Heteroseksualizm coraz częściej jest w ukryciu – Dr Henry Makow

Pomimo, że 97% populacji nie jest homoseksualna, istnieje stosunkowo niewielkie poparcie kulturowe dla instytucji heteroseksualnych (rodziny, macierzyństwa, ojcostwa), czy też tradycyjnych ról życiowych mężczyzn i kobiet (atak na męskość i kobiecość); intensywnie następuje wypieranie z życia społeczeństw wydarzeń życiowych taki jak: zaloty, małżeństwo, narodziny i wychowanie dzieci. 

Dr Henry Makow

Budowanie silnej rodziny jest prawdopodobnie celem życia i kluczem do szczęścia dla większości, wiedza ta jest trzymana w tajemnicy. Wydaje się miliony dolarów, aby przeprojektować kobiety, obecnie jako swój cel życiowy stawiają karierę, ale nie marzą, aby zostać matkami, gdy jednak nimi zostają, to rodząc dziecko już planują by jak najszybciej wrócić do pracy. Kobiety, które poświęcają swoje życie rodzinie, są krytykowane, gdy wolą nie poświęcać swego czasu pracy, a swojej rodzinie, uznawane są wręcz za darmozjada czy określane jako leniwe, wygodne czy mało ambitne.

Jeśli wpiszesz hasło „heteroseksualny” w Google, otrzymasz 16 milionów cytowań, wpisz „homoseksualny”, a otrzymasz ponad 20 milionów cytowań, całkiem niezły wynik jak  dla 3% populacji. („Lesbijki” dostały 10 milionów.)

„Homoseksualista” na osobę otrzymał 100 razy więcej cytatów niż „heteroseksualny”. „Homoseksualizm” (10,7 milionów cytowań) dostał około 11 razy więcej cytatów niż „heteroseksualność” (990 000). W przeliczeniu na jednego mieszkańca homoseksualizm uzyskał 3500 razy więcej cytowań niż „heteroseksualność”.

Fakt, że słowo „heteroseksualność” jest rzadko używane, jest szokującą ilustracją próżni kulturowej, w której zamieszkują społeczeństwa. Nasz „domyślny” status większości jako hetero, nie wyjaśnia tego, jeśli chodzi o wsparcie kulturowe, ludzie o normalnej orientacji są głodzeni lub, jak zasugeruję później, zatruwani.

Heteroseksualiści są poddawani praniu mózgu, aby funkcjonować „w ciszy”, „poza zasięgiem opinii publicznej”, abyśmy nie „obrazili” naszych homoseksualnych braci i sióstr. Oczywiście są wyjątki, ale ogólnie rzecz biorąc, nasz styl życia i rytuały nie są celebrowane. Zamiast tego są przedstawiane w zgorzkniały sposób.

Z drugiej strony zachowania homoseksualne są przedstawiane jako fajne i modne. „I Kissed a Girl” Kate Perry ma ponad 15 milionów wyświetleń na YouTube.

Z pewnością istnieje obsesja na punkcie płci męsko-żeńskiej, ale głównie w kategoriach homoseksualnych, czyli rozwiązłych i anonimowych. Heteroseksualiści zamieniają się w homoseksualistów w tym sensie, że nie są w stanie nawiązać stałego związku z płcią przeciwną.

Heteroseksualność jest podstawą naturalnego cyklu życia; nie jest to „seksualna preferencja”, zwłaszcza kobiety, są naturalnie monogamiczne, ponieważ heteroseksualizm ostatecznie dotyczy prokreacji.

Heteroseksualne normy i instytucje są rutynowo wyśmiewane i urażane w środkach masowego przekazu.

Ten kulturowy atak na normy heteroseksualne jest częścią długofalowego programu elity finansowej żydowsko masońskiej, mającej na celu zmniejszenie populacji, zniszczenie rodziny i destabilizację społeczeństwa.

Fundacja Rockefellera finansuje tę kampanię. Wpisz w Google „Rockefeller Foundation” i „Women’s Studies”, a otrzymasz 136 000 wyników, z których wiele potwierdza to wsparcie. Wpisz RF i „homoseksualizm”, a otrzymasz 221 000 wpisów. Wpisz RF i „heteroseksualny”, a otrzymasz tylko 11 700 wpisów, głównie w odniesieniu do promowania homoseksualizmu.

Fundacja Rockefellera znajduje się w awangardzie wysiłków elity, by wyhodować rasę niewolników. Przez prawie sto lat finansowała badania i lobbowanie, mające na celu kontrolę populacji (pigułka antykoncepcyjna, aborcja) oddzielnie seksu od prokreacji (np. „Rewolucja seksualna”, Raport Kinseya) i zniszczenie rodziny nuklearnej.

Fundacja sfinansowała ruch eugeniczny na całym świecie, w tym eksperymenty Dr. Josefa Mengele na więźniach obozów koncentracyjnych.

Program Fundacji Rockefellera znajduje odzwierciedlenie w rządzie, edukacji i mediach. Nie ma znaczenia, na którą partię głosujesz, jakiej sieci telewizji oglądasz, na jakim uniwersytecie się uczysz. Program jest taki sam: nowy porządek świata, niezbyt przyjazny faszyzm zarządzany przez londyński kartel i ich nowojorski oddział.

Napisałem więcej niż dwa tuziny artykułów o tym, jak działa heteroseksualizm. Występuje ze swoimi przemówieniami z wieloma ludźmi, jednak nie miałem ani jednego wywiadu, ani jednej wzmianki w mediach głównego nurtu. To nie są kwaśne winogrona. Pokazuje to jedynie, że nasze „wolne i otwarte” społeczeństwo jest oszustwem. Mamy wolność słowa. Bycie wysłuchanym to inna sprawa.

Nieporozumieniem jest myślenie, że komunizm jest martwy. Komunizm zawsze był narzędziem Nowego Porządku Świata i nadal nim jest. Komunizm przybiera wiele form, wszystkie mają na celu usprawnienie rządów kartelu bankowego poprzez infiltrację i podkopywanie zachodniej kultury i instytucji. Feminizm ma na celu zniszczenie rodziny ( długoterminowy cel komunistyczny ), a tym samym stworzenie łagodnych i łatwych do kierowania ludzi.

„Women’s Studies”, które powstały w komunistycznych szkołach treningowych , poświęcone są indoktrynacji i psychoterapii młodych kobiet na uniwersytecie. Uczą się, że ludzie („patriarchat”) są przyczyną problemów świata. Role płci i rodzina są wynalazkami społecznymi, aby uciskać kobiety. Poświęcają swoje cenne lata płodności na rozpoczęcie kariery, a nie na założenie rodziny.

Feministyczni bojówkarze rozprzestrzeniają się na wszystkie wydziały uniwersytetów i zalewają społeczeństwa, by zachowywać się jak  „agenci zmian” Rockefellera, jak jego komisarze. Żądają, aby zapis cywilizacji został przekształcony pod względem ucisku kobiet, badań i polityki zgodnej z feministyczną dyktaturą.

Zostałem wydalony z Uniwersytetu w Winnipeg za wprowadzenie nauczania prac „nieprzyzwoitego” heteroseksualnego DH Lawrence’a. W międzyczasie dwie lesbijskie instruktorki, które pokazywały lesbijskie porno uczniom liceum w szkole letniej i kazały im używać cukinii do zaspokajania swoich seksualnych potrzeb, wciąż nauczają. (Zobacz ” Give Back the University of Winnipeg”)

Zachęcam was do przeczytania książki dr. Charlesa Socaridesa Homosexuality: Freedom is too far„, aby zrozumieć prawdziwą naturę homoseksualizmu i podstępną kampanię, aby ją włączyć do głównego nurtu. Jako psychiatra leczył homoseksualistów przez 40 lat. Wołanie „równości”, „tolerancji” i „różnorodności” jest klasyczną, podstępną masońską, żydowską komunistyczną metodą podporządkowania społeczeństwa. Dzielą i podbijają, wprowadzając w życie swoich agentów mniejszościowych. Nazywają to „postępem”, gdy w rzeczywistości jest to dezintegracja społeczna i tyrania.

Roszczenie elit do tytułu „równości” jest sprzeczny faktowi, że ich bogactwo i władanie nad światem jest oczywistą nierównością.

W dzisiejszym kontekście „tolerancja” itd., oznacza, że ​​osoby nie będące gejami muszą objąć zachowania homoseksualne. Widać to również w ich próbach zmuszenia szkół do przyjęcia wartości przyjaznych gejom, czy do wprowadzania możliwości korzystania z łazienek dla transpłciowych osób.

Przeciwnicy są zazwyczaj oskarżani o „nienawiść” i „nietolerancję”. Istnieje wyraźna różnica między akceptowaniem różnic bez urazy, a nie chęcią przyjęcia tych różnic samemu lub postrzegania społeczeństwa jako obalonego.

Ciągły napad na heteroseksualistów widoczny jest w popycie na małżeństwa osób tej samej płci, co tak naprawdę dotyczy przedefiniowania i zniszczenia małżeństwa. Niewielu gejów chce się ożenić, gdyż oni nie potrafią zazwyczaj tworzyć stałych związków.

Gejowskie adopcje są przestępstwem. Dzieci heteroseksualne potrzebują modeli heteroseksualnych, by móc rozwijać się bez uszczerbku na swojej psychice.

Homoseksualizm jest zaburzeniem rozwojowym. Polityka elity polega na wykorzystaniu jej do obalenia heteroseksualności.

Podsumowując, naszymi przywódcami politycznymi i kulturalnymi są ludzie, którzy się sprzedali, dla których oszustwa są na porządku dziennym, myślą, że sprzedali się „korporacjom”, ale korporacje należą głównie do jednego powiązanego kartelu. Kontrolują to ludzie, którzy rzeczywiście wierzą w Okultyzm. Ich celem jest obalenie zachodniej cywilizacji i stworzenie światowej dyktatury poświęconej Lucyferowi.

Promowanie homoseksualizmu ma na celu osłabienie nas, dlatego poddamy się tej tyranii. Wynika to z braku wsparcia kulturowego dla osób heteroseksualnych.

Żyjemy w świecie, w którym tylko mniejszości mają tożsamość, która podważa zbiorowe interesy większości. W Protokołach autor pisze: „podważymy wszystkie siły zbiorowe, z wyjątkiem naszych”.

Możemy się oprzeć, potwierdzając tradycyjną rodzinę i elementy niezbędne do jej wzmocnienia. Najważniejszym składnikiem jest silne odpowiedzialne przywództwo mężczyzn i dzielna kobieca chętna do współpracy i pielęgnowania miłości. 

Polskie źródło: https://www.savethemales.ca/000652.html?_ga=2.6007931.934150734.1551547818-767362106.1547314467

Tłum. Sobrius

Polskie źródło: https://chrzescijanka.wordpress.com/2019/03/04/heteroseksualizm-co-raz-czesciej-jest-w-ukryciu-dr-henry-makow/

https://chomikuj.pl/Sobrius

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.