Georgia Guidestones zostały zbudowane przez L. Ron Hubbarda

Autor: dr Henry Makow
1. Georgia Guidestones zostały skonstruowane przez założyciela Scientology, L. Rona Hubbarda w 1980 roku. Celem 500 milionów ludzi i wyludnienia planety było zarezerwowanie planety dla scjentologów. Hubbard, który uważał się za „antychrysta”, osobiście nadzorował budowę pod nazwiskiem Robert C. Christian. Bill Gates był scjentologiem, który wziął sobie do serca wyludnienie.
2. JFK został postrzelony przez kierowcę limuzyny, agenta Secret Service Billa Greera.   JFK został zabity za próbę zniesienia Rezerwy Federalnej. Secret Service jest kontrolowany przez Fed. Trumpowi prawdopodobnie groziło zabójstwo, jeśli zakwestionuje sfałszowane wybory.

HowardHughes-rowlands.jpeg

3. Howard Hughes sfingował swoją śmierć w 1976 roku. Podwójny pacjent psychiatryczny Kevin Rowlands (na zdjęciu) został złożony w ofierze. Hughes zmarł w 1991 roku (w wieku 86 lat) i został poddany kremacji. Lata 1976-1991 spędził nadzorując swoje imperium z bazy sił powietrznych Vandenberg w Kalifornii i stacji marynarki wojennej Roosevelt Roads w Puerto Rico. Sfałszował swoją śmierć, ponieważ został pozwany przez IRS (amerykański urząd skarbowy) za odmowę zapłacenia jakichkolwiek podatków. Miał wiele doskonałych ubrań, ale nigdy nie pozwalał na fotografowanie. Był chroniony przez CIA i finansował ich tajne projekty i plany zarabiania pieniędzy. Stał się aktywem CIA pod rządami GHW Busha. Hughes miał dwoje dzieci, Andrew J. Cipollo z kelnerką Jeannette Marie Cipollo i Ernie Kanzler z Katherine Hepburn. Ernie został adoptowany przez panią Kanzler, siostrę żony Edsela Forda, na prośbę Katherine Hepburn.
4. Lądowanie księżycowe NASA w 1969 r. Odbyło się w Piemoncie NM.
5. Szczepionki Covid 19 rzeczywiście mają na celu wyludnienie planety. Nie są to szczepionki, ale „terapie genowe”,   których efekt powinien być widoczny w ciągu sześciu miesięcy.
 ——————-
 
Pierwszy komentarz od YI
 

Scjentologia jest tożsama z teozofią założona przez heretycką rosyjską Żydówkę Irenę Bławatską, która zwróciła się w stronę okultyzmu. Bliskimi przyjaciółmi Blavatskiej byli Swami Vivekananda ( zadeklarowany Mason, Wedantysta, uczeń okultysty Ramakrishna Paramhans, okultysta par excellence), Sri Aurobindo (okultysta par excellence), Madame David Neel (okultysta par excellence w tradycji tybetańskiej), Matka (Meira / Myra Alfassa – sefardyjska Żydówka związana ze Sri Aurobindo i okultysta par excellence), Max Theon (heretycki Żyd, par excellence okultysta, syn polskiego rabina, mąż szkockiej chrześcijańskiej okultystki par excellence Alma Theon i mentor Meira Alfassa ), Annie Besant.

Scjentologia skupia się na własnym “ja” / atman / brahmanie jako najwyższej kreacji i kładzie nacisk na powtarzającą się reinkarnacji.

W rzeczywistości zarówno scjentologia, jak i teozofia reprezentują hinduskie tradycje jogiczne z pewnymi zwrotami akcji. Na górze jest nektar, a pod spodem trucizna. IONS w Petaluma w Kalifornii pod kierownictwem dr Dean Radin (heretycki Żyd, starszy naukowiec, fan Patanjali Yogasutras (aforyzmów), inżynier elektryk i parapsycholog oraz były szef CIA Project Stargate on remote view) ma z nimi powiązania i bawią się w okultyzmie przedstawiając je jako naukowe badania nad materią umysłu.

Światowa elita finansowa, Rockefellerowie, Rothschildowie, oni wszyscy są powiązani z najbardziej elitarną grupą żyjących okultystów na świecie.

źródło: henrymakow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.