Halloween uroczystość Illuminati i kalendarz satanistyczny.

  Ks. Aleksander Posacki, znany krakowski jezuita głośno napomina od lat, że Halloween jest promowaniem ideologii pogańskich, okultystycznych, a nawet satanistycznych. Takie stanowisko głosił m.in. w wywiadzie udzielonym ‘Frondzie’ – W noc Halloween składa się ofiary z ludzi, zwykle z małych dzieci, o czym świadczą świadectwa byłych satanistów, którzy albo w tym uczestniczyli bezpośrednio, albo byli świadkami tych okropnych zbrodni. Już same te fakty powinny nas odrzucać od Halloween.
Słowa ks. Aleksandra Posackiego znajdują potwierdzenie w 7-minutowym klipie z filmu ‘Halloweenowa sztuczka lub psikus’ Jeremiah Films. W filmie tym były satanista Glenn Hobbs opisuje mord rytualny małej dziewczynki ‘arcykapłan wziął rytualny sztylet, włożył mi go w dłonie i trzymając je, wbił ostrze w pierś Beki’ Glenn Hobbs wyjaśnia, że to nie był odosobniony przypadek ponieważ każdego roku, podczas nocy Halloween, odbywają się obrzędy, w których giną dzieci, a w tym czasie inne chodzą od drzwi do drzwi i zbierają słodycze – obchodząc radosne święto. To, że jedni dobrze się bawią, kiedy inni odbierają życie ofiarom, zakrawa na ironię.
Gdy słynny amerykański producent Harvey Weinstein został oskarżony o molestowanie seksualne wielu twierdziło, że to zaledwie wierzchołek góry lodowej i dopiero teraz wyjdą na jaw wszystkie mroczne sekrety Hollywood. Trudno się z tym nie zgodzić.
JIM CARREY ostrzega że elity Hollywood jedzą dzieci na Boże Narodzenie, a branża rozrywkowa to globalne imperium satanistów.
– Te dzieci są tuczone na świąteczny stół niczym gęsi i indyki, z tym wyjątkiem, że zwierzęta nie przechodzą rytualnego znęcania się, psychologicznej udręki, którą te dzieci są zmuszone cierpieć – mówi Jim Carrey – Ci ludzie wierzą, że im więcej dziecko cierpi, tym lepiej smakuje. Wierzą, że negatywne emocje płynące przez ciało dziecka, adrenalina i nienawiść, dadzą im szczególną moc. To hollywoodzki obrządek, na które wpływ ma satanizm.
Natomiast Mel Gibson potwierdza, że w Hollywood istnieje satanistyczny i pedofilski spisek. Hollywoodzkie elity są wrogiem ludzkości, nieustannie działającym wbrew naszym najlepszym interesom i łamiącym każde tabu dane człowiekowi przez Boga, w tym nietykalność/świętość dzieci – powiedział Mel Gibson w Londynie podczas promocji swojej roli w filmie ‘Dom Taty II’.
To nie jest żadna artystyczna abstrakcja. Oni zbierają krew dzieci. Jedzą ich ciała. Wierzą, że to daje im siłę życiową. Jeśli dziecko cierpiało w ciele i w psychice przed śmiercią, to oni wierzą, że to daje im dodatkową siłę życiową – mówił dalej.
To nie jest nic nowego. Jeśli przeprowadzisz jakieś badania, zobaczysz, że jest to zjawisko metafizyczne, alchemiczne i możesz je znaleźć za kulisami we wszystkich ciemnych epokach w historii…
Jest to mroczna, wielowymiarowa sztuka i praktyka okultystyczna , wykorzystywana przez TAJNE STOWARZYSZENIA , w ciągu ostatnich kilkuset lat do programowania społecznego i kontroli umysłu i praktykowana przez Hollywood w Ameryce, w naszych czasach – podsumował Gibson.
W październiku i listopadzie 2016 r. portal WikiLeaks opublikował podejrzane maile Johna Podesty, szefa sztabu wyborczego Hillary Clinton. Z maili tych możemy dowiedzieć się o handlu dziećmi, pedofilskich orgiach, okultyzmie wśród wysoko postawionych polityków skupionych wokół Hillary Clinton, byłej kandydatki demokratów na prezydenta USA. Cały ten patologiczny proceder został nazwany aferą PizzaGate. Według dotychczasowych ustaleń mówi się, że w aferę PizzaGate zamieszani są George Soros,Hillary Clinton, Bill Clinton, Marina Abramovic (artystka, której obrazy skupiają się na motywach tortur) a nawet Barack Obama. W opublikowanych mailach Johna Podesty wyłania się przerażający obraz – amerykańskie elity poprzez sztukę, wydarzenia kulturalne i media społeczne celebrowały śmierć, tortury, kanibalizm oraz znęcanie się nad dziećmi i pedofilię. Poszukiwania ujawniły także bezpośrednio w mailach Podesty hasła, jakimi posługują się pedofile i dewianci seksualni.

Katy Perry gwiazda popu wyznała, że hollywoodzkie satanistyczne elity podczas specjalnych przyjęć jedzą… ludzkie mięso! ‘Kanibalizm jest o wiele bardziej popularny niż myślisz. W Hollywood większość ludzi może powiedzieć, że ludzkie mięso jest najlepsze, absolutnie najlepsze na świecie’ – wyjaśniła. Perry wyjaśniła, że co roku wybierany jest gospodarz, który ma zapewnić danie główne i musi to być ludzkie mięso.

Jaki wyłania się z tego obraz? Hollywood to banda degeneratów, niebezpiecznych psychopatów i wariatów. Ci odszczepieńcy z PizzaGate i Hollywood, ale i sami sataniści-illuminaci są niebezpieczni dla społeczeństwa. Ci zboczeńcy powinni zostać zamknięci w szpitalu psychiatrycznym bez możliwości kontaktu z otoczeniem albo powinni zostać zesłani do pracy w kamieniołomach do końca życia.

Powyższe przykłady pokazują, że to o czym mówili ks. Aleksander Posacki i Glenn Hobbs ma swoje potwierdzenie nie tylko podczas Halloween.

Jest jeszcze jedna konkluzja: istnieje coś takiego jak KALENDARZ ILLUMINATI, kalendarz okultystyczny, ceremonie i rytuały w nim zawarte są kultywowane przez satanistów. Kalendarz obrzędów tych psychopatów z tajnych bractw podzielony jest na 4 okresy trwające po 13 tygodni każdy.

https://youtu.be/Knu8kYC7-uY

List do Efezjan 6, 10-20
10 W końcu bądźcie mocni w Panu – siłą Jego potęgi.11 Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła. 12 Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich3. 13 Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. 14 Stańcie więc [do walki] przepasawszy biodra wasze prawdą i oblókłszy pancerz, którym jest sprawiedliwość, 15 a obuwszy nogi w gotowość [głoszenia] dobrej nowiny o pokoju. 16 W każdym położeniu bierzcie wiarę jako tarczę, dzięki której zdołacie zgasić wszystkie rozżarzone pociski Złego. 17 Weźcie też hełm zbawienia i miecz Ducha, to jest słowo Boże – 18 wśród wszelakiej modlitwy i błagania. Przy każdej sposobności módlcie się w Duchu! Nad tym właśnie czuwajcie z całą usilnością i proście za wszystkich świętych 19 i za mnie, aby dane mi było słowo, gdy usta moje otworzę, dla jawnego i swobodnego głoszenia tajemnicy Ewangelii, 20 dla której sprawuję poselstwo jako więzień, ażebym jawnie ją wypowiedział, tak jak winienem.

Ef 6, 12- Zob. Ef 3. Wyżyny niebieskie, mowa nie o miejscu przebywania, lecz o “wymiarze”, który chcą
opanować.

5 thoughts on “Halloween uroczystość Illuminati i kalendarz satanistyczny.

 • Avatar
  2 sierpnia 2019 o 14:59
  Permalink

  KLAUDIA KASPRZYKOWSKA Z TORUNIA ZOSTAŁA ZAMORDOWANA RYTUALNIE PRZEZ SATANISTYCZNA GRUPE PODAJACA SIE ZA MASONERIE

  Odpowiedz
  • Avatar
   22 sierpnia 2019 o 15:43
   Permalink

   Przebudzilam się… To było jakie czas temu… Wcześniej nie interesowałam się tymi tematami, strasznie się bałam… widzę rzeczy które… Dziękuję gdyby nie Wy, nie pojęła bym co się właściwie ze mną dzieje i dziś…pewnie nie było by mnie tu

   Odpowiedz
 • Avatar
  22 sierpnia 2019 o 15:48
  Permalink

  Czy ktoś widzi mnie? Na pewno nie…stałam się niewidzialna

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.