Dr.Henry Makow: Wirus to komunizm – COVID jest wymówką

„Radzieccy” agenci zaprojektowali MFW, Bank Światowy i ONZ
 
„Żyjemy w społeczeństwie totalitarnym, które pragnie zdjąć maskę w sposób, który sprawia, że ​​tyrania wydaje się normalna, naturalna i konieczna, aby masy zaakceptowały zwiększoną degradację i zniewolenie.” – napisałem to w 2009 roku. To się dzieje teraz. 
 
„Radzieccy” agenci zaprojektowali MFW, Bank Światowy i ONZ
od 11.01.2009
autor dr Henry MakowZwykle myślimy o Nowym Porządku Świata jako o czymś, co nadejdzie w przyszłości.

W rzeczywistości zawoalowana masońska żydowska dyktatura bankierów istnieje od jakiegoś czasu.Bankierzy żydowscy (iluminaci) przejęli dźwignie władzy, zachowując pozory demokracji i wolności. Zrobili to oszukując Żydów i masonów oraz ogół ludności za pomocą liberalizmu, socjalizmu, syjonizmu i komunizmu.

Przeczytaj, co Protokoły Syjonu mówią o liberalizmie i socjalizmie: „Już w starożytności jako pierwsi wykrzyknęliśmy wśród mas ludowych słowa„ Wolność, Równość, Braterstwo ”, słowa wielokrotnie powtarzane od tych dni przez głupich, papugi, które ze wszystkich stron przyleciały na te przynętę, a wraz z nią zabrały dobrobyt świata … ”  (Protokół 1-25)

Iluminaci formalizują swoją tyranię używając fałszywej „wojny z terroryzmem” jako pretekstu do zawieszenia swobód obywatelskich i zbudowania państwa policyjnego. Zauważcie, nikt nie prosił Baracka Obamy o wycofanie „Patriot Act”.

DE FACTO TYRANNY 

whitet.jpg

Niedawno przypomniało mi się o tej de facto tyranii, kiedy przeczytałem, że główne instytucje powojennego świata zostały stworzone przez „sowieckich szpiegów”, tj. Ludzi pracujących bezpośrednio dla iluminatów (masońskich) żydowskich bankierów. Najbardziej znanym był Harry Dexter White, założyciel (i dyrektor) MFW, a także Banku Światowego.Jako asystent sekretarza skarbu, Henry Morgenthau, również radziecki agent, White (Żyd, pierwotnie „Weit”), również dostarczył Sowietom płyty drukarskie waluty okupacyjnej w Niemczech, co kosztowało 50 miliardów dolarów. Administracja FDR była pełna sowieckich szpiegów, głównie Żydów, chronionych przez samego FDR. Obejmowało to szpiegów z Projektu Manhattan, którzy dostarczyli Rosji plany bomby atomowej.

W ZSRR nie było nic „rosyjskiego”. Było to iluminackie (masońskie) państwo żydowskie zbudowane przez kontrolowane zachodnie korporacje.

Jeśli White pomógł założyć MFW i Bank Światowy, Alger Hiss, pułkownik radzieckiej GPU, pomógł zaprojektować ONZ i był jej pierwszym pełniącym obowiązki sekretarza generalnego. ONZ, potomek Ligi Narodów, jest głównym mechanizmem światowego rządu masońskich Żydów.

Mówię „masońscy Żydzi”, ponieważ większość Żydów nie jest masonami, a większość masonów nie jest Żydami. Ale masoneria to tajne stowarzyszenie oparte na judaizmie. Istotą tajnego stowarzyszenia jest to, że członkowie nie są wtajemniczeni w rzeczywiste cele, oni są manipulowani, aby wypełnić ukryty plan, w tym przypadku dominację nad światem.hiss876.jpeg

White i Hiss (keft) mogli być naiwniakami wierząc w „zmianę świata”. Ale pomyślcie o tym, architekci MFW, Banku Światowego i Organizacji Narodów Zjednoczonych byli obaj „sowieckimi” agentami, zdrajcami, jest to dowodem na to, że potajemne przejęcie władzy przez Iluminatów zostało zakończone w latach trzydziestych XX wieku lub wcześniej.(Moim źródłem informacji szpiegowskich White and Hissa jest przesłuchanie CIA szefa Gestapo Heinricha Mullera, który przechwycił sowieckie depesze z Waszyngtonu do Moskwy. „Szef Gestapo”, tom III Gregory Douglas, s. 162–173. Zostało to później potwierdzone przez zeznania radzieckiej dezerterki Elizabeth Bentley i ujawnienia materiału VENONA przez wywiad wojskowy armii amerykańskiej.)

SABBATANIE

Chociaż Hiss nie był Żydem, był protegowanym Felixa Frankfurtera, sędziego Sądu Najwyższego i Żyda z sabatu.

Sabatajczycy byli XVII-wieczną żydowską sektą, satanistycznym kultem, który zrodził iluminatów. Kult liczył ponad milion członków, byli wśród nich potężni bankierzy, tacy jak Rothschildowie. Kiedy ich przywódca Sabbatai Cvi udawał, że nawrócił się na islam (pod przymusem sułtana), sabatejczycy naśladowali go, infiltrując inne narodowości i religie. Stąd wzięła się żydowska asymilacja („haskala”), tym bardziej skuteczna, że ​​większość Żydów była szczera.Zatwardziali sabatejczycy byli kabalistami zdeterminowanymi, by być Bogiem / Mesjaszem i sprawić, by świat ich wielbił. Rozszerzyli ten program, rekrutując nieżydowskie elity, które chcą zdradzić swój kraj, używając masonerii jako zasłony (Masoneria jest oparta na żydowskim kabalizmie).

Komunizm i syjonizm są zarówno ruchami masońskimi, jak i instrumentami iluminatów. Pomogli w dojściu Hitlera do władzy i zaaranżowali Holokaust, aby odzyskać zasymilowanych Żydów dla syjonizmu.ffrank.jpeg

Frankfurter był „doradcą” zarówno Woodrowa Wilsona, jak i FDR. „Doradcy” lub „Fundacje” są opiekunami, pośrednikami między bankierami iluminatów a politykami, którzy są ich frontmenami.
 Innym żydowskim agentem „sowieckim” był opiekun LBJ, Abe Fortas, także sędzia Sądu Najwyższego, „sowieckim” agentem był też sam Victor Rothschild .Finansowany przez centralny kartel bankowy Zakon Iluminatów kontroluje agencje wywiadowcze oraz większość ważnych organizacji i korporacji. Zarówno FDR, jak i Stalin chcieli, aby wiceprezydent Henry Wallace, inny radziecki agent, objął prezydenturę. Ale zamiast tego zainstalowano Trumana, prawdopodobnie dlatego, że iluminaci chcieli, aby zimna wojna jeszcze bardziej zdegradowała Zachód. Podobnie jak wszystkie wojny, zimna wojna była mistyfikacją mającą na celu dalsze skoncentrowanie władzy i zysków w rękach bankierów iluminatów. Iluminaci zawsze potrzebują zewnętrznego wroga, aby odwrócić uwagę od siebie, wroga wewnętrznego.

MODEL TAJNE SPOŁECZEŃSTWO

Cały świat jest teraz zorganizowany na wzór tajnego stowarzyszenia kabalistycznego. Ogromna większość ludzi jest oszukiwana, myśląc, że są wolni i dążą do chwalebnych celów. Tylko „adepci” rozumieją, że prawdziwym celem wszystkich społecznych trendów, ruchów i wydarzeń na świecie jest uwarunkowanie mas do odgrywania ich roli w światowej tyranii masońskiego bankiera.

Jak wyjaśniono w „Protokołach Mędrców Syjonu”, ta rola polega na permanentnym „ogłupieniu”, ufaniu „przywódcom” pod każdym względem.

nic-własnego.jpg

W ten sposób jest podważanie małżeństw heteroseksualnych i rodziny za pomocą rozwiązłości seksualnej, feminizmu i homoseksualizmu. Różnorodność, wielokulturowość, migracja są wykorzystywane do osłabiania narodów i ras pochodzenia europejskiego. „Kultura” jest przesiąknięta seksem, przemocą, drobiazgami, ateizmem, nihilizmem i satanizmem, które wywodzą się z kabalizmu (satanizmu).

Światowe wydarzenia i trendy społeczne są zaprojektowane tak, aby przyspieszyć tyranię światowego rządu. W zeszłym tygodniu ponownie usłyszeliśmy, jak Henry Kissinger oraz Brown, Merkel i Sarkozy opisują krach gospodarczy jako „szansę” na nowy porządek świata.
W słynnym stwierdzeniu na posiedzeniu Grupy Bilderberg w czerwcu 1991 roku, David Rockefeller podziękował mediom za pomoc w tworzeniu „ponadnarodowej suwerenności Intelektualnej dla bankierów w świecie, która jest z pewnością korzystna dla krajowej auto-determinacji praktykowanej w minionych stuleciach.”

Oczywiście, „elita intelektualna” jest tak naprawdę listkiem figowym, który ma przykryć bankierską tyranię. A dokładniej „intelektualne dziwki”, przykrywają program rządu światowego fałszywymi frazesami. Jak powiedziałem, bankierzy chcą przełożyć swój monopol ekonomiczny na całkowity monopol polityczny, kulturowy, duchowy i mentalny. To jest istota komunizmu, łącznie własność i kontrola  wszystkiego przez satanistyczną sektę żydowskich kabalistów.

Żyjemy w skolonizowanym, totalitarnym społeczeństwie udającym wolne społeczeństwo. Powinno to być oczywiste po sposobie, w jaki bezkarnie mordują Amerykanów. Zamordowali JFK, zabili marynarzy na USS Liberty, a później tysiące Amerykanów 11 września.Żyjemy w społeczeństwie totalitarnym, które pragnie zdjąć maskę w sposób, który sprawia, że ​​tyrania wydaje się normalna, naturalna i konieczna, aby masy zaakceptowały zwiększoną degradację i zniewolenie.

źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.