Dr.Henry Makow:„Wielki reset” to odgrzany komunizm, przypomina rosyjski

„ Podobnie jak dawni analogowi komuniści ZSRR, ich cyfrowo ulepszeni globalni komunistyczni towarzysze z 2020 roku doskonale potrafią okłamywać i oświetlać ludność oraz usprawiedliwiać swe środki rzekomo szlachetną sprawą”.

„Moi rodzice i dziadkowie nie posiadali nic; mieszkali w malutkich mieszkaniach lub barakach dostarczonych przez rząd, czasem razem z zupełnie obcymi ludźmi, ponieważ rząd tak zdecydował”.
„Komunizm i superkapitalizm to dwie strony tego samego medalu. Bo jeśli TY nic nie posiadasz, to KTOŚ posiada wszystko”.

own-b.png
Zdjęcie mężczyzny pochodzi ze strony Światowego Forum Ekonomicznego, napis w tłumaczeniu: „Nie będziesz posiadać niczego ale będziesz szczęśliwy”

autor: Alexander
(henrymakow.com)

Kiedy miałem około 7 lat, schorowane, skorumpowane i dysfunkcyjne państwo, Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich w końcu się rozpadł.

Dla nas, obywateli byłych republik ZSRR, był to czas wielkiej niepewności, zamętu i chaosu. Ale był to również czas Wielkiej Nadziei, nadziei, że nikczemna i kłamliwa agenda komunistyczna ostatecznie zniknęła z globalnej sceny politycznej na dobre.

Nie wiedzieliśmy wtedy, że 19 lat później komunistyczny potwór zemści się na całym świecie, uderzając przede wszystkim w kraje najbardziej kochające wolność, kraje, które zainspirowały nas do przeciwstawienia się Partii Komunistycznej i jej szaleństwu.

Podobnie jak dawni analogowi komuniści z ZSRR, ich cyfrowo ulepszeni globalni komunistyczni towarzysze z 2020 roku doskonale potrafią okłamywać i oświetlać ludność oraz usprawiedliwiać swoje środki rzekomo szlachetną sprawą.

Cel uświęca środki, komunistyczne motto wszechczasów.

Chociaż my, byli obywatele ZSRR, jesteśmy w większości przyzwyczajeni do tyrańskiej absurdalnej, skorumpowanej i nieograniczonej autokracji / idiokracji, w naszych najstraszniejszych koszmarach nie mogliśmy sobie wyobrazić, że w krajach takich jak USA, Kanada, Australia czy Wielka Brytania obywatele zostaliby niemal natychmiast pozbawieni swoich praw konstytucyjnych przez niewybieralne autorytety medyczne podlegające bezpośrednio WHO / ONZ i prawie nic by z tym nie zrobili!

Ponieważ podróże międzynarodowe praktycznie nie istnieją, miliony ludzi bez pracy głodują, małe i średnie firmy borykają się z trudnościami, zniszczono więzi ekonomiczne i rodzinne, problemy ze zdrowiem psychicznym, wskaźniki nadużywania substancji psychoaktywnych są niebotycznie wysokie, pacjenci z rakiem i udarem umierają bez pomocy medycznej, podczas gdy mega- korporacje zarabiają więcej uzasadniając wszystko wirusem, z absurdalnym wskaźnikiem śmiertelności 0,5%.

Cel uświęca środki, pamiętasz?

Komunizm, który nigdy nie był czymś rosyjskim, ale teorią polityczną sprytnie wspieraną przez europejskich pseudofilozofów w zamkach szwajcarskich i austriackich opłacanych przez czołowych bankierów świata, podnosi on swoją brzydką głowę znowu.

Dopiero teraz ten komunizm nie ogranicza się do żadnej konkretnej strefy testowej, jego możliwości są zwiększane przez cyfryzację, a agencje PR stali się znacznie sprawniejsze w swoim programowaniu neurolingwistycznym.

claws.jpg

DZIECIŃSTWO ZSRR

Więc teraz mamy niesławnego doktora Klausa Schwaba, który wygląda tak bardzo jak dr Evil z Austin Powers, że nie jest nawet zabawne, mówiąc ci, że „do roku 2030 nie będziesz nic posiadał i będziesz szczęśliwy”, będziesz żył w błogim świecie „gospodarki o obiegu zamkniętym”.

Przepraszam, doktorze. Byłem tam, przeżyłem to. Żyłem w „gospodarce o obiegu zamkniętym”, zwanej komunistyczną Rosją.

Moi rodzice i dziadkowie nie posiadali niczego; mieszkali w maleńkich mieszkaniach lub barakach dostarczonych przez rząd, czasem razem z zupełnie obcymi ludźmi, ponieważ rząd tak postanowił.

Ich pensja nie wystarczyła na zakup samochodu po latach pracy i nawet gdyby mieli pieniądze, musieliby czekać dziesiątki lat, żeby go kupić, bo rząd decydował, ile aut ma powstać.

Zgadnij co? Mniej CO2 i zanieczyszczeń! Żadnych korków w ZSRR! Fajnie, prawda? Ludzie musieli nosić te same ubrania przez dziesięciolecia, by później wysłać je do potrzebujących krewnych.

Czy można stać się jeszcze bardziej ekologicznym?

Powiedziałbym, że pełny recykling. Zabrałem szklany słoik do sklepu spożywczego, gdzie zrzędliwy sprzedawca nalał mi trochę kwaśnej śmietany, a potem w płóciennym worku zaniosłem go z powrotem do domu tylko po to, by słoik po opróżnieniu dokładnie umyć i starannie odłożyć do kolejnej wizyty w sklepie spożywczym, płócienny worek porządnie złożony i schowany, bo mieliśmy tylko jeden. Tak zrównoważony, jak to tylko możliwe! Nawiasem mówiąc, świetne czasy dla środowiska.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zrównoważonym rozwoju, równości, gospodarce o obiegu zamkniętym i włączeniu społecznym, po prostu przeczytaj więcej informacji o ZSRR! Czy byliśmy jednak szczęśliwi?

Maszyna propagandowa, a co ważniejsze, aparat penitencjarny w ostatnich latach sowieckiego reżimu nie działały tak dobrze, więc istniała świadomość, że w rękach nielicznych naprawdę zgromadzono ogromne zasoby.

I mogli z nimi robić, co im się podoba, podczas gdy większość populacji próbowała po prostu przeżyć. Ponieważ komunizm i super-kapitalizm to dwie strony tego samego medalu. Ponieważ jeśli TY nic nie posiadasz, KTOŚ posiada wszystko .

Super-kapitalizm jest po prostu znacznie droższy w utrzymaniu. Musisz finansować wszystkie te demokratyczne instytucje, komisje antymonopolowe, zapewnić przynajmniej część swobód… co za wrzód na dupie. Hej, dlaczego nie spróbować ponownie komunizmu, ale w skali globalnej?

KOMUNIZM ODNOWIONY JEST BARDZIEJ NIEBEZPIECZNY

Globalna technokratyczna wersja komunizmu z 2020 r. Jest znacznie bardziej niebezpieczna niż jej poprzednie pakiety, zwłaszcza ze względu na kwiatostan różnych dostępnych technologii śledzenia i nadzoru.

W 2020 roku nasz przeciwnik, a przez nas, mam na myśli całą ludzkość, pokazał nam tylko niektóre ze swoich atutów. I cholera, te karty były naprawdę dobre!

Koncepcja dominacji w pełnym spektrum w skali globalnej wykazała się dość skuteczna.

Wybrane władze unieważniły demokracje i wolność i prawa zostały cofnięte, wszystkie rządy działały jako jedna siła kierowana z jednej siedziby. Ale nie możemy się bać! Nie możemy być posłuszni i obojętni na to szaleństwo!

Nasza wola, nasza wiara w wolność każdego człowieka może ponownie pokonać pozornie wszechmocną komunistyczną siłę ponownie rozprzestrzeniającą swój jad.

Musimy podjąć wyzwanie już w 2021 roku! W przeciwnym razie wszyscy nie będziemy posiadać niczego i będziemy szczęśliwi, jak pacjenci psychiatrii z mocno zahamowanym rozwojem…

źródło:henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.