25 minut)
Mówiąc prościej, kabaliści wierzą, że ziemia należy do nich, a Goje to lokatorzy.
Naprawiają tę sytuację za pomocą Agendy 21, formy komunizmu, która daje im całkowitą kontrolę nad dosłownie wszystkim, w tym bogactwem, władzą, myśleniem, współmałżonkiem i dziećmi.   Mistyfikacja COVID to wygodny pretekst. „Wirus” nigdy się nie skończy.

agenda-1984.jpeg

Wszystko, co robi Joe Biden, ma na celu zniszczenie Stanów Zjednoczonych i amerykańskiego stylu życia: migracja , dysforia płciowa, demonizowanie konserwatystów, „zmiana klimatu”, wpuszczenie transwestytów nie tylko pod prysznic z kobietami ale do konkurowania z nimi w sporcie i pracy np. w armii czy policji, kontrola posiadania broni, anulowanie białej kultury, wprowadzenie „prawdziwego cara”, czyli Ministerstwa Prawdy. 
Kabaliści wierzą, że dominują nad Bogiem i naturalnym porządkiem. Myślą, że mogą przedefiniować rzeczywistość zgodnie ze swoimi interesami i perwersjami, po prostu kontrolując informacje i dyskurs. Wierzą, że myślenie lub powiedzenie czegoś sprawia, że ​​jest to prawdą. Oszukiwanie i kłamstwa to ich religia.
ŻYJEMY W SATANISTYCZNYM  KULCIE
Jak większość mojego pokolenia, byłem dysfunkcjonalny aż do wieku 50 lat, kiedy odkryłem, że społeczeństwem kieruje kult satanistyczny, tj. Bankierzy iluminatów. Zostałem poddany praniu mózgu.
Podważają nas, aby nas okaleczyć.  Oto dziesięć przykładów.
Ponieważ Hollywood nauczył mnie wielbienia kobiet i seksu jako religii, nie mogłem odnosić się do kobiet jako istot ludzkich. W rezultacie nie miałem rodziny. Tłumiona jest wiedza o tym, jak działa heteroseksualność . Musiałem samodzielnie opublikować książkę o heteroseksualności, która nie zebrała ani jednej recenzji czy wywiadu w MSM.
PLAYBOY zmienił pokolenie mężczyzn w uzależnionych od seksu, gotowych wyrzec się obowiązków małżeństwa i rodziny. Feminizm nauczył kobiety, że rozwiązłość „wzmacnia pozycję”. Obudźcie się !!!
Mistyfikacja COVID jest tylko najnowszym z serii wymyślonych wydarzeń, których celem jest pokrzyżowanie zachodniego społeczeństwa i poddanie go kontroli kabalistów. Czy uważasz, że zatonięcie Titanica było wypadkiem? Czy uważasz, że Osama Bin Laden był odpowiedzialny za 11 września? Że Oswald zastrzelił JFK?
Że I i II wojna światowa nie zostały zaaranżowane? Czy Hiroszima była konieczna? Że zimna wojna była prawdziwa?
W tym samym czasie, gdy wymyślili ukrytą mistyfikację, znieczulili  społeczeństwo, pompując giełdę do absurdalnych szczytów. Kiedy kraj idzie do toalety, ludzie myślą, że oszczędzają gromadzone cyfry na kontach kontrolowanych przez tych samych bankierów, którzy chcą ich oszukać.
Czy coś oprócz rewolucji powstrzyma zniszczenie zachodniej cywilizacji? Nigdy nie przestaną niszczyć nas i wszystkiego, co jest nam drogie. Więc nie chodzi o to,  czy,  ale  kiedy  zaczynamy się opierać. Im dłużej będziemy czekać, tym będzie trudniej.
Komuniści przekroczyli granicę, kiedy ukradli wybory. Czy ponad 80 milionów Amerykanów, którzy głosowali na Trumpa, wezwie ich do odpowiedzialności?.
Nie daj się zwieść ich retoryce. Oni są „terrorystami”. Są „ekstremistami”. Wyrazili zgodę na przemoc i zamieszki BLM i Antifa. Są wrodzonymi kłamcami. To gangsterzy,  zboczeńcy i psychopaci, którzy stanowią aktualne zagrożenie.
Źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.