Holenderski bankier mówi o rytualnych mordach dokonywanych na dzieciach przez elity finansowe [wideo]

Wywiad z kwietnia 2017, w którym Ronald Bernard, bankier mówi o tym jak zaszedł na szczyt i kto tak naprawdę rządzi, mówi o satanistach….. jak elity są bardzo mocno wierzącymi ludżmi, wierzą w lucyfera jako jedynego prawdziwego boga.

„Banki są ogniwem pomiędzy rządami państw, międzynarodowymi korporacjami, agencjami wywiadu i organizacjami terrorystycznymi”.

„Agencje wywiadu zamiast pomagać obywatelom i ich chronić, handlują narkotykami, bronią i ludźmi. Celowo pomagają tworzyć konflikty i siać spustoszenie. Nie zatrzymają się przed niczym aby osiągnąć swój cel”.

 

Emil k2

Autor: Emil k2

Komentarze na facebooku

komentarzy

11 thoughts on “Holenderski bankier mówi o rytualnych mordach dokonywanych na dzieciach przez elity finansowe [wideo]

  1. Ciekawe jak długo jeszcze utrzymają się u steru. Miejmy nadzieję, że wkrótce ich domek z kart z hukiem się zawali. Możliwe, że gdy padnie system finansowy.

    1. Tak długo są juz u steru i rządzą, że najwyższy czas, żeby odeszli, ale do takiego efektu potrzeba Poteznej Sily Stwórczej.

  2. Widomo kto rzadzi i czym.Pieniadz jest Mamonem a Bogiem Lucyfer.Podobno dobro zawsze zwycieza.Rosniemy w sile.Jest coraz wiecej swiadomych ludzi.Idzmy za niecale dwa lata na wybory o ile wojny nie bedzie i postawmy krzyzyk w odpowiednim miejscu.Nie dajmy sie kupic.Badzmy soba i myslmy po swojemu i nie wierzmy we wszystko co widzimy w telewizji bo to tylko maszyna,ktora pierze nam mozgi.

    1. Jest coraz więcej matek robiących straszne praktyki na podświadomości swoich dzieci. To zwykle psychopatki, które boją się, że dzieci od nich uciekną, więc sterują nimi i maltretują, bo tak każą im ich głupi ojcowie okultyści. To dzieje się na co dzień, ale damy radę z takimi psycholami, bo Matka Boża nas wspiera i w końcu zło sczeźnie na amen. Każdy kto zajmuje się takimi praktykami ( w tym: spirytyzm) ciężko zachoruje a przed śmiercią będzie problem z odejściem i żaden psychotrop nie pomoże

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *