Gatesowie ukrywają fakt swojego żydowskiego pochodzenia

Według siostrzeńca Johna Boltona, Grega T Dixona – człowieka głęboko związanego z masonerią – Gatesowie ukrywają fakt swojego żydowskiego pochodzenia.

Dixon powiedział, że ojciec Billa Gatesa, Bill Gates Senior, już dawno podjął decyzję, aby ukryć fakt, że jest Żydem, ponieważ uważa, że ​​w Ameryce jest zbyt wielu „prominentnych Żydów” i nie chce, aby wzmacniać to podejrzenie, tak więc, po prostu został chrześcijaninem.

Dixon twierdzi, że ​​matka Billa Gatesa, Mary Maxwell Gates, również jest Żydówką i odegrała swoją rolę w podstępie krypto-żydowskim posuwając się do skrajności, zamawiając portret olejny przyciemniany, aby wyglądała bardziej aryjsko niż jej oryginalna żydowska genetyka na to wskazuje.

Dixon wyjaśnił, że jest to dokładnie ten sam rodzaj oszustwa rasowego, które wcześniej stosowali krypto-żydowscy naziści: Himmler, Hess, Mengele, Eichmann, Gobbles aby podczas II wojny światowej kształtować kierunek wojny… poprzez kontrolowanie również decyzji Hitlera.

Obecnie to samo oszustwo (Żydów udających Niemców) jest stosowane przez uznanego eugenika Billa Gatesa, aby po raz kolejny zredukować liczbę ludności na świecie, tym razem poprzez GMO i szczepionki, które obficie finansuje.

Zaskakującym faktem jest to, że Żydzi ukrywają swoją prawdziwą liczbę, która jest bliższa 30% całkowitej Białej populacji, może nawet wyższa i rośnie w tempie wykładniczym, na co Żydzi z pewnością nie chcą zwracać uwagi.

Już matka Normana Finkelsteina, która przeżyła kilka obozów koncentracyjnych miała stwierdzić – co N. Finkelstein wspomina w swoich publicznych wypowiedziach – „Skoro tylu Żydów przeżyło to kogo wymordował Hitler?” (mój dopisek).

Żydzi mogą również chcieć, aby opinia publiczna myślała, że ​​Bill Gates jest białym chrześcijaninem z niemiecko – irlandzką krwią, ponieważ większość policjantów w Ameryce jest pochodzenia niemieckiego lub irlandzkiego… i jest chrześcijanami.

Dixon twierdzi, że Bill Gates był przygotowany, wypielęgnowany i ostatecznie znalazł się w najlepszej pozycji spośród wszystkich innych elitarnych Żydów, aby oszukać Gojów, którzy uwierzyli, że jest mózgiem komputerowym, a zatem został wybrany przez elitarnych Żydów na ich „front-man-a”.

Oprogramowanie systemu operacyjnego, które każdy na świecie musi dziś mieć, aby móc się komunikować, przez ich pełnomocnika miało znajdować się w rękach Żydów.

Bill Gates i Microsoft nie stworzyli „Windowsa”, po prostu kupili go za 100 000 od dwóch Aryjczyków z Kalifornii, którzy faktycznie go stworzyli. Jest o tym mowa w dokumencie PBS zatytułowanym „Triumph Of The Nerds” .

Dixon powiedział, że powodem, dla którego Żydzi muszą mieć kontrolę nad głównym oprogramowaniem systemu operacyjnego na świecie, jest to, że mogą szpiegować każdego, kto używa ich produktu, przechowując dokumentację aby później wykorzystać ją przeciwko nim w ramach ich planów dominacji nad światem. To zapewnia neutralizację wszystkich uzasadnionych, potencjalnych zagrożeń.

Wszyscy pierwotni założyciele Microsoft Corporation z 1978 r. Są Żydami. Według Dixona jest to rynek, który w rzeczywistości jest prowadzony i kontrolowany wyłącznie przez elitarnych Żydów, którzy kontrolują nie tylko Microsoft, ale także Apple, Linuksa, a teraz także Androida.

Bill Gates pozostaje krypto-Żydem, ponieważ jego ojciec uznał, że Żydzi kontrolują zbyt wiele megakorporacji, banków i branż w Ameryce i za granicą, i obawiał się, że gdyby kiedykolwiek ujawniono prawdziwą tożsamość Billa Gatesa jako Żyda to ukazałoby skalę – fakt, że Żydzi są właścicielami wszystkiego, co ma wartość w Ameryce – twierdzi poniższy tekst:

https://brutalproof.net/…/bill-gates-fake-christian

źródło: Maria Pioch

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.