FOX NEWS: WYKRYTO PRZECIWCIAŁO W 100% BLOKUJĄCE KORONAWIRUSA

Amerykańscy naukowcy z firmy biofarmaceutycznej Sorrento Therapeutics odkryli przeciwciało, które zgodnie z ich oświadczeniem w 100 procentach blokuje koronawirusa. informuje o tym „Fox News”.

Według źródła informacji specjaliści przeanalizowali miliardy przeciwciał, spośród których ujawnili setki, które mogą wpływać na koronawirusa. Następnie naukowcy wybrali dziesięć przeciwciał, a dalsze ich badania wykazały, że jedno z nich – STI-1499 – jest zdolne w 100% chronić ludzkie komórki przed infekcją.

Podkreśla się, że przeciwciało to otacza z wszystkich stron wirusa i usuwa go z organizmu w ciągu czterech dni. „Podkreślamy, że jest to lek. Jest rozwiązaniem, które działa dokładnie”- powiedział dr Henry Ji, założyciel Sorrento Therapeutics. Do tej pory testy były przeprowadzane tylko w warunkach laboratoryjnych, więc firma nie otrzymała jeszcze pozwolenia na produkcję leku.

Dr Ji zauważył, że dzięki temu lekowi kwarantannę można będzie odwołać we wszystkich krajach. „Jeśli w naszym ciele będzie neutralizujące przeciwciało, to dystans społeczny nie będzie potrzebny” – podkreślił.

15 maja szef Federalnej Agencji Biomedycznej (FMBA) Rosji Wieronika Skworcowa powiedziała, że lek przeciwmalaryczny „mefloquina” (ros. „мефлохин”) według wyników badań przedklinicznych wykazał zdolność do całkowitego zahamowania korona wirusa przez 48 godzin po infekcji. Według niej wymaga to bardzo małej dawki – dwóch mikrogramów na mililitr. Skworcowa nazwała potencjał leku zarówno jako profilaktyczny, jak i terapeutyczny.

W tej chwili nie ma szczepionki na nowego koronawirusa; naukowcy z różnych krajów, w tym z Rosji, aktywnie pracują nad jej stworzeniem. W leczeniu zakażenia koronawirusem w chwili obecnej stosowane są nielicencjonowane leki i terapie eksperymentalne, na przykład z wykorzystaniem mefloquiny lub hydroksychlorochiny,

Źródło:
Обнаружено «блокирующее коронавирус на 100 процентов» антитело

https://lenta.ru/news/2020/05/16/antibody/

Tłumaczył Andrzej Leszczyński

Od tłumacza:

Skoro jest ten lek, który w ciągu 4 dni usuwa koronawirusa z organizmu i skoro znane jest działanie oparów alkoholu etylowego, rozpuszczającego otoczkę (błonkę) wirusa, co zabija go i gwarantuje wyleczenie w ciągu jednej doby, to rządy świata powinny natychmiast wprowadzić to w swoich krajach w życie, odwołać kwarantanny, zakazy powszechnego noszenia maseczek i przywrócić normalne funkcjonowanie gospodarek, edukacji i wszystkich dziedzin życia.

Czy to zwolennikom NWO się nie opłaca, bo nie jest zgodne z ich planami?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.