Plany Iluminatów, Depopulacja, Nowy Porządek Świata [video]

Film przedstawia Zakon Iluminatów,  twórce zakonu Adama Weishaupta oraz jego następcę Alberta Pike. Iluminaci Bawarscy to tajne stowarzyszenie założone 1 maja 1776 roku przez Adama Weishaupta w Ingolstadt, które oficjalnie za cel stawiało sobie szerzenie oświaty i propagowanie idei oświeceniowych.

Po wolnomularskiej inicjacji założyciela w następnym roku iluminaci bawarscy zaczęli nabierać rysu paramasońskiego za sprawą wzorowanego na lożach systemu stopni wtajemniczenia, od samego początku zakon otrzymał wsparcie od bankierów z rodziny Rothschild. Z filmu dowiesz się nie tylko o historii zakonu ale również o jego planach i ostatecznym celu, który jest kontynuowany aż do dnia dzisiejszego.

Uwaga: Film został usunięty z serwisu YouTube, kliknij na kwadracik z prawej strony pod filmem, aby wyświetlić film w trybie pełnoekranowym.

One thought on “Plany Iluminatów, Depopulacja, Nowy Porządek Świata [video]

  • Avatar
    30 sierpnia 2017 o 21:17
    Permalink

    szukam kontakt , osobę znająca się na znakach , synonimach … itp , myśle że chodzi o illuminati choć pewności nie mam, wszystko ostrożnie to pyta przyjaciel przyjaciela, ze względu na powiedzmy na realną wiedzę o świecie za kulis

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.