Dr. Henry Makow: Więzy rodzinne – Eugeniczna krucjata Billa Gatesa

Człowiek, który chce zarobić miliardy na szczepionce przeciwko COVID mówi, że życie nie wróci do normalności, dopóki wszystkie siedem miliardów ludzi nie będzie zaszczepione, co najgorsze przez firmy chronione przed odpowiedzialnością na skutek powikłań po szczepionce.  

Człowiek, który w 2009 roku powiedział, że szczepionki mogą obniżyć wzrost populacji o 10-15%,  którego rodzina od dawna związana jest z ruchem eugenicznym i Fundacją Rockefellera oraz sfinansowała Josef Mengele, zanim przeprowadził eksperymenty na więźniach w Auschwitz. 

Rządy państw i media traktują tego człowieka jako obiektywny autorytet w obecnej pandemii oszustwa.  Kim jest Bill Gates?

autor Ethan Nash

(skrócone przez henrymakow.com)

Kluczem do zrozumienia ekspozycji Billa Gatesa na koncepcje eugeniczne jest prześledzenie przeszłości jego rodziny.

Ojciec Billa Gatesa,  William H. Gates, Senior ,  był wybitnym bankierem i prawnikiem w Preston Gates & Ellis (…)

Co ważne, Gates Sr. zasiadał w zarządzie  Planned Parenthood  (PP to największa globalna sieć klinik aborcyjnych działająca jako organizacja pomocy kobietom), ta olbrzymia organizacja zrodziła się z American Eugenics Society (Amerykańskie Towarzystwo Eugeniczne).

Organizacja Planned Partnerhood zaczynała swoją korporacyjną działalność w laboratoriach genetyki i wirusologii Cold Spring Harbor na Long Island i Berlinie, dziś stała się jedną z największych organizacji w USA.  Rockefeller-Bayar Co., BASF i Hoechst petrochemiczno-farmaceutyczne konsorcjum byli pierwszymi sponsorami grupy.

Planned Parenthood  zostało  zbudowane  na schematach kontroli populacji  – konsorcjum od początku było sprzymierzone z tymi samymi grupami eugeników, którzy chcieli „upiększać” narody, powstrzymując „nieodpowiednich” od rozmnażania się.

W  raporcie rocznym z 2014 r. działalności Planned Partnerhood opublikowano liczbę 2,5 miliona pacjentów, ponad 4 milionów wizyt klinicznych oraz 324 000 aborcji. Grupa twierdząca, że jest zwolennikiem „wolnego wyboru” stała się zamaskowaną organizacją na froncie eugenicznym.

Planned Parenthood przeszło niedawno wymianę kadry kierowniczej, w ciągu zaledwie ośmiu miesięcy, po zwolnieniu prezesa Leany Wen za śmiałość w działalności politycznej i lobbowaniu na rzecz prawa aborcyjnego,  uznano, że grupa powinna bardziej skupić się na zdrowiu kobiet.

Ta pojedyncza rozgrywka ujawniła prawdziwy cel organizacji i prostą prawdę: promowanie „zdrowia kobiet” zawsze było przykrywką.

Bill Gates z  dumą wypowiada się  na temat zaangażowania swojego ojca w skład zarządu Planned Parenthood .

FUNDACJA GATES

William Gates Sr. będzie kontynuował swoje eugenistyczne wysiłki,  stając się instrumentalnym narzędziem w tworzeniu  nowego filantropijnego pomysłu zwanego  William H. Gates Foundation  w 1994 roku.

Grupa, podobnie jak Planned Parenthood, skupiłaby się najpierw na „poprawie”  zdrowia reprodukcyjnego i zdrowia dzieci  w krajach rozwijających się. Po pionierskich działaniach filantropijnych firma połączyła się z nową  fundacją Gates Learning Foundation,  aby  w 2000 roku stworzyć  Fundację Billa i Melindy Gatesów .

Metodologie ewoluowały skokowo od wczesnego powstania ruchu; jednak cel pozostaje ten sam. Tym razem w nowym, wieloaspektowym podejściu grupa filantropów będzie partnerem potężnych organizacji Narodów Zjednoczonych, takich jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i UNICEF.

Obecnie grupa koncentruje się na wielu obszarach na całym świecie. Działania te dały początek nowym formom przedsięwzięć technologicznych, eugenicznych.

Organizacja po prostu kontynuuje dziedzictwo rodziny Gatesów, próbując zdominować i kontrolować światowe systemy w dziedzinie technologii, medycyny, a teraz rolnictwa.

W 2010 roku Fundacja Billa i Melindy Gatesów  kupiła 500 000 udziałów w Monsanto o  wartości ponad 23 mln USD. Wtedy stało się jasne, że tak zwana dobroczynna działalność charytatywna ma na celu coś innego niż „wykorzenienie” chorób i wyżywienie ubogich na świecie.

Dowody na to, że  GMO powodują choroby, publikowane są od dziesięcioleci, a lista krajów zakazujących ich importu i uprawy wciąż rośnie. Bill otwarcie promuje GMO jako „odpowiedź” na głód na świecie.

Melinda Gates uczyniła również „sprawy kobiet” jednym z głównych priorytetów swojej działalności filantropijnej. Obejmuje to decyzję o podniesieniu promocji antykoncepcji i kontroli populacji jako  „prawdopodobnie najważniejszej części jej pracy”.  Za te posunięcia była  otwarcie krytykowana .

W 2017 roku Gates Foundation zobowiązała się przeznaczyć kolejne 375 milionów dolarów na „planowanie rodziny”, mając na celu zapewnienie antykoncepcji 120 milionom kobiet na całym świecie, szczególnie w krajach rozwijających się.

Fakt, że pary w krajach rozwijających się często pragną rodzin wielodzietnych i  cenią je,  nic nie znaczy dla wielu zachodnich elitarnych filantropów:  podświadome założenie jest takie, że kobiety, które pragną dużych rodzin, po prostu nie wiedzą, co jest dla nich dobre. W związku z tym ludzie w tych krajach muszą być kształceni i „zachęcani” przez duże firmy reklamowe finansowane z zagranicy.

Teraz, gdy zbadaliśmy historię rodziny Gatesów, wpływy i cele filozofii filantropów i współczesnych programów eugenicznych na całym świecie, przyjrzyjmy się szerszemu obrazowi.

BILL GATES I SZCZEPIONKI

W ostatnich latach Gates poświęcił wiele uwagi filantropii, tworząc największą prywatną fundację na świecie z aktywami o wartości ponad 46 miliardów dolarów. Pozyskał miliardy dolarów darowizn od innych bogatych dobroczyńców, takich jak m.in. Warren Buffett, a przede wszystkim poświęca się „poprawie opieki zdrowotnej” i „łagodzeniu ubóstwa” na całym świecie …

Miliarder  był jednym z pierwszych partnerów inwestujących  w  Globalnym Sojuszu na rzecz Szczepionek i Szczepień  (GAVI), który obecnie rozbudował pokaźny portfel publiczno-prywatnych międzynarodowych partnerstw zdrowotnych, które są zaangażowane w „zwiększanie dostępu do szczepień”.

Dziś GAVI znacznie się rozrosło. Grupa skupia rządy krajów rozwijających się i darczyńców, Światową Organizację Zdrowia, UNICEF, Bank Światowy, przemysł szczepionkowy, agencje badawcze i techniczne, społeczeństwo obywatelskie i innych prywatnych filantropów.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów przekazała 1,56 miliarda dolarów na strategiczny okres sojuszu 2016-2020 od marca 2019 roku i nadal doradza grupie w kluczowych decyzjach biznesowych.

Duże zaangażowanie Gatesa w przemysł szczepionkowy (oprócz kontynuowania wizji eugenicznej dotyczących reformacji „społecznej”) miało fundamentalne znaczenie dla ukształtowania jego pozytywnego publicznego postrzegania tej sprawy.

Uważany za „bohatera” w walce o rozwój nowych technologii przeciwko chorobom, Gates został przygotowany, by stać się nowym „przewodnikiem”, gdyby wybuchła pandemia.

COVID-19: PLAN-DEMIA? „PRZEWIDYWANIE” WYBUCHU

Współzałożyciel Microsoftu wielokrotnie w ciągu ostatniej dekady wskazywał potrzebę gotowości na coś takiego jak koronawirus, który wkrótce się pojawi, a świat musi być „gotowy”.

W 2015 roku Bill Gates wygłosił przemówienie TED zatytułowane  „Następna epidemia? Nie jesteśmy gotowi , co jest szeroko rozpowszechniane w Internecie w ostatnich tygodniach, biorąc pod uwagę wpływ COVID-19 na całym świecie.

Część przemówienia,  która krąży w Internecie,  pokazuje Gatesa wyjaśniającego, że chociaż największym zagrożeniem dla ludzkości, gdy dorastał, była wojna nuklearna, największym zagrożeniem jest teraz wirus:

„Jeśli cokolwiek zabije ponad 10 milionów ludzi w ciągu następnych kilku dekad, to prawdopodobnie będzie to wysoce zaraźliwy wirus, a nie wojna. Nie pociski, ale mikroby”.

Jednak,  jak zbadaliśmy, nie ma fundamentalnych dowodów sugerujących zagrożenie ze strony  Korona Wirusa, który został wynaleziony jako środek do wprowadzenia  dalszych mechanizmów kontroli.

Czy Gates wiedział coś, czego nie wiedzieliśmy? Pojawiające się dowody sugerują, że ta „pandemia” została przepowiedziana przez miliardera, który teraz służy jako mechanizm do dalszej realizacji programu.

WYDARZENIE 201

18 października 2019 roku we współpracy z Johns Hopkins Center for Health Security, World Economic Forum oraz Bill and Melinda Gates Foundation  odbyło się Wydarzenie 201 , które na oficjalnej stronie internetowej zostało opisane jako  „ćwiczenie pandemiczne wysokiego szczebla”  przeprowadzone w Nowym Jorku.

Ćwiczenie zilustrowało obszary, w których partnerstwa publiczno-prywatne będą „konieczne” podczas reakcji na poważną pandemię w celu zmniejszenia skutków gospodarczych i społecznych na dużą skalę:

„Eksperci są zgodni, że to tylko kwestia czasu, zanim któraś z tych epidemii stanie się globalna – pandemia o potencjalnie katastrofalnych skutkach.

Poważna pandemia, która staje się „Wydarzeniem 201”, wymagałaby niezawodnej współpracy między kilkoma branżami, rządami krajowymi i kluczowymi instytucjami międzynarodowymi ”.

Te  plany pandemii  nie „przepowiadały” dzisiejszego koronawirusa, jednak  badając ich dokumenty , pojawiają się uderzające podobieństwa:

„Wydarzenie 201 to symulowany wybuch nowej odzwierzęcej epidemii koronawirusa przechodzącego z nietoperzy na ludzi, który z czasem staje się skutecznie przenoszony z człowieka na człowieka, co prowadzi do poważnych pandemii. Patogen wzorowany był w dużej mierze na  SARS ale jest szybciej przenoszony w społeczności przez osoby z łagodnymi objawamiNie ma możliwości, aby szczepionka była dostępna w  pierwszym roku.

Pomyślmy: koronawirus, ten „prawdziwy” powstał   przez zjedzenie nietoperza na rynku mięsnym,  przenoszony jest na ludzi oraz  pokazuje łagodne objawy . Szczepionka będzie  również dostępna w 12-18 miesięcy.

Ponadto Fundacja Melindy i Billa Gatesów  sfinansowała ośrodek badawczy  w Anglii o nazwie  Pirbright Institute , który specjalizuje się w badaniu wirusów atakujących zwierzęta hodowlane oraz wirusy przenoszące się ze zwierząt na ludzi. Posiadają  bardzo podobny patent  na rodzaj koronawirusa atakującego zwierzęta.

Świat dał się nabrać na oszustwo, połykając zarówno haczyk jak i ciężarek. Teraz narody wołają o „rozwiązanie” narastającego „kryzysu” COVID-19, a fundacja Billa Gatesa (co nie jest zaskoczeniem) pojawiła się na czele stawki.

Wrota ratunkowe

Bill Gates jest  teraz często cytowanym ekspertem , a w  niedawnym wywiadzie powiedział The Daily Show, że jego fundacja finansuje budowę fabryk dla siedmiu „kandydatów” na szczepionkę koronawirusa.

Mówi, że fundacja wybrałaby tylko jeden lub dwa koncerny z siedmiu, co oznaczałoby porzucenie miliardów dolarów wydanych na produkcję. Wydanie kilku miliardów dolarów na  warty 35 miliardów dolarów rynek szczepionek  wydaje się być wyliczoną inwestycją.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów przeznaczyła już 100 milionów dolarów  na walkę z koronawirusem w ramach szerszych działań na rzecz międzynarodowego zdrowia. Grupa  bada również pomysł dostarczania domowych zestawów testowych  na koronawirusa.

Bill gates  uruchomił 125 milionów dolarów COVID-19 Therapeutics Accelerator  i  dał $ 5 mln  , aby pomóc agencji zdrowia publicznego w Seattle „” wzmocnienia ich zdolności do wykrywania wirusa.

Tak więc człowiek, który od lat czerpał duże korzyści z rozwoju szczepionek, a także przeprowadzał „symulacje” wybuchów pandemii, teraz zarabia na pogoni za opracowaniem szczepionki na COVID-19? Niesamowite.

Ostateczny wpływ Gatesa na ten rozwijający się plan można znaleźć w instrukcjach podanych w ostatnich tygodniach.

„JEDYNE WYJŚCIE”

Majątek Billa Gatesa wyceniany jest obecnie na 114 miliardów dolarów, a on sam poświęca swój czas na  prowadzenie konta na  Reddit, gdzie możesz zapytać go o wszystko na temat pandemii COVID-19. Podzielił się swoimi przemyśleniami na temat „jak najlepiej radzić sobie” z pandemią i zbadał możliwe długoterminowe skutki dla świata.

Gates powiedział, że powszechne szczepienia przeciwko COVID-19 będą musiały stać się dostępne,  „zanim będziesz całkowicie bezpieczny”. Do tego czasu, zgodnie z jego twierdzeniami, istnieje ryzyko,że jeśli społeczności nie będą kontynuować ścisłego dystansu społecznego i kwarantann krzywa zakażeń będzie rosnąć.

Gates powiedział, że nie sądzi, aby duże zgromadzenia mogły zostać wznowione, dopóki nie zostaną przeprowadzone powszechne szczepienia, ponieważ „ryzyko przewyższyłoby korzyści ” takich wydarzeń:

Światowi przywódcy również zgadzają się z harmonogramem i perspektywami Gatesa. Wkrótce po przeprowadzeniu obchodów w mediach rząd australijski zasugerował, że społeczeństwo będzie zablokowane  do czasu opracowania szczepionki.Ponadto Gates wezwał do stworzenia  „ krajowego systemu śledzenia podobnego do Korei Południowej ” , mówiąc, że  „w Seattle Uniwersytet Waszyngtoński zapewnia tysiące testów dziennie, ale nikt nie jest podłączony do krajowego systemu śledzenia” .

Powiedział, że ilekroć jest pozytywny test, należy go wykorzystać, aby zrozumieć,  gdzie  jest choroba i czy musimy wzmacniać dystans społeczny. Gates  przedstawił ideę „świadectw szczepień”,  aby pokazać dowód szczepień po powszechnym wprowadzeniu szczepionki COVID-19. Byłby to nowy wymóg w przypadku podróży międzynarodowych i krajowych, który może się dalej rozszerzać na wszystkie aspekty życia.

Taka jest historia  dehumanizacji ludzkości . „Śmierć Boga” prowadzi do przekonania, że miliarderzy chcą być bogami, a ta przesłanka służy jako podstawowa siła napędzająca  erę transhumanizmu. Kierując się  logiką obiektywizmu , wszyscy musimy postępować  zgodnie z zasadą ostrożności,  gdy podchodzimy do twierdzeń Gatesa o „poprawie” zdrowia poprzez szczepionki.

Jeśli szczepionka przeciwko COVID-19 wykorzystuje szczepy rzeczywistego wirusa, jak wiele innych szczepionek, w celu zachęcenia organizmu do wytworzenia immunizacji, osoby, które otrzymają szczepionkę, będą nosicielami tego wirusa.

Bill Gates i siły, które napędzają tę marionetkę, popychają świat w kierunku wyboru: weź szczepionkę COVID-19 i uporaj się z konsekwencjami zdrowotnymi lub odmów, a zostaniesz uznany za „zagrożenie dla zdrowia” społeczeństwa i pozbawiony praw do korzystania z podstawowych usług.

 

źródło:henrymakow.com

One thought on “Dr. Henry Makow: Więzy rodzinne – Eugeniczna krucjata Billa Gatesa

  • Avatar
    20 listopada 2020 o 13:32
    Permalink

    Spadkobiercy chorych idei hitlerowskiej trzeciej Rzeszy.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.