Film Który Zmienia Percepcje – “Out of Shadows” 2020 (napisy PL)

Film dokumentalny, który odkrywa ukryty przed ludźmi świat manipulacji, okultyzmu i pedofilii na szczytach władzy w świecie mediów, biznesu i polityki.

Omawiane są powiązania John Podesta (doradca Hillary Clinton), Jeffrey Epstein (zmarły miliarder), Marina Abramovic, Michael Aquino oraz wielu innych wpływowych ludzi tego świata którzy nie mają wobec nas dobrych intencji.

Od autorów filmu:

Dokument Out Of The Shadows podnosi maskę tego, w jaki sposób media głównego nurtu i Hollywood manipulują masami i kontrolują nas, rozpowszechniając propagandę w całej ich treści. Naszym celem jest obudzić opinię publiczną, rzucając światło na to, jak wszyscy nas okłamywali i wyprali mózgi przez ukrytego wroga o złowrogim planie.

Projekt ten jest wynikiem dwóch lat krwi, potu i łez przez zespół obudzonych profesjonalistów. Został on niezależnie wyprodukowany i sfinansowany i jest dostępny na wielu różnych platformach za darmo dla każdego. Patrioci nakręcili ten dokument wyłącznie w celu ujawnienia prawdy.

Out of Shadows  – Poza Cieniem, napisy PL

WSPARCIE:

Na naszym kanale nie ma monetyzacji, jeżeli chcesz widzieć częściej filmy i nas wesprzeć wolną złotówką to prosimy o wpłatę na konto (koniecznie wpisz DAROWIZNA w tytule przelewu):

53114020040000370277867109

SKLEP KILLUMINATI WEAR: https://killuminati-wear.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.